• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

קיזוז הפסדים מרווחי הון - שאלות תם

ליאת1

משתמש רשום
דירוג
0
שלום,

רקע: זוג שכירים עם תיק השקעות צנוע (ברוקר ישראלי, לא חו"ל).
עקב מענק חד פעמי שהתקבל השנה, קיבלתי הודעה שחובה עליי להגיש טופס 1301 עבור שנת 2021.

אינני בקיאה במילוי טופס 1301. לאחר קריאה ארוכה כאן בפורום ובמקומות אחרים, ריכזתי את טפסי 106 ו-867, ומילאתי בשקדנות את טופס 1301+נספח ג' בהתאם לקודים השונים.

החלק בו נתקעתי הוא קיזוז הפסדים.

בטופס 867, בסעיף "אישור ניכוי מס במקור על רווח הון מניירות ערך סחירים בבורסה וממכשירים פיננסיים לא סחירים" מופיע לי:
הפסדים ברי קיזוז (יועברו לנספח ג' לטופס הדו"ח השנתי לקיזוז מהכנסה עפ"י שיעור המס המיטיב עמך" : 7,201 ש"ח

מה עושים עם המספר הזה?

האם הוא קשור ל"טבלת העזר לקיזוז יתרת הפסד מניירות ערך כנגד הכנסות מריבית ודיבידנד מניירות ערך" בטופס 867?

אם כן, כיצד ממלאים טבלה זאת? האם מזינים בשורה הראשונה את הסכומים מהטבלה מעל ("הכנס מניירות ערך") ואז בשורה השנייה ממלאים 7,201 ש"ח בעמוד כרצוני?..

ואז מה? מפחיתים את הערך בשורה התחתונה בטבלת העזר (1-2-3) מהשדה המתאים (060/067/157...)?

תודה!

אפשר גם לקזז אותם בשורה 2 של הטבלה העליונה יותר של הנספח (משבצות 32,30,33 והלאה)

את יכולה לבחור איך לחלק את קיזוז ההפסד - מול רווח הון או מול רווח מדיבידנד.

עקרונית את צודקת, קיזוז באמצעות הטבלה.

הפסד שלא קוזז את רושמת שורה מתחת בהפסדים להעברה.

נערך לאחרונה ב:
כדאי באותה הזדמנות לבדוק אם היו לך הפסדי הון לא ממומשים בין 2016 ל 2020 - אם כן, אפשר למלא על אותן שנים ולקבל החזר או לגלגל את ההפסד קדימה.

כדאי באותה הזדמנות לבדוק אם היו לך הפסדי הון לא ממומשים בין 2016 ל 2020 - אם כן, אפשר למלא על אותן שנים ולקבל החזר או לגלגל את ההפסד קדימה.
האם במקרה זה נדרש להגיש טופס 1301 מלא עבור כל אחת מהשנים שעבר, או שמאר להגיש רק 1301 עבור שנת 2021, ולצרף אליו דו"חות 867 עבור השנים הרלוונטיות (2016-2020)?

צריך דו"ח על כל שנה שעליה רוצים לקבל החזר / לגלגל.
אם מגלגלים הפסד, ההפסד מתגלגל לשנת המס הבאה, אז אם למשל ניתן להשתמש בהפסד מ2016 רק כנגד רווח מ 2018 אז צריך למלא על 2016-2017-2018.
אם את לא מחייבת הגשה על אחת מאותן שנים, ניתן למלא עם טופס 135, שהוא הגרסה המקוצרת של טופס 1301.

תודה רבה על כל התשובות.

1. האם הברוקר לא מבצע קיזוז הפסדים בעצמו? מה שמופיע ב-867 או מה שנשאר לאחר הקיזוז? והאם הברוקר בוודאות לא "צובר" הפסדים משנה לשנה? כלומר, אני יכולה להיות בטוחה שהפסדים מהעבר לא קוזזו כבר?

2. יש לי רווחי הון (לפני קיזוז הפסדים) החייבים במס בשיעור 25% (קוד 13 בנספח ג') בשווי גבוה מ-7,000 ש"ח. אם אקזז את ה-7,000 הנ"ל מהם, אזי אהיה בעצם זכאית להחזר מס בשווי 7000*0.25=1750 ש"ח?

3. האם אפשר לקזז את ההפסדים הנ"ל גם ממס שאינו על רווחי הון (אלא על שכר)?

4. אם הבנתי נכון, אפשר להתחשבן עד 5 שנים אחורה (2016)?

5. כיוון הקיזוז הוא רק "קדימה" - כלומר, אפשר לקזז הפסדים מהעבר על רווחים מאוחרים יותר, אך לא להיפך? אז אם נותרו לי בשנה מסוימת (נניח 2019) הפסדים שלא קוזזו ומתגלגלים הלאה לשנה הבאה ("הפסדים להעברה מניירות ערך"), היכן אני מתייחסת אליהם בטופס של השנה הבאה (2020/2021)? האם זה בשורה 3 בטבלה שבנספח ("קיזוז הפסדי הון מועברים מניירות ערך")?

נערך לאחרונה ב:
1. האם הברוקר לא מבצע קיזוז הפסדים בעצמו? מה שמופיע ב-867 או מה שנשאר לאחר הקיזוז?
הברוקר מקזז הפסדים ככל שניתן. לפעמים יש הפסדים שעולים על רווח ההון ואז אין לברוקר ממה לקזז. לפעמים יש למישהו מספר ברוקרים ואז יכול להיות. באחד הפסד ובשני רווח כי הם לא יודעים מה קורה בצד השני.
מה שמופיע ב 867 זה סך כל ההפסד - בין אם קוזז ובין אם לא. צריך להסתכל על סך הרווח פחות סך ההפסדים של שנה מסויימת.
והאם הברוקר בוודאות לא "צובר" הפסדים משנה לשנה? כלומר, אני יכולה להיות בטוחה שהפסדים מהעבר לא קוזזו כבר?
נכון, הברוקר סופר רווחים והפסדים בצורה שנתית. אין העברת הפסדים משנה לשנה.
2. יש לי רווחי הון (לפני קיזוז הפסדים) החייבים במס בשיעור 25% (קוד 13 בנספח ג') בשווי גבוה מ-7,000 ש"ח. אם אקזז את ה-7,000 הנ"ל מהם, אזי אהיה בעצם זכאית להחזר מס בשווי 7000*0.25=1750 ש"ח?
כנראה שהברוקר כבר עשה את זה בשבילך. יש שדה 040 שמראה כמה מס נטו נוכה במקור. הוא כנראה נמוך מ25% שהיית צריכה לשלם, בהתאם להפסדים.
בכל אופן כדי לא להטעות אותך, עדיף שתכתבי את המספרים המלאים בפוסט אחד.
3. האם אפשר לקזז את ההפסדים הנ"ל גם ממס שאינו על רווחי הון (אלא על שכר)?
לא. זכור לי במעומעם שאולי כנגד מס שבח על מכירת דירה כן אפשר.
4. אם הבנתי נכון, אפשר להתחשבן עד 5 שנים אחורה (2016)?
אפשר להגיש דו"ח על 6 השנים האחרונות שכבר הסתיימו. כלומר במהלך 2022 אפשר למלא על 2016-2021
5. כיוון הקיזוז הוא רק "קדימה" - כלומר, אפשר לקזז הפסדים מהעבר על רווחים מאוחרים יותר, אך לא להיפך?
נכון.
אז אם נותרו לי בשנה מסוימת (נניח 2019) הפסדים שלא קוזזו ומתגלגלים הלאה לשנה הבאה ("הפסדים להעברה מניירות ערך"), היכן אני מתייחסת אליהם בטופס של השנה הבאה (2020/2021)? האם זה בשורה 3 בטבלה שבנספח ("קיזוז הפסדי הון מועברים מניירות ערך")?
כן. שימי לב שהפסד משנה קודמת אפשר לנצל רק כנגד רווח הון, ולא כנגד דיבידנד.

כנראה שהברוקר כבר עשה את זה בשבילך. יש שדה 040 שמראה כמה מס נטו נוכה במקור. הוא כנראה נמוך מ25% שהיית צריכה לשלם, בהתאם להפסדים.
בכל אופן כדי לא להטעות אותך, עדיף שתכתבי את המספרים המלאים בפוסט אחד.
עכשיו אני ממש מבולבלת. אם הברוקר כבר קיזז את זה עבורי, מדוע זה מופיע בסעיף "הפסדים ברי קיזוז (יועברו לנספח ג' לטופס הד"וח השנתי לקיזוז מהכנס עפ"י שיעור המס המיטיב עמך)"?
והכי חשוב - כיצד אני יודעת האם הוא באמת קיזז, וכמה אם בכלל נשאר לקיזוז?

הנה המספרים מהדו"ח:

2020
נתוני הכנסות - רווח הון
רווחים חייבים במס - 15% (קוד 12): 2,506
רווחים חייבים במס - 25% (קוד 13): 2,041
הפסדים ברי קיזוז (יועברו לנספח ג' לטופס הד"וח השנתי לקיזוז מהכנס עפ"י שיעור המס המיטיב עמך): 11,382
מס שנוכה במקור (שדה 40): 19

2021
נתוני הכנסות - רווח הון
רווחים חייבים במס - 15% (קוד 12): 4,450
רווחים חייבים במס - 25% (קוד 13): 10,053
הפסדים ברי קיזוז (יועברו לנספח ג' לטופס הד"וח השנתי לקיזוז מהכנס עפ"י שיעור המס המיטיב עמך): 3,603
מס שנוכה במקור (שדה 40): 2,288

עבור 2021, חישבתי כך - ללא קיזוזים, הייתי אמורה לשלם:
קוד:
0.15*4450 + 0.25*10053 = 3180.75
ואם הברוקר קיזז את כל ההפסד באופן מיטבי (25%) הייתי אמורה לשלם:
קוד:
0.15*4450 + 0.25*(10053-3603) = 2280
שזה קרוב למה שנוכה בפועל (2,288). אז אני מבינה שהכל קוזז?

אם כך - אני באמת לא מבינה את הכותרת "הפסדים ברי קיזוז (יועברו לנספח ג' לטופס הד"וח השנתי לקיזוז מהכנס עפ"י שיעור המס המיטיב עמך)" ומה אני אמורה לעשות עם המספר הזה.

ואם אכן כך - נראה שלפחות ב-2020 ההפסדים היו גבוהים בהרבה מהרווחים, ולכן אפשר לגרור את ההפסדים משם ל-2021. אבל כיצד אני יודעת כמה קוזז? פשוט לנחש מה הברוקר קיזז? זה לא אמור להופיע בדו"חות עצמם? ואם הוא בחר לקזז גם מרווחים החייבים ב-15% מס, הוא בעצם "דפק אותי"?

נערך לאחרונה ב:
שימי לב שהפסדים ברי קיזוז זה לא רק הפסד ממכירת ניירות ערך,מדובר גם על דמי ניהול והוצאות דומות
בטבלה הזו, בשורה 1, את רושמת את הרווחים בשדות 12 ו־13
בשורה 2 את ההפסדים ברי הקיזוז בשדה קוד 33

אכן הברוקר כבר קיזז עבורך, וזה לא ישפיע על חבות המס שיש לך, אבלכשמגישים דוח שנתי מגישים את הכל, כולל קיזוז שהברוקר ביצע עבורך

צילום מסך מ־2022-06-24 15-44-04.png

כן הנתונים של הברוקר כולל את דמי הניהול.
הקיזוז שהברוקר עושה הוא קיזוז טכני.

בסופו של דבר את מגישה דוח ועושה את הקיזוז באופן מלא וסופי.

ובמקרה הזה יש יתרת הפסד הון לשנת 2020, שרק אחרי מילוי הדוח לאותה שנה ניתן להעבירה לשנת 2021, ולקזז שם (שדה 63 בטבלה)

שימי לב שהפסדים ברי קיזוז זה לא רק הפסד ממכירת ניירות ערך,מדובר גם על דמי ניהול והוצאות דומות
האם הנתונים בדו"ח 867 מהברוקר כבר כוללים את דמי הניהול וההוצאות הנוספות עליהן דיברת?

אכן הברוקר כבר קיזז עבורך, וזה לא ישפיע על חבות המס שיש לך, אבלכשמגישים דוח שנתי מגישים את הכל, כולל קיזוז שהברוקר ביצע עבורך
ראה.י שאלתי האחרונה בתגובה הקודמת (בפרט - כיצד אני יודעת אם הברוקר אכן קיזז עבורי, כיצד קיזז והאם נותרה "יתרה" לקיזוז לשנה הבאה, שהרי להבנתי אם נותרה יתרה כזאת - הברוקר כבר לא יקזז אותה ואם אני לא אגיש דו"ח היא לעולם לא תמומש).

תודה על התגובה!

עכשיו אני ממש מבולבלת. אם הברוקר כבר קיזז את זה עבורי, מדוע זה מופיע בסעיף "הפסדים ברי קיזוז (יועברו לנספח ג' לטופס הד"וח השנתי לקיזוז מהכנס עפ"י שיעור המס המיטיב עמך)"?
זה אכן מבלבל.
מס הכנסה מסתכל על רווחים שמימשת, הפסדים שמימשת (כולל עמלות / דמי ניהול) וכמה מס שילמת בפועל, ולפי זה הוא מחשב בעצמו האם יש לך יתרת חוב / יתרת זכות מולו.
כשאת ממלאת דו"ח שנתי את בעצם מבצעת מחדש את החישוב שעשה הברוקר, ולפעמים זה גם משנה את המספרים של הברוקר. לדוגמה אם הברוקר קיזז הפסד הון מול רווח הון אבל יש לך יתרת הפסד הון משנה קודמת, יתכן שתעבירי את הפסד ההון שבו השתמש הברוקר להיות מול דיבידנד שקיבלת, ובהפסד משנה הקודמת תשתמשי כדי לקזז את רווח ההון.
והכי חשוב - כיצד אני יודעת האם הוא באמת קיזז, וכמה אם בכלל נשאר לקיזוז?
פשוט לחשב כמה מס היית נדרשת לשלם אם לא היו הפסדים, מול כמה מס נגבה בפועל. ההפרש כפול ארבע הוא ההפסד שכבר קוזז.
זה קרוב למה שנוכה בפועל (2,288). אז אני מבינה שהכל קוזז?
כך נראה.

אם כך - אני באמת לא מבינה את הכותרת "הפסדים ברי קיזוז (יועברו לנספח ג' לטופס הד"וח השנתי לקיזוז מהכנס עפ"י שיעור המס המיטיב עמך)" ומה אני אמורה לעשות עם המספר הזה.
רק לדווח אותו. אם לא תדווחי, מס הכנסה יראה רק את רווח ההון ואת המס שנוכה במקור, וידרוש ממך מס נוסף.

ואם אכן כך - נראה שלפחות ב-2020 ההפסדים היו גבוהים בהרבה מהרווחים, ולכן אפשר לגרור את ההפסדים משם ל-2021. אבל כיצד אני יודעת כמה קוזז? פשוט לנחש מה הברוקר קיזז? זה לא אמור להופיע בדו"חות עצמם? ואם הוא בחר לקזז גם מרווחים החייבים ב-15% מס, הוא בעצם "דפק אותי"?
את צריכה בשביל זה למלא דו"ח על 2020, ואז את מחליטה את מה לקזז - זה דורס את הקיזוז שהברוקר ביצע. ואז אמור להיווצר לך כנראה זיכוי מסויים על 2020, וגם גלגול של היתרה ל2021.

תודה רבה לכם, במיוחד @האזרח הקטן ו- @ירח אפל. עשיתם לי המון סדר.

עוד מספר הבהרות, ברשותכם:

1. בטבלת העזר לקיזוז, כתוב שאת השורה התחתונה (חישוב 1-2-3) יש להעביר לשדות 060/067/157/141/055. האמנם? למה הכוונה וכיצד בדיוק עושים זאת? קוד 60 מופיע גם במקומות אחרים ב-867 - אז צריך לסכום הכל ביחד?.. אגב, השם של שדה 60 הוא "ריבית על ניירות ערך..." - אבל הרי לא מדובר בריבית אלא ברווחי הון (אני מתבלבלת)?

2. כאשר הקיזוז בטבלה מתייחס לנים קודמות (למשל שנתיים אחורה), האם יש לציין זאת באופן כלשהו?

3. האם בסעיף "הפסדים להעברה מניירות ערך" יש לציין רק הפסדים מהשנה הנוכחית, או סכום כל ההפסדים משנים קודמות שלא קוזזו?

הטופס מחולק לשני חלקים.
הטבלה העליונה מדברת על רווחי/הפסדי הון.
הטבלה השניה מדברת על דיבידנדים (וריבית, במקרה של אג"ח) - מה שמופיע ב 867ג'.

הפסד שנוצר בשנה שעליה מדבר הדו"ח אפשר לקזז או מול רווחי הון או מול הכנסה מדיבידנד או כל שילוב בינהם. הפסד משנים קודמות אפשר לקזז רק כנגד רווח הון.

בטבלת העזר לקיזוז, כתוב שאת השורה התחתונה (חישוב 1-2-3) יש להעביר לשדות 060/067/157/141/055. האמנם? למה הכוונה וכיצד בדיוק עושים זאת? קוד 60 מופיע גם במקומות אחרים ב-867 - אז צריך לסכום הכל ביחד?.. אגב, השמות שם הם "ריבית על ניירות ערך..." - אבל הרי לא מדובר בריבית אלא ברווחי הון (אני מתבלבלת)?
טבלת העזר התחתונה היא כאמור לדיבידנדים/ריבית, ובגלל זה גם מעתיקים את התוצאה שלה לחלק שמדבר על הכנסות מדיבידנד/ריבית.
כאשר הקיזוז בטבלה מתייחס להפסדים משנה רחוקה יותר מהשנה הקודמת (למשל שנתיים אחורה), האם יש לציין זאת באופן כלשהו?
טופס 1344.

עדיין עובדת על זה...

שאלה שעלתה: בטופס 1322 (נספח ג' ל-1301) מופיע בתחתית טבלת "הכנסה מניירות ערך" שדה 56: "סכום המכירות". בדברי ההסבר כתוב "סכום המכירות - יש לסכם את מחזורי המכירות בשיעורי המס השונים".

בטופס 867 מהברוקר מופיע סכום המכירות עם קוד 56, אך הסכום גבוה בהרבה מהסכום שאני מקבל מסכימת הערכים בטבלה.

מהו המספר הנכון? האם פשוט להעתיק מ-867 את הערך הגבוה, או לסכום בעצמי כך שיתאים לטבלה? ממה נובע ההפרש?

תודה

עדיין עובדת על זה...

שאלה שעלתה: בטופס 1322 (נספח ג' ל-1301) מופיע בתחתית טבלת "הכנסה מניירות ערך" שדה 56: "סכום המכירות". בדברי ההסבר כתוב "סכום המכירות - יש לסכם את מחזורי המכירות בשיעורי המס השונים".

בטופס 867 מהברוקר מופיע סכום המכירות עם קוד 56, אך הסכום גבוה בהרבה מהסכום שאני מקבל מסכימת הערכים בטבלה.

מהו המספר הנכון? האם פשוט להעתיק מ-867 את הערך הגבוה, או לסכום בעצמי כך שיתאים לטבלה? ממה נובע ההפרש?

תודה
להעתיק את המספר מה867.
הטבלה מדברת על רווח, לא על מכירות. לדוגמה - קניתי מניה ב 100,000 ש"ח. מכרתי אותה ב 101,000 ש"ח. קניתי מניה אחרת ב 100,000 ש"ח ומכרתי אותה ב 99,000 ש"ח.
סה"כ הרווח שלי משתי המניות הוא 0, סכום המכירות הוא 200,000 ש"ח.

ועוד שאלה -
ב-867 מופיעות שתי טבלאות נפרדות בשמות "דיבידנד מניירות ערך" ו"ריבית/דמי ניכיון מניירות ערך".
האם ב-1322 (נספח ג' לדו"ח השנתי) יש לסכום את הערכים שבשתי הטבלאות יחדיו לשורה הראשונה ב"טבלת עזר לקיזוז הפסד מניירות ערך כנגד הכנסות מריבית ודיבידנד מניירות ערך" ("הכנסה מריבית ודיבידנד מניירות ערך")?

תודה

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A הפסדים ברי קיזוז - חיובי או שלילי? מיסים 1
S קיזוז הפסדים בבורסה בחשבון בבנק בארץ עם רווחים מחשבון ברוקר בחול פוסטים מאיכות נמוכה 4
I קיזוז הפסדים מועברים בנספח חו"ל, 1301/1327 מיסים 5
A קיזוז הפסדים בין קופות גמל להשקעה צרכנות פיננסית 7
M קיזוז הפסדים בשוק ההון מרווח כעצמאי מיסים 4
M קיזוז הפסדים ארה'ב עם רווחים מתל אביב? שוק ההון 2
ח קיזוז הפסדים ומענקי קורונה בדוח השנתי 2021 מיסים 1
pita קיזוז הפסדים במניות מול רווחים בפוליסת חיסכון? מיסים 5
M הגשת דוח על אינטראקטיב ברוקרס, עוסק פטור, קיזוז הפסדים וריבית מניירות ערך מיסים 9
ברק א. קיזוז הפסדים מיסים 0
O קיזוז רווחים מול הפסדים - פסגות טרייד פוסטים מאיכות נמוכה 1
E חשבון השקעות של זוג נשוי, קיזוז הפסדים ומס יסף שוק ההון 8
G קיזוז הפסדים בבורסה עם דוגמא מוחשית שוק ההון 6
ט שאלה על הפסדים ברי קיזוז בטופס 867 צרכנות פיננסית 19
A קיזוז הפסדים שוק ההון 1
לאץ' קיזוז הפסדים בבורסה: כך תשלמו פחות מס רווח הון דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 15
I קיזוז הפסדים מול ניכוי מס במקור על דיבידנדים שוק ההון 19
E קיזוז עמלות rsu מיסים 22
מ קיזוז הפסד הון ממניות בחול כנגד אגח ממשלתי מיסים 5
D קיזוז רווחי הון מאקזיט עם חשבון משותף מיסים 1
N קיזוז מס רווחי הון כנגד מס הכנסה מעבודה מיסים 1
M החזר מס והפסדים ברי קיזוז ב 867 מיסים 4
ש דיווח על קיזוז הפסדי הון מיסים 3
ר בקשר קיזוז רווחי הון מיסים 5
S שאלה על קיזוז מגן מס משנה קודמת עם רווחים משנה נוכחית מיסים 0
Z קיזוז רווח הון חצי שנתי (למי שמדווח כך) מיסים 4
itzik64 קיזוז הפסדי הון בחו"ל-ניכוי במקור מיסים 11
G ענייני קיזוז מס מיסים 6
כ שאלות לגבי קיזוז מס בחשבון ממוסה מיסים 2
Y שאלות בנושא קיזוז מגן מס ושאר ירקות מיסים 27
ט קיזוז מיסוי דיב' בחשבון ממוסה כנגד עמלות ברוקר - אפשרי? פוסטים מאיכות נמוכה 5
N קיזוז רווחים והפסדים משתי קופות גמל להשקעה שונות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
N קיזוז רווחי הון לחייל מיסים 0
פ קיזוז דיוידנדים חו"ל עם הפסד הון מחו"ל ללא חבות מס מיסים 3
ס קיזוז רווח הון כנגד הפקדה עצמאית לפנסיה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
ריש-לקיש קיזוז מס - רווח בקופת גמל להשקעה והפסד בחשבון האישי העצמאי מיסים 5
F ביצעתי מכירה של מנייה בהפסד ולאחר מכן ברווח לא היה קיזוז במגן מס שוק ההון 9
נ קיזוז הפסד הון משנים קודמות מיסים 7
D קיזוז הפסד הון אל מול רווח ממישוש RSU לפני תקופת החסימה (שנה לאחר הענקה) מיסים 1
Y קיזוז הפסדי הון עם דיבידנד וריבית מחו"ל מיסים 10
מ קיזוז הכנסה דיבידנד מחו"ל בהפסד הון בישראל מיסים 11
מ קיזוז הפסדי הון מיסים 4
א קיזוז הפסד הון מול מימוש רווחים באופציות (סעיף 102 מסלול הוני) מיסים 2
the_newbie קיזוז רווחי הון בנייר סחיר מול הפסד הון ב-RSU מיסים 8
Y קיזוז הוצאות לשכיר מיסים 13
R קיזוז הפסדי הון של חברה אמריקאית שנמחקה מהמסחר - כיצד? מיסים 1
N קיזוז הפסד הון מול ריבית עוש מיסים 2
I שאלות קצרות - קיזוז רווחי הון שוק ההון 3
מ החזר מס בגין קיזוז עם אינפציה מיסים 5
Michel יצירת הפסד מכוון בשוק ההון לצורך קיזוז מס שבח שוק ההון 25

נושאים דומים