• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הגשת הדוח שלי ממסחר באינטרקטיב למס הכנסה

• פותח הנושא Shaz
  • פורסם בתאריך
או דרך מסובכת להגיד - תשלמו מקדמה / תדאגו שתהיה חובת מס עקב דיבידנדים בברוקר הזר, ואז תשלמו 600שח על הדוח?
מראש מקסם מכוונים לסוחרי יום שיפצו אותם על הפטור מ$10 שהם נותנים לך.

העברת כספים לחו"ל (כולל ל-IB) ביותר מ-500,000 ש"ח לשנה
אפילו אם אתה מוגדר כלא תושב כבר?
איך הם יודעים על העברה, הבנק מדווח?

אפילו אם אתה מוגדר כלא תושב כבר?
אם אתה לא תושב לצרכי מס, אז אתה לא קשור למערכת המס הישראלית אז החוקים האלו לא תקפים לגביך.

• אהבתי
Reactions: Roi
אני קיבלתי תשובה ממס הכנסה שאין צורך להגיש דוח גם אם מקבלים דיבידנדים שמהם נוכה מס במקור של 25%. אם אין מכירה - אין חבות בהגשת דוח.

אני קיבלתי תשובה ממס הכנסה שאין צורך להגיש דוח גם אם מקבלים דיבידנדים שמהם נוכה מס במקור של 25%. אם אין מכירה - אין חבות בהגשת דוח.
אפשר בבקשה לראות צילום של השאלה והתשובה?
אשמח לראות את הניסוחים.

אפשר בבקשה לראות צילום של השאלה והתשובה?
אשמח לראות את הניסוחים.
לכבוד
הנדון: פנייתך לרשות המיסים . פניה מספר XXXXXXX
בנושא: חובת הגשת דוח שנתי עקב קבלת דיבידנדים מני"ע אמריקני
התשובה מאת: שמשון מפגאוקר מרכז חוליה מרכזית . משרד : פ''ש תל אביב 1
התשובה:
צהרים טובים

במענה לפניה שמספרה XXXXXX ולאחר בירור הנושא עם מר מנדלסון הריני להודיעך כי הינך פטור בנסיבות שתוארו מהגשת דו"ח שנתי לאותה שנה

בברכה
שמשון
למילוי סקר משוב על הטיפול בפנייתך, יש ללחוץ כאן
"זו הודעה שיוצאת ממייל מערכת, ולכן נא לא להשיב למייל זה !!!"
חשוב לציין: התשובה היא עקרונית וכללית, ואינה מהווה מתן ייעוץ משפטי, ו/או חוות דעת ו/או התחייבות מראש (פרה – רולינג (
להלן תוכן פנייתך :
הנידון : חובת הגשת דוח שנתי עקב קבלת דיבידנדים מני"ע אמריקני תוכן: שלום רב, יש לי חשבון השקעות בארה"ב ודרכו אני משקיע ב-ETF אמריקניות. הרווחתי 2,000 ש"ח בדיבידנדים (שזה מתחת לתקרה של 334,000 ש"ח בשנת מס) ובגינם ניכו לי במקור ע"י הברוקר הזר 500 ש"ח שזה 25% מס דיבידנדים, בדיוק כמו שיעור המס בארץ. אין לי סיבות אחרות להגשת דו"ח שנתי. שאר ההכנסות שלי כשכיר בלבד ונמוכות מהסף לדוח שנתי. האם אני מחויב בהגשת דוח שנתי? תודה.
בכבוד רב,
שמשון מפגאוקר מרכז חוליה מרכזית . משרד : פ''ש תל אביב 1

לכבוד
התשובה:
צהרים טובים

במענה לפניה שמספרה XXXXXX ולאחר בירור הנושא עם מר מנדלסון הריני להודיעך כי הינך פטור בנסיבות שתוארו מהגשת דו"ח שנתי לאותה שנה

בברכה
שמשון
חשוב לציין: התשובה היא עקרונית וכללית, ואינה מהווה מתן ייעוץ משפטי, ו/או חוות דעת ו/או התחייבות מראש (פרה – רולינג (
להלן תוכן פנייתך :
הנידון : חובת הגשת דוח שנתי עקב קבלת דיבידנדים מני"ע אמריקני תוכן: שלום רב, יש לי חשבון השקעות בארה"ב ודרכו אני משקיע ב-ETF אמריקניות. הרווחתי 2,000 ש"ח בדיבידנדים (שזה מתחת לתקרה של 334,000 ש"ח בשנת מס) ובגינם ניכו לי במקור ע"י הברוקר הזר 500 ש"ח שזה 25% מס דיבידנדים, בדיוק כמו שיעור המס בארץ. אין לי סיבות אחרות להגשת דו"ח שנתי. שאר ההכנסות שלי כשכיר בלבד ונמוכות מהסף לדוח שנתי. האם אני מחויב בהגשת דוח שנתי? תודה.
בכבוד רב,
תודה.

החלטתי לפתוח שרשור חדש כי זה אולי כבר אישי מידי ולא רציתי להעמיס על שרשורים אחרים

בגלל שזה הדוח הראשון שלי אני קצת חופר על זה..

תמונה של הדוח
https://prnt.sc/s6oha2

תמונה של קובץ האקסל שיצא לי
http://prntscr.com/s6or4u

אשמח למי שיש זמן וכוח להעיף מבט על כל הדוח לתת פידבקים.. תודה רבה.

למי שמעוניין כתבתי אפליקציה שדרך הדוח של אינטרקטיב
(דוח שבאנוי ככה: http://prntscr.com/s6pajb כשההורדה בפורמט CSV)
היא יוצרת קובץ אקסל בתבנית (בערך) כמו בדוגמה הפרטית הבאה : https://fintranslator.com/israel-tax-schedules-passive-income-foreign-broker/

קישור לקוד המקור :
https://github.com/shazoomx1/TaxCreator

שוב כל אחד הוא האחראי הבלעדי על הפעולות שלו
כל מי שמשתמש בתוכנה זה על אחריותו בלבד
וכל שימוש שלי בפידבקים שלכם זה על אחריותי בלבד

רוצה להוסיף משהו שזה משום מה היה נראה לי ברור אבל אולי לא

הגשתי גם את טופס 135 להחזר מס מבוסס על טופס שנתי 106 של העבודה

וגם אישור ניהול חשבון

אני חושב שזהו

הגשתי גם את טופס 135 להחזר מס מבוסס על טופס שנתי 106 של העבודה
הגשת גם 135 וגם 1301? או שלא הגשת בכלל 1301 (למרות שעל פניו אתה חייב)?

הגשת גם 135 וגם 1301? או שלא הגשת בכלל 1301 (למרות שעל פניו אתה חייב)?
רק את זה

https://www.gov.il › itc135PDF
טופס 135 - Gov.il

הייתי איתם אפילו בקשר טלפוני כי היה חסר הטופס שצירפתי בהתחלה

ולא אמרו לי שחסר 1301

לכבוד
התשובה:
צהרים טובים

בברכה
שמשון
להלן תוכן פנייתך :
בכבוד רב,
וואלה, תודה. למרות שבעייתי להסתמך על זה כי כל פקיד שומה מחזיר תשובה אחרת תלוי איך הוא מתעורר בבוקר. בכל מקרה לא נראה לי שמי שיפעל בצורה הזו יסתבך בצורה רצינית עם רשויות המיסים, בכל מקרה נחמד לראות תשובה רשמית שמדברת על הפטור.

בכל מקרה לא נראה לי שמי שיפעל בצורה הזו יסתבך בצורה רצינית עם רשויות המיסים
אתן לך דוגמה שאפשר להידפק,
אם בהמשך אגיש בקשה להחזר מס בגין שנה זו שבה התקבל הדיבידנד, פקיד שומה עשוי ״לקנוס״ אותי על אי הגשת דוח במועד ולגלח את הקנס מההחזר, אז נכון שבאופן נורמלי לא ירדפו אחרי נישומים שלא הגישו דוח על דיב׳ שנוכה מהם מס זר אבל כשבאים לבקש החזר, אין סיבה שלא יפחיתו ממנו מה שרק אפשר.

אין סיבה שלא יפחיתו ממנו מה שרק אפשר
לא מבין למה תמיד מסתכלים על מס הכנסה כאיזה מפלצת גריזלי איומה שרק מחפשת לדפוק את האזרח הפשוט.

המקרים בהם זה קרה היו המיעוט שבמיעוט (הכוונה חזה שהם מתלבשים על אזרח תמים ולא מישהו שאשכרה העלים הכנסות).

אם בהמשך אגיש בקשה להחזר מס בגין שנה זו שבה התקבל הדיבידנד, פקיד שומה עשוי ״לקנוס״ אותי על אי הגשת דוח במועד ולגלח את הקנס מההחזר, אז נכון שבאופן נורמלי לא ירדפו אחרי נישומים שלא הגישו דוח על דיב׳ שנוכה מהם מס זר אבל כשבאים לבקש החזר, אין סיבה שלא יפחיתו ממנו מה שרק אפשר.
מה האינטרס של הפקיד במס הכנסה לדפוק אותך? לא אומר שזה לא יכול לקרות אבל לא יושבים שם אנשים שמחפשים מאיפה לגזול כסף של אנשים בניגוד למה שהרוב חושבים.

לא מבין למה תמיד מסתכלים על מס הכנסה כאיזה מפלצת גריזלי איומה שרק מחפשת לדפוק את האזרח הפשוט.
מה האינטרס של הפקיד במס הכנסה לדפוק אותך?
לא אמרתי שמס הכנסה זו מפלצת גריזלי איומה שמתלבשת על אזרחים תמימים או שהאינטרס של הפקיד לדפוק מישהו ולגזול אנשים,
מצטער אם זה ככה היה נשמע, (ויש כאן מקום לכוכבית כלפי עצמאיים ובעלי עסק - כן לפעמים מנסים לדפוק אותם כי מניחים שהם מעלימי מס כל עוד לא הוכח אחרת, אבל לא על זה דיברתי)
האינטרס המרכזי שלהם הוא מיקסום גביית מס, ולכן טבעי ביותר שכשנישום מבקש החזר מס יעשו בדיקות האם מגיע לו הכל או שיש חבות שאפשר לקזז.
רק בשביל הקונטקסט, אני מכיר אישית שכיר שהגיש בקשה להחזר מס בגין שנה X, לא זו בלבד שהוא לא קיבל החזר אלא דרשו ממנו לשלם חוב של שנה X-5, לא זוכר במדויק אבל דרישת המס הייתה קרוב ל 10K, אחרי שרו״ח נכנס לתמונה המס הופחת לחצי או יותר (אני משער אך לא בטוח - שבאותה שנה ככל הנראה עבד בכמה עבודות ומילא טפסי 101 באופן שגוי).
אז נכון שתגידו ״זה לא אותו דבר״ אבל ניסיון למקסם גביית מס או לצמצם החזר זה משהו שנישומים חווים לעיתים לא פעם, אפשר גם לקבל את הרושם הזה מסיפורי מייצגים על וויכוחים עם פקיד שומה (אלו שלא הגיעו לבית משפט) אם כי בעירבון מוגבל כי הם מדברים מפוזיציה, וגם יש אפקט חוק מרפי כי אם יש סיפורים נגדיים על פקיד רך שהתפשר הם לא יתפרסמו.

הגשתי בקשה להחזר מס עבור השנים בהן קיבלתי דיבידנד והכל היה פיקס.

אינטראקטיב ישראל/מקסם מציעים עכשיו ללקוחות שלהם הגשת דוחות שנתיים דרך פיבו (לשכירים בלבד) בעלות של החציון בין 1500, 12% מהחזר המס או 600 שקל.
יש למישהו ניסיון ויכול לשתף לגבי העבודה עם השירות הזה של "פיבו"? טוב\רע\יקר?
אני מתכוון רק לשירות שהם מגישים דוחות על רווחים מאינטראקטיב

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
E הגשת דוח שנתי מיסים 13
S חובת הגשת דווח שנתי למס הכנסה 2023 מיסים 18
Namy גלגול סעיף 46 לשנים עוקבות ללא הגשת טופס מיסים 9
N הגשת דו''ח ראשון על דיווידנדים אצל ברוקר זר לאזרח ארה''ב תושב ישראל מיסים 6
ח הגשת תביעה נגד מעסיק בבית הדין לעבודה אוף טופיק 2
Y הגשת דוח שנתי באיחור שוק ההון 39
S הגשת בקשה להחזר מס הכנסה דרך finupp - בדיקה בסימולטור לאחר הגשה הראה חוב ולא זיכוי - הצילו! מיסים 21
F תשלום חוב למס הכנסה לאחר הגשת דו''ח מיסים 3
ישראלי מצוי הגשת קורות חיים -בעל מגבלות רפואית התפתחות אישית 0
Y הגשת דו״ח מס עבור הפקדות של יותר מ500 אלף מיסים 0
Z ממתי סופרים שנות התישנות מתאריך הגשת הדו״ח או מתאריך עידכון שומה? מיסים 3
ז קבלה סעיף 46 אחרי הגשת דו"ח מיסים 0
I כפל ביטוחים ,החזרי ביטוח ותקוף הגשת תביעה. צרכנות פיננסית 0
avi.perez הגשת דוח שנתי + נספח הון (מכירת דירה) מיסים 3
ח הגשת דוחות מס רטרואקטיבית לתושב חוץ מיסים 9
T הגשת בקשה להחזר מס (טופס 135) באופן עצמאי בפעם הראשונה מיסים 20
A מישהו מכיר רו״ח שיתאים לאזרח אמריקאי, תושב חוזר, עם הגשת מסים של סוחר תחת MTM election? מיסים 10
Cleo החזרת משלוח יקר לחו"ל על חשבוני + הגשת בקשה להחזר מכס - טיפים? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
H הגשת טופס 1301 לשנת 22 מיסים 17
S הגשת דו״ח שנתי למס הכנסה על מסחר באופציות ב IB מיסים 1
S הגשת דוח שנתי 1301 כשישנו הסכם ממון ברקע מיסים 1
A שאלה לגבי הגשת דוחות ובקשה להמלצה מיסים 23
מ הגשת דוח שנתי - עוסק פטור ובעלי תיק השקעות מיסים 6
I הגשת דוח שנתי לקיזוז הפסד רווחי הון מיסים 1
ה הגשת בקשה להחזר מס- זוג נשוי מיסים 6
Shnizelia הגשת תביעה נגד מקום עבודה לשעבר אחרי תביעה ייצוגית אוף טופיק 20
T סכום אינפלציוני - טופס 1399 (הגשת דוח שנתי) מיסים 0
R דחיית הגשת דוח שנתי על רווחי הון לצורך התקזזות על הפסדים מיסים 7
כ הגשת דו"ח שנתי למס לחשבון IB מיסים 5
O הגשת דו״ח שנתי - חלוקת דיבידנד אצל ברוקר זר מיסים 14
S טיפים ותובנות - הגשת דו"ח שנתי 1301 למס הכנסה (כולל רווח הון בחו"ל) מיסים 19
deussex הגשת בקשה להחזר מס מקוונת, שנתקע באמצע באתר מיסים 3
A הגשת דוח מס הכנסה לקבלת החזר מיסים 21
S עזרה בנושא הגשת טופס 1301 מיסים 13
Z הגשת דו"ח על רווחים מנירות ערך באיחור מיסים 0
א תאריך הגשת דוח שנתי לעצמאים מיסים 2
ג הגשת דו״ח מקוצר - אזרח אמריקאי עם דיבידנדים ב IB מיסים 10
G האם ניתן לדחות הגשת דוח מס על הפסדי הון עבור מסחר בברוקר זר? שוק ההון 0
G האם ניתן לדחות הגשת דוח מס על הפסדי הון עבור מסחר בברוקר זר? מיסים 0
XpH הגשת דוח מס הכנסה במסחר ב IB מיסים 2
tomchoook הגשת דו״ח למס יסף בתור שכיר מיסים 18
G הבדלים בין מגן מס בברוקר ישראלי לבין הגשת דוח שנתי בברוקר זר מיסים 9
מ סטטוס הגשת דוח מס הכנסה מיסים 1
ת הגשת דוח שנתי - רווחי הון אצל ברוקר זר - IB מיסים 36
M הגשת דוח על אינטראקטיב ברוקרס, עוסק פטור, קיזוז הפסדים וריבית מניירות ערך מיסים 9
Mose רואה חשבון או הגשת דוח שנתי עצמאית מיסים 5
P הגשת דוח שנתי אונליין - האם דברים מחושבים נכון? מיסים 4
א הגשת טופס 1325 למס הכנסה בתור סוחר יומי מיסים 16
S הגשת דוח שנתי לשכיר למס הכנסה עם טופס 867 מיסים 16
H בעניין הגשת דוח רווחים שנתי למס הכנסה שוק ההון 0

נושאים דומים

Back
למעלה