• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

התמודדות עם דירה שכנה שמושכרת בBooking

תלוי כמה מלוכסנות העיניים שלהם וכמה צהוב העור שלהם. אתה (או ה"חבר" שלך) גזען מטונף.

לא צריך לחפש גזענות בכל פינה. והתגובה שלך שגויה באופן בוטה.

הציון של פועלים סינים בא כדי להמחיש שמדובר בפועלים זרים. באותה המידה יכל לכתוב "פועלים זרים", והמסר הכללי של ההודעה היה נשאר.

כתיבת פועלים "מזרחיים" לא היתה מעבירה את המסר שמדובר בפועלים זרים, ולכן לא שקולה בכלל.

@זבלן אוקראיני עם יד על הלב, תמכור/סיים חוזה ותעבור. גלגל את הצרה למישהו אחר.

אני שונא להביא פתרונות כל כך סתומים, אבל לא ראיתי שום דרך התמודדות אחרת עם בניין בעייתי בעצמי - שגם הצליחה. אנשים פה לא התייחסו לזה ממש, אבל אם אתה בוחר ללכת במסלול המשפטי, זה יכול להיות להעכיר את כל יחסי השכנות בבניין. ויחסי שכנות טובים בבניין משותף, זה נכס בפני עצמו... :roll:

לשכן יש בן אוטיסט שצועק בקולי קולות בלילות? (ואין מה לעשות עם זה חוקית, כי זה חלק מהנכות שלו)
השכנה משתלטת ומגדרת שטחים משותפים? (השופט יגיד לך שזה ״נעשה במידה סבירה שלא פוגעת בך״)

עזוב את הצרה הזו וחפש בית חדש...

@זבלן אוקראיני עם יד על הלב, תמכור/סיים חוזה ותעבור. גלגל את הצרה למישהו אחר.

אני שונא להביא פתרונות כל כך סתומים, אבל לא ראיתי שום דרך התמודדות אחרת עם בניין בעייתי בעצמי - שגם הצליחה. אנשים פה לא התייחסו לזה ממש, אבל אם אתה בוחר ללכת במסלול המשפטי, זה יכול להיות להעכיר את כל יחסי השכנות בבניין. ויחסי שכנות טובים בבניין משותף, זה נכס בפני עצמו... :roll:

לשכן יש בן אוטיסט שצועק בקולי קולות בלילות? (ואין מה לעשות עם זה חוקית, כי זה חלק מהנכות שלו)
השכנה משתלטת ומגדרת שטחים משותפים? (השופט יגיד לך שזה ״נעשה במידה סבירה שלא פוגעת בך״)

עזוב את הצרה הזו וחפש בית חדש...
האמת זו שאלה משפטית מעניינת. אם יש לך מעל הדירה שלך שכנים זבלים בני זבלים שמרעישים בערך מהבוקר עד הלילה ואתה מוכר את הדירה שלך כי אין לך איכות חיים. האם אתה מחויב בגילוי נאות לגבי המצב? תכל'ס אין חוק שמחייב אותך, וגם השכנים זה משהו שמחוץ לשליטתך. גם אם יתבעו אותך, אם אין איזה מסמך רשמי שהתלוננת על רעשים או תבעת, אתה תמיד יכול לטעון שאצלך זה לא הפריע.

במקרים מסוימים אין מה לעשות, במקרים אחרים דווקא יש. זה פשוט באמת דורש השקעה של כסף ושל אנרגיות נפשיות, כשאתה לפחות מקווה שבסוף תזכה לשקט המיוחל.

לגבי השתלטות על שטחים משותפים שזו גם כן מכת מדינה - עם זה דווקא יש מה לעשות במידה ופועלים מיד, וזה לא חייב להגרר להליך משפטי ארוך אלא אפשר להגיש תביעה אצל המפקח על המקרקעין. זה הרבה יותר פשוט כשכל השכנים בבניין פועלים ביחד. במקרים שאני ראיתי לרוב אנשים פשוט נוטים להיות פאסיביים ולהמנע מעימותים, ושכנים בריוניים מנצלים את זה בשביל לבנות מחסנים ולספח לעצמם גינות.

אבל כן, בתור אדם שרוצה לחיות ולהתקדם, הדבר החכם הוא פשוט לעבור מקום ולא לשחות בכל השיט הקטנוני הזה, הבעיה היא שמישו אחר יצטרך להתמודד עם זה

עצם זה שהוא ציין את המוצא האתני שלהם = הוא גזען (?)
לא סתם ציין כפרט שולי אלא כסיבה העיקרית.
האלמנט האתני יכול להעיד שהם עובדים זרים ושהדירה מושכרת על ידי עסק ולכן אם אני זוכר נכון המשכיר חייב להיות עסק בעצמו - וזו אולי נקודה שיכולה לעזור אל מול הרשויות.

בכל מקרה אני מסכים עם @yossik כנראה שאין הרבה מה לעשות.

רעש של מסיבות זאת לא בעיה אמיתית לדעתך?
והאם זה באמת נראה לך סביר שאני אצטרך לגשת לדייר (שמתחלף על בסיס יום יומי, ולפעמים יש 2 קבוצות דיירים נפרדות כי הדירה מחולקת) על בסיס יום יומי (או לילי, לצורך העניין) ולהעיר על רעש?
ומה עם מכונית זבל שעוברת ברחוב ועושה רעש? ומה עם לנסות למצוא פתרון במקום לעשות רעש וככה ליצור בלגן לכל הבניין?

ומה עם מכונית זבל שעוברת ברחוב ועושה רעש? ומה עם לנסות למצוא פתרון במקום לעשות רעש וככה ליצור בלגן לכל הבניין?
1. בניגוד למסיבה אצל השכנים, אתה נהנה מהשירות של מכונית הזבל ולא היית רוצה שהיא תפסיק להגיע לבניין.
2. מכונית זבל עושה רעש למשך חמש דקות וממשיכה לדרכה. מסיבה יכולה להיות למשך 4 שעות.

1. בניגוד למסיבה אצל השכנים, אתה נהנה מהשירות של מכונית הזבל ולא היית רוצה שהיא תפסיק להגיע לבניין.
זה לא בהכרח נכון..... אם זה היה נכון אז אנשים היו משלמים על כך מרצונם החופשי.

2. מכונית זבל עושה רעש למשך חמש דקות וממשיכה לדרכה. מסיבה יכולה להיות למשך 4 שעות.
כמה כבר מסיבות יש בבתים פרטיים? זאת נראית לי הגזמה מטורפת.

זה לא בהכרח נכון..... אם זה היה נכון אז אנשים היו משלמים על כך מרצונם החופשי.
אם זה לא היה שירות שהעירייה מספקת אנשים היו בהחלט משלמים מרצונם החופשי.

נכון אבל בפועל כעת אונסים את הציבור לשלם ולכן זאת לא חברת שירות אלה חברת כפיה.
האלטרנטיבה הייתה שאנשים ישליכו את הזבל ברחוב. הפתרון של פינוי אשפה מרוכז על ידי הרשויות לא הומצא אתמול ולא ייחודי לישראל. אם יש לך רעיון טוב יותר אתה מוזמן להציע לגורמים הרלוונטיים.

כמה כבר מסיבות יש בבתים פרטיים? זאת נראית לי הגזמה מטורפת.
תגדיר בית פרטי, האם בית שבו הדיירים מתחלפים על בסיס יום יומי הוא פרטי? פרטי של מי?
אבל אתה צודק, זאת הגזמה מטורפת, אין הרבה מסיבות ואני סתם טרחן שמחפש לריב, ושעות השינה שלי סבירות לחלוטין.

האלטרנטיבה הייתה שאנשים ישליכו את הזבל ברחוב. הפתרון של פינוי אשפה מרוכז על ידי הרשויות לא הומצא אתמול ולא ייחודי לישראל. אם יש לך רעיון טוב יותר אתה מוזמן להציע לגורמים הרלוונטיים.
זה חייב להיות משהו שנעשה ללא כפיה..... בדיוק כמו שאתה מנקה בבית שלך ככה תנקה כאשר אתה זורק זבל כי זה משרת אותך.
אבל אתה צודק, זאת הגזמה מטורפת, אין הרבה מסיבות ואני סתם טרחן שמחפש לריב, ושעות השינה שלי סבירות לחלוטין.
לדעתי אתה קנאי כי הלשנת עליו לאח הגדול (העלמת מסים) כי משעמם לך..... תנסה להתרכז בעניין. אם הרעש הוא חמור אתה יכול להזמין משטרה (ארגון ששודד אותך) אבל רצוי מאוד שתנסה לדבר עם בעל הדירה בגישה יותר נחמדה ולא תוקפנית כמו שהצגת פה. אם היו מלשינים עליך למס הכנסה אז הייתה מנסה לעזור לשכן שהלשין עליך?

זה חייב להיות משהו שנעשה ללא כפיה..... בדיוק כמו שאתה מנקה בבית שלך ככה תנקה כאשר אתה זורק זבל כי זה משרת אותך.
לא יודע באיזו מדינה אתה חי. אם פינוי אשפה יותנה בתשלום ישיר, אתה תגיע לערימות של זבל בלבנון. מוזמן לראות מה קורה בלבנון כדוגמה.

לא יודע באיזו מדינה אתה חי. אם פינוי אשפה יותנה בתשלום ישיר, אתה תגיע לערימות של זבל בלבנון. מוזמן לראות מה קורה בלבנון כדוגמה.
בלבנון לא מנקים רחובות כי אין כבר אוכל בגלל שהמדינה מגנה על האזרחים..... אם יש ערך בניקיון רחובות אז אנשים ישלמו על כך מרצונם החופשי.

לדעתי אתה קנאי כי הלשנת עליו לאח הגדול (העלמת מסים) כי משעמם לך..... תנסה להתרכז בעניין. אם הרעש הוא חמור אתה יכול להזמין משטרה (ארגון ששודד אותך) אבל רצוי מאוד שתנסה לדבר עם בעל הדירה בגישה יותר נחמדה ולא תוקפנית כמו שהצגת פה. אם היו מלשינים עליך למס הכנסה אז הייתה מנסה לעזור לשכן שהלשין עליך?
על סמך התגובות שלך פה אני חושד שאתה טרול, אבל בכ"ז אענה לך ברצינות:
1. אני יכול להזמין משטרה , והזמנתי משטרה מספר רב של פעמים, אבל זה פתרון נקודתי לדיירים שנמצאים באותו לילה. (זה בהנחה והדיירים אכן שומרים על השקט אחרי שהשוטרים עוזבים את הזירה, מה שלא תמיד קורה)
לא הגיוני להזמין משטרה על בסיס שבועי כי הדיירים מתחלפים בתדירות כזאת גבוהה.
מה גם שלא מדובר בדיירים נורמטיבים של בניין מגורים, אלא אנשים שבאים לחגוג.
אני שוב אציין שהבניין שלי לא באזור מגורים אטרקטיבי מבחינה תיירותית, לכל אותם דיירים אין מה לחפש פה בשביל לנפוש, והם פשוט באים לכאן בשביל לעשות מסיבות ואלוהים יודע מה.
חוץ מזה, אם לדעתך משטרה היא ארגון ששודד אותי, למה אתה מציע לי אותו כפתרון?

2. הבעל דירה מתנער מאחריות, ואת זה ניתן להבין מהפוסט הראשוני שלי:
"הבעל דירה לא זמין בטלפון בשעות הלילה כשהם מרעישים, ומכחיש שהדיירים שלו בעייתים, ושהוא בוחר את כולם בקפידה"
איך אתה מציע לפנות לבעל דירה?
הוא לא גר פה ואותו מעניין רק הכסף.

3. "הלשנתי" עליו למס הכנסה כי זה אמצעי לגיטמי להחזיר את השקט בלילות, מכיוון שאותו מעניין רק הכסף.
אם זה יפגע בו כלכלית, ייתכן והוא יזנח את הדירה הזאת ויעבור למקום אחר.
אני מבין שזה כזה כואב לך כי אתה מדבר מתוך פוזיציה כלשהי וגם אתה מעלים מס? או שאתה סתם עוד קוקוריקו אנטי ממסדי?

3. "הלשנתי" עליו למס הכנסה כי זה אמצעי לגיטמי להחזיר את השקט בלילות, מכיוון שאותו מעניין רק הכסף.
אם זה יפגע בו כלכלית, ייתכן והוא יזנח את הדירה הזאת ויעבור למקום אחר.
יפה.... אז אתה מנסה לפגוע בשכן שלך אז אל תתפלא אם השכן לא ישים עליך.

שיהיה לך כל טוב....

יפה.... אז אתה מנסה לפגוע בשכן שלך אז אל תתפלא אם השכן לא ישים עליך.

שיהיה לך כל טוב....
יש לך נטייה שיטתית להתייחס בתגובות רק למה שתואם את האג'נדה שלך, ממליץ לך לעבוד על זה כי אחרת אי אפשר לקחת אותך ברצינות.

כל טוב ידידי.

יש לך נטייה שיטתית להתייחס בתגובות רק למה שתואם את האג'נדה שלך
יש לך בעיה עם השכן ..... תנסה לדבר איתו ולהבין אותו ולמצוא פתרון אחרת תעשה לו צרות. יצרת אצלי תחושה שאתה מחפש לריב ולא למצוא פתרון.... הרי אם אתה הייתה משכיר דירה גם אותך היה מעניין כסף. העניין הוא המוזיקה מאוחר בלילה אז דבר איתו על זה בבוקר ותסגור עניין. גם אל תשכח שהוא לא יכול לשלוט בדיירים אלה רק לבקש מהם את הדברים הנ"ל.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
C התמודדות עם לחץ חברתי לרכישת דירה אוף טופיק 51
T התמודדות עם מסרונים לא רצויים מה לעשות? אוף טופיק 13
M התמודדות עם אבא חולה נפש ותהיות קריירה.. התפתחות אישית 31
deussex התמודדות עם אי תיאום ציפיות בעבודה ויציבות נפשית התפתחות אישית 17
deussex התמודדות עם קנאה התפתחות אישית 69
IAmSam התמודדות וחלוקה של הון חדש צרכנות פיננסית 21
A דרכי התמודדות עם מגפת הקורונה אוף טופיק 4
Wonko התמודדות עם טעות של מס הכנסה מיסים 9
Yuval328 התמודדות מול מס הכנסה - ברוקר זר צרכנות פיננסית 11
nick מס רכישה - דרכי התמודדות נדל"ן 54