• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

פרוייקטים שאפשר לעשות בתור סטודנט למדמח

• פותח הנושא Wurm
  • פורסם בתאריך
עכשיו משרות סטודנט זה יותר נדיר מתלתן בעל ארבעה עלים. גם לאנשים מנוסים. תקופה לא טובה להיות בהייטק. בטח לא ג׳וניור וסטודנט.
מנוסים ימצאו עבודה אבל בהפחתת שכר משמעותית(לא רק מניות לדעתי גם שכר בסיס)
לא ממש ברור לי מה אתה מנסה לומר, יש מנועי חיפוש ויש קשרים עם אנשים, וגם אם יש פחות משרות פתוחות ברגעים אלה נפתחות משרות מדי פעם. ברור שמשרת סטודנט תתגמל פחות, אלו בהרבה מקרים משרות לחסרי ניסיון שצריך להכשיר אותם, למי שיש יכולת לעבוד וללמוד זה יתרון גדול, בטח בתקופה שבה היחס היצע/ביקוש גדל לרעת מחפשי העבודה וצריך להתבלט. אם מוכנים להתגמש ובטוחים ביכולת להפציץ ולהרשים אז אפשר גם לחפש משרות סטודנט לא בפיתוח בחברות קטנות או חברות שנהוג בהן קידום לפיתוח.

לא ממש ברור לי מה אתה מנסה לומר, יש מנועי חיפוש ויש קשרים עם אנשים, וגם אם יש פחות משרות פתוחות ברגעים אלה נפתחות משרות מדי פעם. ברור שמשרת סטודנט תתגמל פחות, אלו בהרבה מקרים משרות לחסרי ניסיון שצריך להכשיר אותם, למי שיש יכולת לעבוד וללמוד זה יתרון גדול, בטח בתקופה שבה היחס היצע/ביקוש גדל לרעת מחפשי העבודה וצריך להתבלט. אם מוכנים להתגמש ובטוחים ביכולת להפציץ ולהרשים אז אפשר גם לחפש משרות סטודנט לא בפיתוח בחברות קטנות או חברות שנהוג בהן קידום לפיתוח.
יכול להגיד לך בתור סטודנט שחי בסביבת סטודנטים בשנה ג׳ עם ציונים לא רעים… אין משרות סטודנט כרגע בשוק למעט מספר בודדות, שכרגע לפחות גם אנשים עם ניסיון לא מצליחים להתקבל אליהן, אתה אומר דברים על סמך תחושה.
אין כרגע משרות סטודנט שמקבלות המון סטודנטים, וככל הנראה אם נסכום את כל התקנים במרכז הארץ(לא יודע מה קורה בחיפה) כנראה שנגיע למספר מאוד קטן של משרות פתוחות שמקבלות סטודנטים כרגע. יכול להיות שהמצב ישתנה בחצי שנה הקרובה כרגע זה המצב .
מוזמן לבדוק אותי.

לגבי מה שאמרת- באמת משרות סטודנטים זה לחסרי ניסיון? מה אתה אומר …. גילית לי את אמריקה..
אני מדבר על 30% פחות שכר למשרות של אנשים מנוסים-קרי אנשים עם ניסיון.
יש פחות עבודות עכשיו, ולבעלי ניסיון, העבודות המוצעות הן עם שכר מופחת ביחס ללפני 10-18 חודשים.

שכחת להגיד שהממוצע של אדם 2 הוא 70 ויש ים מערכות אוטומטיות שיסננו אותו לפני שהוא בכלל יגיע לעיניים של המגייסת

מעניין אותי למה אנשים מתעקשים שהתואר לא רלוונטי, בטח אחרי שכבר הוחלט שאתה עושה אחד.

מנהלים לא אוהבים אנשים שמתפזרים ולא מצליחים להתרכז בהתחייבות הראשונית שלהם, בן אדם שהתחיל ללמוד ואחרי שנה החליט לזרוק זין על התואר הוא לא בן אדם שיכול להתחייב לפרוייקט ארוך
לחלוטין נכון, אם אני זוכר גם אתה בוגר (כבר לא כל כך) יחסית טרי, ואנחנו מבינים את המצב היום של סטודנטים יותר מאנשים שבתעשייה 10-20 שנה…, בעיקר כי אנחנו קרובים למעגלים האלה.
המצב עבור סטודנטים הוא שונה, אני רואה אנשים עם ניסיון עשיר מהצבא שלא מוצאים משרת סטודנט…

מאוד קשה להכנס להייטק, מאוד מאוד קשה. כן יש סיפורים(לא מעט) שהתחילו בקורס ב<הכשרה לבחירתכם > וסיימו עם משרה, אבל יש גם כאלה שלא.

לדעתי בוגר שסיים תואר במדעי המחשב מאוניבריסטה נחשבת בממוצע סביר , ימצא עבודה.

אבל אם הוא יעשה פרוייקט צד, בלי הדרכה, בלי ידע במה זה גיט לפעמים, בלי PR בלי שימוש בטכנולוגיות חדשות(כן, לסטודנטים קשה ללמוד תחום רחב מאפס לבד תוך כדי לימודים בטווח של כמה חודשים) ,
בכמה שעות פנויות בשבוע על פני כמה חודשים(נגיד ואני מגזים והוא השקיע 200 שעות)
מה אתם מצפים שאותו סטודנט יפתח בכמה מאות בודדות של שעות, בלי ידע של מה זה דאטהבייס בכלל ובלי לדעת להשתמש בגיט או לפעמים מה זאת מחלקה?
דבר שני איזה תואר מאפשר בדיוק לעשות קורס אחד בלבד בפייתון? תואר במדעי המחשב, כתלות בקורסי בחירה, יכיל סדנה - פיתוח מערכת מורכבת, אפליקציה, אתר, רובוט.. כתלות בסדנה
פרוייקט- משחק שחמט מלא עם גרפיקה למשל ושחקן אוטומטי שמשחק מולך בC…
ולפחות עוד 2,3 פרוייקטים גדולים(קומפיילר, ועוד..)

אז איך יתרום לאותו סטודנט פרוייקט של 200 שעות שיסיט אותו מהלימודים? ומה הוא יכול לעשות שם שיתן לו יתרון במערכת אוטומטית שתשים אותו מעל מועמדים אחרים עם ממוצע גבוהה ב10 נקודות?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A פרוייקטים מעניינים ששמתם עליהם את העין נדל"ן 46
F אתר שמכריז על פרוייקטים חדשים נדל"ן 0
מ קבלן לבניית בית פרטי - חוות דעת על ניר ושגיא פרוייקטים פוסטים מאיכות נמוכה 1
נ מעוניין לעבור להיות יועץ עצמאי בתחום שלי, לפי פרוייקטים בתחום המומחיות שלי, התפתחות אישית 4
T חשיבות פרוייקטים של ג'וניורים התפתחות אישית 17
ט הכנסה נוספת - ניהול פרוייקטים (טכנולוגיים) התפתחות אישית 0
A פרוייקטים אישיים התפתחות אישית 2
unrealx מה אתם חושבים על פרוייקטים של נדל"ן כמו גינדי, אלקטרה ודומיהם? נדל"ן 4
S דברים קטנים ופשוטים שאפשר לעשות כדי לשפר את איכות החיים ולהאריך אותם אוף טופיק 81
S האם יש אגחים שאפשר לקנות היום עם תשואה ריאלית מובטחת? פוסטים מאיכות נמוכה 7
נ מה הריבית על חשבון עובר ושב שאפשר לקבל? צרכנות פיננסית 52
S מהם דמי הניהול הכי הנמוכים שאפשר להשיג היום בפנסיה מקיפה מחקה מדד s&p500 לצבירה של מעל מיליון? פוסטים מאיכות נמוכה 11
A האם יש קרנות נאמנות זרות שאפשר לקנותם שוק ההון 4
נ דברים קטנים (וגדולים) שאפשר לעשות למען איכות הסביבה אוף טופיק 71
Y האם יש אתר שאפשר לראות בו נתוני זמן אמת של קרנות בלונדון בחינם? שוק ההון 6
M מה יש בהייטק שאפשר ומקבול לעבוד בו מהבית? פוסטים מאיכות נמוכה 6
1337justme רשת\חנות מזון שאפשר להזמין אונליין ממנה באופן ידידותי לקשישים אוף טופיק 3
M הטבות שאפשר לקבל עם סכום גדול בעו"ש צרכנות פיננסית 7
A האם יש הגבלה על סכום כסף שאפשר להעביר לתיק IRA בתור עצמאי? שוק ההון 28
T ברוקר טוב שאפשר לקנות בו חלקי מניות שוק ההון 2
amidar תיקון קונסולת game gear... מי יודע איפה יש מקום שאפשר לסמוך עליו...? אוף טופיק 0
R מה הדמי ניהול הנמוכים ביותר שאפשר לקבל בפנסיה ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 22
ב יש ברוקר ישראלי שאפשר להעביר לו בהוראת קבע חודשית (מלאומי)? צרכנות פיננסית 3
E מחפש המלצות לאפליקציות שאפשר לנהל בהם השקעות וקריפטו שוק ההון 6
L זה נכון שאפשר לטהר מים מזוהמים שיהיו ראויים לשתיה ע"י כלור? אוף טופיק 11
O יש מקום שאפשר לראות בו בבירור את המועד שכל חברה מפרסמת דוח רבעוני ? שוק ההון 8
נ חסר "חוש טכני" - זה משהו שאפשר ללמוד? התפתחות אישית 24
תפוזינה נכון שאפשר להתכלב, אבל... מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 290
Y רעיונות מה לעשות עם זכויות של ישראכרט? צרכנות פיננסית 3
ל פתיחת עוסק פטור- האם לשלם לבעל מקצוע או לעשות הכל לבד? יזמות והגדלת הכנסות 20
S מיטב טוענים שכדי לסחור ב - IB דרכם צריך תיק של לפחות 25K דולר, האם מישהו מכיר את ההגבלה הזו והאם יש משהו לעשות בנידון? שוק ההון 4
לאץ' איך לעשות סדר בדירה שכורה שהתנהלה עד כה בצורה לקויה? נדל"ן 19
T התמודדות עם מסרונים לא רצויים מה לעשות? אוף טופיק 13
AlexNOSAM מעבר לארצות הברית - מה לעשות עם הפנסיות וקה״שים למיניהם? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
B האם לעשות הסבת מקצוע? התפתחות אישית 11
J מתלבט מאוד מה לעשות, אשמח לכל עצה והארה התפתחות אישית 9
ש מה לעשות בגירושין למכור או לקנות בית נדל"ן 11
Y מה לעשות עם עודפי עו"ש (קצר טווח) שוק ההון 8
E האם דמי ניהול שאני משלם הם סבירים ומה לעשות עם כל המסלולים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
קפיטליסט_מרושע עם רגל אחת בחוץ - חושש לעשות את הצעד האחרון יומני מסע אישיים 78
R מה לעשות עם 2 מיליון שקל? נדל"ן 14
ל מה לעשות כשלא רוצים לעשות כלום? התפתחות אישית 76
ב קופת גמל לתגמולים - מה לעשות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
א מה לעשות עם קופת גמל הונית נזילה המיועדת לטווח בינוני פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
הפרופסור סתם מתוך סקרנות, איך זה לעשות PhD במקום כמו סטנפורד או הרווארד ? התפתחות אישית 1
O מה לעשות עם ההורים- חיסכון לילד שוק ההון 32
A מה לדעתכם הכי כדאי לעשות עם כסף זמין היום? עסקה או סגירת חובות? נדל"ן 4
S לקוח לא משלם - מה לעשות? אוף טופיק 17
D איפה הכי כדאי לעשות התמחות ברפואת ילדים התפתחות אישית 2
מ מה לעשות עם 80 אלף דולר? שוק ההון 7

נושאים דומים

Back
למעלה