• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

תיק מנוהל על ידי Gerber Kawasaki

איך נראה התיק הכללי שלך?
מהתרשמות בפורום אתה גם אוהב קרנות ARK וכל מני השקעות של "חדשנות למינהן" גם אוהב קריפטו, ועכשיו מנהל תיקים (שגם מושקע באותם דברים)

תודה על השיתוף, נהניתי לקרוא.

Advisor shares פתחו ETF של Gerber Kawasaki.
האחזקה הכי גדולה של ה- ETF הזה היא מוצר אחר של אותה החברה וככה הם מפמפמים את עצמם. בדיוק מה שקטי וודס עושה.

Advisor shares פתחו ETF של Gerber Kawasaki.
האחזקה הכי גדולה של ה- ETF הזה היא מוצר אחר של אותה החברה וככה הם מפמפמים את עצמם. בדיוק מה שקטי וודס עושה.
AdvisorShares זאת חברה שמטפלת בלוגיסטיקה של להקים ולתחזק ETF. הם נותן שירות. גופים אחרים שרוצים להקים ETF חדש פונים לנותן שירות כמו AdvisorShres שיעשה את כל העבודה השחורה בשבילם תמורת תשלום. מנהל השקעות כמו Gerber Kawasaki משתמש ב AdvisorShares כי כל מה שמעניין אותו זה להחליט מה צריכה להיות ההקצאה לנכסים בתוך ה ETF ולתת לנותן השירות לטפל בכל השאר. זה ש-GK בחרו להחזיק בקרן שלהם קרן אחרת שבמקרה גם היא הקומה דרך AdvisorShares זה החלטה של מנהל ההשקעות ולא יוצא לו מזה שום דבר.
לגבי קייטי אני יכול רק לנחש שאתה מדבר על זה שב-ARKX היא מחזיקה קרן אחרת שלה PRNT, מה שאני גם מנחש שלא טרחת לבדוק זה שהם לא גובים כפל דמי ניהול על זה.

נערך לאחרונה ב:
זה ש-GK בחרו להחזיק בקרן שלהם קרן אחרת שבמקרה גם היא הקומה דרך AdvisorShares זה החלטה של מנהל ההשקעות ולא יוצא לו מזה שום דבר.
אני חושב שאתה נאיבי. במקרה בחרו להחזיק קרן אחרת של אותה החברה כשיש מספיק חברות כאלה בעולם? במקרה זאת האחזקה הכי גדולה שלהם?

לגבי קייטי אני יכול רק לנחש שאתה מדבר על זה שב-ARKX היא מחזיקה קרן אחרת שלה PRNT, מה שאני גם מנחש שלא טרחת לבדוק זה שהם לא גובים כפל דמי ניהול על זה.
אבל עדיין מרוויחים מעליית ערך הקרן כי יש יותר קונים דרך קרן אחרת... ואז מרוויחים יותר דמי ניהול בעקיפין כי כשהקרן שווה יותר, הם מכניסים יותר דמי ניהול.

אני חושב שאתה נאיבי. במקרה בחרו להחזיק קרן אחרת של אותה החברה כשיש מספיק חברות כאלה בעולם? במקרה זאת האחזקה הכי גדולה שלהם?
אני חושב שאתה אוהב להפיץ דיסאינפורמציה חסרת בסיס שמחזקת את תפיסת העולם הקיימת שלך.
אז מה?
יש סיבה שהם בחרו ב MSOS, בכלל שהקרן מתמקדת בארהב ורוס גרבר מאמין שקנביס הולך להפוך לחוקי ברמה הפדרלית מה שיתן לחברות בארהב בוסט עצום. וזאת הקרן השניה בגודלה בקרנות הקנביס. וזה בכלל לא משנה מה המניעים של רוס גרבר כי הוא לא מרוויח שום דבר מזה שהוא מחזיק את MSOS לעומת קרן אחרת. כל הנ״ל הן עובדות.

אבל עדיין מרוויחים מעליית ערך הקרן כי יש יותר קונים דרך קרן אחרת... ואז מרוויחים יותר דמי ניהול בעקיפין כי כשהקרן שווה יותר, הם מכניסים יותר דמי ניהול.
לא. פשוט לא. בגלל - מתמטיקה.

נערך לאחרונה ב:
וזה בכלל לא משנה מה המניעים של רוס גרבר כי הוא לא מרוויח שום דבר מזה שהוא מחזיק את MSOS לעומת קרן אחרת. כל הנ״ל הן עובדות.
ראית את החוזה בין GK ל- AdvisorShares שזאת עובדה שהוא לא מרוויח מזה?

לא. פשוט לא. בגלל - מתמטיקה.
כן, פשוט כן. בגלל מתמטיקה.

ראית את החוזה בין GK ל- AdvisorShares שזאת עובדה שהוא לא מרוויח מזה?

כן, פשוט כן. בגלל מתמטיקה.
טוב, חשבתי על זה עוד קצת ואתה אולי צודק.

קייטי ששווה איזה 4 מיליארד דולר, שמנהלת דרך ארק כ50 מיליאר דולר, ואוספת מדמי הניהול בלבד כ-375 מיליון דולר בשנה לתוך ארק, מחזיקה בקרן המנוהלת הכי קטנה שלה ARKX שמנהל כ-60 מיליון דולר בנכסים בלבד, את PRNT ב-7%, שזה 4 מיליון דולר, מתוך 550 מיליון דולר בנכסים שיש בקרן בכל מקרה, שמחזיקה במניות ששווי השוק שלהם הוא 102 מיליארד דולר, כדי שה-4 מיליון הנוספים בביקוש שמגיע דרך ARKX, שזה 0.004%, יזיזו את המחיר של המניות כך כך הרבה שזה יגדיל את ההכנסות מדני ניהול של PRNT.
It all makes sense now.

ורוס גרבר, שמנהל 2 מיליארד דולר בנכסים, ומכניס כ-20 מיליון דולר בשנה מדמי ניהול לחברה שלו, ב-ETF החדש שלו שאין בו נכסים בכלל עכשיו ונגיד יהיה בו בקרוב 100 מיליון דולר בנכסים, מתוכם 5 מיליון דולר ב-MSOS, שמחזיקה 1 מיליארד דולר בנכסים, חתם על הסכם סודי לשיתוף דמי הניהול של MSOS תוך הפרה של כל חובה חוקית ומוסרית לחשוף את ההסכם הסודי הזה בתמורה לסכום הדמיוני של 15 א״ד בשנה שהסכם כזה יכניס לחברה של רוס.

הכל עושה הגיון מושלם (למח של טרול קונספירטיבי שנהנה להפיץ טענות חסרות בסיס).

face-vomiting_1f92e.png

דרך לגיטימית מאד. עושה גם את זה.

בהגדרה זה לא נכון, לפחות לא רק vt שלדעתי זו הייתה הכוונה המקורית.

אני בגישת סבבה והכל, אבל למה? בגלל הדלתא הפוטנציאלית על השוק? או בגלל שלקנות רק vt או iwda זה משעמם?

בהגדרה זה לא נכון, לפחות לא רק vt שלדעתי זו הייתה הכוונה המקורית.
אולי. בכל מקרה אני לא מחלק את עולם ההשקעות לשחור ולבן.

אני בגישת סבבה והכל, אבל למה? בגלל הדלתא הפוטנציאלית על השוק? או בגלל שלקנות רק vt או iwda זה משעמם?
פוטנציאל לתשואה עודפת והאצלת אחריות/דאגות

מבחינה פסיכולוגית, בייחוד בזמני קיצון (וולואציה יקרה בשיא כל השיאים וזמני משבר), יש הבדל בין לקבל החלטות בעצמך ולבין להאציל את קבלת ההחלטות למישהו אחר. אני רוצה לפחות בחלק מהתיק שלי להאציל את זה למישהו אחר. זה באפר פסיכולוגי שאני בונה בכוונה ביני לבין *חלק* מהתיק. אני ישן יותר טוב בלילה כאשר אני יודע שיש פלח שבו מישהו אחר מקבל את ההחלטות במקומי.
אני חושב שבשביל זה הקצאת כספים למניות בקרן השתלמות או קופת גמל להשקעה מתאימה יותר. פשוטה יותר ונוחה יותר.

אני זוכרת את השרשור בתחילת הקורונה והירידות הדרסטיות - מיעוט תמך כאן ביציאה מבוהלת מהמניות.
אני חושב שכמו כל התנהגות אחרת שתגונה על ידי הכלל , היו רבים יותר שמכרו גם מגולשי הפורום ולא הודו בכך.

אני חושב שבשביל זה הקצאת כספים למניות בקרן השתלמות או קופת גמל להשקעה מתאימה יותר. פשוטה יותר ונוחה יותר.
זאת אפשרות טובה בתיאוריה, אבל בפועל הקרנות המנוהלות סובלות ממקרה כרוני של career risk (כל הקרנות מנוהלות באופן מאד דומה כדי להקטין את הסיכון שלהם לתת תשואת חסר ביחס אחד לשני ולשוק) ו-home bias. אני פשוט לא רוצה לתת להם לנהל את הכסף.

זאת אפשרות טובה בתיאוריה, אבל בפועל הקרנות המנוהלות סובלות ממקרה כרוני של career risk (כל הקרנות מנוהלות באופן מאד דומה כדי להקטין את הסיכון שלהם לתת תשואת חסר ביחס אחד לשני ולשוק) ו-home bias. אני פשוט לא רוצה לתת להם לנהל את הכסף.
אכן הניהול שלהם דומה, מה שכן יש כמה קרנות שמשקיעות במניות בחו"ל.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
O אסטרטגיה להעברת תיק מנוהל להשקעה פאסיבית שוק ההון 2
I פיקדון בנקאי/תיק השקעות מנוהל השקעות אלטרנטיביות 1
freakazoid המרת תיק מנוהל שירשנו לתיק לא מנוהל פאסיבי לטווח הארוך שוק ההון 8
י השקעה באגח בתקופת אינפלציה. תיק מנוהל שוק ההון 11
D תיק השקעות מנוהל שוק ההון 0
א תיק השקעות מנוהל שוק ההון 7
S תיק השקעות מנוהל, פוליסת חיסכון או גם וגם? שוק ההון 4
K השוואת תיק מנוהל לתיק עצמאי שוק ההון 2
ב טעויות של מתחילים? עד כמה תיק מנוהל זה דבר גרוע? שוק ההון 20
ח האומנם תיק עצמאי עדיף על תיק מנוהל? שוק ההון 17
ה המנוהל בעל כורחו - בקשת טיפים לשליטה על תיק מנוהל שוק ההון 1
E תיק מנוהל מעל 1 מש"ח צרכנות פיננסית 18
S שאלות לגבי חיסכון לטווח קצר, תיק מנוהל וחיסכון בכללי שוק ההון 0
unrealx תיק השקעות מנוהל - חוות דעת? שוק ההון 2
J תיק מנוהל עוקב מדדים עם תעודות סל באפס עמלות שוק ההון 68
amikal תיק השקעות מנוהל ע"י בית השקעות ללא דמי ניהול? שוק ההון 18
B קופות גמל להשקעה מול תיק מנוהל שוק ההון 1
נ תיק מנוהל דרך בית השקעות שוק ההון 21
Y תיק השקעות מנוהל שוק ההון 1
רולי :( מסחר יומי תיק מנוהל - תובנות והמלצות שוק ההון 25
4 תיק מנוהל דרך בית השקעות שוק ההון 2
C הייטקיסטים - איך אתם מתמודדים עם תיק השקעות ריכוזי בעקבות RSU? שוק ההון 11
ס האומנם - "במקרה חירום, תיק ההשקעות שלך יהיה הדבר האחרון שיעניין אותך" אוף טופיק 40
D שאלה בטיוב תיק - האם שווה למכור קרן כדי לקנות קרן אחרת? שוק ההון 5
ח תיכנון תיק | התייעצות שוק ההון 3
S מיטב טוענים שכדי לסחור ב - IB דרכם צריך תיק של לפחות 25K דולר, האם מישהו מכיר את ההגבלה הזו והאם יש משהו לעשות בנידון? שוק ההון 5
T ניוד תיק השקעות ודיווח שנתי מיסים 11
י תיק תיאורטי לשנה הקרובה - דעתכם? שוק ההון 0
ה תיק פרישה עבור אמא (67) התייעצות לגבי הקצאת נכסים והתנהלות שוטפת פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 0
דר אהבהמוזרה שאלות בנוגע לאסטרטגיית תפעול ואיזון תיק שוק ההון 16
itaied איך מבצעים העברת תיק ני"ע מחו"ל לישראל? שוק ההון 7
דר אהבהמוזרה תיק ההשקעות (ההיפותטי) הראשון שלי שוק ההון 14
G העברת תיק ני"ע זרים מהבנק בארץ לחשבון ברוקר בחו"ל (IB) שוק ההון 1
Y שאלות של מייק מתחיל לגבי תיק השקעות פשוט שוק ההון 33
F התלבטות מבחינת 2 דברים בפתיחת תיק אצל הברוקר שוק ההון 5
D האם ניתן להעביר תיק ניע לאינטרקטיב ולמכור בשכבות? שוק ההון 1
א תיק השקעות או תוכנית חיסכון בחברות הביטוח שוק ההון 1
A כלי למעקב אחר תיק השקעות שוק ההון 1
ש דמי ניהול ועמלות בבנק - תיק השקעות שוק ההון 5
Y ייעוץ לגבי תיק השקעות - בן 28, רווק שוק ההון 18
D האם ניתן להעביר תיק ניע לאינטרקטיב ולמכור בשכבות? מיסים 0
T העברת תיק השקעות, למכור או להעביר? שוק ההון 4
ה העברת תיק השקעות מהארץ לIBRK שוק ההון 1
P הסתמכות על השקעה במדדים - לבנות על תיק ההשקעות לעתיד. פוסטים מאיכות נמוכה 5
S איזון תיק והוספת חלב וסוכר לתמהיל שוק ההון 12
yossik מעבר לדיור מוגן - האם למכור את הדירה או את תיק ההשקעות? צרכנות פיננסית 19
W משקיע מתחיל - תיק השקעות שוק ההון 2
B פדיון תיק השקעה ומעבר לברוקר זר לאור המלחמה- סיכון או השקעה? שוק ההון 10
? עובר לאיטליה, למכור תיק השקעות פשוט? שוק ההון 12
T התיעצות לאיזון תיק השקעות שוק ההון 3

נושאים דומים

Back
למעלה