• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

עדכני - iShare עושה עליה (או שזה רק עניין שיווקי?)

כימאי

משתמש בכיר
דירוג
3,004
הכתבה מהיום:

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001205052

אני לא בטוח מה המשמעות המעשית של הפרסום הזה. מה אתם אומרים?

אני בדיוק חורש את כל השרשורים בנושא עמלות ומיסוי כדי להחליט היכן ודרך מי להשקיע. האם להודעה הזאת עשויה להיות השפעה?

אני לא בטוח מה המשמעות המעשית של הפרסום הזה. מה אתם אומרים?
בית ההשקעות ישווק את מוצרי בלקרוק

שזה נחמד, אבל אישית אני יכול לקנות המוצרים (קרנות) של בלקרוק בעצמי - ואף עושה זאת - דרך כל ברוקר שסוחר בבורסות בחו"ל. מי הזרוע השיווקית שלהם בישראל לא משנה במאומה.

שזה נחמד, אבל אישית אני יכול לקנות המוצרים (קרנות) של בלקרוק בעצמי - ואף עושה זאת - דרך כל ברוקר שסוחר בבורסות בחו"ל. מי הזרוע השיווקית שלהם בישראל לא משנה במאומה.
אין לזה פוטנציאל להוזיל עמלות?

לא הבנתי, אף גוף מוסדי לא רכש קרנות של iShares עד היום?
אתה באמת מתפלא?
האם פתחת איך פעם תשקיף של קרן ישראלית וראית שהיא מכילה מוצר איכותי מבית ואנגארד או בלקרוק? או שתמיד היא מחזיקה בת"ס ישראלית

ומה הבשורה כאן? כל אדם פרטי יכול לרכוש אותם כפי ש- @Yevgeny ציין
כן, דרך ברוקר לא ישראלי, שזה כרוך בהוצאות שונות, או דרך ברוקר ישראלי, שגם זה כרוך בהוצאות שונות.
האם עכשיו יתאפשר לרכוש ETF איריים של iShare הנסחרים בבורסה אירופאית דרך א.ש. ללא עמלות קנייה/מכירה מטורפות?

אם השינוי של הפיכת ת״ס ישראליות ל ETF זה מעלה את המוטיבציה לבתי השקעות שאינם מחזיקים ת״ס לחפש אלטרנטיבות זולות מחול

האם פתחת איך פעם תשקיף של קרן ישראלית וראית שהיא מכילה מוצר איכותי מבית ואנגארד או בלקרוק?
כן, ראיתי. לא זוכרת עכשיו איפה אבל בהחלט יש קרנות שמחזיקות ואנגרד ובלקרוק.

אין לזה פוטנציאל להוזיל עמלות?
לדעתי ההפך. לא ברור לי בדיוק מה התפקיד של אלטשולר שחם פה.
האם הם יהיו גוף מתווך שתציג תעודה שלהם, שתחזיק תעודה של בלקרוק?
אם זה המצב, אז זה קצת דומה למצב בקרנות המחקות: מתחילים בעמלה נמוכה, ואז מעלים אותה.

@Fitch
וואלה, מגניב.
אני עדיין לא רואה תועלת בלשלם פרמיה על קרן "עטיפה" שמגדילה משמעותית את הסיכוי להעלאת דמי ניהול...

@Fitch
וואלה, מגניב.
אני עדיין לא רואה תועלת בלשלם פרמיה על קרן "עטיפה" שמגדילה משמעותית את הסיכוי להעלאת דמי ניהול...
אולי חלק יעדיפו כדי לא להגיש דוח שנתי.
ואז יגלו שאוכלים להם מהדיבידנדים... ויתעצבנו... ויעברו לברוקר זר

האם הם יהיו גוף מתווך שתציג תעודה שלהם, שתחזיק תעודה של בלקרוק?
זה בדיוק מה שאני מנסה לשאול - האם? ואם לא, אז מה כן?

לנו כלקוח פרטי זה יעזור איכשהו?
אם זה יהיה חלק מקרן נאמנות שיש בה ניירות אחרים אז בקטנה,
אם הם יעשו קרן ייעודית שעוטפת רק קרנות של ishares אז אולי.
אבל עוד לא הבנתי מה זה אומר מתווך, ממה שאני מכיר מתווך גוזר קופון.

אני מתכוון לקחת את הרשימה המלאה ולהפוך אותה לתיק ההשקעות המוסדי שלי, נקווה שעמלות הקניה לא יהיו גדולות מידי. ועכשיו ברצינות, הכתבה הזאת על אלטשולר ואי שרס ממש לא ברורה.

עכשיו, בחלוף שנתיים, האם יש תובנות חדשות לגבי איך מרוויחה כאן אלטשולר? אני בדיוק במצב שחשבתי לעשות את המעבר לברוקר זר ולהשקיע בבלאקרוק ו\או ואנגארד אבל לא הייתה לי הסבלנות להתחיל עם זה, ואז הגיע הפוסט האחרון של הסולידית על בלאקרוק. אז אני שוקל פשוט לשים את כל החלק המנייתי בקרנות שלהם עם פיזור ארה"ב+אירופה+מתפתחים שמחקה את MSCI ACWI. כמובן, אם אלטשולר יכולים להעלות את דמי הניהול כמה ואיך שהם רוצים, אז אין פה שום חידוש אמיתי לצרכן...

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
D המשקיע הנבון עדכני להיום? פוסטים מאיכות נמוכה 5
adamshalev מצב עדכני לקרן ישראלית מחקה סנופי או נאסדק? שוק ההון 11
S איתור מידע עדכני על תיק בניין נדל"ן 7
J קרנות ishare נעלמו מדף הבית של אלטשולר שוק ההון 79
J אלטשולר שחם - iShare - האם נחשב השקעה פסיבית זרה (PFIC) לעניין בעלי אזרחות כפולה שוק ההון 2
P השקעה במניה עולמית דרך ishare או VT שוק ההון 3
S סחירות בקרנות סל בבורסת ת"א + רגולציה על עושה שוק שוק ההון 0
C מה בית ההשקעות עושה עם הכסף הנזיל בחשבון? שוק ההון 1
G מה מייק היה עושה עם דולרים? שוק ההון 12
Tsachi01 תתעוררו: הממשלה הזאת עושה בנו מניפולציות של שמאל ימין חרדיים חילונים פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 54
כ הוצאה מוכרת דרך השקעות במניות או נדל"ן וכו'? (תכנון מס) (איך טראמפ עושה את זה?) שוק ההון 0
S עושה חשבון נפש בנושא התעסוקה ואולי גם קצת פריקה התפתחות אישית 49
I מגן מס לא עושה היגיון - ספארק שוק ההון 33
deussex מה עושה לכם טוב - הרגשה טובה התפתחות אישית 60
stamEhad קבלת כספים בחשבון Wise - מה אני עושה איתם ? צרכנות פיננסית 12
S קרן סל ישראלית בלאקרוק בלי עושה שוק שוק ההון 5
T עושה הסבה מהנדסה למדעי המחשב (לימודי תעודה בפתוחה) -ממוצע נמוך התפתחות אישית 4
סול ביטוח - אני עושה את זה נכון? צרכנות פיננסית 28
V עושה סדר בפנסיה (והאם יש איך להתכונן לקראת פגישה עם יועץ פנסיוני?) - התייעצות. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
P הרהורים על ההווה ועל העתיד - ומה אני עושה הלאה מכאן. יומני מסע אישיים 139
D הבנק עושה בעיות להכניס שקלים ממכירת קריפטו דרך פלטפורמה ישראלית השקעות אלטרנטיביות 147
בייניש עבר רבעון מאז שפתחתי את התיק, תוהה אם אני מפספס משהו בזה שאני לא עושה כלום שוק ההון 9
י ווליום , עושה שוק, ואיפה בודקים? שוק ההון 2
S קניה כאשר מחזור המסחר נמוך עם עושה שוק (בלאקרוק שקלי) שוק ההון 27
ב עזרה בנושא מיסוי - בחשבון אחד הרווחתי, ובשני יש לי מגן מס. מה אני עושה? מיסים 14
D מה אני עושה לא נכון ? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 118
נ קרן סל אירית sp 500 - "עושה שוק" שוק ההון 2
Danielovich Dragon Protfoloio - איזה תיק עושה הכי הרבה תשואה ב100 שנה האחרונות? שוק ההון 12
A אני לא מאמינה שאני עושה את זה יומני מסע אישיים 19
ק איך וורן באפט עושה את זה שוק ההון 29
J עלות המרת שקל לדולר למטרת מסחר בברוקר אמריקאי -עושה סדר שוק ההון 65
A איך אתם עונים ל "מה אתה עושה בחיים"? אחרי פרישה פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 34
C מה אני עושה הלאה(עבודה/קריירה) ? אוף טופיק 49
ל בהחלט עושה חשק להשקיע... שוק ההון 14
אברם דוניץ מה אני עושה עם 8 מיליון ש"ח?!,זה ממש חוסר אונים! שוק ההון 11

נושאים דומים

Back
למעלה