• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הגשת דוח שנתי

efa

משתמש רגיל
דירוג
34
היי! אני מצטרף לרשימה המכובדת של מגישי דוח עצמאית, ויש לי כמה שאלות.

ראשית - לכל המתלבטים - עוד לא הגשתי כמובן, אבל בהינתן שלא יצוצו בעיות (שאני לא צופה) בהמשך, זה די פשוט

הסטטוס שלי:
שכיר, משקיע עצמאית דרך IB ישראל
התיק שנפתח עבורי:
תיק מספר 93 = תיק עבור שכיר בעל הכנסות שלא נוקה מהן מס במקור

מילאתי:
פרטים כלליים:
הכנסות

סעיף 194 = תקבולים והחזרים חייבי מס מהמוסד לביטוח לאומי בגין הכנסה כשכיר שאינן כלולים בטופס 106 (מילואים, דמי אבטלה וכו') 7250 ש"ח
סעיף 158 = משכורת. שכר עבודה

סעיף 157 = ריבית על ניירות ערך - מס שלא יעלה על 25%. מדווח על הדיבידנדים שקיבלתי ב2023 על אף שנוכה מהם מס

סעיף 054 = מספר טופסי רווח הון שנוספו - 1
סעיף 256 = סה"כ סכום המכירות מרווח הון מניירות ערך סחירים.

סעיף 290 = סה"כ הכנסות חו"ל - סוכם את הרווח מדיבידנדים וממכירות

ניכויים
סעיף 218 = משכורת שבשלה שילם המעביד לקרן השתלמות (מטופס 106)
סעיף 244 = הכנסה מבוטחת (כנ"ל)
סעיף 248 = הפקדות המעביד לקופת גמל לקצבה (כנ"ל)

זיכויים
סעיף 045 = לקצבה כ"עמית שכיר "(מטופס 106)
סעיף 268 = לקצבה כ"עמית עצמאי" (שאלה: אם אני מפקיד *בנוסף* באופן עצמאי לקופת גמל ולקרן פנסיה אני יכול להוסיף את זה כאן?)
סעיף 037 = תרומות בשנת המס
סעיף 042 = מס הכנסה שנוקה במקור ממשכורת (מטופס 106)

נספח חו"ל
סעיף 417 = מריבית מני"ע מפקדונות ותוכניות חיסכון- מס בשיעור 25%: מילאתי את ההכנסה מדיבידנדים ואת המס ששולם מחוץ לישראל בגין הכנסה זו (שאלה: זה המקום הנכון לדווח רווח מדיבידנדים?)

נספח רווח הון
הוספתי נספח 65: ני"ע סחירים שלא נוכה מהם מס במקור וחייבים בתשלום מקדמה חצי שנתית.
בנספח זה מילאתי את סעיף 13 = רווח חייב במס לפני קיזוז הפסדים

מסמכים שצירפתי:
טופס 106, קבלות על תרומות, מסמך של ביטוח לאומי על התשלום של 7250 ש"ח שקיבלתי ממילואים (אנא ראו שאלה בהמשך)

וזה הכול.

שאלות נוספת:
1. האם יש הוצאות שאני יכול להזדכות עליהן כשכיר? (אולי למשלם השיעורי אנגלית שאני משלם עליהם בpreply?)

2. האם אני יכול להוסיף בניכויים את ההפקדות הנוספות שלי לקרן הפנסיה והגמל? זה משהו שמזדכים עליו?

3. לגבי התשלום מביטוח לאומי על מילואים - יש שם משהו מוזר: א' קיבלתי הרבה יותר מ7250 עם כל חודשי המילואים האחרונים אבל זה הפלט שיצא לי מהאתר שלהם, וב' גם ה7250 האלה וגם היתר זה בכלל סכומים שמחזירים לי מהעבודה ומחייבים אותי עליהם מס לא? אם אני ממלא את זה יוצא לי עוד 2000 ש:ח מס שאני צריך לשלם..
(דרך שיש לי להסביר את זה: ה7250 האלה זה התגמול השנתי שקיבלתי וזה בלי קשר לתשלום על ימי מילואים. אני צריך לבדוק אם באמת זה התגמול השנתי שקיבלתי)

דיבידנד זה בשדה 141 בטופס 1301, ובשדות 462, 431, בנספח חול

בקשר למילואים, הוצאת מביטוח לאומי אישור למס הכנסה?

הפקדות עצמאיות לחסכון פנסיוני כמובן להוסיף, בהתאם אישור שנמצא בדוח השנתי המקוצר

דיבידנד זה בשדה 141 בטופס 1301, ובשדות 462, 431, בנספח חול
בודק, תודה
בקשר למילואים, הוצאת מביטוח לאומי אישור למס הכנסה?
כן, וזה מוזר לי משתי בחינות - א. קיבלתי יותר ב. זה חלק ממה שהמעסיק משלם לי. מה שכן- אם אכן מדובר בתגמול מילואים השנתי אז זה מסתדר (ואז עולה השאלה: כל מי שמקבל תגמול שנתי ולא מדווח דוח שנתי מעלים מס?)
הפקדות עצמאיות לחסכון פנסיוני כמובן להוסיף, בהתאם אישור שנמצא בדוח השנתי המקוצר
מאה אחוז. קופת גמל גם תופסת כאן?

שאלה נוספת שעלתה לי- אני צריך להוסיף activity statement מאינטראקטיב? האם הוא יכול לכלול רק את הטרנזקציות שנסגרו או שהוא צריך לכלול את כל הפעילות ופרטי התיק (נראה לי עדיף לא לשתף פרטים לא הכרחיים)

כן, וזה מוזר לי משתי בחינות - א. קיבלתי יותר ב. זה חלק ממה שהמעסיק משלם לי. מה שכן- אם אכן מדובר בתגמול מילואים השנתי אז זה מסתדר (ואז עולה השאלה: כל מי שמקבל תגמול שנתי ולא מדווח דוח שנתי מעלים מס?)
אם אני לא טועה, המענקים הנוספים לא חייבים במס, בכל מקרה אתה צריך להוריד מביטוח לאומי "אישור למס הכנסה", לא סתם אישור כמה הפקידו לך

מאה אחוז. קופת גמל גם תופסת כאן?
קופת גמל לחסכון (כלומר פנסיונית) ולא קופת גמל להשקעה.
כמו כן גם הפקדה עצמאית לקרן פנסיה או ביטוח מנהלים.
בנוסף גם ביטוח חיים (גם על משכנתא יש ביטוח חיים)

שאלה נוספת שעלתה לי- אני צריך להוסיף activity statement מאינטראקטיב? האם הוא יכול לכלול רק את הטרנזקציות שנסגרו או שהוא צריך לכלול את כל הפעילות ופרטי התיק (נראה לי עדיף לא לשתף פרטים לא הכרחיים)
תאה צריך להכין 1325 על סמך דוח הפעילות, וכן מומלץ לצרף את דוח הפעילו שכולל את כל הקניות והמכירות הרלוונטיות להכנת 1325.

אני מבין, אז זה חוזר ל
אם אני לא טועה, המענקים הנוספים לא חייבים במס, בכל מקרה אתה צריך להוריד מביטוח לאומי "אישור למס הכנסה", לא סתם אישור כמה הפקידו לך
אני מבין. אם ככה זה חוזר להיות מוזר כי מה שהורדתי היה אישור למס הכנסה. אוודא את עצמי.

קופת גמל לחסכון (כלומר פנסיונית) ולא קופת גמל להשקעה.
כמו כן גם הפקדה עצמאית לקרן פנסיה או ביטוח מנהלים.
בנוסף גם ביטוח חיים (גם על משכנתא יש ביטוח חיים)
יפה, אפשר גם לזכות ביטוח חיים שנה אחורה אם לא מילאתי דוח?
ויותר חשוב- מה שאני אמור לעשות בהפקדות העצמאיות זה לסכום את כל הסכומים שהפקדתי עצמאית ולהוסיף ב268. נכון?

תאה צריך להכין 1325 על סמך דוח הפעילות, וכן מומלץ לצרף את דוח הפעילו שכולל את כל הקניות והמכירות הרלוונטיות להכנת 1325.
יש 1325 דיגיטלי? אני לא מצליח למצוא. מוזר שהנספח הזה לא מופיע כאחד הנספחים שאפשר לצרף בלשונית "רווח הון"-

מה שכן, הטופס של ביטוח לאומי טיפה מוזר, כתוב שם בערך ככה:

הנדון: אישור שנתי למס הכנסה לשנת 2023 - תקבולי מילואים
שולמו לך תגמולי מילואים ברוטו בסף 7250
ניכוי המס נעשה על פי בסיס יומי. חבות המס הסופית תעשה, אם וכאשר, יוגש על ידך דוח שנתי על ההכנסות לשלטונות מס ההכנסה.
ניכוי המס הועבר לפקיד שומה ירושלים לתיק ניקויים *****.
הנני מצהיר בזה כי פרט לסכומים הנל לא שילמתי לנל או עבורו סכומים נוספים ולא זיכיתי חשבונו בסכומים נוספים.

מה שאני מבין מזה שנוכה מס עבור הסכום? אני אנסה לברר לגבי זה

יפה, אפשר גם לזכות ביטוח חיים שנה אחורה אם לא מילאתי דוח?
כל עוד לא עברו 6 שנים ניתן.
אבל תבדוק בסימולטור קודם שאתה לא בטעות חייב מס על השנה המדוברת.

ויותר חשוב- מה שאני אמור לעשות בהפקדות העצמאיות זה לסכום את כל הסכומים שהפקדתי עצמאית ולהוסיף ב268. נכון?
או ב135.
אפשר לשחק עם זה עד שמקבלים תוצאת מס מיטבית.

יש 1325 דיגיטלי? אני לא מצליח למצוא. מוזר שהנספח הזה לא מופיע כאחד הנספחים שאפשר לצרף בלשונית "רווח הון"-
אין, צריך להכין בעצמך ולצרף ב"העלאת מסמכים".

מה שאני מבין מזה שנוכה מס עבור הסכום?
זה מבלבל, אבל כוכביות אומר שפשוט לא נוכה מס.
תוכל לוודא את זה באזור האישי בחלק של תגמולי מילואים (מראים כל תשלום, כמה ברוטו, כמה נוכה למס כמה לבט"ל וכו')

סליחה על הבלבול - יש שם מספר תיק, סתם דחפתי כוכביות.

שאלה על 1325 - על איזה תקופה מחשבים את עליית המדד? בודקים את העלייה בין תאריך המכירה לקניה או שזה שנתי על 2023? ומה המקור לבדוק לפיו את שיעור עליית המדד?

בהזדמנות זו - תודה על העזרה!!!!!

שאלה על 1325 - על איזה תקופה מחשבים את עליית המדד? בודקים את העלייה בין תאריך המכירה לקניה או שזה שנתי על 2023? ומה המקור לבדוק לפיו את שיעור עליית המדד?
אם אלו ניירות בחו"ל, אז לא משתמשים במדד המחירים לצרכן, אלא המטבע עצמו (ביחס לשקל) משמש כמדד.

מוזמן להשתמש בשבלונה שלי שעושה 99% מהעבודה, ואז להפיק PDF ממנו. על אחריותך כמובן :) אני לא יועץ מס כהגדרתו בחוק.

סליחה על הבלבול - יש שם מספר תיק, סתם דחפתי כוכביות.
אז אם לא מופיע סכום באישור הזה, אז לא הועבר מס (ושוב תוכל לבדוק כפי שציינתי).
האישור הזה הוא אישור על ניכוי מס במקור לכל דבר ועליו מסתמכים ברשימת הסכום בשדה 040 בדוח.

נראה לי שמדובר בתשלום מילואים על החודש הראשון של המלחמה - מצאתי תשלום של 7500 שממנו נוכה 250 ש"ח מס. את כל התשלומים על שאר החודשים של המלחמה כבר המעסיק תבע עבורי.
(זה באמת מסתדר עם מה שקרה - החליטו לשלם ישירות למשרתים בלי לחכות למעסיקים בחודש הראשון אם אני זוכר נכון)
האמת שלא ברור לי מה לעשות עם זה

נראה לי שמדובר בתשלום מילואים על החודש הראשון של המלחמה - מצאתי תשלום של 7500 שממנו נוכה 250 ש"ח מס. את כל התשלומים על שאר החודשים של המלחמה כבר המעסיק תבע עבורי.
(זה באמת מסתדר עם מה שקרה - החליטו לשלם ישירות למשרתים בלי לחכות למעסיקים בחודש הראשון אם אני זוכר נכון)
יש לך אופציה לפנות לביטוח לאומי דרך האזור האישי ולשאול למה ה250 לא מופיעים באישור הרשמי.

אם אלו ניירות בחו"ל, אז לא משתמשים במדד המחירים לצרכן, אלא המטבע עצמו (ביחס לשקל) משמש כמדד.

מוזמן להשתמש בשבלונה שלי שעושה 99% מהעבודה, ואז להפיק PDF ממנו. על אחריותך כמובן :) אני לא יועץ מס כהגדרתו בחוק.
יפה מאוד!
אני אעלה את זה - אבל מעוניין לברר לגבי 1325 משהו: ממלאים שם הכל במטבע שבו בוצעה העסקה? איפה המעבר לשקלים שם? בטבלה שלך זה ברור.

שאלה אחרת לגבי הטבלה- אני מקבל שגיאה בשדות של "רווח מחצית ראשונה", "רווח מחצית שנייה" "סכום מכירות מחצית ראשונה" "סכום מכירות מחצית שנייה" (שגיאת N\A)
וב"סכום הפסד" שגיאת "!REF". יודע למה? לגבי ההפסד אני מניח שזה כי אין הפסד (אולי צריך להיות שם תנאי שייתן 0 במקרה ואין הפסד?)

וגם - מה זה "נרכש טרם הרישום למסחר"? pre-market? מה ההשפעה של זה בכלל?

ולבסוף - בסופו של דבר, הערך שמשתמשים בו בשאר הדוח הוא (רווח הון ריאלי - הפסד הון)? וכמו כן מן הסתם ב"דיבידנדים", "מס שנגבה"?

++לבסוף (השאלות לא נגמרות): איפה המקום המתאים לקיזוז כנגד העמלות של בית ההשקעות?

נערך לאחרונה ב:
איפה המעבר לשקלים שם?
זה לא ממש מותאם למט"ח.
אני פשוט הוספתי עמודות כדי שיהיה ברור.

שאלה אחרת לגבי הטבלה- אני מקבל שגיאה בשדות של "רווח מחצית ראשונה", "רווח מחצית שנייה" "סכום מכירות מחצית ראשונה" "סכום מכירות מחצית שנייה" (שגיאת N\A)
וב"סכום הפסד" שגיאת "!REF". יודע למה? לגבי ההפסד אני מניח שזה כי אין הפסד (אולי צריך להיות שם תנאי שייתן 0 במקרה ואין הפסד?)
תבדוק את הנוסחאות בתאים הללו, כנראה הוספת שורות וזה לא התעדכן שם כמו שצריך. לחלופין לא עדכנת את השנה בתא H23.

מה זה "נרכש טרם הרישום למסחר"? pre-market? מה ההשפעה של זה בכלל?
אם קנית את המניה/בעלות כשהחברה עוד הייתה פרטית.

בסופו של דבר, הערך שמשתמשים בו בשאר הדוח הוא (רווח הון ריאלי - הפסד הון)? וכמו כן מן הסתם ב"דיבידנדים", "מס שנגבה"?
יש לי פוסט בטאב "אודות" בדף פרופיל שלי שמסביר בדיוק לאן להעתיק בדוח.

איפה המקום המתאים לקיזוז כנגד העמלות של בית ההשקעות?
אני פשוט מוסיף בסוף ה1325 עוד שורה של הפסד בגובה העמלות המדוברות.
שים לב שעמלות ק/מ אמורות להיות מקוזזות בכל שורה ושורה, העמלות שאני מוסיף בסוף זה רק אם יש עמלות היקפיות בחשבון.

היי יעקב, יש לי שאלה נוספת לגבי העמלות- אם אתה מקזז בכל שורה ושורה אני מניח שאתה מעדכן את העמודות של "ערך נקוב במכירה" ו"ערך נקוב בקנייה" כדי להתחשב בעמלות הק.מ. נכון? זה ברור למי שקורא את הדוח ומשווה לActivity Statement שההפרשים הם עמלות הק.מ?

בנוסף- כפי שאני יודע- גם עמלות המרת מטבע ניתן לקזז

דרך אגב- משהו מוזר שקורה לי כשאני מחשב את הטופס זה שמופיע הבולט הבא:
  • לא ניתן להציג חישוב עד רמת יתרות בשל אי התאמה של נתוני רווח הון/שבח ששודרו על ידך.
אני לא מבין למה, כי נראה לי שמילאתי הכל נכון. מישהו התנסה עם זה?

נערך לאחרונה ב:
אני מניח שאתה מעדכן את העמודות של "ערך נקוב במכירה" ו"ערך נקוב בקנייה" כדי להתחשב בעמלות הק.מ. נכון?
נכון

זה ברור למי שקורא את הדוח ומשווה לActivity Statement שההפרשים הם עמלות הק.מ?
אתה מבקש ממני לנחש מה מישהו שהוא לא אני מבין מקריאת הסטייטמנט.

אני מביא את אופן הדיווח הנכון כפי שאני מכיר אותו.

בנוסף- כפי שאני יודע- גם עמלות המרת מטבע ניתן לקזז
נתון לפרשנות.
הסיבה בעד - הוצאה בייצור ההכנסה. הסיבה נגד - אין סיבה שאם הפרשי השער עצמם לא ממוסים, שההוצאה שנוגעת להם תהיה מותרת בניכוי.

אני לא מבין למה, כי נראה לי שמילאתי הכל נכון. מישהו התנסה עם זה?
אנחנו צריכים לדעת מה מילאת, בשביל לדעת מה חוסר ההתאמה.

מכרת במקרה דירה להשקעה במהלך שנת המס?

אתה מבקש ממני לנחש מה מישהו שהוא לא אני מבין מקריאת הסטייטמנט.

אני מביא את אופן הדיווח הנכון כפי שאני מכיר אותו.

אתה צודק, התנסחתי באופן מטופש- התכוונתי לשאול מה אתה חושב על הדרך החלופית בה ממלאים ב1325 את המחיר בקנייה ובמכירה ללא ניכוי עמלות ק.מ ואת כל העמלות מקזזים בסעיף אחד (*) (**)

(*) האמת שרציתי לוודא לגבי הסעיף הזה- אני מילאתי בטופס 1322 (נספח רווח הון שהוספתי בלשונית "רווח הון") בחלק התחתון שנקרא "טבלת עזר לקיזוז הפסד מניירות ערך כנגד הכנסות מריבית ודיבידנד מניירות ערך" בסעיף 2 בעמודה של 25% את העמלות.

(**) היתרון הוא שבסעיף הנ"ל פשוט שמים את הערך בעמודת Comissions שמוציאים מהActivity Statement (במקום לקחת תת סעיף שלו שלוקח רק את העמלות שהן לא עמלות ק.מ [כמו למשל עמלות המרת מטבע])

נתון לפרשנות.
הסיבה בעד - הוצאה בייצור ההכנסה. הסיבה נגד - אין סיבה שאם הפרשי השער עצמם לא ממוסים, שההוצאה שנוגעת להם תהיה מותרת בניכוי.
ראה (**) - לא שזה טיעון בעד או נגד, אלא שכביכול דיווח על המרת מטבע "נובע" מהנתונים של הStatement

אנחנו צריכים לדעת מה מילאת, בשביל לדעת מה חוסר ההתאמה.

מכרת במקרה דירה להשקעה במהלך שנת המס?
אני אנסה לכתוב בפוסט הבא בדיוק את התאים שמילאתי- בלי להכביד ולהאריך יותר מדי.
אבל לא מכרתי דירה, והדוח שלי (מעבר להיותי שכיר) מסתכם בדיוק בדיווח על דיבידנדים ורווח הון שנבע ממכירה אחת של מניות ב2023.

המון תודה.

מה אתה חושב על הדרך החלופית בה ממלאים ב1325 את המחיר בקנייה ובמכירה ללא ניכוי עמלות ק.מ ואת כל העמלות מקזזים בסעיף אחד (*) (**)
1. היא לא נכונה בעיניי
2. היא כנראה תתקבל בגלל חוסר בזמן והכשרה של מס הכנסה

לגבי זה.. קיבלתי תשובה מביטוח לאומי שהתשלום הזה בוטל כיוון שהתקבלה תביעה מהמעסיק עבור תקופה זו. עד כאן סבבה למעט זה שהטופס שמופק באתר שלהם לא מעודכן. שלחתי שאילתה חדשה שמבקשת טופס מעודכן

עד כאן מה שמילאתי:

פירוט הכנסות
סעיף 158
סעיף 141
סעיף 256
סעיף 290
סעיף 218
סעיף 244
סעיף 248
סעיף 036
סעיף 045
סעיף 268
סעיף 037
סעיף 042

נספח חול
סעיף 462 - סעיף 431
סעיף 439
סעיף "סה"כ הכנסות חו"ל, סיכון ההכנסות למעט רווח הון"

נספח רווח הון -
נספח 1 - ניירות ערך סחירים, שלא נוכה מהם מס במקור, וחייבים בתשלום מקדמה חצי שנתית

סעיף 13
סעיף 56

וב"טבלת עזר לקיזוז הפסד מניירות ערך כנגד הכנסות מריבית ודיבידנד מניירות ערך"- מילאתי את ההכנסה והקיזוז עבור סכום 25% מס
עם זאת, אני עדיין מקבל בדיקת טופס תקינה ובחישוב את השגיאה ש:
  • לא ניתן להציג חישוב עד רמת יתרות בשל אי התאמה של נתוני רווח הון/שבח ששודרו על ידך.
אם היה לי מידע לא מסונכרן בין התאים הבדיקה לא הייתה יוצאת תקינה, אז אני תוהה אם חסרים לי תאים למלא. האם תוכלו לעזור לי שוב?

תודה!

1. היא לא נכונה בעיניי
2. היא כנראה תתקבל בגלל חוסר בזמן והכשרה של מס הכנסה
עשיתי כפי שהצעת באחת התגובות שכתבת בבלוג -
בComissions שמתי אפס,
הוספתי שורה של עסקה שהזיהוי שלה זה Transaction fee והמחיר קניה שלה זה סך עמלות המרת המטבע, והמחיר מכירה זה אפס
וכמובן התחשבתי בעמלות ק,מ בעסקאות עצמן

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Y הגשת דוח שנתי באיחור שוק ההון 39
avi.perez הגשת דוח שנתי + נספח הון (מכירת דירה) מיסים 3
S הגשת דוח שנתי 1301 כשישנו הסכם ממון ברקע מיסים 1
מ הגשת דוח שנתי - עוסק פטור ובעלי תיק השקעות מיסים 6
I הגשת דוח שנתי לקיזוז הפסד רווחי הון מיסים 1
T סכום אינפלציוני - טופס 1399 (הגשת דוח שנתי) מיסים 0
R דחיית הגשת דוח שנתי על רווחי הון לצורך התקזזות על הפסדים מיסים 7
א תאריך הגשת דוח שנתי לעצמאים מיסים 2
G הבדלים בין מגן מס בברוקר ישראלי לבין הגשת דוח שנתי בברוקר זר מיסים 9
ת הגשת דוח שנתי - רווחי הון אצל ברוקר זר - IB מיסים 36
Mose רואה חשבון או הגשת דוח שנתי עצמאית מיסים 5
P הגשת דוח שנתי אונליין - האם דברים מחושבים נכון? מיסים 4
S הגשת דוח שנתי לשכיר למס הכנסה עם טופס 867 מיסים 16
H בעניין הגשת דוח רווחים שנתי למס הכנסה שוק ההון 0
F הגשת דוח שנתי דרך המפ"ל שוק ההון 10
adamshalev תבנית הגשת דוח שנתי למס הכנסה לשכיר עם השקעות בארץ ובחו"ל צרכנות פיננסית 127
A הגשת דוח מס הכנסה לקבלת החזר מיסים 21
G האם ניתן לדחות הגשת דוח מס על הפסדי הון עבור מסחר בברוקר זר? שוק ההון 0
G האם ניתן לדחות הגשת דוח מס על הפסדי הון עבור מסחר בברוקר זר? מיסים 0
XpH הגשת דוח מס הכנסה במסחר ב IB מיסים 2
מ סטטוס הגשת דוח מס הכנסה מיסים 1
M הגשת דוח על אינטראקטיב ברוקרס, עוסק פטור, קיזוז הפסדים וריבית מניירות ערך מיסים 9
Dim פתיחת חשבון ב IB ואי הגשת דוח צרכנות פיננסית 29
פסיוני הגשת דוח שוק ההון 13
S הגשת דוח למס הכנסה עקב דיבידנדים בחשבון UBS(INTC) ESPP צרכנות פיננסית 13
O שאלה לגבי הגשת דוח למס הכנסה עבור מסחר בארהב. שוק ההון 37
Aranchik הגשת דוח מס הכנסה עבור מסחר ב-IB מיסים 603
S חובת הגשת דווח שנתי למס הכנסה 2023 מיסים 18
Namy גלגול סעיף 46 לשנים עוקבות ללא הגשת טופס מיסים 9
N הגשת דו''ח ראשון על דיווידנדים אצל ברוקר זר לאזרח ארה''ב תושב ישראל מיסים 6
ח הגשת תביעה נגד מעסיק בבית הדין לעבודה אוף טופיק 2
S הגשת בקשה להחזר מס הכנסה דרך finupp - בדיקה בסימולטור לאחר הגשה הראה חוב ולא זיכוי - הצילו! מיסים 21
F תשלום חוב למס הכנסה לאחר הגשת דו''ח מיסים 3
ישראלי מצוי הגשת קורות חיים -בעל מגבלות רפואית התפתחות אישית 0
Y הגשת דו״ח מס עבור הפקדות של יותר מ500 אלף מיסים 0
Z ממתי סופרים שנות התישנות מתאריך הגשת הדו״ח או מתאריך עידכון שומה? מיסים 3
ז קבלה סעיף 46 אחרי הגשת דו"ח מיסים 0
I כפל ביטוחים ,החזרי ביטוח ותקוף הגשת תביעה. צרכנות פיננסית 0
ח הגשת דוחות מס רטרואקטיבית לתושב חוץ מיסים 9
T הגשת בקשה להחזר מס (טופס 135) באופן עצמאי בפעם הראשונה מיסים 20
A מישהו מכיר רו״ח שיתאים לאזרח אמריקאי, תושב חוזר, עם הגשת מסים של סוחר תחת MTM election? מיסים 10
Cleo החזרת משלוח יקר לחו"ל על חשבוני + הגשת בקשה להחזר מכס - טיפים? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
H הגשת טופס 1301 לשנת 22 מיסים 17
S הגשת דו״ח שנתי למס הכנסה על מסחר באופציות ב IB מיסים 1
A שאלה לגבי הגשת דוחות ובקשה להמלצה מיסים 23
ה הגשת בקשה להחזר מס- זוג נשוי מיסים 6
Shnizelia הגשת תביעה נגד מקום עבודה לשעבר אחרי תביעה ייצוגית אוף טופיק 20
כ הגשת דו"ח שנתי למס לחשבון IB מיסים 5
O הגשת דו״ח שנתי - חלוקת דיבידנד אצל ברוקר זר מיסים 14
S טיפים ותובנות - הגשת דו"ח שנתי 1301 למס הכנסה (כולל רווח הון בחו"ל) מיסים 19

נושאים דומים

Back
למעלה