• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

רעיונות להרחבת הכנסה כעצמאי

• פותח הנושא Jo4
  • פורסם בתאריך

Jo4

משתמש רגיל
דירוג
45
בס"ד

שלום וברכה, בשנה האחרונה עבדתי בתחום ההוראה, וכפי שידוע התחום הזה רווי בשליחות אבל לא בהרבה כסף.
אז חשבתי איך להכניס יותר כסף, וכמו מורה טוב הגעתי לשיעורים פרטיים, החיסרון בהם הוא שזה לא עסק יציב(ביטולים וכד') ומצד שני עד כה הגעתי לבערך 3 שיעורים פרטיים בשבוע. שזה סכום נחמד אבל לא משהו רציני. חשבתי להרחיב הכנסה עבודה כשכיר, אחרי צהריים בחנות או משהו כזה. אבל אז אין לי חיים בכלל וגם אני לא מתקדם לשום מקום. אז אשמח לשמוע מכם. על איזה קורס הייתם הולכים שהיה נותן לכם כלים להיות עצמאי? או לחילופין לימוד עצמי מהאינטרנט. השאלה מתייחסת לשוק העבודה בישראל.
רעיונות שעלו לי.
א. ללמוד תכנות בקטנה(יש חיה כזאת), ולנסות כפרילאנסר.
ב. ללמוד הנהלת חשבונות
ג. ללמוד גרפיקה
ד. להתעסק במסחר באיביי ואמזון.
ה. ניהול רשתות
ו. רפואה אלטרנטיבית

עד כה השתעממתי מסרטוני התכנות שצפיתי בהם.
מספרים אני מאוד אוהב. אבל לימודי הנהלת חשבונות זה קורס ערב שנה שלמה
אין לי חוש גדול לגרפייקה אבל אולי כדאי לנסות
ממה שניסתי במסחר, ראיתי שזה ממש לא קל כמו שמספרים.
ולגבי ניהול רשתות מחיר הקורס לא זול, ואני לא יודע עד כמה ניתן לעבוד בזה כעצמאי.
וברפואה אלטרנטיבת החסרון הוא העלות הגבוהה של הקורס.

אשמח לשמוע על תחומים נוספים שניתן וכדאי לעבוד בהם לדעתכם. או מהתחומים לעיל, מה נשמע לכם הגיוני.
תודה מראש לעונים.

מה אתה מלמד? במה אתה טוב? מה היתרונות שלך? איזה דברים היתה רוצא לעשות בלי קשר לתשלום?

מה רע בעוד שיעורים פרטיים? אפשר לעשות הרבה כסף ככה.
קבל עוד רעיון:
שיעורים בקבוצות קטנות לסטודנטים בתקופת מבחנים (מרתונים), ארגזים של כסף.

בס"ד
א. ללמוד תכנות בקטנה(יש חיה כזאת), ולנסות כפרילאנסר.
ב. ללמוד הנהלת חשבונות
ג. ללמוד גרפיקה
ד. להתעסק במסחר באיביי ואמזון.
ה. ניהול רשתות
ו. רפואה אלטרנטיבית

מבחינת רווח כספי, תכנות לוקח את כולם בהליכה. המשכורות בתכנות הרבה יותר טובות מאשר בכל התחומים האחרים.
אתה יכול לקחת קורס של פעמיים בשבוע, נראה לי עדיף לך מאשר לימוד עצמי.
לימוד עצמי די נמרח וקורס מחייב אותך להתקדם ולהגיש עבודות.

הנהלת חשבונות, זה גם שנים של לימודים וגם משכורות ככה ככה.
גרפיקה זה לימודים די קצרים אבל אתה חייב חוש ממש טוב לזה.
מסחר באיביי, משעמם, אין בזה הרבה כסף, ולוקח ים זמן.
ניהול רשתות- אחלה רעיון, אם תכנות לא הולך, לך על זה.
רפואה אלטרנטיבית - אמממ אין בזה הרבה כסף אלא אם אתה ממש מוצלח

נערך לאחרונה ב:
הנהלת חשבונות זה משרות בוקר , לא יתאים לך..

שיעורים פרטיים - זה תלוי ביכולת שלך למצוא תלמידים, לא (רק) ביכולת ללמד היטב.
לא מזמן היה כתבה בדה-מארקר על שני אחים שעשו משיעורים פרטיים עסק של עשרות מליוני דולרים. הם יצרו חברה לשיעורים פרטים באינטרנט. ויש אנשים שמלמדים ככה פרטי, ויש להם לקוחות בכל העולם דרך סקייפ.
אז אם אתה אוהב ללמד, אולי תשקיע בללמוד את התחום של שווק עצמי והוראה מקוונת, ותשדרג לך את השיעורים הפרטיים לכדי עסק משמעותי יותר.
רפואה אלטרנטיבית - אם אתה אוהב תחום מסויים בזה, ומאמין, ויש לך יכולת לקשר טוב עם אנשים אז השמיים הם הגבול. אבל אתה צריך ממש לאהוב את זה. אחרת זה יהיה סתם ציני.

מה רע בעוד שיעורים פרטיים? אפשר לעשות הרבה כסף ככה.
קבל עוד רעיון:
שיעורים בקבוצות קטנות לסטודנטים בתקופת מבחנים (מרתונים), ארגזים של כסף.

חסרונות בשיעורים פרטיים, בחוויה שלי מאוד לא יציב, וקשה להשיג תלמידים, אני לא ברמה ללמד סטודנטים, תודה על הרעיון.

אז אני שוב רוצה לשאול איזה מהתחומים הבאים יאפשר עיסוק מן הצד, במשך שעה-שעתיים ביום ויהיה רעיון טוב חהכנס אליו.

רקע, אני מורה מחנך בן 28 דתי, עם חוש טוב לאנשים, חוש מתמטי חזק, משיכה לעולם התסונה הבריאות והרפואה האלטרנטיבית . חיפשתי דרך לשחזר את הידע במתמטיקה מהתיכון כדי לעשות שיעורים פרטיים לתיכוניסטים, אבל בינתיים לא עשיתי עם זה הרבה, אשמח למקורות מומלצים לשחזור ולמידה. פתחתי חנות בשופייפי, אבל מתקשה להתקדם עם זה.

חושב לעשות אחד מהקורסים הבאים.

א) קורס nlp, מחיר 7k. יודע שהשוק רווי, אבל זה מעניין מאוד
ב) קורס, תזונה, מחיר דומה, גם רווי ומעניין.
ג) קורס טכנאי מחשבים, מכירים את מצב השוק?

נערך לאחרונה ב:
הנהלת חשבונות יש גם מסלולים של 4 חודשים - פעמיים בשבוע 4 שעות (למשל בפתוחה)
אבל זה לא התחום הכי מכניס, ולא קל למצוא עבודה בלי ניסיון.

יש הרבה עבודות שלא דורשות כמעט ניסיון בתחומי אדמיניסטרציה וניהול משרד,
לפעמים עם אפשרות לעבוד מהבית. צריך רק קורות חיים מתאימים וקצת רקע.

בכלל מומלץ לסרוק קבוצות דרושים ואת אולג'ובס, זה תמיד נותן רעיונות לתחומים חדשים.
הרבה דברים היום דורשים קליטה מהירה ויכולות ביצוע גבוהות על פני לימודים או קורסים למיניהם

אז אני שוב רוצה לשאול איזה מהתחומים הבאים יאפשר עיסוק מן הצד, במשך שעה-שעתיים ביום ויהיה רעיון טוב חהכנס אליו.

רקע, אני מורה מחנך בן 28 דתי, עם חוש טוב לאנשים, חוש מתמטי חזק, משיכה לעולם התסונה הבריאות והרפואה האלטרנטיבית . חיפשתי דרך לשחזר את הידע במתמטיקה מהתיכון כדי לעשות שיעורים פרטיים לתיכוניסטים, אבל בינתיים לא עשיתי עם זה הרבה, אשמח למקורות מומלצים לשחזור ולמידה. פתחתי חנות בשופייפי, אבל מתקשה להתקדם עם זה.

חושב לעשות אחד מהקורסים הבאים.

א) קורס nlp, מחיר 7k. יודע שהשוק רווי, אבל זה מעניין מאוד
ב) קורס, תזונה, מחיר דומה, גם רווי ומעניין.
ג) קורס טכנאי מחשבים, מכירים את מצב השוק?
בזבוז זמן לדעתי ...
וגם שאר הדברים שרשמת -הנהלת חשבונות ,קורסים במחשבים -אלה מקצועות של הכל או כלום ,לא תוכל לעבוד בזה כמה שעות מהצד.
מה אתה מלמד? במה אתה טוב?

בזבוז זמן לדעתי ...
וגם שאר הדברים שרשמת -הנהלת חשבונות ,קורסים במחשבים -אלה מקצועות של הכל או כלום ,לא תוכל לעבוד בזה כמה שעות מהצד.
מה אתה מלמד? במה אתה טוב?
אני מחנך, ומלמד בעיקר מקצועות שקשורים לתורה ודת. בתיכון הייתי טוב במתמטיקה ואני דובר אנגלית מבית, אבל לא פיתחתי את זה מאז. לימדתי ומלמד קצת שיעורים פרטיים, אבל אני מחפש משהו שיפרוץ עבורי דרך להכנסה טובה מהצד.

למה אתה חושב שקורסים זה בזבוז זמן? תכנות והנהלת חשבונות אני יכול להבין, אבל שאר הדברים?

למה אתה חושב שקורסים זה בזבוז זמן? תכנות והנהלת חשבונות אני יכול להבין, אבל שאר הדברים?
כי בתחומים האלה זה הכל או כלום. אנשים יעדיפו ללכת למטפל הוליסטי שעושה אתה זה מהבוקר עד הערב . ברגע שזה עיסוק צדדי זה נתפס כפחות רציני.

מה לגבי קורסים באנגלית ? יש לזה ביקוש גבוה מאוד ,לילדים ומבוגרים .
הוראה אנגלית במכללות ובאוניברסיטאות בתור מרצה מן החוץ.

אז חשבתי איך להכניס יותר כסף, וכמו מורה טוב הגעתי לשיעורים פרטיים, החיסרון בהם הוא שזה לא עסק יציב(ביטולים וכד') ומצד שני עד כה הגעתי לבערך 3 שיעורים פרטיים בשבוע. שזה סכום נחמד אבל לא משהו רציני.
הוראה פרטית מאוד מתגמלת, אבל לוקח זמן ליצור קלייננטורה וזה עניין שעובר מפה לאוזן.
בהנחה שאתה טוב ולאחר מחזור בחינות התלמידים שלך יראו התקדמות בצויונים אז עוד ועוד יגיעו.
אתה יכול גם לנסות את השיטה של חבר מביא חבר תמורת הנחה, רצוי לדבר עם הורי התלמיד על זה.
אני יכול להגיד לך שאני מכיר מורים פרטיים שזה עבורם יותר מהשלמת הכנסה, ההכנסה כמורה בבית ספר מתגמדת לעומת שעורים פרטיים, בהנחה שהשמועה עברה בשכונה שאתה מורה טוב ובית הספר הוא מקור ללידים [קשרים].

אני מכיר מורה שעברה לעבוד רק בשיעורים פרטיים והוראה מתקנת.
יש לה שם כ"כ טוב והצלחות מדהימות כך שהיא פשוט מוצפת בתלמידים

אנשים מבוגרים תמיד צריכים עזרה בטכנאות מחשבים פשוטה.
אם יש לך ראש וחוש לזה, אחלה השלמה

• אהבתי
Reactions: Jo4
יש עוד 2 אפשרויות

1. קורס יועצי מס - אנשים פוחדים להתעסק עם טפסי ההחזרי מס שלהם. עבודה יחסית פשוטה ומתגמלת
2. מתווך דירות

הייתי ממליץ אולי להיכנס לאתרים כמו fiver, אתר שמקשר בין אנשים שצריכים שירות מסוים ואנשים שנותנים אותו - אתה יכול לראות מהם השרותים המבוקשים, בכמה אנשים מתמחרים את עצמם , ואילו שרותים אתה יכול לספק \ ללמוד ולאחר מכן לספק.

קבוצות מיקוד - תשלום של 150-300 ולפעמים אפילו יותר עבור שיחה בקבוצה על נושא מסוים, בדרך כלל אורך של מפגש הוא שעה וחצי.

יש עוד 2 אפשרויות

1. קורס יועצי מס - אנשים פוחדים להתעסק עם טפסי ההחזרי מס שלהם. עבודה יחסית פשוטה ומתגמלת
2. מתווך דירות

הוצאתי רשיון תיווך, אבל ממה שהבנתי קשה לשלב את זה עם משרה מלאה. מודה שלא ניסתי, אולי אנסה.

הייתי ממליץ אולי להיכנס לאתרים כמו fiver, אתר שמקשר בין אנשים שצריכים שירות מסוים ואנשים שנותנים אותו - אתה יכול לראות מהם השרותים המבוקשים, בכמה אנשים מתמחרים את עצמם , ואילו שרותים אתה יכול לספק \ ללמוד ולאחר מכן לספק.

קבוצות מיקוד - תשלום של 150-300 ולפעמים אפילו יותר עבור שיחה בקבוצה על נושא מסוים, בדרך כלל אורך של מפגש הוא שעה וחצי.

תודה רבה, שוטטתי קצת בfiverr אבל נראה לי צריך להיות מומחה למשהו.

קבוצות מיקוד, זה מאורע די נדיר, שמתאפשר מבחינת מיקום גיל וכד'.

אל תתייאש משיעורים פרטיים, תשדרג את זה, תגיע ללקוחות חדשים, תפרסם, תפיץ, תיצור מעגל לקוחות רחב וקבוע.
מתמטיקה בעיקר ואולי גם אנגלית אלו מקצועות מבוקשים בשיעורים פרטיים.

לא הייתי מציע לחפש אפיקים חדשים שאין לך בהם יכולת מוקדמת/חוש מתאים (חוש טכני לדוג' בשביל להיות טכנאי מחשבים).

להיות מתכנת פרילנס? קשה, אתה צריך להיות תותח ובד"כ זה לא קורה ממשהו שעושים מהצד (למעט מקרים מסוימים).

תזונה זה טוב, אבל גם פה צריך הצלחות ופרסום. (קורסים יקרים זה שיקול, אבל שיקול קצר טווח, תחשוב לטווח הארוך)

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S מחפש בנרות רעיונות לעבודה כסטודנט התפתחות אישית 4
N רעיונות לתוכניות לטובת הציבור פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 59
ר התייעצות לגבי מיקסום השקעות עם הכנסה חודשית נמוכה - יש רעיונות? שוק ההון 1
א לעשות פרויקטיים רק בשביל להשתפשף או שיש רעיונות טובים יותר התפתחות אישית 20
L הורדה בשכר - רעיונות אוף טופיק 36
ג רעיונות להעביר 6 שעות בתל אביב אוף טופיק 31
וינסנט רעיונות לשמירת ערך של מזומן דולרי שוק ההון 7
G מקומות 'להחנות' כסף - רעיונות? שוק ההון 61
ש רעיונות להכנסה נוספת מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 18
ד רעיונות להשקעה ראשונה נדל"ן 9
S רעיונות לתיק השקעות (150K שקל ) שוק ההון 2
א נדל"ן בסכומים קטנים - סינדקציה, חו"ל ועוד רעיונות? נדל"ן 12
E רעיונות ליום צוות בעבודה? אוף טופיק 4
M רעיונות לארוחת בוקר וערב. אוף טופיק 12
ש רעיונות להכנסה קטנה נוספת פוסטים מאיכות נמוכה 3
נ רעיונות להכנסה צדדית התפתחות אישית 2
ש רעיונות להתנדבות אוף טופיק 18
י הרגל למידה לפים בשבוע- רעיונות לנושאים? התפתחות אישית 5
J רעיונות לשיפור מצבה הכלכלי של אימי אוף טופיק 34
L רעיונות להשקעה בבורסה בתחומים שאתם מבינים בהם שוק ההון 23
S רעיונות מאיזו סיבה תבוא הקריסה הבאה שוק ההון 46
F רעיונות לאיזון החלק המנייתי בתיק פטור שוק ההון 13
G רעיונות לאיזון החלק המנייתי בתיק שוק ההון 7
liranviper רעיונות למהנדס בן 60 שדובר רוסית בלבד אוף טופיק 11
E רעיונות להכנסה נוספת בשביל להגדיל את שיעור החיסכון התפתחות אישית 27
י רעיונות להשקעה אפריל 2019 ? שוק ההון 43
M הכנסה נוספת לסגירת חובות - רעיונות? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 16
S רעיונות לקרנות של אגחים שוק ההון 19
S רעיונות להשקעה סולידית ללא סיכון שוק ההון 11
ח מבקש רעיונות לקורס שיכול לקדם מקצועית בתחום מערכות המידע התפתחות אישית 3
מ אבן בטוחה - רעיונות מישהו? שוק ההון 12
N רעיונות לחצר וגינה סולידית מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 18
L תקוע עם צ'ק LLC רעיונות? צרכנות פיננסית 39
L רעיונות לתיק סופר סולידי שוק ההון 10
מ רעיונות להשקעה טובה בתשואה של 8% - 12% שוק ההון 30
liranviper רעיונות למקצועות לא ריאליים התפתחות אישית 27
א רעיונות להכנסה נוספת פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 23
H קניית מוצרים יד שנייה - רעיונות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 33
M עמלה גבוהה ברכישת מט"ח - רעיונות? שוק ההון 4
Yesmad משיכת קרנות\קופות ללא חשבון בנק ישראלי - מצב ביש, רעיונות? צרכנות פיננסית 13
י רעיונות להשקעת 15000 ש"ח מבת מצוה שוק ההון 22
Jane Doe רעיונות. איך עושים כסף מכשרון ציור? התפתחות אישית 21
ק מחפשת רעיונות למתנות זולות, שיתפסו ע'י המקבלים כלא זולות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 24
D כתבה ממומנת עם הרבה רעיונות "טובים" אוף טופיק 2
א רעיונות לעסקים מינימלים לפתיחת IRA פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 11
G מחפש רעיונות לאיפו אפשר להתנדב התפתחות אישית 17
DiverGirl בילויים סולידיים לזוג - שרשור רעיונות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 38
ק רעיונות/בקשות מהסולידית לפוסטים בבלוג אוף טופיק 80
ג משכנתא להרחבת דירה נדל"ן 1
ש התנהלות של עוסק פטור כלפי מס הכנסה מיסים 8

נושאים דומים

Back
למעלה