• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

פרוייקטים שאפשר לעשות בתור סטודנט למדמח

• פותח הנושא Wurm
  • פורסם בתאריך

Wurm

משתמש רשום
דירוג
2
היי,אשמח לקבל את עצתכם.
אני סטודנט למדמח התחלתי באביב אז אפשר לומר ששנה ב עם כוכבית..לאחרונה נכשלתי בקורס שחוסם לי דיי הרבה קורסים של שנה ב',ככה שיש לי בשנה הקרובה קצת יותר זמן פנוי מבד"כ
יש לי כרגע בסל את הפרוייקטים שעשיתי במבוא(עצים בינארים רשימות רקורסיות וכו) ואת הפרויקטים שעשיתי במונחצ'
רציתי לדעת אם יש נושאים שהייתם ממליצים לי לעשות בהם פרויקטים גם העשרה וגם מבחינת פרויקטים שמעסיקים עתידים ירצו לראות,שכדאי לי לעשות?
והאם יש העדפה באיזה שפה להשתמש?
בגדול באיטרנט קראתי על המלצות לעשות פרויקטים שקשורים לבניית אתרים וכו,אבל מעבר לזה שזה פחות מעניין אותי,אני לא יודע אם זה משהו שמסתכלים עליו.
בשורה התחתונה אני לא יודע כלום אז כל דבר יעזור :)

לאחרונה נכשלתי בקורס
זה אומר שאתה לא משקיע מספיק בלימודים, במצב כזה לא הייתי מתפזר על פרוייקטי העשרה.

שחוסם לי דיי הרבה קורסים של שנה ב'
אתה עדיין יכול ללכת לשבת בהרצאות וללמוד את החומר, ככה כשתיקח את הקורס באופן רשמי יהיה לך הרבה יותר קל.

זה אומר שאתה לא משקיע מספיק בלימודים, במצב כזה לא הייתי מתפזר על פרוייקטי העשרה.
בגדול זה היה סמסטר קיץ עם 3 קורסים והיו לי קצת בעיות אישיות בזמן המבחן הזה ביתר המקצועות דווקא הלך לי אחלה
אתה עדיין יכול ללכת לשבת בהרצאות וללמוד את החומר, ככה כשתיקח את הקורס באופן רשמי יהיה לך הרבה יותר קל.
חשבתי על זה אבל הקורסים האלו יפתחו או בקיץ או שנה הבאה ככה שעד אז אני לא יודע כמה אזכור מהם,מה גם שאחד מהקורסים שנחסמו זה בתכנות מתקדם שאצלנו באוניברסיטה המהות שלו זה לכתוב תוכניות בcpp,ורוב המבחן לפי מה שהבנתי זה בעיקר שאלות על איך השפה עובדת,שזה נניח למה אני חושב אולי לעשות את הפרוייקט שאני שאעשה ב cpp
אבל בכל מקרה תודה על העצה,לא מובן מאילו

תתרום לקוד פתוח, זה ינפח לך את הגיטהאב ויסמן לכל מעסיק עתידי שאתה מסוגל לעבוד בצוות ולתרום קוד מועיל.

תתרום לקוד פתוח, זה ינפח לך את הגיטהאב ויסמן לכל מעסיק עתידי שאתה מסוגל לעבוד בצוות ולתרום קוד מועיל.
איך אתה מציע לבן אדם שהתחיל ללמוד לפני פחות משנה לתרום קוד? המלצה קצת הזויה, להכנס לפרוייקט קוד פתוח זה מאוד קשה ובד״כ לא שווה את זה בשביל הרזומה

אפשר לתרום קוד גם אחרי סמסטר אחד. בכל פרויקט סביר ומעלה יש "good first bug". שמיועדים למתחילים. לפעמים זה באגים פשוטים, לפעמים זה לכתוב כמה בדיקות אוטומטיות. ברגע שמתחילים ואז מתמידים, זה עושה נפלאות לstreak בגיטהאב. זה לא קשה, ולמצב את זה כקשה רק מרחיק אנשים.

אם זה לקורות חיים מרגיש לי חסר חשיבות… יהיה לך פרוייקטים בתואר ומעסיקים בסיכוי של פחות מ1% יכנסו לפרוייקט.
תחשוב של משרה מגישים קוח בין 50-60 מועמדים ולמשרת בוגר זה יכול להיות כפול 10 או אפילו כפול 100 בחברה גדולה.
אין זמן לקרוא לעומק קורות חיים ובטח לא לקרוא פרוייקטים

בתור מישהו שגייס מאות אנשים - אני יודע. ברגע שאני רואה בקורות חיים contributor to שם של פרוייקט קוד פתוח ידוע, אני תמיד נכנס לבדוק. זה ה1% שעושים את הצעד הנוסף שאני מחפש לגייס. לא נדיר לקבל 800-1000 קורות חיים למשרה ורק 1-2 שעושים את זה. זה מבליט אותם מאוד מאוד מעל כל הרעש

בתור מישהו שגייס מאות אנשים - אני יודע. ברגע שאני רואה בקורות חיים contributor to שם של פרוייקט קוד פתוח ידוע, אני תמיד נכנס לבדוק. זה ה1% שעושים את הצעד הנוסף שאני מחפש לגייס. לא נדיר לקבל 800-1000 קורות חיים למשרה ורק 1-2 שעושים את זה. זה מבליט אותם מאוד מאוד מעל כל הרעש
אבל יש לך survivor bias, אתה רואה רק את אלה שעברו את המגייסים, והם לא יודעים מה זה.
חוץ מזה, שאיך הוא סטודנט שנה ב או א, יתרום לפרוייקט מוכר וגדול? זה צריך לדעת לקרוא קוד, צריך לקרוא המון המון קוד, להבין מה ההקשר. אין שם משימות של דקה וחצי, וזה מאוד קשה.

היום גם הכול אוטומטי, עד שזה מגיע לבן אדם שמראיין לא בטוח שזה בכלל יסרוק את החלק הזה בקורות חיים. לדעתי עדיף שישקיע בתואר.

לתרומה לקוד פתוח יש המון ערך, למרות שזה בוודאות לא קל.

לדעתי יש ערך רב לכתיבת פרויקטים בעצמך, מעסיקים יודעים להעריך מישהו שכבר כתב קוד משמעותי ולא רק אנשים עם ציונים טובים בחדווא.

אם הפרויקט יהיה גם משהו פרקטי שאנשים ישתמשו בו אז זה בכלל יראה טוב.

אבל יש לך survivor bias, אתה רואה רק את אלה שעברו את המגייסים, והם לא יודעים מה זה.
חוץ מזה, שאיך הוא סטודנט שנה ב או א, יתרום לפרוייקט מוכר וגדול? זה צריך לדעת לקרוא קוד, צריך לקרוא המון המון קוד, להבין מה ההקשר. אין שם משימות של דקה וחצי, וזה מאוד קשה.

היום גם הכול אוטומטי, עד שזה מגיע לבן אדם שמראיין לא בטוח שזה בכלל יסרוק את החלק הזה בקורות חיים. לדעתי עדיף שישקיע בתואר.
קצת חבל שאתה מתעקש. המגייסים, לפחות אצלנו, יודעים את העבודה. הם לגמרי יודעים לחפש את זה.

טרחתי ועשיתי חיפוש שלם ב good first issue
בגלל שאני מחבב את יופיטר נוטבוק (והוא גם היה אחד הראשונים) בחרתי אותו, והפלא ופלא, מצאתי את: הטיקט הזה. אני משוכנע שסטודנט שנה ב' וכנראה גם סטודנט שנה א' טוב יכול לפתור אותו בסוף שבוע אחד. ככה מתחילים, כמה שבועות כאלו ופתאום אתה בולט מעל כל השאר.

קצת חבל שאתה מתעקש. המגייסים, לפחות אצלנו, יודעים את העבודה. הם לגמרי יודעים לחפש את זה.

בגלל שאני מחבב את יופיטר נוטבוק (והוא גם היה אחד הראשונים) בחרתי אותו, והפלא ופלא, מצאתי את: הטיקט הזה. אני משוכנע שסטודנט שנה ב' וכנראה גם סטודנט שנה א' טוב יכול לפתור אותו בסוף שבוע אחד. ככה מתחילים, כמה שבועות כאלו ופתאום אתה בולט מעל כל השאר.
לדעתי נתת פה טיפ זהב לאנשי הסבה/בוטקאמפ, אז תודה קודם כל.

באוניברסיטאות לא מלמדים פיתוח ווב. אתה מצפה ממי שתובע בקורסי אינפי ליניארית אינטרו קומפיילרים מבני נתונים חישוביות ואלגוריתמים להשקיע עוד עשרות שעות שבועיות וללמוד html css js react typescript node שזה עולם שלם? או שאולי מצופה ממנו לא לקחת את החודש מנוחה בקיץ ולהמשיך לטחון?
זה מה שאתה עשית בתואר?

רציתי לדעת אם יש נושאים שהייתם ממליצים לי לעשות בהם פרויקטים
כל תחום שהיית שמח להתעסק בו/ ללמוד אותו ושאתה חושב שמה שתעשה יועיל לכמה שיותר אנשים.

באוניברסיטאות לא מלמדים פיתוח ווב. אתה מצפה ממי שתובע בקורסי אינפי ליניארית אינטרו קומפיילרים מבני נתונים חישוביות ואלגוריתמים להשקיע עוד עשרות שעות שבועיות וללמוד html css js react typescript node שזה עולם שלם? או שאולי מצופה ממנו לא לקחת את החודש מנוחה בקיץ ולהמשיך לטחון?
באוניברסיטאות מלמדים C/python/Java. אני לא מצפה מסטודנט ללמוד ווב. אני בטוח שגם הסטודנט הכי עסוק יכול למצוא זמן לתרום לפרוייקט באחת השפות האלו, באמת שלא חסרים פרוייקטים בהן.

עולם ההייטק היה אולי יותר טוב אם סיניורים היו מוכנים לתת לג׳וניורים להתעקש ולא להוכיח אותם.
אני מכיר את זה, אולי בגאמפא זה לא ככה.
מניסיון בחברות שהתראיינתי(והתקבלתי) בקושי הסתכלו על קורות החיים שלי..(על מקומות של מעל לחצי שנה ניסיון, לא על פרוייקט בגיטהאב) בטח לא להכנס לפרוייקטי גיטהאב. מאיפה מגייס יודע מה זה פרוייקט נחשב ומה זה פרוייקט אוניברסיטה?
אתה באמת יודע שהם נכנסים לפרוייקטים (המגייסים) ויודעים להעריך מה נחשב או שהם הולכים לפי כמות stars לפרוייקט?
אתה באמת תעריך מישהו שערך את ה about גם אם זה בפרוייקט גדול? באמת?
סבבה.. אז הוא עבר PR, לא מרגש. יש פרוייקטים הרבה יותר גדולים ומשמעותיים בתואר ראשון.
לפתוח האשכול: תתרכז בלעלות ממוצע, עוד 5 נקודות לממוצע עושות פלאים... לפעמים ההבדל בין 79 ל80 או 84 ל85 יכול להיות מה שיגרום לחברה לשלוח לך או לא לשלוח לך בכלל מבחן ולהתחיל תהליך, בטח כשמסננים קורות חיים לפי קילוגרם.

מה עם משרת סטודנט? אם אתה לא מרגיש לחוץ יותר מדי בלימודים ויש לך זמן פנוי אז להתחיל להתראיין למשרות סטודנט לדעתי דרך הכי טובה להבטיח עבודה אחרי התואר, בטח יותר מפרויקטים.

נערך לאחרונה ב:
מה עם משרת סטודנט? אם אתה לא מרגיש לחוץ יותר מדי בלימודים ויש לך זמן פנוי אז להתחיל להתראיין למשרות סטודנט לדעתי דרך הכי טובה להבטיח עבודה אחרי התואר, בטח יותר מפרויקטים.
עכשיו משרות סטודנט זה יותר נדיר מתלתן בעל ארבעה עלים. גם לאנשים מנוסים. תקופה לא טובה להיות בהייטק. בטח לא ג׳וניור וסטודנט.
מנוסים ימצאו עבודה אבל בהפחתת שכר משמעותית(לא רק מניות לדעתי גם שכר בסיס)

בוא נעשה מחשבה מודרכת על הראיון עבודה הראשון אחרי התואר: ספר לי על עצמך:
1. עשיתי תואר ראשון, וקיבלתי ממוצע 80, ועשיתי קורס פייתון אז אני חושב שאני סבבה בפייתון
2. עשיתי תואר ראשון, תוך כדי תרמתי לכמה פרוייקטים שעניינו אותי, בניתי פרויקט אישי עם שפת תכנות שלמדתי באוניברסיטה שעזרה לי לעשות אוטומציה למשימה ידנית שתמיד הייתי צריך לעשות.

אדם #2 מוצא יותר משרות פיתוח בהגדרה :)
לא צריך לכתוב framework חדש, כולה צריך קצת לכתוב דברים מהצד, להבין איך הם עובדים, ולהציג אותם יפה וזה עושה את כל ההבדל

1. עשיתי תואר ראשון, וקיבלתי ממוצע 80, ועשיתי קורס פייתון אז אני חושב שאני סבבה בפייתון
2. עשיתי תואר ראשון, תוך כדי תרמתי לכמה פרוייקטים שעניינו אותי, בניתי פרויקט אישי עם שפת תכנות שלמדתי באוניברסיטה שעזרה לי לעשות אוטומציה למשימה ידנית שתמיד הייתי צריך לעשות.

לא צריך לכתוב framework חדש, כולה צריך קצת לכתוב דברים מהצד, להבין איך הם עובדים, ולהציג אותם יפה וזה עושה את כל ההבדל
אבל תואר, בהגדרה נותן לך אותם.
עם איזה כלים אתה שולח אותו לעשות את זה?
בתואר ראשון בונים קומפיילר בחלק מהמקומות.
בתואר ראשון צריך לבנות פרוייקט מאוד מורכב, גדול מאוד.
בתואר ראשון בקורסי הבחירה יש לך כל הזמן פרוייקטים, אם זה בלמידה חישובית או קורסים מאוד מעניינים, בעבר היה קורס שהפרוייקט היה לוקח חודש (שלם , חודש שאתה 10 שעות ביום על זה).
וזה לא נדיר גם היום.

מהצד השני אתם שולחים אותו להתרכז בעוד משהו חוץ מהלימודים, זה לא בריא להרבה אנשים, וקשה מאוד להתמיד במיוחד שהלימודים נושפים בעורפו והוא גם נכשל בקורס ועיכב לעצמו הרבה מהתואר.

שכחת להגיד שהממוצע של אדם 2 הוא 70 ויש ים מערכות אוטומטיות שיסננו אותו לפני שהוא בכלל יגיע לעיניים של המגייסת

מעניין אותי למה אנשים מתעקשים שהתואר לא רלוונטי, בטח אחרי שכבר הוחלט שאתה עושה אחד.

מנהלים לא אוהבים אנשים שמתפזרים ולא מצליחים להתרכז בהתחייבות הראשונית שלהם, בן אדם שהתחיל ללמוד ואחרי שנה החליט לזרוק זין על התואר הוא לא בן אדם שיכול להתחייב לפרוייקט ארוך

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A פרוייקטים מעניינים ששמתם עליהם את העין נדל"ן 32
F אתר שמכריז על פרוייקטים חדשים נדל"ן 0
מ קבלן לבניית בית פרטי - חוות דעת על ניר ושגיא פרוייקטים פוסטים מאיכות נמוכה 1
נ מעוניין לעבור להיות יועץ עצמאי בתחום שלי, לפי פרוייקטים בתחום המומחיות שלי, התפתחות אישית 4
T חשיבות פרוייקטים של ג'וניורים התפתחות אישית 17
ט הכנסה נוספת - ניהול פרוייקטים (טכנולוגיים) התפתחות אישית 0
A פרוייקטים אישיים התפתחות אישית 2
unrealx מה אתם חושבים על פרוייקטים של נדל"ן כמו גינדי, אלקטרה ודומיהם? נדל"ן 4
S דברים קטנים ופשוטים שאפשר לעשות כדי לשפר את איכות החיים ולהאריך אותם אוף טופיק 81
S האם יש אגחים שאפשר לקנות היום עם תשואה ריאלית מובטחת? פוסטים מאיכות נמוכה 7
נ מה הריבית על חשבון עובר ושב שאפשר לקבל? צרכנות פיננסית 52
S מהם דמי הניהול הכי הנמוכים שאפשר להשיג היום בפנסיה מקיפה מחקה מדד s&p500 לצבירה של מעל מיליון? פוסטים מאיכות נמוכה 11
A האם יש קרנות נאמנות זרות שאפשר לקנותם שוק ההון 4
נ דברים קטנים (וגדולים) שאפשר לעשות למען איכות הסביבה אוף טופיק 71
Y האם יש אתר שאפשר לראות בו נתוני זמן אמת של קרנות בלונדון בחינם? שוק ההון 6
M מה יש בהייטק שאפשר ומקבול לעבוד בו מהבית? פוסטים מאיכות נמוכה 6
1337justme רשת\חנות מזון שאפשר להזמין אונליין ממנה באופן ידידותי לקשישים אוף טופיק 3
M הטבות שאפשר לקבל עם סכום גדול בעו"ש צרכנות פיננסית 7
A האם יש הגבלה על סכום כסף שאפשר להעביר לתיק IRA בתור עצמאי? שוק ההון 28
T ברוקר טוב שאפשר לקנות בו חלקי מניות שוק ההון 2
amidar תיקון קונסולת game gear... מי יודע איפה יש מקום שאפשר לסמוך עליו...? אוף טופיק 0
R מה הדמי ניהול הנמוכים ביותר שאפשר לקבל בפנסיה ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 22
ב יש ברוקר ישראלי שאפשר להעביר לו בהוראת קבע חודשית (מלאומי)? צרכנות פיננסית 3
E מחפש המלצות לאפליקציות שאפשר לנהל בהם השקעות וקריפטו שוק ההון 6
L זה נכון שאפשר לטהר מים מזוהמים שיהיו ראויים לשתיה ע"י כלור? אוף טופיק 11
O יש מקום שאפשר לראות בו בבירור את המועד שכל חברה מפרסמת דוח רבעוני ? שוק ההון 8
נ חסר "חוש טכני" - זה משהו שאפשר ללמוד? התפתחות אישית 24
תפוזינה נכון שאפשר להתכלב, אבל... מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 290
Y רעיונות מה לעשות עם זכויות של ישראכרט? צרכנות פיננסית 0
ל פתיחת עוסק פטור- האם לשלם לבעל מקצוע או לעשות הכל לבד? יזמות והגדלת הכנסות 19
S מיטב טוענים שכדי לסחור ב - IB דרכם צריך תיק של לפחות 25K דולר, האם מישהו מכיר את ההגבלה הזו והאם יש משהו לעשות בנידון? שוק ההון 4
לאץ' איך לעשות סדר בדירה שכורה שהתנהלה עד כה בצורה לקויה? נדל"ן 19
T התמודדות עם מסרונים לא רצויים מה לעשות? אוף טופיק 13
AlexNOSAM מעבר לארצות הברית - מה לעשות עם הפנסיות וקה״שים למיניהם? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
B האם לעשות הסבת מקצוע? התפתחות אישית 11
J מתלבט מאוד מה לעשות, אשמח לכל עצה והארה התפתחות אישית 9
ש מה לעשות בגירושין למכור או לקנות בית נדל"ן 11
Y מה לעשות עם עודפי עו"ש (קצר טווח) שוק ההון 8
E האם דמי ניהול שאני משלם הם סבירים ומה לעשות עם כל המסלולים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
קפיטליסט_מרושע עם רגל אחת בחוץ - חושש לעשות את הצעד האחרון יומני מסע אישיים 57
R מה לעשות עם 2 מיליון שקל? נדל"ן 14
ל מה לעשות כשלא רוצים לעשות כלום? התפתחות אישית 76
ב קופת גמל לתגמולים - מה לעשות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
א מה לעשות עם קופת גמל הונית נזילה המיועדת לטווח בינוני פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
הפרופסור סתם מתוך סקרנות, איך זה לעשות PhD במקום כמו סטנפורד או הרווארד ? התפתחות אישית 1
O מה לעשות עם ההורים- חיסכון לילד שוק ההון 32
A מה לדעתכם הכי כדאי לעשות עם כסף זמין היום? עסקה או סגירת חובות? נדל"ן 4
S לקוח לא משלם - מה לעשות? אוף טופיק 17
D איפה הכי כדאי לעשות התמחות ברפואת ילדים התפתחות אישית 2
מ מה לעשות עם 80 אלף דולר? שוק ההון 7

נושאים דומים

Back
למעלה