• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

אופציות על UCO

קובי_חדש

משתמש רגיל
דירוג
45
בדקתי מחירי אופציות CALL על UCO וגיליתי שקיים חוזה:
https://finance.yahoo.com/quote/UCO220121C00001000?p=UCO220121C00001000

שמאפשר לי קניה עד 2022 מתי שאני רוצה (זאת אופציה) בממחיר קניה של 113$ עם סטרייק של 1$.

אני מפרש את החוזה ככה:
1.זאת אופציה אמריקאית = אני אוכל לממש את האופציה שלי בכל שלב בין תאריך הקניה עד תאריך התפוגה
2. מחיר הקניה שלי הוא 113$ (מינימום 100 חזים לקניה של אופציה בודדת)
3. אם ארצה לממש מחר זה יעלה לי 213$ ל100 ניירות של UCO

כעת - אחרי בדיקה מהירה - נייר של UCO שווה כעת 16.53$ - מה שאומר כבר עכשיו לפי ההבנה שלי אני ברווח ישיר של X10 ולכן אני מסיק שמשהו בהבנה שלי לא נכון...

איך נכון לפרש את החוזה הזה?
איך אפשר לקנות אותו/ לפדות אותו?

היה אירוע בנייר UCO (איחוד מניות) כמויות עודכנו בהתאם.
תראה שאתה מסתכל על הסדרה הנכונה

היה אירוע בנייר UCO (איחוד מניות) כמויות עודכנו בהתאם.
תראה שאתה מסתכל על הסדרה הנכונה
איך אני יכול לוודא שאני מסתכל על הסדרה הנכונה? (מהזה אומר הסדרה הנכונה?)

רוב הסיכויים שזה מחיר "ישן" שנשאר מלפני ה-REVERSE SPLIT.
אי אפשר למצוא מציאות מהסוג הזה באופציות - יש מחשבים שסורקים את כל הסדרות של כל המניות 24/7 (או לפחות בכל שעות הפעילות של הבורסה...) ואם יש הזדמנות כזאת הם סוגרים אותה בפחות ממילי שנייה, אז חבל לחפש, ובכל פעם שאתה נתקל במשהו כזה תניח שאו שזה טעות בנתונים או שאתה מבין משהו לא נכון.

[אוף טופיק]

אנסה להסביר - לא משקיעים במה שלא מבינים.
טוב הוא בכל זאת שואל פה שאלות ולא אמר שהוא מתכנן להשקיע בזה כרגע.

בדקתי מחירי אופציות CALL על UCO וגיליתי שקיים חוזה:
https://finance.yahoo.com/quote/UCO220121C00001000?p=UCO220121C00001000

שמאפשר לי קניה עד 2022 מתי שאני רוצה (זאת אופציה) בממחיר קניה של 113$ עם סטרייק של 1$.

אני מפרש את החוזה ככה:
1.זאת אופציה אמריקאית = אני אוכל לממש את האופציה שלי בכל שלב בין תאריך הקניה עד תאריך התפוגה
2. מחיר הקניה שלי הוא 113$ (מינימום 100 חזים לקניה של אופציה בודדת)
3. אם ארצה לממש מחר זה יעלה לי 213$ ל100 ניירות של UCO

כעת - אחרי בדיקה מהירה - נייר של UCO שווה כעת 16.53$ - מה שאומר כבר עכשיו לפי ההבנה שלי אני ברווח ישיר של X10 ולכן אני מסיק שמשהו בהבנה שלי לא נכון...

איך נכון לפרש את החוזה הזה?
איך אפשר לקנות אותו/ לפדות אותו?
נראה לי שהסטרייק העדכני שלך הוא 25$

תוכל בבקשה להסביר עם דוגמה? אני לא מבין :(

לפי מה שאני מכיר, המכפיל\יחס המרה של נייר הוא היחס בין הנייר לנכס הבסיס, באופציות רגילות זה בדר"כ 100:1, על מטבעות זה בדר"כ הרבה יותר.
לא רואה איך זה עוזר כל כך במקרה הזה.

בקשר לuco:
uco אכן עשו רברס ספליט: https://www.thestreet.com/etffocus/trade-ideas/leveraged-oil-etf-uco-undergoing-a-1-25-reverse-split
ספליט קורה כשמחיר גבוה מדי וגורם לבעיות במסחר כי לאנשים קשה לקנות (למשל מנייה אחת עולה 5000$), אז מחלקים את ערך המניות ביחס קבוע וכל אחד שמחזיק במנייה מקבל את המכפלה של המניות האלה. (למשל 1:5, מספר המניות הכללי מוכפל פי 5, כל מנייה שווה 1K במקום 5K ומספר המניות שלך מוכפל פי 5).
ברברס ספליט קורה בדיוק ההפך.
להרבה אתרים לוקח זמן להתעדכן בשינויים האלה אז בגדול האינטואיציה שלך הייתה נכונה, אם משהו נראה לא הגיוני - הוא באמת לא.
פשוט תפתח את מסך האופציות בברוקר שלך (עדיף לא ביום חופש אלא כשיש מסחר) ותראה את הנתונים המעודכנים.

כמו שאתה רואה אין בכלל סטרייק ב1$ אלא בפועל מתחיל רק מ15$.

לפי מה שאני מכיר, המכפיל\יחס המרה של נייר הוא היחס בין הנייר לנכס הבסיס, באופציות רגילות זה בדר"כ 100:1, על מטבעות זה בדר"כ הרבה יותר.
לא רואה איך זה עוזר כל כך במקרה הזה.

בקשר לuco:
uco אכן עשו רברס ספליט: https://www.thestreet.com/etffocus/trade-ideas/leveraged-oil-etf-uco-undergoing-a-1-25-reverse-split
ספליט קורה כשמחיר גבוה מדי וגורם לבעיות במסחר כי לאנשים קשה לקנות (למשל מנייה אחת עולה 5000$), אז מחלקים את ערך המניות ביחס קבוע וכל אחד שמחזיק במנייה מקבל את המכפלה של המניות האלה. (למשל 1:5, מספר המניות הכללי מוכפל פי 5, כל מנייה שווה 1K במקום 5K ומספר המניות שלך מוכפל פי 5).
ברברס ספליט קורה בדיוק ההפך.
להרבה אתרים לוקח זמן להתעדכן בשינויים האלה אז בגדול האינטואיציה שלך הייתה נכונה, אם משהו נראה לא הגיוני - הוא באמת לא.
פשוט תפתח את מסך האופציות בברוקר שלך (עדיף לא ביום חופש אלא כשיש מסחר) ותראה את הנתונים המעודכנים.

כמו שאתה רואה אין בכלל סטרייק ב1$ אלא בפועל מתחיל רק מ15$.

בהמשך למה שכתוב מעלה
אני אדייק, לאחר הרברס ספליט צריכות להיות בפועל בשוק שתי סדרות של אופציות לכל חודש.
הסדרות הישנות (עד שיפקעו) צריכות להפוך להיות יחס של 1:4 (לאחר יחס של המרה של 1:25, היו 100 במקור)
ובנוסך אליהן יש סדרות חדשות לפי לפי מחירי מימוש חדשים עם יחס המרה של 1:100

בהמשך למה שכתוב מעלה
אני אדייק, לאחר הרברס ספליט צריכות להיות בפועל בשוק שתי סדרות של אופציות לכל חודש.
הסדרות הישנות (עד שיפקעו) צריכות להפוך להיות יחס של 1:4 (לאחר יחס של המרה של 1:25, היו 100 במקור)

thx
אפשר להרחיב כאן: https://www.investopedia.com/ask/answers/what-happens-to-options-when-stock-splits/
"Reverse Splits
A reverse split also reverses the adjustment process. For example, if you buy a call option that controls 100 shares of XYZ with a strike price of $5. If XYZ announces a 1:5 stock split, the contract would now control 20 shares with a strike price of $25."

מעניין שבib לא מצאתי אופציות שנסחרות במכפיל שונה מ100. נראה לי שהדיפולט שלהם זה X100 והם לא מראים את השאר.

בהמשך למה שכתוב מעלה
יש דרך לדעת שבאמת היה רוורס ספליט? מקום שמציג מחירי אופציות עדכניות?
מקום שמשקלל את גרף המניה נכון אם היה ספליט ולא מציג את זה כעליה?

[אוף טופיק]

אנסה להסביר - לא משקיעים במה שלא מבינים.
הערה מצוינת, וקצת בכל זאת כדי שיתחיל להבין: אין ארוחות חינם. גם באופציות, המחיר משקף את מצב נכס הבסיס הנוכחי. אופציות LEAPS או אופציות אחרות לטווח ארוך מפשטות את הניתוח, כי מרכיב הזמן לפחות בחודשים הקרובים הוא מינורי. למשל באופציות על SPX, המדד היום 2863. לא משנה אם תקנה אופציית קול עם סטרייק של 2000, 2400 או 3000, בניטרול מרכיבי הזמן והתנודתיות (ע"מ לפשט את ההסבר וכן כי תאריך הפקיעה רחוק), ה-break even שלך הוא 2863 במדד. כעת נוסיף את מרכיב התנודתיות, שהוא גבוה בתקופה האחרונה (ראה VIX ובוודאי שהוא גבוה באופציות על ETF של נפט) והנה לך מקור להפסד נוסף, שמעלה לך את נקודת האיזון למעלה.
הסטרייק לא משנה דרמטית את סיכויי הרווח, אלא בעיקר את המינוף.

יש דרך לדעת שבאמת היה רוורס ספליט? מקום שמציג מחירי אופציות עדכניות?
מקום שמשקלל את גרף המניה נכון אם היה ספליט ולא מציג את זה כעליה?

אני עובד עם מערכות שמציגות את הגרף מתוקן לפי היחסים ומשקף את מחירי השוק האמיתיים ואחוז שינוי רלוונטי.
בהודעות החברה/ארועים בנייר/אתר המנפיק יש את כל האינפומציה לגבי האירוע כולל התאריכים והיחסים.
דרך אגב, שימו לב שהיום יש ארוע דומה ב USO, אני בטוח שיש הרבה יותר מחזיקים ב USO ושם יהיה בלבול הרבה יותר גדול...

כן, אני מחזיק פוטים על uso, לא ניתן לסחור, "basket derivs restricted,delayed settlement derives restricted".

היה שוב אירוע ב UCO?
כי כאשר אני בודק ביאהו אני כבר לא רואה את הנפילהשלהם לערך1$ ואז קפיצה.

הגרף עכשיו חלק ומראה ירידה רציפה

אולי הם עשו לו עכשיו התאמות?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ס אופציות אופציות אופציות שוק ההון 15
ס אופציות על ETF ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 5
I אופציות - מה האסטרטגיה שלכם לחיסכון/השקעת סכום המימוש? שוק ההון 5
K פער בין עלות אופציות למחירי מימוש שונים לא הגיוני שוק ההון 0
E רווחי הון על אופציות מיסים 0
E מיסוי אופציות מיסים 12
liranviper האם לממש rsu או אופציות? שוק ההון 24
I מסחר עצמאי אופציות להון של מעל 500K שוק ההון 24
מכירת אופציות בחברה פרטית בחלקים מיסים 4
ס מימוש אופציות שוק ההון 4
מ מחקר טריניטי - אגח מול אופציות שוק ההון 2
J אופציות put ו call כדי לגדר סיכון על מניה ספציפית שוק ההון 38
T קה"ש ופנסיה מעבר לתקרה - אופציות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
מ קניית אופציות לאחר התפטרות - עמלות והעברה לחו"ל מיסים 1
stamEhad סיום עבודה - מימון רכישת אופציות ע"י כספי פיצויים + ימי חופשה מיסים 6
B מכירת אופציות בקה"ש IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
M מכירת אופציות וקיזוז הפסדי הון בטופס 135 מיסים 4
M רכישת אופציות מבלי להוציא כסף - equitybee ודומיהן צרכנות פיננסית 12
Y מכירת אופציות בib פוסטים מאיכות נמוכה 5
הדבורה מיה עלות מניה עם מכירת אופציות שוק ההון 2
י מיצוע על ידי מכירת אופציות שוק ההון 19
א אופציות שוק ההון 0
L אופציות במקום עבודה שוק ההון 35
Giladd כסף או אופציות? שוק ההון 16
A צריך קצת עזרה בלהבין את אופציות ההשקעה בבלנדר צרכנות פיננסית 2
Z מיסוי ריאלי של שורטים, מכרתי 2 אופציות בשורט, היו מדדים חיובים ובפקיעה מאופציה שהרווחתי נוקה מס על הרווח הריאלי, בהפסד קוזז לי רק הפסד נומינלי. מיסים 29
R לגבי אופציות שוק ההון 4
י לכאורה, מכירת אופציות מכוסות על QQQ מייצרת כסף. מה יכול להשתבש? שוק ההון 10
ע מימוש אופציות אחרי הנפקה/לוק-אפ שוק ההון 8
נ מימוש אופציות בעזיבת סטארטאפ שוק ההון 5
E רכישת אופציות אחרי שנה בסטארט-אפ מיסים 6
א זכויות/אופציות במגוריט שוק ההון 0
klayhamn אופציות בנעילה אחרי IPO - מה עושים עם חוסר זמינות למסחר במועד? שוק ההון 11
N בחירה בין 2 אופציות - נדל"ן נדל"ן 8
stamEhad סדר מכירת אופציות / RSUs בצורה אופטימלית שוק ההון 7
B בחירת דמי ניהול מ3 אופציות שניתנו פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
M מיסים על אופציות לאזרח אמריקאי מיסים 9
IAmSam אופציות ומניות כעוסק מורשה או חברה בע"מ מיסים 2
ס מיסוי אופציות ב-ESOP – מתי וכמה? מיסים 15
A הימנעות מחשיפה למט״ח ע״י אופציות שוק ההון 4
unrealx מיסוי אופציות שוק ההון 1
c881 ביטול המיסוי ההוני של אופציות/RSU מיסים 35
ע מיסוי על אופציות שהחברה רוצה לרכוש חזרה מהעובד מיסים 3
T לקחת RSU או אופציות ? מיסים 7
ט קורס אופציות - כדאי? התפתחות אישית 12