• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מס' שאלות לגביי טופס 867 עם דיבידנים בחו"ל ובארץ + משיכת כספים מקופ"ג

1337justme

משתמש בכיר
דירוג
984
אז אחרי שהגשתי דוח שנתי לעצמי, אני רוצה לעזור להורים להגיש דוח שנתי :).
יש לי כמה שאלות שאני חושב שחלקן נידונו כאן פעם אבל זכור לי שלא היו מסקנות חד משמעיות. מדובר על טופס 867 יחיד מבנק:

1) במידה והיו דיבידנים מחו"ל, בנוסף לרווחי הון ודיבידנים מהארץ, האם צריך למלא טופס 1322 נפרד לרווחי ההון והדיבידנים מהארץ ואחד נפרד לדיבידנדים מחו"ל? או שמספיק רק לציין את רווחי הדיבדנים מחו"ל בטופס 1324 וזהו, ולמלא 1322 אחד שמתייחס רק לרווחים והדיבידנים מהארץ?

2) לגביי שדה 439 בטופס 1324: רוצים לדעת בו את מחזור המכירות של ני"ע זרים, אך בטופס 867 אין הפרדה בין מחזור המכירות של ני"ע ישראלים לני"ע זרים, מה עושים עם השדה הזה? להשאיר ריק?

3) הורי משכו ב2020 כספים פטורים מקופ"ג לתגמולים שהופקדו לפני 2008, איפה צריך לרשום את הסכום הזה?, האם בסעיף 43 המוקף בתמונה? (הורי ביקשו אישור מס שנתי מחברת הגמל אך באישור שקיבלו לא רשום לאיזה שדה המשיכה הזו משוייכת בדוח השנתי)
1623582293875.png

4) הם השתמשו ברו"ח להגשת הדוח בשנה שעברה, זוהי הוצאה מוכרת, הכנסותיהם מיגיעה אישית פטורות, האם מותר לקזז אם כך את ההוצאה הזו מול רווחי ההון ולא מההכנסות?

תודה!

במידה והיו דיבידנים מחו"ל, בנוסף לרווחי הון ודיבידנים מהארץ, האם צריך למלא טופס 1322 נפרד לרווחי ההון והדיבידנים מהארץ ואחד נפרד לדיבידנדים מחו"ל? או שמספיק רק לציין את רווחי הדיבדנים מחו"ל בטופס 1324 וזהו, ולמלא 1322 אחד שמתייחס רק לרווחים והדיבידנים מהארץ?
אם אתה לא מקזז הפסדי הון מדיבידנדים אז הם נכנסים רק ב-1324.
אם אתה כן מקזז הפסדים מדיבידנדים, אז קודם אתה צריך לקזז הפסדי חול מול דיבנדי חול, ואם נשאר את היתרה לקזז מהפסדים בארץ.

בכל מקרה זה 1322 בודד בגלל שזה מדווח ב-867 כלומר זה 1322 שהמס נוכה במקור כדין.

לגביי שדה 439 בטופס 1324: רוצים לדעת בו את מחזור המכירות של ני"ע זרים, אך בטופס 867 אין הפרדה בין מחזור המכירות של ני"ע ישראלים לני"ע זרים, מה עושים עם השדה הזה? להשאיר ריק?
יש הפרדה ברווחים?

הורי משכו ב2020 כספים פטורים מקופ"ג לתגמולים שהופקדו לפני 2008, איפה צריך לרשום את הסכום הזה?, האם בסעיף 43 המוקף בתמונה? (הורי ביקשו אישור מס שנתי מחברת הגמל אך באישור שקיבלו לא רשום לאיזה שדה המשיכה הזו משוייכת בדוח השנתי)
אם זה פטור אז אכן בסעיף 43 (ואז את הסכום של כל הסכומים הפטורים בשורה 44).

הם השתמשו ברו"ח להגשת הדוח בשנה שעברה, זוהי הוצאה מוכרת, הכנסותיהם מיגיעה אישית פטורות, האם מותר לקזז אם כך את ההוצאה הזו מול רווחי ההון ולא מההכנסות?
כן, מכל הכנסה שהיא לפי מה שמיטיב עימם (בהנחה והם מעל גיל 60, כנראה שעדיף לקזז מדיבידנדים שממוסים במס 25% סופי, ולא מרווחי הון שחלקם ממוסים ב10, 14, 20 או 25 אחוז).

אם אתה לא מקזז הפסדי הון מדיבידנדים אז הם נכנסים רק ב-1324.
כל הרווחי הון קוזזו עם הפסדים שוטפים באותה שנה, אני מניח שתמיד מקזזים רווחי הון עם הפסדי הון שוטפים לפני שמותר לקזז דיבידנים?

אם אתה כן מקזז הפסדים מדיבידנדים, אז קודם אתה צריך לקזז הפסדי חול מול דיבנדי חול, ואם נשאר את היתרה לקזז מהפסדים בארץ.
זה לא המצב, אבל בשביל הידע שלי: בטופס 867 אין הבחנה בין הפסדים מני"ע זרים לישראלים (בדומה לחוסר ההבנחה במחזור המכירות), אני מפספס משהו?

בכל מקרה זה 1322 בודד בגלל שזה מדווח ב-867 כלומר זה 1322 שהמס נוכה במקור כדין.
המס שולם בחו"ל לפי ה867 ורשום בו שצריך להעביר את הסכום הזה לטופס 1324, אני מניח שאני לא אמור לרשום את הדיבידנים מחו"ל ב1322 אם כך? (הרי סימנתי "נכס בחו"ל:לא") אלא רק ב1324?

יש הפרדה ברווחים?
גם לא, רק בדיבידנים והריביות יש הפרדה בין חו"ל לארץ.
אני זוכר ששאלתי אותך בעבר לגביי מדוע אין הפרדה בין הרווחים ואמרת שיש מוסכמה בינלאומית לפיה רווחי הון של ני"ע זרים נחשבים כרווחים בארץ התושבות.

כן, מכל הכנסה שהיא לפי מה שמיטיב עימם (בהנחה והם מעל גיל 60, כנראה שעדיף לקזז מדיבידנדים שממוסים במס 25% סופי, ולא מרווחי הון שחלקם ממוסים ב10, 14, 20 או 25 אחוז).
אכן הם מעל 60, אז פשוט לבחור את מה שמיטיב איתם ביותר, לקזז משם את ההכנסה, ולצרף נספח שמסביר מדוע?.

עוד משהו שאני שם לב אליו, הם מקבלים קצבאות מביטוח לאומי וניצולי שואה, בשנים קודמות בהן הם הגישו עם רו"ח, הוא רק ביקש מהם 106 מהפנסיה ו867 והוא לא התייחס לקצבאות האלו בדוח השנתי בכלל אלא רק לקצבת הפנסיה, ההחזרים התקבלו ומס הכנסה לא דרש השלמת מסמכים כלשהי.

האם כדאי לי להתייחס לכל הקצבאות האלו כשאני מגיש לבד עבור השנה? (הן פטורות ממס, לכן כנראה הרו"ח לא התייחס אליהן, אבל מצד שני רשום בהנחיות למילוי שכן צריך לכתוב קצבאות מביטוח לאומי וכו'). לא עלולים לעשות בעיות ולשאול למה לא התייחסנו אליהן בשנים הקודמות אם אכן אתייחס אליהן?

תודה על כל העזרה!

כל הרווחי הון קוזזו עם הפסדים שוטפים באותה שנה, אני מניח שתמיד מקזזים רווחי הון עם הפסדי הון שוטפים לפני שמותר לקזז דיבידנים?
נכון, רק אם נשאר הפסדי הון שוטפים, לאחר קיזוז רווחים מול הפסדים, ניתן לקזז מול דיבידנדים וריבית מאגח.

זה לא המצב, אבל בשביל הידע שלי: בטופס 867 אין הבחנה בין הפסדים מני"ע זרים לישראלים (בדומה לחוסר ההבנחה במחזור המכירות), אני מפספס משהו?
כנראה שאם הכל עובר דרך ה867 זה לא באמת משנה ולא צריך לדווח את המחזור ב-1324.

המס שולם בחו"ל לפי ה867 ורשום בו שצריך להעביר את הסכום הזה לטופס 1324, אני מניח שאני לא אמור לרשום את הדיבידנים מחו"ל ב1322 אם כך? (הרי סימנתי "נכס בחו"ל:לא") אלא רק ב1324?
אם אתה צריך לקזז דיבידנדים מול הפסדים שוטפים, אז אתה קודם תשים אותם ב-1322, תקזז מול הפסדים, ואת היתרה תעביר ל-1324.
זה יצור לך מצב שאתה לא מנצל את מלוא המס הזר, ותוכל להעביר את המס הזר הלא מנוצל עד ל-5 שנים קדימה (ממודד).

גם לא, רק בדיבידנים והריביות יש הפרדה בין חו"ל לארץ.
אני זוכר ששאלתי אותך בעבר לגביי מדוע אין הפרדה בין הרווחים ואמרת שיש מוסכמה בינלאומית לפיה רווחי הון של ני"ע זרים נחשבים כרווחים בארץ התושבות.
זה נכון, בנוסף בגלל שאתה בבית השקעות ישראלי אז הנכס גם לא בחו"ל (כפי שאתה מסמן ב-1322).

אכן הם מעל 60, אז פשוט לבחור את מה שמיטיב איתם ביותר, לקזז משם את ההכנסה, ולצרף נספח שמסביר מדוע?.
לצרף נספח שקוזזו הוצאות בגין הכנת דוחות מס לפי סעיף 11א לפקודה משדה כך וכך, לא צריך (לדעתי) להיכנס להסבר מעבר.

עוד משהו שאני שם לב אליו, הם מקבלים קצבאות מביטוח לאומי וניצולי שואה, בשנים קודמות בהן הם הגישו עם רו"ח, הוא רק ביקש מהם 106 מהפנסיה ו867 והוא לא התייחס לקצבאות האלו בדוח השנתי בכלל אלא רק לקצבת הפנסיה, ההחזרים התקבלו ומס הכנסה לא דרש השלמת מסמכים כלשהי.
אפשר לשים ב209, אפשר שלא.
שמעתי שמועה שלמי שחושש שיעשו לו הצהרת הון ושהוא יצטרך להסביר גידולי הון, זה עלול לעזור הדיווח על הכנסות פטורות.
לא עלולים לעשות בעיות ולשאול למה לא התייחסנו אליהן בשנים הקודמות אם אכן אתייחס אליהן?
לא יכול לדעת אם יעשו בעיות או לא, העיקרון המנחה שלי הוא שמס הכנסה לא נוטה לעשות בעיות על דברים שלא יכניסו לו כסף.

אם אתה צריך לקזז דיבידנדים מול הפסדים שוטפים, אז אתה קודם תשים אותם ב-1322, תקזז מול הפסדים, ואת היתרה תעביר ל-1324.
אין להם מצב בו יש הפסדים שוטפים שנשארו לקיזוז מהדיבידנדים. האם בכל זאת הם צריכם לרשום את הדיבידנים מחו"ל ב1322 בנוסף ל1324?

אפשר לשים ב209, אפשר שלא.
כלומר, לרשום אותן בסעיף 42 המוקף ולהכניס לשדה 209?
1623592876443.png
שמעתי שמועה שלמי שחושש שיעשו לו הצהרת הון ושהוא יצטרך להסביר גידולי הון, זה עלול לעזור הדיווח על הכנסות פטורות.
מתיי מס הכנסה מחליט לעשות הצהרת הון לפנסיונר שהיה שכיר כל חייו?.
אתה מתכוון שאם עושים הצהרת הון, אז דווקא הגילוי באותו רגע של ההכנסות הפטורות עוזר? ולכן אולי לא כדאי להתייחס אליהן בדוח השנתי? או שדווקא ההפך, וכוונתך היא שאם מדווחים עליהן, זה יפחית את הסיכוי שיעשו הצהרת הון?

אין להם מצב בו יש הפסדים שוטפים שנשארו לקיזוז מהדיבידנדים. האם בכל זאת הם צריכם לרשום את הדיבידנים מחו"ל ב1322 בנוסף ל1324?
אין צורך

כלומר, לרשום אותן בסעיף 42 המוקף ולהכניס לשדה 209?
כן
מתיי מס הכנסה מחליט לעשות הצהרת הון לפנסיונר שהיה שכיר כל חייו?.
לא סביר, סתם נתתי את זה כקוריוז.

ולכן אולי לא כדאי להתייחס אליהן בדוח השנתי? או שדווקא ההפך, וכוונתך היא שאם מדווחים עליהן, זה יפחית את הסיכוי שיעשו הצהרת הון?
זה לא יעלה ולא יפחית. זה פשוט יצריך פחות הסברים בהמשך במקרה של הצהרת הון. הכל תיאורטי כמובן.

@FIYaacov
שמע, אני חייב לומר שאתה עוזר לי יותר ממספר רואי חשבון ועובדי חוליה של מס הכנסה שדיברתי איתם :)

עוד משהו קטן שאני תוהה לגביו:
המשיכה הזו מקופ"ג לתגמולים התבצעה בפטור מלא ממס בשל היות ההפקדות לפני שנת 2008, חברת הגמל לא בקשה אישור פקיד שומה לגביי הפטור ופשוט אמרה שהכל פטור ושילמה את הסכום לבנק.

באישור משיכת הכספים מהתגמולים של הקופ"ג שקיבלנו מהם שאצרף לדוח השנתי, לא רשום כלום על מועד הפקדת הכספים או כל סממן אחר שהכספים פטורים ממס.
האם עליי להתעקש שיתנו לי אישור שרשום בו מועדי ההפקדות או הוכחה כלשהי שהכספים פטורים?

האם עליי להתעקש שיתנו לי אישור שרשום בו מועדי ההפקדות או הוכחה כלשהי שהכספים פטורים?
הם לא נתנו לך אישור למס, כחלק מהדוח השנתי? (לרוב בעמוד האחרון של הדוח השנתי המקוצר).

הם לא נתנו לך אישור למס, כחלק מהדוח השנתי? (לרוב בעמוד האחרון של הדוח השנתי המקוצר).
נתנו, אבל רשום בו רק מידע על הפקדות השנה (הכל 0, כי לא היו)...
הדבר היחיד שרשום בו על המשיכות הוא:
"מיום ההפקדה הראשונה ועד ליום 31.12.2020 נמשך מהקופה X ש"ח." וזהו בלי פירוט.

נתנו, אבל רשום בו רק מידע על הפקדות השנה (הכל 0, כי לא היו)...
הדבר היחיד שרשום בו על המשיכות הוא:
"מיום ההפקדה הראשונה ועד ליום 31.12.2020 נמשך מהקופה X ש"ח." וזהו בלי פירוט.
אל תשכח שסכום המשיכה זה לא סכום הרווח ואם אתה מחליט לדווח על זה אז רק על סכום הרווח.

אל תשכח שסכום המשיכה זה לא סכום הרווח ואם אתה מחליט לדווח על זה אז רק על סכום הרווח.
הבנתי, אני מניח שאם כך הם צריכים לתת לי משהו כזה? ואז אני אמור לקחת משם את סה"כ רווח עובד + רווח מעביד? ככה רואים את הרווחים ותאריכי ההפקדות (זה מה שקיבלתי מקופ"ג בחברה אחרת שנמשכו ממנה כספים):
1623653466929.png
השאלה האם באמת כדאי לעשות מאמץ ועל הדרך להסתכן בטעויות פה ושם ולדווח על כל ההכנסות הפטורות (4 קצבאות ומשיכות מקופ"ג) או שבתכלס מספיק רק 106 של הפנסיה ו867 של הבנק? הרי אלו ההכנסות שלמס הכנסה 'אכפת' מהן, כי הן משפיעות על חבות המס וכל השאר לא. תקן אותי אם אני טועה.

בנוסף, הרו"ח שהשתמשו בו בעבר לא דיווח על ההכנסות הפטורות ודיברתי עם ההורים עכשיו והם אמרו לי שגם כשהגישו לבד בעבר פיזית הם לא ידעו בכלל שצריך לציין את ההכנסות האלו ותמיד דיווחו רק על הפנסיה וה867 ולא עשו להם בעיות.

נערך לאחרונה ב:
השאלה האם באמת כדאי לעשות מאמץ ועל הדרך להסתכן בטעויות פה ושם ולדווח על כל ההכנסות הפטורות (4 קצבאות ומשיכות מקופ"ג) או שבתכלס מספיק רק 106 של הפנסיה ו867 של הבנק? הרי אלו ההכנסות שלמס הכנסה 'אכפת' מהן, כי הן משפיעות על חבות המס וכל השאר לא. תקן אותי אם אני טועה.
הייתי עושה עוד בירור אחרון, תגיד להם שזה עבור דוח שנתי ואתה צריך לדעת מה היה הרווח.

בנוסף, הרו"ח שהשתמשו בו בעבר לא דיווח על ההכנסות הפטורות ודיברתי עם ההורים עכשיו והם אמרו לי שגם כשהגישו לבד בעבר פיזית הם לא ידעו בכלל שצריך לציין את ההכנסות האלו ותמיד דיווחו רק על הפנסיה וה867 ולא עשו להם בעיות.
הרבה בעלי מקצוע מתעלמים מהכנסות פטורות. מצד שני, על נדלן עד התקרה כולם רושמים כהכנסה פטורה (אולי כי יש רובריקה ספציפית עבור זה).

מעניין, זה בגלל שהסכום שנמשך שאינו רווח הוא בעצם מן הסתם הפקדות שבוצעו בשנים קודמות ושייכות לשנים הללו?

הרבה בעלי מקצוע מתעלמים מהכנסות פטורות. מצד שני, על נדלן עד התקרה כולם רושמים כהכנסה פטורה (אולי כי יש רובריקה ספציפית עבור זה).
סורי שאני מתעכב על זה, אבל מה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות אם לא נציין את הקצבאות הפטורות והמשיכה הפטורה מהקופ"ג? האם יכולים לחייב בקנס כלשהו? האם זו נחשבת כעבירה? הרי אם כפי שאתה אומר בעלי מקצוע מתעלמים מההכנסות האלו, נראה שלציין אותם זה בגדר 'רשות'

נערך לאחרונה ב:
מעניין, זה בגלל שהסכום שנמשך שאינו רווח הוא בעצם מן הסתם הפקדות שבוצעו בשנים קודמות ושייכות לשנים הללו?
לא קשור לשנים קודמות, קשור לזה שהכנסה זה רווח ולא החזר של הפקדה.

הפקדת 2000 ומשכת 2000, אתה לא מצפה לשלם מס על 2000 עכשיו נכון? זה כי ההכנסה מוגדרת להיות הרווח מההשקעה.

סורי שאני מתעכב על זה, אבל מה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות אם לא נציין את הקצבאות הפטורות והמשיכה הפטורה מהקופ"ג? האם יכולים לחייב בקנס כלשהו? האם זו נחשבת כעבירה? הרי אם כפי שאתה אומר בעלי מקצוע מתעלמים מההכנסות האלו, נראה שלציין אותם זה בגדר 'רשות'
החוק היבש צריך.
הפרקטיקה מראה שאין על זה אכיפה (אבל זה לא יוכל לשמש אותך כטיעון, מן הסתם).

החוק היבש צריך.
הפרקטיקה מראה שאין על זה אכיפה (אבל זה לא יוכל לשמש אותך כטיעון, מן הסתם).
הבנתי.
אז נראה שכדאי לכתוב אותן וזהו...רק מקווה שלא ישאלו פתאום למה לא ציינו את זה באף שנה עד עכשיו (ההורים הגישו לבד כשהיה להם כוח לזה ולאחר מכן נעזרו ברו"ח וכאמור לעולם לא התייחסו להכנסות האלו)

יש הבדל, גם מבחינת ההתעניינות של מס הכנסה, כי הכנסה על נדלן פטורה רק עד תקרה מסוימת, לא סתם יש לזה רובריקה מיוחדת, לעומת זאת קצבאות והכנסות פטורות אחרות הן ללא תקרה אז אין פה פונטיציאל לגביית מס.
אם טרם נעשתה הצהרת הון ראשונה לא מבין מה יעזור הדיווחים הללו, רק כדי להקטין את הסיכוי לבקשת הצהרת הון ?! וגם אחרי שכבר הגשת הצהרת הון אחת אני ממש בספק שיש לזה לזה אימפקט, אולי אם היו לך רווחים משמעותיים מאוד נגיד ממט״ח, אחרת הסכומים שם יהיו כמעט תמיד זניחים.
אתה מתכוון שאם עושים הצהרת הון, אז דווקא הגילוי באותו רגע של ההכנסות הפטורות עוזר? ולכן אולי לא כדאי להתייחס אליהן בדוח השנתי? או שדווקא ההפך, וכוונתך היא שאם מדווחים עליהן, זה יפחית את הסיכוי שיעשו הצהרת הון?
ההימור שלי - אם תגיש דוח ידני מודפס/במפ״ל (אבל לא מקוון) וסכום ההכנסות הפטורות לא משמעותי מאוד, הפקיד יפספס את זה לגמרי או יתעצל ואפילו לא תראה את זה בשומה, אפילו שנרשם בדוח.
כמו שיעקב כתב, בפרקטיקה הם לא מתעסקים עם פרטים שוליים שאין להם פוטנציאל גביית מס.

ההימור שלי - אם תגיש דוח ידני מודפס/במפ״ל (אבל לא מקוון
למה ההבדל הזה? בדוח מקוון זה בולט יותר בגלל שמופיעים להם רק השדות שמילאנו?

הכל מקרה, אני חושב שאתייחס להכנסות הפטורות אבל עדיין חושש שעלולים לשאול למה הן לא דווחו עד כה..

כי בדוח ידני יושב מישהו ומזין, ואם זה לא משפיע על כלום, סיכוי טוב שהוא ידלג על השדה הזה.
בדוח מקוון זה פשוט נקלט למערכת.
יש לי גם אפשרות ללכת ללשכת הדרכה של מס הכנסה, הם פעילים עד סוף החודש. האם כדאי פשוט ללכת לשם עם כל המסכים הרלוונטים (106,867, אישורים על תשלומי הצקבאות הפטורות והמשיכה הפטורה מהקופ"ג) ופשוט להגיד להם: "זה מה שיש לי מה אני צריך לעשות?".

ככה גם אגיש בצורה ידנית וגם אולי מי שעוזר שם יעזור לי עם הדילמה הזו, מומלץ?.

אם הולכים פיזית למס הכנסה להגשת דוח, האם צריך גם להגיש דרך מפ"ל בנוסף למי ששכיר שלא מחויב בהגשה?.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
the-hexx שאלות על אחזקת אג"חים ואירועי מס בחשבון דולרי במיטב דש שוק ההון 12
N מס' שאלות לקראת פתיחת חשבון מסחר בIB שוק ההון 59
כ שאלות לגבי קיזוז מס בחשבון ממוסה מיסים 2
Y שאלות בנושא קיזוז מגן מס ושאר ירקות מיסים 27
ה שאלות לגבי ישובים הזכאים להטבות מס מיסים 0
Z שאלות על מס עזבון אמריקאי מיסים 2
D מס יסף - מס שאלות מיסים 16
ע שאלות על - קרן השתלמות S&P 500 לעצמאיים + מס רווחי הון פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
I שאלות בנושא דו"ח מס שנתי לשכיר, וסיכום רווחים/הפסדים בetrade מיסים 3
S ניצול נקודות זיכוי מס (ועוד כמה שאלות) מיסים 5
4 חישובי מס ותשואה נטו אג"ח ממשלתי לא צמוד (ישיר ודרך קרנות) וכמה שאלות נוספות שוק ההון 1
R מספר שאלות לגבי תיק ממוסה ותיק פטור מס. שוק ההון 10
G שאלות על דו"ח מס - 1301 צרכנות פיננסית 1
W שאלות בנוגע להפסדי הון ומגן מס שוק ההון 5
unrealx תיאום מס - שאלות אוף טופיק 1
unrealx רוצה למכור נייר וליצור מגן מס - שאלות על טפסים שוק ההון 0
N בן 22 עם הרבה שאלות על מס, תכנון תיק פאסיבי וכו' שוק ההון 17
O מספר שאלות לפני פתיחת חשבון ברוקר TD (ודחיית מס) שוק ההון 10
I מס שאלות בקשר לIB מיסים 31
B החזרי מס עבור תרומות- שאלות כלליות צרכנות פיננסית 3
O מספר שאלות על החזרי מס שוק ההון 1
Oziris מס' שאלות לגבי מסך הרכישה- קניית קרן אג"ח במערכת ספרק שוק ההון 13
K מס' שאלות בסיסיות שוק ההון 17
G שאלות מס לממש מתחילים.. מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 28
Henchman34 לאור הכרזה על קופות הגמל להשקעה, מספר שאלות על ניכוי מס במקור שוק ההון 7
פ שאלות על בקשת החזר מס רווחי הון ממספר שנים צרכנות פיננסית 21
עש לילה שאלות מגן מס שוק ההון 10
yanosh34 מספר שאלות לגבי חישוב מס רווחי הון שוק ההון 2
T האם מס על הפקדות גבוהות לפנסיה של המעסיק אמור להיות מחושב בצורה שנתית או חודשית? מיסים 7
מ מס ירושה מיסים 3
L שווי דיבידנדים בחשבון ברוקר זר לצורך תשלום מס יסף מיסים 3
P מס יסף - בזמן מכירת דירה או אחרי דוח שנתי? נדל"ן 5
B ניכוי מס קרן כספית מיסים 5
פ עוד על זיכוי מס ששולם בחו"ל מיסים 5
ב דו"ח מס שנתי - קרן השתלמות ובטוח לאומי מיסים 0
י [מס רכישה] הצהרה בעת רכישת דירה שניה מיסים 4
וינסנט זיכוי/החזר מס בגין מיסוי במקור של דיבידנדים מארה"ב ע"י ברוקר זר מיסים 23
M מינוס ביתרות מזומן, מס לשלם, מס ששולם ומס עתידי שוק ההון 5
M מס ירושה על נכסים ישראלים לאזרח אמריקאי מיסים 13
N קיזוז מס רווחי הון כנגד מס הכנסה מעבודה מיסים 1
M החזר מס והפסדים ברי קיזוז ב 867 מיסים 4
ש התנהלות של עוסק פטור כלפי מס הכנסה מיסים 8
נ שאלה בנוגע להחזר מס רווח הון מיסים 3
E האם קרן אירית של בלקרוק משלמת מס רווחי הון מקוזז אינפלציה או מקוזז הפרשי שערי מט"ח? שוק ההון 3
R מס דירה שניה פוסטים מאיכות נמוכה 2
T מהי "שָנָה" בהגדרת תושב חוזר ותיק, טופס 113 של מס הכנסה מיסים 3
A ניכוי מס במקור לתושב חוץ לרכישת אדמה? מיסים 5
מ מס בגין השכרת דירה-בקשה לטופס מיסים 3
S חבות מס של ידועים בציבור כשלאשה אין הכנסה חייבת במס מיסים 2
ר דוח מס על רווחי הון מיסים 14

נושאים דומים

Back
למעלה