• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חסכתי 200 אלף איך אני משקיע אותם בנדלן???

מחיר למשתכן אם אתה זכאי.

קונה אוהלים בזול ומוכר ביוקר?

אני לא מנסה להיות צינית, אבל אשאל אותך שאלה כזו: למה דווקא נדל"ן?

ברוך הבא לפורום!
אתה ממש קמצן במילים.
הפוסט הזה זוכה בפרס הפוסט הקצר ביותר בפורום...
תכתוב לפחות 3 שורות כדי שנבין מה אתה רוצה, מה הרקע, רשת ביטחון, גיל, כמה אתה יכול לשלם כל חודש עבור המשכנתא, מה גובה המשכנתא.
למגורים, להשכרה, בארץ, בחו״ל, עקבת אחר תגית נדלן לראות מה כבר נאמר בנושא?

ברוך הבא לפורום!
אתה ממש קמצן במילים.
הפוסט הזה זוכה בפרס הפוסט הקצר ביותר בפורום...
תכתוב לפחות 3 שורות כדי שנבין מה אתה רוצה, מה הרקע, רשת ביטחון, גיל, כמה אתה יכול לשלם כל חודש עבור המשכנתא, מה גובה המשכנתא.
למגורים, להשכרה, בארץ, בחו״ל, עקבת אחר תגית נדלן לראות מה כבר נאמר בנושא?
אז ככה אני רוצה להשקיע בנכס בארץ שיכניס לי 3-5% רווח בשנה אני בגיל 22 , מרוויח 10 נטו בחודש , רווק גר אצל ההורים אין רכב ואין הוצאות מכניס לחיסכון 8 כל חודש .
אני חדש בתחום אבל אני קורא הרבה ספרים .
הם תוכלו לעזור לי בעצות אני ישמח מאוד.
אני רוצא לפרוש צעיר לפרוש עשיר ..
יודע שצריך להשקיע רק בנכסים .
אבל לא מצאתי ממש נכסים שאפשר להשקיע בהם בארץ.
הדירות הכל יקר ויש בועה .
הבורסה זה כמו קזינו אפשר להפסיד הכל ןגם בשלב של בועה.
מה נשאר עוד ????
איזה עוד נכסים ??
השמח לעזרה אני חדש בתחום וצעיר מאוד אבל בראש אני בוגר מאוד.
תודה מראש.:)

אז ככה אני רוצה להשקיע בנכס בארץ שיכניס לי 3-5% רווח בשנה אני בגיל 22 , מרוויח 10 נטו בחודש , רווק גר אצל ההורים אין רכב ואין הוצאות מכניס לחיסכון 8 כל חודש .

אני חדש בתחום אבל אני קורא הרבה ספרים .
הם תוכלו לעזור לי בעצות אני ישמח מאוד.
אני רוצא לפרוש צעיר לפרוש עשיר ..
יודע שצריך להשקיע רק בנכסים .
אבל לא מצאתי ממש נכסים שאפשר להשקיע בהם בארץ.
הדירות הכל יקר ויש בועה .
הבורסה זה כמו קזינו אפשר להפסיד הכל ןגם בשלב של בועה.
מה נשאר עוד ????
איזה עוד נכסים ??
השמח לעזרה אני חדש בתחום וצעיר מאוד אבל בראש אני בוגר מאוד.
תודה מראש.:)

נדלן ב 200 אלף זה או דירה ישנה בעיר בפריפריה או מגרש בפריפריה במכרזים של המנהל.
דוד שלי קנה לפני שנה דירה ישנה מאוד בחדרה ב 200 אלף , הוא מצא שוכר ב 1500 לחודש וגילה לא מזמן שהבנין הולך לפינוי בינוי ...עשה את עסקת חייו אבל היה לו המון מזל.

אז ככה אני רוצה להשקיע בנכס בארץ
השאלה היא למה בנכס?
אני לא שולל את זה, לגטימי, אני פשוט שואל למה?
כבחור צעיר עם שאיפות זה נהדר.
השאלה היא האם למדת את הנושא, המרכבות, הבלגן, השיפוצים, הרדיפה אחר שכ״ד, החזר משכנתא, כשתיגדל תצא מבית ההורים ותשלם שכ״ד ואז התשואה תתקזז נגד הוצאות הדיור שלך, אם הריבית תעלה הפסדת, אם תרד אז הרווחת, האם זה לא קזינו כמו השקעה בבורסה?
בתגובתי הקודמת הייתי מעט ציני אבל לאחר שהשבת אני מציעה לך - נכנסים לסוף שבוע, תקרא את הפוסטים בנושא נדל״ן בפוום ואופציות אחרות להשקעות לטווח ארוך, תחזור ותנסה למקד את השאלות שלך.

אני השקעתי בנדל"ן לפני כמעט עשור.
מאז למדתי דברים חדשים והיום אני מפנה את החסכונות השוטפים שלי למניות דיבידנד.
לעניות דעתי זה רחוק מאוד מקזינו והנדל"ן מניב תשואה הרבה יותר נמוכה.

אני חולק על דעת לעיל וחושב שנדל״ן זו השקעה לגיטימית ונבונה. לטעמי גם התרחקות משוק ההון הוא צעד נכון. נדל״ן להשקעה בישראל, בעיתוי הנוכחי ובסכומים כאלו (שלא מאפשרים השקעה בנדל״ן מניב, למשל), זה אתגרי.
משזה נאמר, זה סכום שבהחלט צריך להספיק, או להיות קרוב מאוד, להון העצמי הדרוש לקניית דירה להשקעה בפריפריה, למשל בבאר שבע. אני לא בטוח איזה תשלום חודשי תוכל לשלם, לא מבחינת החיסכון שלך, אלא מה שהבנק יהיה מוכן לתת, אבל הייתי מתחיל מלהיכנס לבנק או שניים ולשאול. כך תדע מה תקציב הרכישה שלך ואם זה ראלי.
הסכום הזה בהחלט מספיק, או לפחות קרוב מאוד, למחיר מלא ללא משכנתא של נכס להשכרה בארה״ב שיניב לך יותר מ-5%. נכתב על זה הרבה כאן וזה דורש הכנת שיעורי בית, אבל זה בהחלט אפשרי. זו הבחירה שלי.
בהצלחה.

אתה מדב
אני חולק על דעת לעיל וחושב שנדל״ן זו השקעה לגיטימית ונבונה. לטעמי גם התרחקות משוק ההון הוא צעד נכון. נדל״ן להשקעה בישראל, בעיתוי הנוכחי ובסכומים כאלו (שלא מאפשרים השקעה בנדל״ן מניב, למשל), זה אתגרי.
משזה נאמר, זה סכום שבהחלט צריך להספיק, או להיות קרוב מאוד, להון העצמי הדרוש לקניית דירה להשקעה בפריפריה, למשל בבאר שבע. אני לא בטוח איזה תשלום חודשי תוכל לשלם, לא מבחינת החיסכון שלך, אלא מה שהבנק יהיה מוכן לתת, אבל הייתי מתחיל מלהיכנס לבנק או שניים ולשאול. כך תדע מה תקציב הרכישה שלך ואם זה ראלי.
הסכום הזה בהחלט מספיק, או לפחות קרוב מאוד, למחיר מלא ללא משכנתא של נכס להשכרה בארה״ב שיניב לך יותר מ-5%. נכתב על זה הרבה כאן וזה דורש הכנת שיעורי בית, אבל זה בהחלט אפשרי. זו הבחירה שלי.
בהצלחה.
אתה מדבר מניסיון ??
יש לך נדלן בארצות הברית ??
יש הרבה עבודות בעיניים לפי מה ששמעתי ואני לא מבין בזה כלום אין לי קשרים שם זה לדעתי סיכון גדול
לדעתי זה טוב רק למי שיש קשרים שם ומבין בזה וטס הרבה .

אתה מדב

אתה מדבר מניסיון ??
יש לך נדלן בארצות הברית ??
יש הרבה עבודות בעיניים לפי מה ששמעתי ואני לא מבין בזה כלום אין לי קשרים שם זה לדעתי סיכון גדול
לדעתי זה טוב רק למי שיש קשרים שם ומבין בזה וטס הרבה

אני מדבר מניסיון. יש הרבה עבודות בעיניים. צריך ללמוד לפני שמשקיעים (זה נכון ומומלץ בכל אפיק שתרצה), הסיכון הוא אם אתה לא יודע מה אתה עושה ואיננו אינהרנטי לאפיק השקעה זה, לא צריך קשרים ולא צריך לטוס הרבה.
כמו שכתבו לך אחרים לפני הפורום הזה עשיר במידע ואני ממליץ בחום שתעבור עליו--ועל מקורות מידע אחרים--בטרם נמשיך את השיחה. בהצלחה.

@Halbali07
כפורום הדוגל ומקדם פרישה ומחייה על הכנסה פסיבית, המיינסטרים הוא להעדיף השקעה בשוק ההון על פני נדל"ן לא רק בגלל האמונה התקווה וציפייה ששוק ההון יניב תשואת יתר אלא גם מפני שהשקעה בנדל"ן אינה פסיבית, כפי שתוכל למצוא התייחסויות למכביר בשרשורים אחרים מדובר בנכס הדורש לא מעט התעסקות וטרדות לכל אורך הדרך מה שמשקיעים רבים מוצאים כְּלׂא מתאים עבורם.
בסופו של דבר זאת בחירה אישית התלויה באופי יותר מאשר אסטרטגיית השקעה.

נ.ב. כדי להימנע מוויכוח מיותר האם השקעה בנדל"ן פסיבית או לא אתפשר ואכנה אותה הכנסה חצי פסיבית ;)

נערך לאחרונה ב:
אתה מדבר מניסיון ??
@אורי שהגיב לך כתב כאן הרבה מאוד בפורום בנושא הנדלן בו הוא עוסק באופן מקצועי, וכן גם @רוני. תשקיע מעט מאמץ ותעבור על מה שכבר נכתב בהקשר זה - אף אחד לא יכול לעשות את שיעורי הבית שלך במקומך. אחרי זה תוכל להבין את היתרונות והחסרונות ולגבש דעה משלך לגבי איזה סוג השקעה מתאים לך.

אוקיי שאלה אחרנוה

האם באמת אפשר להרווחי בשוק ההון ??
מה הסיכוי של להפסיד הכול ??
למה הרבה אנשים נופלים שם ??
זה השקעה מסוכנת ??
כמה זמן זה דורש כל יום לשבת מול המחשב ??
והאם יש מישהו בפורום הזה שהרוויח מאשר שהפסיד יותר בתווך הארוך ??
למה הרבה אנשים מפחדים משוק ההון ומגדירים אותו להשקעה לא בטוחה?
*וקראתי כבר את כל הכתבות בפורום זה לא קשור עדיין קשה להחליט יש הרבה חילוקי דעות.

תודה לכולם על הסבלנות והעזר. :)

האם באמת אפשר להרווחי בשוק ההון ??
כן
מה הסיכוי של להפסיד הכול ??
בדרכי השקעה מסוימות מאוד קטן, בדרכים אחרות מאוד גבוה
למה הרבה אנשים נופלים שם ??
לא משקיעים נכון
זה השקעה מסוכנת ??
תלוי ביחס למה אתה בודק ובאיזה דרך אתה משקיע
כמה זמן זה דורש כל יום לשבת מול המחשב ??
בחלק מהשיטות כמה שעות בשנה(בהגזמה)
והאם יש מישהו בפורום הזה שהרוויח מאשר שהפסיד יותר בתווך הארוך ??
כן
למה הרבה אנשים מפחדים משוק ההון ומגדירים אותו להשקעה לא בטוחה?
בדרך כלל משקיעים לא נכון ונועלים הפסדים. השוק הוא באמת תנודתי ולא בטוח אבל בטווח הארוך רווחי(לפחות מאז שנוצר ועד היום)

אף אחד לא יכול לעשות את שיעורי הבית שלך במקומך.
זה לדעתי המשפט שצריך לסכם את כל הפוסט המביך הזה.
ניכר מהאופן בו בחרת להתנסח שאתה שכולך במיינדסט של לחפש קיצורי דרך ולא רוצה להשקיע את הזמן בללמוד כלום.
גם אני יכול משיחה עם נהג מונית להגיע למסקנות המתוחכמות ש-"אני כבר יודע להשקיע רק בנכסים (כי מניות ואג"ח הם לא נכסים בכלל?) ושבורסה זה הכל סתם קזינו." (כי לקחת משכנתא של 80% זה המקום הכי בטיחותי בעולם להחנות בו את הכסף?!)

*וקראתי כבר את כל הכתבות בפורום זה לא קשור עדיין קשה להחליט יש הרבה חילוקי דעות.
נכון, הדיעות חלוקות וזה מה שמעניין בפורום הזה.
בנוסף לפורום אני ממליץ בחום לקרוא את הבלוג של הסולית.
בבלוג תוכל לקרוא וללמוד על רוב סוגי ההשקעות בארץ ובחו"ל, נדלן והרשימה ארוכה.
הלינק לבלוג של הסולידית

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ס אנקדוטה: איך חסכתי עשרות אלפי שקלים על ביטוח חיים צרכנות פיננסית 7
CoinCollector חסכתי למשכנתא - מה עכשיו ? נדל"ן 21
ת כמה חסכתי בחודש מרץ ואיך מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 51
F חסכתי, מעוניין לפתוח תיק השקעות ראשון - כמה שאלות שוק ההון 16
ס איך חסכתי 1000 ש"ח בחודש ב 45 דקות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 21
D הלוואה 200,000 שח צרכנות פיננסית 5
B איך קונים דירה ב-200 ש"ח לחודש (לפי טמקא)? פוסטים מאיכות נמוכה 20
adirkol להעביר לארץ 200,000 דולר, עמלות ומיסוי שוק ההון 5
L ההצעה בחוק ההסדרים הקרוב, מי שיש לו אחזקה בקריפטו ששווה מעל 200 אלף שח יהיה חייב בדיווח על כך. פוסטים מאיכות נמוכה 13
Y מתקפת הפישינג של ”דואר ישראל”: כתב אישום נגד הפלסטיני שעקץ 200 אלף ש”ח מישראלים פוסטים מאיכות נמוכה 2
D תלוש משכורת עבור עבודה חד-פעמית של 200 ש"ח צרכנות פיננסית 5
Myrath השקעת 200 אלף ש"ח באופן פאסיבי שוק ההון 52
א היכן להשקיע 300 אלף שקל? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
מ מה לעשות עם 80 אלף דולר? שוק ההון 7
S קרן השתלמות נזילה על סך 20 אלף ש״ח ללא הפקדות בזמן הקרוב - האם לפדות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
A השקעת במתחם האלפיים/אלף דרך יזם נדל"ן 5
F האם יש איך לצמוח ולהתפתח מ80 אלף בלבד? אוף טופיק 7
Y הגשת דו״ח מס עבור הפקדות של יותר מ500 אלף מיסים 0
ב 150 אלף הופיעו בחשבון (IB) צרכנות פיננסית 35
W זוג בני כמעט 30 שרוצים להתפתח כלכלית- חוסכים כל חודש 14 אלף ורוצים להשקיע שוק ההון 12
השקעה לא מזל מה נכון לעשות עם 60 אלף שקל - דיבידנד VS הלוואה צרכנות פיננסית 29
מ מיטב דש- מינימום לפתיחת קרן השתלמות בניהול אישי- 300 אלף? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 12
S תיק השקעות - מאה אלף שקל - בן 19 לפני גיוס שוק ההון 2
מ איפה כדאי לקנות דירה שנייה להשקעה בארץ בתקציב של 600 אלף שקלים נדל"ן 4
ש תיק השקעות 100 אלף שקל שוק ההון 16
K חשבון מטח 170 אלף יורו שוק ההון 8
N מופסד 60 אלף שקל... שוק ההון 343
M חברה שלי רוצה להשקיע 15 אלף ש"ח לטווח ארןך שוק ההון 10
E רוצה להעביר 70 אלף שקל לקופות גמל להשקעה. כדאי בתקופה הזו ומה הדמי ניהול? שוק ההון 61
ש תיק 250 אלף שוק ההון 30
ש דמי ניהול בתיק עד 150 אלף שוק ההון 3
4 הדרך הזולה להשקיע סכום של 300 אלף בסיכון מינימלי לזוג פנסיונרים שוק ההון 11
I האלטרנטיבה הטובה ביותר לסגירת חוב של פחות מ10 אלף שח צרכנות פיננסית 11
ר השקעות בארה״ב מעל 60 אלף דולר שוק ההון 10
4 יצירת תיק שיכניס 12 אלף בשנה שוק ההון 10
oz1987 לקנות דירת 4 חדרים ב-120 אלף שקל: 5 ישראלים שהחליטו לעשות הרבה כסף בחו"ל נדל"ן 31
Jenia29 משיכת כספי פיצויים ע"ס 50 אלף צרכנות פיננסית 4
מ עזרה בתמהיל משכנתא ל350 אלף שח נדל"ן 12
ל חיסכון של כ-50 אלף ש''ח, מתלבט האם להעביר לקופת גמל להשקעה שוק ההון 14
Y היכן להשקיע 150 אלף שקלים? שוק ההון 16
פ סטודנט שמבקש הסבר לקופת גמל עם 100 אלף ,לא מניבה שמנוהלת ע"י הבנק ..אשמח לעזרה שוק ההון 8
waskindalost כותרת מגלובס - 30% ממשקי הבית צברו חוב צרכני של 94 אלף שקל בממוצע מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 72
G שמלת חתונה עד אלף ש"ח שלא נראית סמרטוט ל-45 יום מהיום אוף טופיק 24
מ ביטול הטבת מס עבור משכורת מעל 24.2 אלף שח שוק ההון 36
nils 22 אלף טונות של זהב במקדשים בהודו שוק ההון 4
א השקעה של 950 אלף לחצי שנה שוק ההון 4

נושאים דומים

Back
למעלה