• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

אילו יציאות צרכניסטיות הכי מטריפות אתכם?

זו כתבת יח"צ ופרסומות לחלוטין.
שים לב שאפשר למצוא כמה שמות של רשתות , שכנראה לא קיבלו את החשיפה הזאת בחינם.
חוץ מזה, בתמונת הנעליים אפשר לזהות את המותג על 90% מהן, ומה שלא - אפשר לנחש.
אכן פיץ' צודק, היא מקבלת את הרוב המוחלט של הדברים שהיא לובשת תמורת פרסומת, במקרה הזה כנראה גם שילמו לynet עבור הכתבה.

כמה מקרים ממשפחות שליוויתי בפעמונים:
1. סעיף ייעודי למקס-סטוק - 500 שח לחודש
2. משפחה שלא זכרה בחודש ספטמבר, כמה פעמים הם היו בחול בחופש (במקביל לחוב של מאות אלפי שח לבנקים)
3. לשים על השולחן סמרטפון מהדגם הכי חדש, שנקנה בתשלומים, בפגישה בה הגעתי לנזוף בהם על התנהלות כלכלית כושלת

גיליתי שגם לאבא שלי יש מנוי פיס. מה נסגר?
א. כנראה שבשנת 88 הייתה פרסומת ממש ממש טובה למנויי פיס.
ב. נוכחתי לגלות שיש לו 2 מנויים הורדתי אחד, השארתי את השני. לא רציתי לשבור לו את הלב. הוא ממש התבעס.
ג. יש להם מועדון הנחות ממש טוב [סרט קולנוע ב-9 ש"ח], אז הגלולה מתוקה יותר [טיפה]

"משפחה בצמיחה" שחוסכת כסף, מזכיר לי את הציור השבועי לילד, קוראים יקרים חפשו את ההוצאות המיותרות ועזרו למשפחה לחסוך עוד 5000 שקלים בחודש.
למתקדמים חשבו תוך כמה זמן הם יוכלו לקנות דירה אם הכסף יושקע בקרנות מחקות מניתיות.

שוב זה הזמן הזה בשנה:
6Ecb2dt_3-YvuBwJ08tdi_-4-qcW3AM88pRakf6O7LGln5FcOxNUwvdfYOtUuK0mUpSQdDF2J9wwxnB9aZMlzvRplVABubYg_5eWHILEkyjBEotDXDjs6w=s0-d-e1-ft

חבר לעבודה שעכשיו קונה דירה מקבלן ומתלונן על ההוצאות הרבות שיהיו לו בעוד כמה חודשים בכניסה עם הריהוט וכו'. רוצה לקנות מחשב נייד של אפל ב8-9א' ש''ח וחבר אחר מעודד אותו ואומר ואפשר לעשות בתשלומים.
הוא מצא פיתרון! הוא ישים 2000 שקל עכשיו ואז יעשה תשלומים כדי שיהיו נמוכים ולא ''ירגיש' אותם.
הוא לא חסך מעצמו שעון אפל לפני חודש, העיקר הוא קנה באילת..

לפעמים אני לא מצליח להסתכל בעיניים של האנשים האלו בזמן שהם מדברים על הרכישות האלו.

חבר לעבודה שעכשיו קונה דירה מקבלן ומתלונן על ההוצאות הרבות שיהיו לו בעוד כמה חודשים בכניסה עם הריהוט וכו'. רוצה לקנות מחשב נייד של אפל ב8-9א' ש''ח וחבר אחר מעודד אותו ואומר ואפשר לעשות בתשלומים.
הוא מצא פיתרון! הוא ישים 2000 שקל עכשיו ואז יעשה תשלומים כדי שיהיו נמוכים ולא ''ירגיש' אותם.
הוא לא חסך מעצמו שעון אפל לפני חודש, העיקר הוא קנה באילת..

לפעמים אני לא מצליח להסתכל בעיניים של האנשים האלו בזמן שהם מדברים על הרכישות האלו.
הכי מצחיק זה לשמוע את הדיבורים האלה מאנשים בהייטק עם הרבה תארים ממוסדות טובים, שאמורים להיות "חכמים".

להחליף סלון כל כמה שנים בשביל להרגיש שונה בבית *facepalm*
אבא שלי תמיד ניסה לשנות אווירה על ידי שינוי מיקום הרהיטים. משנה אווירה ולא עולה כסף.
יש המון קונפיגורציות וזו גם פעילות שלוקחת אנרגיה וזמן ולכן אתה גם מרגיש סיפוק שעשית משהו.

נערה בת 15 שצריכה 30 זוגות נעליים :(:(:(
אם לוקחים בחשבון את כל פלטפורמות הנעילה שמסתובבות לי בארון לצורותן וסוגיהן, הכל כולל הכל כולל ה-כ-ל, אז אני לא רחוק מהמספר הזה :lol:
28 ליתר דיוק כי ספרתי ממש הרגע.
כפכפים לים, כפכפי מקלחת, נעלי בית עם פרווה סינטטית לחורף, נעלי עבודה קשוחות (Blundstone), נעלי עבודה קשוחות למסיבות (FUGU), נעלי ספורט שעבר זמנן ומלאות בכתמי צבע לעבודות בית, קרוקס למיניהן, נעלי ספורט לריצה, נעלי ספורט לאימונים, נעלי אלגנט שקיבלתי במתנה (לא זוכר ממי ולא לבשתי אותן פעם אחת), נעלי כדרוסל שירשתי מהאח הגדול, נעליים שקיבלתי במתנה מהחבר של האחות (עוד לא החלטתי אם עולות עליי, לא מדדתי), כפכפים CAMEL קרועות אחרי בלאי של שנים שעוד לא הצלחתי לשחרר, סנדלי שורש לטיולי קיץ, סנדלי KEEN לטיולי קיץ רטובים, 3 זוגות של נעלי Converse All Star (שאני לא סובל ולא לובש בכלל כי גיליתי הן לא נוחות לי בשיט לאורך יום הליכה שלם)...
לצורך העניין אני משתמש בשוטף בלא יותר מ- 10 זוגות...

עם הרבה תארים ממוסדות טובים, שאמורים להיות "חכמים"
עד היום, מה שראיתי במו עיניי הוא שהרבה פעמים יש קשר בין "חוכמה" ותארים (אבל האנשים הללו היו חכמים גם לפני שהגיעו ללמוד בעוניברסיטה), והרבה פעמים אין שום קשר בין "חוכמה" לתארים.
כתלות מהי חוכמה כמובן.
אני ראיתי במו עיניי המון אנשים שהעוניברסיטה השאירה אותם אדיוטים שימושיים בדיוק כמו שהם נכנסו אליה. לא פיתחה להם את המוח בכלום. הם באו "לעשות תואר" ויצאו עם תואר. סוף סיפור.

נערך לאחרונה ב:
"רציתי ללכת לטיפול אלטרנטיבי, אבל אין לי כסף, זה עולה מאה שקל למפגש".
אחרי חודש:
"חזרתי משבועיים בחו"ל, קניתי מלא דברים ואכלתי במסעדות".
אבל מאיפה הכסף?
"הלכתי לקחת הלוואה בבנק, והפקידה אמרה לי 'למה לך להסתבך עם הלוואה וטפסים, המינוס זה גם הלוואה, פשוט תכנס למינוס', אז ככה עשיתי".
o_o

צודק, טיפול אלטרנטיבי זה סתם בזבוז כסף, עדיף כבר טיול בחו"ל :lol::lol::lol::lol:
האימוג'ים זה כדי שלא ינבחו עליך כאן? פשוט מתלבטת אם אתה מאמין במה שכתבת או לא (אם כן- אני חוזרת לנבוח).

האימוג'ים זה כדי שלא ינבחו עליך כאן? פשוט מתלבטת אם אתה מאמין במה שכתבת או לא (אם כן- אני חוזרת לנבוח).
בגדול, אני יודע שטיפול אלטרנטיבי זה בזבוז כסף, החלק על חו"ל היה בבדיחות הדעת.
את מוזמנת לנבוח ....

"רציתי ללכת לטיפול אלטרנטיבי, אבל אין לי כסף, זה עולה מאה שקל למפגש".
אחרי חודש:
"חזרתי משבועיים בחו"ל, קניתי מלא דברים ואכלתי במסעדות".
אבל מאיפה הכסף?
"הלכתי לקחת הלוואה בבנק, והפקידה אמרה לי 'למה לך להסתבך עם הלוואה וטפסים, המינוס זה גם הלוואה, פשוט תכנס למינוס', אז ככה עשיתי".
o_o
מקס התקשרו להציע לי הלוואה על חשבון המסגרת של האשראי. שאלתי מה הריבית...
הנציג אמר פריים + 8...
צחקתי קצת ואז אמרתי לו שלא רלוונטי.
הוא אמר: ״מה בגלל הריבית?״
אמרתי: ״כן״
הוא אמר: ״תדע לך שזה חצי מהריבית על המינוס״
אמרתי: ״אני לא במינוס, תודה״

היה משעשע.

מקס התקשרו להציע לי הלוואה על חשבון המסגרת של האשראי. שאלתי מה הריבית...
הנציג אמר פריים + 8...
צחקתי קצת ואז אמרתי לו שלא רלוונטי.
הוא אמר: ״מה בגלל הריבית?״
אמרתי: ״כן״
הוא אמר: ״תדע לך שזה חצי מהריבית על המינוס״
אמרתי: ״אני לא במינוס, תודה״

היה משעשע.

באיזה עולם זה חצי מהריבית על המינוס?
באיגוד נתנו לי בזמנו מסגרת אשראי בגובה ריבית הפריים.
בפפר יש לי פריים+5, אם אני זוכר נכון.
אני די בטוח שרק אם חורגים מהמסגרת, אז הריביות הופכות לאיזה 16% אחוז וצפונה, אבל.. למה שהם ירצו לתת לאנשים כאלה הלוואה?

למה שהם ירצו לתת לאנשים כאלה הלוואה?
כי כרטיסי האשראי יעשו זאת במקומם\לפניהם
כי הם שיעבדו את המשכורת העתידית שלהם באותו הבנק והוא לא דואג מהגבייה
כי זה ריווחי (אחוז הדיפולטים)

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ט מתכנת - עוסק פטור או זעיר? אילו הוצאות מוכרות? מיסים 3
א אילו קרנות כספיות כרגע לא "חסומות"? שוק ההון 5
C אילו נותני שירותים אתם מחזיקים שרצים אתכם במסע לחופש פיננסי ולאחר מכן? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
T אילו מגזינים או עיתונות זרה שווה את כספכם? אוף טופיק 14
S אילו מרכיבים נכללים בחישוב מדרגת המס לשכיר? צרכנות פיננסית 1
YoniLevy אילו המלצות יש לכם לבן 19? פוסטים מאיכות נמוכה 9
T על אילו עמלות אני יכול לקבל פטור/הנחות בהעברות מט"ח לחו"ל? שוק ההון 7
ט אילו בטוחות אתם מבקשים מהשוכרים? נדל"ן 36
א אילו סקטורים ונכסים כדאי לקנות אם אני מאמין שהאינפלציה היא לא זמנית ? שוק ההון 33
E אילו אפיקי השקעה אטרקטיביים יש כרגע? פוסטים מאיכות נמוכה 7
שיר הלל לטבע מתלבט על אילו נכסים לבסס את התיק שוק ההון 17
ד מה הייתם עושים אילו הייתם אני? שוק ההון 9
S קרנות הנסחרות בדולרים מול אילו בשקלים שוק ההון 17
R אילו עלויות אני צריך לקחת בחשבון בניהול תיק השקעות? שוק ההון 0
L יזמים או בעלי עסקים, אילו תכונות וכישורים צריך וכדאי לשפר? התפתחות אישית 34
A מה הייתם עושים אחרת אילו הייתם צעירים ב20 שנה? התפתחות אישית 146
unrealx אילו יתרונות יש להשקעה בקרנות אג"ח ממשלתי על אג"ח בודדת? שוק ההון 15
unrealx אילו סיבות יש לפתוח חשבון באינטרקטיב ישראל ולא ישירות מול אינטרקטיב ברוקרס? שוק ההון 2
unrealx אילו זכויות מתבטלות כשעוברים ל- IRA? שוק ההון 6
S אילו דברים יקרים קניתם ? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1
Y אילו מניות אפשר לקנות בקופת גמל בניהול אישי? שוק ההון 7
ר אילו אפיקי השקעה צפויים לעלות כשהריבית עולה? שוק ההון 44
? אני רוצה לתזמן את השוק בזמן הכניסה אילו. לקנות סל מניות עכשיו? שוק ההון 57
ע מול אילו עמלות מתקזזים דמי הטיפול החודשיים בבית ההשקעות? שוק ההון 3
D קרנות פנסיה - אילו אמצעים יש לי כדי להשוות? צרכנות פיננסית 12
איש ירח אלו יציאות השקעה מטריפות אתכם שוק ההון 41
גיא_87 יציאות ובילויים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 19

נושאים דומים

Back
למעלה