• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הגשת דו"חות מס לסוחרים דרך IB

משום מה הייתי תחת הרושם שעניין הגשת הדוחות עבור ישראלים הוא לא ביג דיל ושיש ידע מסודר איך עושים את זה, עכשיו אני רואה שלא וש @יבגני_ל ממש בונה את זה מאפס.

חושב מחדש על הכוונה שלי לעבור ל IB. :(

משום מה הייתי תחת הרושם שעניין הגשת הדוחות עבור ישראלים הוא לא ביג דיל
יש אנשים שהוא לא עבורם.

ושיש ידע מסודר איך עושים את זה, עכשיו אני רואה שלא וש @יבגני_ל ממש בונה את זה מאפס
הוא תוהה לגבי אופן תשלום החוב, לא הגשת הדוח.

אפשר רפרנס או עוד מידע? תודה
אם טרם יצא לך לחפש בפורום, אז אולי אתן לך כיוון:
אם רכשת נייר ערך כולשהו בשלבים, אז זה אצל הברוקר נרשם תאריך ביצוע העיסקה וכמות הניירות שנרכשו בעיסקה.
כשאתה מוכר כמות חלקים, ברירת המחדל של סדר המכירה אצל IB והאופציה היחידה אצל ברוקרים ישראלים היא ב FIFO.
החיסרון של זה הוא אם רכשת לדוגמה כמות של 50 ניירות בשנת 2010, ולאחר מכן כמות של 50 ניירות במחיר גבוה יותר בשנת 2016, והנייר עלה מאז, וב 2018 החלטת למכור 50%, אז המכירה תהיה לפי תאריך הרכישה הקודם, אז ימכרו לך 50 הניירות משנת 2010 ותחוייב על זה במס. מוטב היה לך שימכרו הניירות שנקנו בשנת 2016. שיטת המכירה הזאת היא Highest cost.
ישנן עוד שיטות מכירה, אבל לא מוצא סיבה להשתמש בהן.
ב IB ניתן לקבוע זאת, ומחירי המכירה ישתקפו בדוחות לצורכי מס.
אין נגד דרך זו בינתיים תקנה בארץ האוסרת זאת, אך זה בשטח האפור ויש כאלה שלא יקחו שום סיכון, וישתמשו ב FIFO.

מידע:
https://www.interactivebrokers.com/en/software/ibto/ibto.htm

To change your account default match method:
  1. Log into Account Management, then select Reports > Tax Optimizer.

@יבגני_ל תודה אבל שאלתי על משהו אחר.. שאלתי על מה שהוא כתב שעדיף לקבוע את מטבע הבסיס בחשבון להיות דולרי

צודק :)
טוב, אז לא משנה לגבי מה שהיה.
לגבי מטבע בסיס:

The Base Currency page lets you modify the base currency for your account. Your base currency determines the currency of translation for your statements, the currency used for determination of margin requirement, and for a Cash Account, the currency of products you are allowed to trade. In addition, charges related to market data and research, inactivity fees, and commissions on Forex trades are also charged in your base currency.
https://www.interactivebrokers.com/en/software/am3/am/settings/basecurrency.htm

מצאתי גם שירשור:
https://www.hasolidit.com/kehila/threads/interactive-brokers-base-currency.7340/

עכשיו חיפשתי ומצאתי ש IB מפיקה את הדו"ח 1042s רק ב 31 במרץ.
האם את ההודעה למס הכנסה על רווחים עבור מחצית שנה ניתן לבסס על statement של trades?
לאחר חיפוש טוב, הבחנתי שמתחת לכל טרייד של מכירה יש תת שורה של closed lot שנראה שמתייחסת לתאריך וערך הרכישה, ובניתי לעצמי חיקוי של טופס 1325 נספח (ג) עם כל הנתונים מה trades.

פשוט אגיש להם ככה את ההודעה (שיש להגיש עד ה 31 בינואר) עם דף קצר עם הפרטים האישיים שלי + ה statement.
לא כזה מסובך.
נראה מספיק טוב עבורם. הבנתי שהם יוציאו לי כבר שובר תשלום. לא הולך לשלם מראש.

נערך לאחרונה ב:
רק לעדכן למי שעקב: קיבלתי אתמול שובר תשלום בדואר ממס הכנסה על הסכום שציינתי לתשלום + 5 ש"ח (ריבית?).

ריבית על הסכום לתשלום מה-31 לינואר עד שהם שלחו לך את השובר.
זה די טוב אם זו כל הריבית. חלק מהרווחים הולכים כמה חודשים אחורה, ושילמתי עליהם רק כעת - דחיית חובות.

היי, התעוררה אצלי כעת השאלה היכן בדו"ח השנתי אני מציין את הסכום ששילמתי עבור המקדמות של מחצית שנת המס?
לא מצאתי לזה מקום ב 1301, 1322, 1324.
אולי פיספסתי.
אני מציין בט' 1322 0 ש"ח עבור ניכוי מס במקור בגין רווחי והון, ולא מוצא מקום לציין שבעצם שילמתי על זה עם המקדמות.
האם מס הכנסה פשוט יראו שאני ביתרה חיובית אצלם, ויעשו חשבון לבד, ובאמת אין מקום כזה לציין את מה שכבר שולם במקדמות?

נערך לאחרונה ב:
האם מס הכנסה פשוט יראו שאני ביתרה חיובית אצלם, ויעשו חשבון לבד, ובאמת אין מקום כזה לציין את מה שכבר שולם במקדמות?
מניחה שכן.
גם למקדמות ששילם עצמאי מידי חודשיים במהלך השנה אין מקום בדוח. ומס הכנסה מתחשב בהם כמובן בחישובו הסופי.

ראשית אשמח להגיד אלפי תודות ל- @FIYaacov על המדריך המפורט.
עם זאת, עלו לי מספר שאלות בנוגע למילוי ואודה לך ולאחרים מאוד אם תוכלו לשפוך אור על הנושא.
אבהיר שזו הפעם הראשונה שאני ממלא את הדו"חות ולכן אני מנסה להיות מאוד זהיר בעניין, כמו-כן אני גם אזרח אמריקאי אך כרגע יש למשפחה רו"ח שמטפל בעניינים שמה.

1. שערי מטבע
א. רשמת שאתה משתמש בדרך-כלל באתר המט"ח של גלובס. האם זה משנה באיזה מקור משתמשים? האם ישנן הנחיות מסויימות ממס הכנסה? כמו מקורות מורשים? ואם כן צריך לרשום איזה מקור? לצורך העניין, האם להשתמש בפונקציות של GOOGLEFINANCE זה בסדר?
ב. בטופס 1325 אין עמודה של "שער מטבע", לפיכך אם אני מבין נכון, ואתה שולח להם את הטופס באקסל כפי שעשית, אין חובה לצרף את העמודה הנ"ל?
ג. רשמת שידוע לך כי רואי חשבון מחשבים לפי ממוצע. התכוונת ממוצע שנתי של המט"ח? אם הם עושים ככה, אז אין להם התחשבות בשינוי המדד, לא?
ד. במאמר רשמת הערה על "שכאשר יש הפסד וגם שער החוץ ירד באותה תקופה, אזי לא ניתן להכיר כהפסד את החלק שנובע מירידת המטבע (בדיוק כמו שלא מכירים בעליית המטבע לצורך רווח)."

אם אני מבין נכון, כאשר יש רווח והמטבע גם עולה, מה "שמבטל את הכרת עליית המטבע" את זה הרישום שיש לרשום בעמודת "המדד".
אך תיארת תרחיש בו גם הערך בדולרים יורד וגם שער הדולר יורד. איך היית רושם מקרה כזה בטבלה? היית רושם בעמודת הטבלה 0.9555, ואז במחיר מתואם 516.53 (ובתמורה 490.48)?

2. עמלות ברוקר
בתחתית של טופס ג(1) נרשם על ערך הקנייה:
"מחיר מקורי - סכום שהוצא לרכישת נייר הערך (למניות שחולקו בגינם מניות הטבה - החלק היחסי לערך הנקוב הנמכר בהתאם להוראות סעיף 94 לפקודה) בתוספת עמלות התנועה (התשלום בו מחוייב החשבון בגין ביצוע פעולה בנייר הערך לא כולל עמלות תקופתיות)."

א. אם אני מבין נכון, המשמעות היא שניתן לכתוב במחיר הקנייה גם את מחיר העמלה ששולמה ב-IB עבור הפעולה?

ועל אותו משקל נרשם על תמורה:
"תמורה - תמורה כהגדרתה בסעיף 88 לפקודה בניכוי עמלות התנועה (התשלום בו מחוייב החשבון בגין ביצוע פעולות בנייר הערך לא כולל עמלות תקופתיות)."

ב. אז על אותו משקל, זה נכון לנכות את עמלת הפעולה שתשולם ל-IB בעבור מכירת נייר ערך?

ג. במידה והתשובות על השאלות הנ"ל נכונות, האם בדוחות ששיתפת במאמר (אם אני מבין נכון, מתוך דו"ח 1099) המחיר שהיה רשום שם זה כולל הפעולות (קנייה והמכירה)?

ד. במידה והתשובות על השאלות הנ"ל נכונות, אני נוטה להאמין שהתשובה היא לא אך האם ניתן גם לכלול את ההוצאות שהביאו אותי עד לרכישת הנייר? כמו עמלות העברה מהבנק, המרת מטבע וכו'?

3. הגשת הדו"חות
א. רשמת שיש להגיש את נספח ג עבור כל מחצית. האם הכוונה היא שבשנה העוקבת אתה מגיש יחד עם הדו"ח השנתי פעמיים את נספח ג? לא ניתן לאחד ביניהם?
ב. האם רושמים בדו"ח השנתי, בנספח ג ונספח ד רק מספרים מעוגלים (לעומת נספח ה שבו ניתן לרשום שתי ספרות)?
ג. האם ידוע לך אם מותר להשתמש בארץ בשיטת LIFO? האם זה משהו שקשור לברוקר? שכן ראיתי שלכל מכירה שלך היה רשום בכמה קנית, האם זה קשור להגדרות מול IB (שייחשב בצורת LIFO)?
ד. כאזרח ישראלי ואמריקאי, אין צורך כלל בדו"ח 1042-S ?

4. דיבידנדים
א. האם 413₪ שקיבלת הם לפני או אחרי המס שנוכה במקור (ה-4₪ שכתבת באקסל)?
ב. האם באותו מיסוי זר שדיברת עליו על הדיבידנדים, אתה מדבר על אלה שמופיעים ב- Foreign Taxes בדו"ח 1099?
ג. הבנתי את כל חישובי המיסוי שביצעת במאמר, אך אשמח להבין מה בדיוק קורה עם אותם 4₪, רושמים אותם רק בנספח ד? המשמעות היא שכשיימסו אותך על הדיבידנדים אז יורידו מהמס שתהיה חייב 4₪ ?
ד. רשמת שצריך למלא את נספח ג לכל מחצית, אבל אם הבנתי נכון את הדיבדנדים מילאת רק לדוח של המחצית השנייה למרות שקיבלת דיבידנדים גם במחצית הראשונה, האם לא צריך לפצל?
בכל אופן, עד כה לא מכרתי שום נייר ערך וקיבלתי רק דיבידנדים, לפיכך האם זה בסדר למלא רק פעם אחת את נספח ג (לדיבידנדים) ?
ה. דיברתם במהלך השרשור פה על כך שיש לשלם את המקדמות עד חודש לאחר המחצית הרלוונטית, וכמו-כן @יבגני_ל אמר שהוא קיבל 5₪ ריבית על האיחור. האם אותו הדבר קורה בתקבול דיבידנדים ? יש לשלם עד חודש לאחר המחצית המדוברת שמא אקבל ריבית על האיחור?

5. רווח הון
א. האם את הרווח הסופי מהדיבידנדים שרשמת (390₪), רשמת גם בסעיף 17 בדו"ח השנתי וגם בסעיף 37 (ט. הכנסות מחו"ל)?
ב. רשמת בעבר שעוד לא היה לך רווח הון, אם מאז כן היה לך רווח הון, האם תוכל לשפוך קצת אור על הנושא ומה צריך לעשות איתו מבחינת רישום (מתאר לעצמי שזה להוסיף כמה דברים לנספח ד ולדו"ח השנתי)?

סליחה על ריבוי השאלות, אודה מאוד מאוד על התייחסותך או את התייחסותם של אחרים למה שידוע להם מנסיונים.
כמובן, ידוע לי כי אינכם יועץ וכו' ואני שואל על נסיונכם בלבד
חג שמח!

רשמת שאתה משתמש בדרך-כלל באתר המט"ח של גלובס. האם זה משנה באיזה מקור משתמשים? האם ישנן הנחיות מסויימות ממס הכנסה? כמו מקורות מורשים? ואם כן צריך לרשום איזה מקור? לצורך העניין, האם להשתמש בפונקציות של GOOGLEFINANCE זה בסדר?
נראה לי שהכי עדיף את השערים של בנק ישראל (שזה מה שגלובס מציגים), אבל גם נראה לי שכל עוד תהיה קונסיסטנטי שלא יבואו אליך בטענות.

בטופס 1325 אין עמודה של "שער מטבע", לפיכך אם אני מבין נכון, ואתה שולח להם את הטופס באקסל כפי שעשית, אין חובה לצרף את העמודה הנ"ל?
מניח שלא.

רשמת שידוע לך כי רואי חשבון מחשבים לפי ממוצע. התכוונת ממוצע שנתי של המט"ח? אם הם עושים ככה, אז אין להם התחשבות בשינוי המדד, לא?
כן, ממוצע שנתי.
אם עברה שנה בין הקניה למכירה, אז יש התחשבות בשינוי מדד.

אך תיארת תרחיש בו גם הערך בדולרים יורד וגם שער הדולר יורד. איך היית רושם מקרה כזה בטבלה? היית רושם בעמודת הטבלה 0.9555, ואז במחיר מתואם 516.53 (ובתמורה 490.48)?
כן, אבל רק במקרה של הפסד, אם זה רווח הייתי רושם 1.

אם אני מבין נכון, המשמעות היא שניתן לכתוב במחיר הקנייה גם את מחיר העמלה ששולמה ב-IB עבור הפעולה?

ועל אותו משקל נרשם על תמורה:
"תמורה - תמורה כהגדרתה בסעיף 88 לפקודה בניכוי עמלות התנועה (התשלום בו מחוייב החשבון בגין ביצוע פעולות בנייר הערך לא כולל עמלות תקופתיות)."

ב. אז על אותו משקל, זה נכון לנכות את עמלת הפעולה שתשולם ל-IB בעבור מכירת נייר ערך?
נכון, והם כבר עושים את זה בפועל בתוך המחיר שאתה רואה.

במידה והתשובות על השאלות הנ"ל נכונות, האם בדוחות ששיתפת במאמר (אם אני מבין נכון, מתוך דו"ח 1099) המחיר שהיה רשום שם זה כולל הפעולות (קנייה והמכירה)?
עמלות הקנייה והמכירה שלי הן 0 (אצל TD Ameritrade) אבל כן.

במידה והתשובות על השאלות הנ"ל נכונות, אני נוטה להאמין שהתשובה היא לא אך האם ניתן גם לכלול את ההוצאות שהביאו אותי עד לרכישת הנייר? כמו עמלות העברה מהבנק, המרת מטבע וכו'?
עמלות שקורות לי בתוך IB אני רושם כהפסד (בטופס 1325 כעוד שורה), בגדול אני חושב שזה תקף גם להוצאות של ההעברה אל הברוקר.

רשמת שיש להגיש את נספח ג עבור כל מחצית. האם הכוונה היא שבשנה העוקבת אתה מגיש יחד עם הדו"ח השנתי פעמיים את נספח ג? לא ניתן לאחד ביניהם?
אם היו לי מכירות בשתי מחציות השנה אז אכן אני ממלא את הטופס פעמיים. כל חצי שנה עם המכירות שלה.

האם רושמים בדו"ח השנתי, בנספח ג ונספח ד רק מספרים מעוגלים (לעומת נספח ה שבו ניתן לרשום שתי ספרות)?
לא חובה, אבל אף אחד לא יקנוס אותך אם תעגל.

האם ידוע לך אם מותר להשתמש בארץ בשיטת LIFO? האם זה משהו שקשור לברוקר? שכן ראיתי שלכל מכירה שלך היה רשום בכמה קנית, האם זה קשור להגדרות מול IB (שייחשב בצורת LIFO)?
לפי נייר עמדה של מס הכנסה, במידה ואתה יכול לזהות את השכבה שנמכרה מותר לך לחשב את המס לפיה (ולא לפי FIFO). בבתי השקעות בארץ לא ניתן לזהות את השכבה שנמכרה, בברוקרים זרים כן.

כאזרח ישראלי ואמריקאי, אין צורך כלל בדו"ח 1042-S ?
כאזרח אמריקאי אתה לא תקבל טופס 1042-S אלא 1099. ניתן להשתמש בו בדוח הישראלי (אני גם מצרף אותו למסמכים התומכים), ואפשר גם להשתמש ב-statements שניתן להפיק ב-client portal של IB (משם למשל אני לוקח את ריכוז העמלות שנגבו ממני שלא חושבו ישירות בתוך קנייה ומכירה).

האם 413₪ שקיבלת הם לפני או אחרי המס שנוכה במקור (ה-4₪ שכתבת באקסל)?
לפני. תמיד רושמים סוכמים ברוטו.

האם באותו מיסוי זר שדיברת עליו על הדיבידנדים, אתה מדבר על אלה שמופיעים ב- Foreign Taxes בדו"ח 1099?
כן.

הבנתי את כל חישובי המיסוי שביצעת במאמר, אך אשמח להבין מה בדיוק קורה עם אותם 4₪, רושמים אותם רק בנספח ד? המשמעות היא שכשיימסו אותך על הדיבידנדים אז יורידו מהמס שתהיה חייב 4₪ ?
בדיוק.

רשמת שצריך למלא את נספח ג לכל מחצית, אבל אם הבנתי נכון את הדיבדנדים מילאת רק לדוח של המחצית השנייה למרות שקיבלת דיבידנדים גם במחצית הראשונה, האם לא צריך לפצל?
לא כי הפסדים מותר לך לפצל כנגד כל רווח וכל דיבידנד, לא רק מול רווחים ודיבידנדים שהופקו במחצית הזאת.
הפיצול בעיקר נועד כי הם רוצים לראות אם שילמת מקדמות על רווחים אחרי כל מחצית שנה (יש חוק יבש שאומר שצריך, אבל בפועל לא נאכף).

בכל אופן, עד כה לא מכרתי שום נייר ערך וקיבלתי רק דיבידנדים, לפיכך האם זה בסדר למלא רק פעם אחת את נספח ג (לדיבידנדים) ?
אם קיבלת רק דיבידנדים אז כן, ניתן למלא רק נספח ג אחד בעיניי. מניח שאתה עושה את זה כדי לקזז את העמלות מהדיבידנדים.

דיברתם במהלך השרשור פה על כך שיש לשלם את המקדמות עד חודש לאחר המחצית הרלוונטית, וכמו-כן @יבגני_ל אמר שהוא קיבל 5₪ ריבית על האיחור. האם אותו הדבר קורה בתקבול דיבידנדים ? יש לשלם עד חודש לאחר המחצית המדוברת שמא אקבל ריבית על האיחור?
לא. על דיבידנדים צריך לשלם (בהנחה ויש לך חוב), עד ה-31 לינואר של השנה שאחרי שנת המס.
בפועל, לא היה לי חוב עדיין מהדיבידנדים כי תמיד היו לי קיזוזי מס אחרים מהדוח השנתי שהביאו לי בסוף החזר מס.
מדובר שהפקדות עצמאיות לקופת גמל של אשתי, וכן העברות של הפקדות לפנסיה ופרמיות ביטוח חיים בין בני הזוג לתוצאת מס מיטבית.

אבל כן, אם תאחר אחרי ה-31 לינואר יצטבר ריבית על החוב. זה נכון לכל חוב ולא רק למס דיבידנדים.

האם את הרווח הסופי מהדיבידנדים שרשמת (390₪), רשמת גם בסעיף 17 בדו"ח השנתי וגם בסעיף 37 (ט. הכנסות מחו"ל)?
כן, זה לא מצויין שם בפוסט?

רשמת בעבר שעוד לא היה לך רווח הון, אם מאז כן היה לך רווח הון, האם תוכל לשפוך קצת אור על הנושא ומה צריך לעשות איתו מבחינת רישום (מתאר לעצמי שזה להוסיף כמה דברים לנספח ד ולדו"ח השנתי)?
בצורה מוזרה אין מקום בנספח ד לרווח הון מברוקר זר, אלא רק לסך מכירות.
את הרווח הון מעבירים ישירות מנספח ג לטופס 1301.

סליחה על ריבוי השאלות, אודה מאוד מאוד על התייחסותך או את התייחסותם של אחרים למה שידוע להם מנסיונים.
כמובן, ידוע לי כי אינכם יועץ וכו' ואני שואל על נסיונכם בלבד
חג שמח!
אכן לא יועץ מס וללא הכשרת מס. אין לפרש את דבריי כהמלצה, אלא רק לדוגמא כיצד אני פועל.

לפי נייר עמדה של מס הכנסה, במידה ואתה יכול לזהות את השכבה שנמכרה מותר לך לחשב את המס לפיה (ולא לפי FIFO). בבתי השקעות בארץ לא ניתן לזהות את השכבה שנמכרה, בברוקרים זרים כן.
כמה שזכור לי מהתכתבויות קודמות בנושא, זו לא היתה קביעה חד משמעית אלא פרשנות.
אם אתה יכול להביא את המקור, אשמח.

זו לא היתה קביעה חד משמעית אלא פרשנות.
היתה קביעה חד משמעית שאם ניתן להוכיח, אז זה כשר
הפרשנות על אופן ההוכחה
לרשות המיסים היתה פרשנות על תנאי דוגמא שבו אמורים להבדיל בין השכבות

בכל מקרה, כל פקיד שומה יכול להריח בעצמו אם זה מריח לו טוב או לא
צריך רק להיות מוכן להתמודדות עם "החוק" ועם הוכחות (פירוט שכבות)

היתה קביעה חד משמעית שאם ניתן להוכיח, אז זה כשר
הפרשנות על אופן ההוכחה
לרשות המיסים היתה פרשנות על תנאי דוגמא שבו אמורים להבדיל בין השכבות
בכל מקרה, כל פקיד שומה יכול להריח בעצמו אם זה מריח לו טוב או לא
צריך רק להיות מוכן להתמודדות עם "החוק" ועם הוכחות (פירוט שכבות)
לא הייתה קביעה חד משמעית, אם אתה טוען אחרת, תביא מקורות

קביעה חד משמעית
על איזה גוף אנחנו מדברים
כאילו, קביעה של איזה גוף אתה רוצה את המקור שלה?
כזכור לי היו מעורבים הרבה בתי משפט בהתאם לעירעורים,
הרבה פקידי שומה ופקיד שדידה ראשי, בנוסף היו גם פרשנויות ודוגמאות לאורך הדרך עם דיעות של שופטים, כלכלנים, אידיאולוגיות ופילפולציה
שוב, רק שואל קביעה של מי תספק אותך?

על איזה גוף אנחנו מדברים
כאילו, קביעה של איזה גוף אתה רוצה את המקור שלה?
כזכור לי היו מעורבים הרבה בתי משפט בהתאם לעירעורים,
הרבה פקידי שומה ופקיד שדידה ראשי, בנוסף היו גם פרשנויות ודוגמאות לאורך הדרך עם דיעות של שופטים, כלכלנים, אידיאולוגיות ופילפולציה
שוב, רק שואל קביעה של מי תספק אותך?[/QUOT
פקודת מס הכנסה/ תקנות מס הכנסה

פקודת מס הכנסה/ תקנות מס הכנסה
החוק היבש מקבל לחות על פי "דעתו של פקיד שומה" שיש אותה "להניח"
בנוסף יש לו עוד דבר שנקרא "שיקול דעתו", צמד המילים הכי מצמרר שקיים ב"ערימת הפיסקאות" הזאת

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
N הגשת דו''ח ראשון על דיווידנדים אצל ברוקר זר לאזרח ארה''ב תושב ישראל מיסים 6
F תשלום חוב למס הכנסה לאחר הגשת דו''ח מיסים 3
Y הגשת דו״ח מס עבור הפקדות של יותר מ500 אלף מיסים 0
ז קבלה סעיף 46 אחרי הגשת דו"ח מיסים 0
S הגשת דו״ח שנתי למס הכנסה על מסחר באופציות ב IB מיסים 1
כ הגשת דו"ח שנתי למס לחשבון IB מיסים 5
O הגשת דו״ח שנתי - חלוקת דיבידנד אצל ברוקר זר מיסים 14
S טיפים ותובנות - הגשת דו"ח שנתי 1301 למס הכנסה (כולל רווח הון בחו"ל) מיסים 19
Z הגשת דו"ח על רווחים מנירות ערך באיחור מיסים 0
ג הגשת דו״ח מקוצר - אזרח אמריקאי עם דיבידנדים ב IB מיסים 10
tomchoook הגשת דו״ח למס יסף בתור שכיר מיסים 18
I הגשת דו"ח מס על הכנסה מברוקר זר מיסים 16
J הגשת דו"ח שנתי ובקשה להחזר מס מיסים 31
T הגשת דו"ח שנתי למס הכנסה לאחר מספר שנים שוק ההון 1
K הודעה על הטלת קנס על אי הגשת דו''ח על הון ונכסים במועד ... אוף טופיק 9
E הגשת דוח שנתי מיסים 13
S חובת הגשת דווח שנתי למס הכנסה 2023 מיסים 18
Namy גלגול סעיף 46 לשנים עוקבות ללא הגשת טופס מיסים 9
ח הגשת תביעה נגד מעסיק בבית הדין לעבודה אוף טופיק 2
Y הגשת דוח שנתי באיחור שוק ההון 39
S הגשת בקשה להחזר מס הכנסה דרך finupp - בדיקה בסימולטור לאחר הגשה הראה חוב ולא זיכוי - הצילו! מיסים 21
ישראלי מצוי הגשת קורות חיים -בעל מגבלות רפואית התפתחות אישית 0
Z ממתי סופרים שנות התישנות מתאריך הגשת הדו״ח או מתאריך עידכון שומה? מיסים 3
I כפל ביטוחים ,החזרי ביטוח ותקוף הגשת תביעה. צרכנות פיננסית 0
avi.perez הגשת דוח שנתי + נספח הון (מכירת דירה) מיסים 3
ח הגשת דוחות מס רטרואקטיבית לתושב חוץ מיסים 9
T הגשת בקשה להחזר מס (טופס 135) באופן עצמאי בפעם הראשונה מיסים 20
A מישהו מכיר רו״ח שיתאים לאזרח אמריקאי, תושב חוזר, עם הגשת מסים של סוחר תחת MTM election? מיסים 10
Cleo החזרת משלוח יקר לחו"ל על חשבוני + הגשת בקשה להחזר מכס - טיפים? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
H הגשת טופס 1301 לשנת 22 מיסים 17
S הגשת דוח שנתי 1301 כשישנו הסכם ממון ברקע מיסים 1
A שאלה לגבי הגשת דוחות ובקשה להמלצה מיסים 23
מ הגשת דוח שנתי - עוסק פטור ובעלי תיק השקעות מיסים 6
I הגשת דוח שנתי לקיזוז הפסד רווחי הון מיסים 1
ה הגשת בקשה להחזר מס- זוג נשוי מיסים 6
Shnizelia הגשת תביעה נגד מקום עבודה לשעבר אחרי תביעה ייצוגית אוף טופיק 20
T סכום אינפלציוני - טופס 1399 (הגשת דוח שנתי) מיסים 0
R דחיית הגשת דוח שנתי על רווחי הון לצורך התקזזות על הפסדים מיסים 7
deussex הגשת בקשה להחזר מס מקוונת, שנתקע באמצע באתר מיסים 3
A הגשת דוח מס הכנסה לקבלת החזר מיסים 21
S עזרה בנושא הגשת טופס 1301 מיסים 13
א תאריך הגשת דוח שנתי לעצמאים מיסים 2
G האם ניתן לדחות הגשת דוח מס על הפסדי הון עבור מסחר בברוקר זר? שוק ההון 0
G האם ניתן לדחות הגשת דוח מס על הפסדי הון עבור מסחר בברוקר זר? מיסים 0
XpH הגשת דוח מס הכנסה במסחר ב IB מיסים 2
G הבדלים בין מגן מס בברוקר ישראלי לבין הגשת דוח שנתי בברוקר זר מיסים 9
מ סטטוס הגשת דוח מס הכנסה מיסים 1
ת הגשת דוח שנתי - רווחי הון אצל ברוקר זר - IB מיסים 36
M הגשת דוח על אינטראקטיב ברוקרס, עוסק פטור, קיזוז הפסדים וריבית מניירות ערך מיסים 9
Mose רואה חשבון או הגשת דוח שנתי עצמאית מיסים 5

נושאים דומים

Back
למעלה