• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

לאור קרן פנסיה S&P500, השקעה במדדים עכשיו- טרפת?

אם יש ספק - אין ספק. תעביר כשתהיה שלם עם ההחלטה.

מסכים איתך, אני במקומך הייתי מחכה ולוקח בחשבון שיש מצב שתפסיד איזו ריצה למעלה. בדיוק לפני שנה פתחתי פה אשכול עם תהייה דומה ושמח שלא הקשבתי למגיבים.

מסכים איתך, אני במקומך הייתי מחכה ולוקח בחשבון שיש מצב שתפסיד איזו ריצה למעלה. בדיוק לפני שנה פתחתי פה אשכול עם תהייה דומה ושמח שלא הקשבתי למגיבים.
למה?
ביחס לבדיוק לפני שנה הסנופי ב- 8%+

למה?
ביחס לבדיוק לפני שנה הסנופי ב- 8%+
כנראה שניצל את הנפילה. למרות שאני לא יודע מה הייתה האינדיקציה למשבר imminent (@בת העמק :)) לפני שנה, אני לא ראיתי כזאת והמשכתי as usual (עכשיו אני סתם מציק :,))) )

אני לא יודע את התאריכים המדויקים שלך, אבל לפחות כיוון אפשר לקבל כאן:
ב-9.3 כבר סיפרת כאן בפורום שאתה קונה. בשבוע שחלף לפני התאריך הזה, הסנופי (TR) היה כ-1.5% גבוה יותר מהשבוע העוקב לפתיחת השרשור שלך (של האם להיכנס בשיא).
תחושות הן לא מקור מידע אמין.

מההתחלה אתה מציק, תן לפורום הזה כבוד ותכתוב בשפה אחת. הקקפוניה לא מכבדת גם אותך.
אני לא מבין מה הבעיה לכתוב מילה באנגלית שנראתה לי מתאימה וקלעה יותר לכוונה שלי. אין פה שום עניין ללכבד וגם רוב החברים פה, אם לא כולם, יודעים היטב אנגלית, בעיקר מטבע הנושאים שמתעסקים פה. ואם הייתי דובר אנגלית שהיה קל לו יותר לכתוב מילים מסויימות באנגלית?
אבל זאת התעסקות ממש לא בעיקר. סיימתי להיות "מציק" וסליחה אם פגעתי.

כנראה שניצל את הנפילה.
אני לא בטוח שהבנת אותו. הנפילה היתה לפני ארבעה חודשים. הוא סתם מנסה להגיד שהוא צפה כבר לפני שנים-עשר חודשים שזה יקרה.

אני לא בטוח שהבנת אותו. הנפילה היתה לפני ארבעה חודשים. הוא סתם מנסה להגיד שהוא צפה כבר לפני שנים-עשר חודשים שזה יקרה.
הבנתי, בגלל זה כתבתי שאני לא מבין מה הייתה האינדיקציה עבורו למשבר שמתקרב.
התכוונתי שאולי הוא לא נכנס לפני שנה בכלל/מיצע לאורך תקופה, וחיפש נפילה וככה ניצל בצורה מלאה/חלקית (עם המיצוע) את המשבר. אבל כמובן שאני לא יודע ורק הוא יוכל לענות מה עשה ואיך ידע.

אני לא יודע את התאריכים המדויקים שלך, אבל לפחות כיוון אפשר לקבל כאן:
ב-9.3 כבר סיפרת כאן בפורום שאתה קונה. בשבוע שחלף לפני התאריך הזה, הסנופי (TR) היה כ-1.5% גבוה יותר מהשבוע העוקב לפתיחת השרשור שלך (של האם להיכנס בשיא).
תחושות הן לא מקור מידע אמין.
סחטיין על העבודת מחקר. ב19.07.19 אמרתי שהשוק גבוה ושאלתי מה אנשים חושבים. רבים ואתה בניהם טענו מה שטענו ("תזמון זה השטן" וכו) אני שמח שחיכיתי ולא הקשבתי למגיבים וכן, קניתי לאורך מרץ ומיצעתי למטה, לקנות ביולי היה יותר טוב?
בוא אני אתן לך עוד נבואה, אני מצפה לעוד ירידה! נחיה ונראה.. מוזמן לפרט באיזה תאריכים אתה קונה נוכל להשוות אסטרטגיות

אני מצפה לעוד ירידה!
כמו להגיד שבערב השמש תשקע

מה שחשוב שאם אתה צודק בנבואה, תעשה מזה כסף
ואם אתה טועה, אז אל תפסיד

אם תגלה איך לבצע את שתי הפעולות במקביל, גילית את הסוד

לסיכום: זה לא משנה כמה צדקת, זה משנה כמה היית נפגע אם היית טועה

אתה בניהם טענו מה שטענו ("תזמון זה השטן" וכו)
לא טענתי שום דבר כזה. זה ממש לא השטן, סתם דרך אתגרית ללא להרוויח כסף.
קניתי לאורך מרץ ומיצעתי למטה, לקנות ביולי היה יותר טוב?
בדיעבד? תלוי מתי התחלת למצע ומתי סיימת (אין צורך לפרט לי, הטענה עקרונית). לדוגמה, אם המחיר הממוצע בו קנית היה המחיר הממוצע באותו שבוע (בהנחה שהתחלת לפני וסיימת אחרי) אז כן, היה עדיף לקנות ביולי. גם אם לא, נראה שהפער לא היה כזה גדול, ולא מצדיק את הסיכון שלקחת.
מוזמן לפרט באיזה תאריכים אתה קונה נוכל להשוות אסטרטגיות
לא מעניין ואין צורך. אני את הרווח שלי מאז יולי כבר עשיתי.

נערך לאחרונה ב:
נראה שאתה מבין את חוסר ההגיון בתזמון.
מה שאתה צריך לעבור עכשיו זה שלב ההפנמה.
להפנים שאי אפשר לתזמן, לא רק להבין את זה בראש.
לחפש את השינוי בפנים ולא בחוץ.
המטרה שלך היא לא לתזמן את השוק
המטרה שלך היא להיות שלם עם ההחלטה להשקיע גם אם השוק ירד אחרי שתכניס כסף.
ולהיות צעיר מספיק כדי להיות מסוגל להחזיק בירידות.
לשם תכוון את האנרגיות והמיקוד שלך.
התשובה היא תמיד פנימה.

בקיצור,
דמיין לעצמך שאתה הולך לבריכה קרה ביום חם
אתה כבר בבגד ים, המגבת על הכיסא
מתי הזמן הכי נכון לקפוץ?

אני לא מבין מה הבעיה לכתוב מילה באנגלית שנראתה לי מתאימה וקלעה יותר לכוונה שלי. אין פה שום עניין ללכבד וגם רוב החברים פה, אם לא כולם, יודעים היטב אנגלית, בעיקר מטבע הנושאים שמתעסקים פה. ואם הייתי דובר אנגלית שהיה קל לו יותר לכתוב מילים מסויימות באנגלית?
אבל זאת התעסקות ממש לא בעיקר. סיימתי להיות "מציק" וסליחה אם פגעתי.
לא צריך להתנצל על כל שטות, אתה לא מציק. להוסיף מילה באנגלית פה ושם זה must

אני עדיין עומד מאחורי מה שכתבתי למעלה. הזמן להתחיל להשקיע הוא תמיד עכשיו.
אבל בנושא אחר לגבי הפנסיה הזאת-
הקרן היא 100% מנייתית, אבל זה גם אומר שכשאנחנו עוברים אליה אנחנו מוותרים למעשה על 30% האג"ח המיועדות.
אותו אג"ח יחודי לקרנות הפנסיה עם התשואה הראלית המובטחת.
האם המסלול הזה נועד לפתות אותנו כדי שנוותר מרצוננו על אג"ח עם תשואה מובטחת במימון המדינה (שכרגע צריכה את הכסף והייתה שמחה שנוותר עליו)? האם זאת טעות לוותר על 30% תשואה שמושקעים באג"ח עם תשואה מובטחת? כבר מקודם אפשר להשקיע דרך הפניקס ב70% סנופי ולהשאיר את ה 30% של האג"ח המיועדות.

אני מכיר את הגרפים ונתונים, ויודע שלטווח ארוך כמו מסלול פנסיוני צריך לשאוף לכמה שיותר מנייתי. אבל לוותר על משהו שמבטיח לי תשואה מובטחת גורם לי לכתוב את ההודעה הזאת ולתהות מה דעת הפורום בנושא.
לא עדיף לשמור את האג"ח עם התשואה המובטחת?
את זה אני שואל בתור מי שלא מחזיק כלל אג"חים בשאר התיקים שלו.

זה גם אומר שכשאנחנו עוברים אליה אנחנו מוותרים למעשה על 30% האג"ח המיועדות.
לא. עדיין יש מיועדות (יש על זה מידע בכמה שרשורים, כולל השרשור הארוך הפעיל על המסלול הזה, אז לא נסטה כאן).

אוקי, סליחה.
אציין שדיברתי עכשיו עם נציגה ושאלתי אותה משהו כמו 5 פעמים אם היא בטוחה שאין מיועדות, והיא אמרה לי בודאות שאין, ושהיא שאלה את הבכירה ושאין.

אוקי, סליחה.
אציין שדיברתי עכשיו עם נציגה ושאלתי אותה משהו כמו 5 פעמים אם היא בטוחה שאין מיועדות, והיא אמרה לי בודאות שאין, ושהיא שאלה את הבכירה ושאין.
לשמחתנו יש לנו כאן את נדב, אז לפעמים לא חייבים לקרוא לבד במסמכים הרשמיים (לסמוך על מידע מנציגי שירות זו אופציה בעייתית תמיד).

אני מכיר את הגרפים ונתונים, ויודע שלטווח ארוך כמו מסלול פנסיוני צריך לשאוף לכמה שיותר מנייתי. אבל לוותר על משהו שמבטיח לי תשואה מובטחת גורם לי לכתוב את ההודעה הזאת ולתהות מה דעת הפורום בנושא.
לא עדיף לשמור את האג"ח עם התשואה המובטחת?
את זה אני שואל בתור מי שלא מחזיק כלל אג"חים בשאר התיקים שלו.
אז מעולה, דיי ענית לעצמך, אפילו שהאג"חים שאתה לא מחזיק לא מתקרבים למיועדות.
לטווח ארוך (יותר מ 10 שנים) אחזקה של מיועדות לעומת מדדים תפגע בתשואה. לא מייעץ כמובן ובהנחה וההיסטוריה מלמדת על העתיד.

לשמחתנו יש לנו כאן את נדב, אז לפעמים לא חייבים לקרוא לבד במסמכים הרשמיים (לסמוך על מידע מנציגי שירות זו אופציה בעייתית תמיד).
זה מטריף שיש כזאת דיס-אינפורמציה, ועוד מ"בכירה". ואם נדב לא היה קיים כאן?! פשוט מתסכל. לגבי כמה עוד דברים מטעים אותנו נציגים רשמיים של החברות, אפילו שזה מחוסר ידע שלהם ולא בכוונה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
B פדיון תיק השקעה ומעבר לברוקר זר לאור המלחמה- סיכון או השקעה? שוק ההון 10
I לאור מעבר דירה- מהו חבילת האינטרנט שלכם? (ספק+תשתית) מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 9
א האם לעבור גוף חסכון לאור תשואות נמוכות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 24
מומו הברווז כדאיות השקעה בבת ים לאור פיתוח מסיבי נדל"ן 5
I הלוואה מקרן השתלמות בהלמן - לאור המיזוג עם הפניקס צרכנות פיננסית 11
R התלבטות לגבי מעבר להלמן למיטב לאור הרכישה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 12
G מסלולי משכנתא מומלצים לאור התקופה נדל"ן 20
ג כדאיות השקעה בארה"ב לאור עליית הדולר שוק ההון 3
F הקפאת משכנתא לאור המצב נדל"ן 29
ג לאור המצב, מישהו משקיע בנפט/חברות תעופה ? שוק ההון 0
O לאור כל הירידות שוק ההון 34
D תדירות הפקדות לאור עמלות מט"ח שוק ההון 24
I רק משתף בתחושות לאור מה שקורה בשווקים לאחרונה - משקיע מתחיל שוק ההון 62
ע קניית תעודת סל בישראל לאור המעבר לקרנות סל שוק ההון 12
Henchman34 לאור הכרזה על קופות הגמל להשקעה, מספר שאלות על ניכוי מס במקור שוק ההון 7
Roi גניבה לאור היום או למה כדאי להיות אחראי על הכסף שלך שוק ההון 11
מ השקעה, קרן כספית ועו"ש שוק ההון 2
R קרן השתלמות IRA בדמי ניהול של 0.5, האם כדאי? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
A קנית קרן מחקה ל S&P500 ו-Russel2000 שוק ההון 10
N האם להוציא קרן השתלמות אחרי 6 שנים? שוק ההון 86
T החלת ותק קרן השתלמות בין גופי השקעה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
B ניכוי מס קרן כספית מיסים 5
C קנית קרן כספית - למה מסווגת כפעולה מחוץ לבורסה? שוק ההון 2
R חשיפה לסל מדדי מניות עולמיים עם קרן מובטחת - האם כדאי? שוק ההון 32
R איך מאזנים קרן השתלמות IRA כשאין הפקדות? שוק ההון 6
ב דו"ח מס שנתי - קרן השתלמות ובטוח לאומי מיסים 0
ל האם למשוך קרן השתלמות לטובת סילוק הלוואה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
I אופציה CALL על קרן סל של בלקרוק שוק ההון 1
H טריק? העברת כל הפנסיה לקופ"ג, ואז פתיחת קרן פנסיה חדשה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
N סגירת חובות באמצעות קרן חירום מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 12
M האם יש קרן סל שקלית עוקבת RUSSELL 2000? שוק ההון 9
Y קרן השתלמות הטבת פטור ממס רווח הון פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
ב קרן פנסיה משלימה כאלטרנטיבה לקופת גמל בניהול אישי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
D שאלה בטיוב תיק - האם שווה למכור קרן כדי לקנות קרן אחרת? שוק ההון 5
עידו ג קרן השתלמות טווח קצר או בינוני - ארוך פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
L האם יש קרן סל מחקה מדד עולמי שנסחרת ביורו? שוק ההון 1
קפיטליסט_מרושע עמלת קניית קרן כספית צרכנות פיננסית 5
ש קרן השתלמות לעצמאי/ת כדאית אל מול הפרשה לחשבון פרטי ממוסה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
S עודפי עו"ש לטווח קצר - הכדאי ביותר הנוכחי? One Zero/קרן כספית ואיזה? שוק ההון 6
עידו ג פתיחת קרן פנסיה/גמל - דגשים והמלצות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
E האם קרן אירית של בלקרוק משלמת מס רווחי הון מקוזז אינפלציה או מקוזז הפרשי שערי מט"ח? שוק ההון 3
A שיקולים ותהיות בבחירת קרן פנסיה וגמל\השתלמות לאחר סקר שוק ולימוד עצמי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 14
N קרן כספיתת בgoogle finance פוסטים מאיכות נמוכה 1
B שאלה לגבי קרן כספית שוק ההון 6
L באיזה קרן השתלמות לבחור? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
צ קרן השתלמות לעצמאי - מעל תקרת הפקדה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
A קרן פנסיה לא פעילה - איך להתנהל כעת? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
ג קרן שמשווקת כאירית נגד CSPX, וההבדלים בין המדד לשווי הקרן שוק ההון 3
מ קרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
ד קרן מחקה ביטקוין בשקלים השקעות אלטרנטיביות 5

נושאים דומים

Back
למעלה