• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

תינוק ראשון - איך לא ליפול באתגרים הצרכניים?

• פותח הנושא Fitch
  • פורסם בתאריך
כיור, על בד, ובידיים כל הזמן.
המקלחת קצרה ופונקציונלית.
אחרי חודש חודשיים אמבטיית פלסטיק עם דפני.
כשצפוף עוברים לאמבטיה רגילה עם דפני

נערך לאחרונה ב:
אפרופו דפני,

בטרם ממליצים נגד. ואני מעולם לא קילחתי אותו עם זה. תמיד בידיים שלי, או בכיור עצמו. מרגיש לי הרבה יותר בטוח כשאני מחזיק אותו כל התהליך...

אפרופו דפני,

בטרם ממליצים נגד. ואני מעולם לא קילחתי אותו עם זה. תמיד בידיים שלי, או בכיור עצמו. מרגיש לי הרבה יותר בטוח כשאני מחזיק אותו כל התהליך...
אני מניח מה הסיבה ומתעצל לגגל.
המלצות של ארגונים כמו בטרם חשובות מאוד.
אבל
צריך לזכור שההמלצות מכוונות לכסות אוכלוסיה שלימה, שבה סטטיסטית אם כולם יבצעו את ההמלצה יינצלו תינוקות.

צריך לזכור שיש הרבה אנשים מטומטמים בעולם.
בהקשר הזה, אני מניח שבטרם מנסים לנטרל את הטמטום האינסופי של אנשים ששמים תינוק בדפני ומנתקים מגע לאיזשהו זמן. יוצאים מהחדר, רק לרגע...
אני מניח שמי שלא אהבל לעשות דבר כזה, אין לילדו סכנה.

אני מניח מה הסיבה ומתעצל לגגל.
המלצות של ארגונים כמו בטרם חשובות מאוד.
אבל
צריך לזכור שההמלצות מכוונות לכסות אוכלוסיה שלימה, שבה סטטיסטית אם כולם יבצעו את ההמלצה יינצלו תינוקות.

צריך לזכור שיש הרבה אנשים מטומטמים בעולם.
בהקשר הזה, אני מניח שבטרם מנסים לנטרל את הטמטום האינסופי של אנשים ששמים תינוק בדפני ומנתקים מגע לאיזשהו זמן. יוצאים מהחדר, רק לרגע...
אני מניח שמי שלא אהבל לעשות דבר כזה, אין לילדו סכנה.
בכל מקרה, דפני הרבה פחות נוח מהכרית הצפה (רק צריך לייבש אותה טוב, שלא תתעפש).

בכל מקרה, דפני הרבה פחות נוח מהכרית הצפה (רק צריך לייבש אותה טוב, שלא תתעפש).
גם חביב, רק לדעתי יותר מדי מגוף התינוק מחוץ למים, וקר...

שאלה נוספת: מה דעתכם על מיטחברת? חושבים להשיג כזו כי קשה לשלוף את הקטנה מהעגלה כל לילה. איפה אפשר להשיג כזה במחיר שפוי?

שאלה נוספת: מה דעתכם על מיטחברת? חושבים להשיג כזו כי קשה לשלוף את הקטנה מהעגלה כל לילה. איפה אפשר להשיג כזה במחיר שפוי?
לשאול או לקבל ממשפחה עם ילדים גדולים.

@Fitch , יש לנו עגלה עם אמבטיה לצד המיטה. היא מעט גבוהה יותר מהמיטה לכן צריך להתיישב כדי להוציא את הקטנה.

מוצר מדהים ,כאילו התינוק איתכם יחד במיטה.
אני קניתי את הראשונה ב130 שח ביד 2.
לשאר הילדים יצרתי מיטחברת בעצמי.
לקחתי את מיטת התינוק הרגילה ,הסרתי את הדופן שמול המיטה וקיבעתי את המיטה בעצם עם 3 דפנות.

שמעתי המלצות חמות. ניתן לשאול מיד שרה ללא עלות, ולאחר תקופת ההשאלה המקסימלית לשכור במחיר גבוה יותר מספק פרטי.

אצלנו יש ממש מתחברת - המיטה ענקית והתינוק ישן איתנו. יותר מחובר מזה אין.

(ולפני שמישהו מפחד ממעיכת קטנטנים, לא חושב שיש תעוד של כזה דבר ללא ערוב של אלכוהול או חומרים אחרים בדם ההורים)

(ולפני שמישהו מפחד ממעיכת קטנטנים, לא חושב שיש תעוד של כזה דבר ללא ערוב של אלכוהול או חומרים אחרים בדם ההורים)
בגיל מאוד צעיר -מספיק שתניח את היד על הפנים שלו מתוך שינה ואתה מסכן את התינוק .
תפרידו לפחות עם נחשוש

מתחברת מוצר נפלא ממליצה בחום. אפשר באתר (היקר שלהם) או יד 2 ויד שרה כמו שרשמו לך.
לדעתי מוצר מעולה ומאוד נוח.

דווקא יש הרבה תיעודים.

בגיל מאוד צעיר שהתינוק עדין לא יכול להחזיק את הראש בעצמו כל דבר יכול לחסל אותו וצריך להיות מאוד זהירים. מספיק שהראש שלו יכנס בטעות בין הגוף שלכם למזרן והוא חסר עונים ולא יכול לזוז. מאוד מסוכן. קח בחשבון. ורק בריאות לכולם

מלא ת
דווקא יש הרבה תיעודים
מלא תעודים על תינוק שנתקע באיזה רווח או בין מזרנים, חנק משמיכה וכיוצא בזה. חייבים לדאוג לסביבה בטוחה זה ברור, וגם במיטת תינוק כל הסכנות אפשריות. אין הרבה תעודים על מוות ממעיכה הורית או משהו דומה ללא שהיה אלכוהול או דומה מעורב.
מצד שני, שינה קרובה לאם מפחיתה את הסיכוי לקרות מוות בעריסה, משהו עם דופק ונשימת האם שעוזר לווסת את דופק ונשימת התינוק.

@efrat , בדקתי ביד שרה.
נראה שיש להם עריסות שאינן מתחברות.
האם מישהו שאל עריסה מתחברת מיד שרה?

אין הרבה תעודים על מוות ממעיכה הורית או משהו דומה ללא שהיה אלכוהול או דומה מעורב.
סיפור אמיתי , התאומה של סבתי ז״ל נפטרה בגיל חודש חודשיים אחרי שהמניקה נרדמה בזמן הנקה וחנקה אותה למוות. לא עלינו טפו טפו טפו

לא אומרת שלינה משותפת זה רע אני אפילו בעד וזה מאוד נוח ואין דבר יותר כייפי מלשים את היצור הקטן והחמוד הזה על הבטן ולהרדם איתה (עשיתי היום) רק אומרת שזה יכול להיות מסוכן ולתינוקות ממש רכים שלא יכולים להרים את הראש לבד זה יכול להיות קטלני. מדובר כולה על 2-3 חודשים ראשונים אחרי זה הסיכון יורד.

מצד שני, שינה קרובה לאם מפחיתה את הסיכוי לקרות מוות בעריסה, משהו עם דופק ונשימת האם שעוזר לווסת את דופק ונשימת התינוק.
כאשר חבר מאוד טוב שלי הפך לאבא בפעם הראשונה הוא עשה מחקר מעמיק על הנושא וקרא המון ספרות עדכנית על מוות בעריסה. מבחינת אחוזים מדובר באופן מובהק במקרי מוות בעריסה למגזרים מסוימים באוכלוסיה... כמו כן רוב המקרים (יותר מ80 אחוז) זה ילד שני , אשר סבל מוירוס קל של דרכי הנשימה העליונות ולא ישן באותו חדר עם הוריו. ויש המון תיעודים של חנק משקיות נליון או גומיות ודברים שנשארו במיטה של התינוק (החוט שאפשר לקשור למוצץ וכדומה)

האם מישהו שאל עריסה מתחברת מיד שרה?
המטחברת שלי ממטחברת... זה יקר למרות שעכשיו יש מבצע 299 ל3 חודשים ושבועיים חינם.

מנצל שרשור.
אני רוצה לקנות מושב בטיחות לרכב בצבע שאין בארץ. https://www.walmart.com/ip/Cosco-Scenera-NEXT-Convertible-Car-Seat-Choose-your-Color/41126746 (כחול)
בכל מקרה המחיר למושב בארץ הוא בין 400-500 ש״ח
מצאתי אותו בחו״ל ב42$ ומצאתי אתר שמוכן לשלוח אותו לארץ ב60$ (כך שסה״כ זה יוצא 373 ש״ח)
המוצר מתחת ל75$. האם יש בעיות יבוא אחרות שמישהו מכיר בשליחה מחו״ל של מושבי בטיחות לרכב? או משהו אחר שצריך לחשוש ממנו כאשר עושים הזמנה בצורה כזאת?
תודה!

נערך לאחרונה ב:
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
J פקדון לכל תינוק שוק ההון 12
א ניוד נקודת זיכוי של תינוק - איך עושים את זה? מיסים 10
מ נקודות זיכוי במיסוי בשל תינוק חדש במשפחה מיסים 5
A תינוק - קניה בזול של מוצרים נצרכים רבות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 16
amidar ביטוח תינוק בן שנה -> מה? כמה? למה? איך? איפה? צרכנות פיננסית 6
amidar שטיח לבית עם תינוק זוחל וכלב משיר שערות... אוף טופיק 13
N הגשת דו''ח ראשון על דיווידנדים אצל ברוקר זר לאזרח ארה''ב תושב ישראל מיסים 6
littleSeal QA לתיק השקעות ראשון שוק ההון 1
ETF Shark צעדים ראשונים בתחום ה-Data Science: תואר ראשון והתחבטויות התפתחות אישית 9
littleSeal חוות דעתכם על תיק השקעות ראשון שוק ההון 0
מ תסכול מכרטיס אשראי אמריקאי ראשון צרכנות פיננסית 1
י לא מצליח למצוא עבודה (בעל תואר ראשון בכלכלה חד חוגי) התפתחות אישית 25
L תואר ראשון התפתחות אישית 23
WRLD כרטיס אשראי ראשון צרכנות פיננסית 22
א חיפוש משרות שלא דורשות תואר ראשון התפתחות אישית 2
י סיום תואר ראשון בכלכלה (חד חוגי) וחיפוש עבודה התפתחות אישית 11
S להמשיך לתואר שני בארכיטקטורה או לעשות תואר ראשון נוסף במדעי המחשב? התפתחות אישית 4
א תיק השקעות ראשון שוק ההון 3
P פיקדון בנקאי ראשון - מיסוי ואופטימיזציה מיסים 3
ג חווד תיק השקעות ראשון שוק ההון 13
S תיק השקעות ראשון- עוד הייטקיסטית יומני מסע אישיים 15
L נהג צעיר רכב ראשון - יד 2 או ליסינג פרטי צרכנות פיננסית 3
A ביקורת על תיק ראשון שוק ההון 18
9 ביקורת על תיק השקעות ראשון - 9gag שוק ההון 17
ג לימודי תואר ראשון בדברצן-הונגריה אוף טופיק 19
P ראיון עבודה ראשון בצ'קפוינט יום שני איך להתכונן? התפתחות אישית 1
I פתיחת תיק ראשון כאזרח אמריקאי שוק ההון 2
M שאלות בסיסיות בקשר לתיק ראשון (שלא מצאתי עליהם מענה) שוק ההון 5
Lag בחירת כיוון לאחר תואר ראשון התפתחות אישית 14