• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

השקעה באמצעות יורו

Rahash

משתמש בכיר
דירוג
844
היי כולם,

אני גר ועובד באירופה ומרוויח משכורת ביורו. לצערי אני עדיין לא דובר את השפה המקומית כאן ואני רחוק מלהתמצא בשוק ההון המקומי, המכשירים הפיננסיים המקומיים על יתרונותיהם, חסרונותיהם וכו׳.
קיים איזשהו מכשיר פיננסי (ישראלי, או משהו פשוט ומוכר אחר) שיאפשר לי להפקיד כספים באמצעות העברה מחשבון הבנק המקומי שלי (אל חשבון בנק אירופאי כך שלא אשלם על ההעברה עצמה), דרכו אוכל להשקיע במדדים כמו SP500 או אחרים, ולבסוף למשוך את הכספים בחזרה אל חשבון הבנק האירופאי שלי?

תודה מראש :)

היי כולם,

אני גר ועובד באירופה ומרוויח משכורת ביורו. לצערי אני עדיין לא דובר את השפה המקומית כאן ואני רחוק מלהתמצא בשוק ההון המקומי, המכשירים הפיננסיים המקומיים על יתרונותיהם, חסרונותיהם וכו׳.
קיים איזשהו מכשיר פיננסי (ישראלי, או משהו פשוט ומוכר אחר) שיאפשר לי להפקיד כספים באמצעות העברה מחשבון הבנק המקומי שלי (אל חשבון בנק אירופאי כך שלא אשלם על ההעברה עצמה), דרכו אוכל להשקיע במדדים כמו SP500 או אחרים, ולבסוף למשוך את הכספים בחזרה אל חשבון הבנק האירופאי שלי?

באיזו מדינה אתה מתגורר ? אני יכול אולי לעזור בקשר לצרפת .

בכל מקרה לידיעה כללית בלבד אני משקיע בקרנות האיריות ביורו דרך אמסטרדם שמאוגדת בבורסה אחת גדולה שנקראת יורונקסט . יורונקסט כוללת את הבורסות של אמסטרדם פריז בריסל ליסבון ועכשיו גם אירלנד שנרכשה לאחרונה על ידי יורונקסט . מבחינתי 5 הבורסות שהזכרתי הן בורסות מקומיות לצורך עמלות קנייה ומכירה.

אני פועל דרך הבנק האינטרנטי שלי בצרפת בתנאים מצויינים אבל יש כמה ברוקרים אירופאיים שפועלים בכמה מדינות כמו Degiro, Binck , Saxo bank

נערך לאחרונה ב:
אתה יכול להעביר יורו לחשבון שלך ב-Interactive Brokers (חפש עליהם בפורום) חינם בהעברת SEPA ולקנות דרכם מרוב הבורסות באירופה או להמיר לדולרים בשער הרציף (!) ולקנות ניירות אמריקאים. שים לב שיש ל-IB עמלה חודשית אם שווי התיק פחות מ-$100K.

סביר ששתי האופציות יצאו לך יותר זולות מאשר לעשות את זה ישירות באירופה (בד"כ לא ידידותיים בכל מה שנוגע לעמלות), אבל לא בדקתי.

היי כולם,

מצטרף להמלצה על DEGIRO, אני משתמש דרכם כבר שנתיים ומאוד מרוצה, ממשק נוח, העברות מהבנק לא עולות כסף ופעם בחודש אתה יכול לקנות ETF מהרשימה שלהם בחינם.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
I אסטרטגיית השקעה ארוכת טווח באמצעות קרנות מחקות מדד שוק ההון 14
P הסבר על השקעה באג"ח באמצעות קרנות מחקות שוק ההון 5
M השקעה בנדל"ן באמצעות margin loan שוק ההון 13
O השקעה באמצעות תיק השקעות עצמאי בסכום נמוך שוק ההון 14
א השקעה בזהב באמצעות קרן השתלמות בניהול אישי שוק ההון 2
G השקעה באמצעות קרן נדל"ן 16
ל דילמת מינוף תיאורטית - השקעה בדירה 100% באמצעות משכנתא נדל"ן 54
א השקעה בנדלן באמצעות Fundrise שוק ההון 0
עש לילה האם השקעה באמצעות קרנות אינדקס הורגת את התחרות בין חברות? שוק ההון 4
ה השקעה באמצעות חברה בע"מ - יתרונות וחסרות מיסים 10
ה השקעה באמצעות מנהל תיקים בחשבון הבנק לעומת השקעה פסיבית על ידי רכישת קרנות נאמנות שוק ההון 31
Y השקעה באמצעות בית השקעות - ניהול שלהם או שלי שוק ההון 39
מ השקעה במדדים באמצעות הוראת קבע שוק ההון 45
איתמר חסון השקעה באמצעות בית השקעות עבור ישראלים בעלי אזרחות אמריקאית שוק ההון 17
א השקעה באמצעות חברה שוק ההון 174
H השקעה באמצעות דולר שוק ההון 4
doc29 השקעה בנדל"ן בארץ באמצעות "מתווכי חבילה" שוק ההון 40
wa11a השקעה בהודו וסין באמצעות קרנות שוק ההון 3
מ השקעה, קרן כספית ועו"ש שוק ההון 2
@ השקעה בנחושת שוק ההון 19
T החלת ותק קרן השתלמות בין גופי השקעה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
ר השקעה חודשית במדד לצורך חיסכון בקופת גמל להשקעה או בברוקר שוק ההון 6
M השקעה ב IBKR במטבעות שונים עם ריבית גבוהה במיוחד- מה הקאץ'? שוק ההון 3
צ העלאת דמי ניהול בשינוי מסלול השקעה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
א השקעה mutual funds לעומת SGOV שוק ההון 13
M שינוי מסלול השקעה בפנסיה - תוך כמה זמן? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
R תמהיל השקעה לפנסיונר שוק ההון 17
A ניודים מגוף אחד לאחר, שינוי מסלול השקעה - מה ידוע ומה לא ידוע? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
D התלבטות בין רכישת דירה 3 להשקעה לבין המשך השקעה בקרן כספית + קה"ל נדל"ן 9
ג השקעה במינוף - בדיקת שפיות שוק ההון 25
S אפיק השקעה ראשוני לצעירה עם משכורת נמוכה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
G השקעה מחו״ל שוק ההון 5
אור כחול אלטרנטיבות השקעה לפיקדון בנקאי שוק ההון 7
צ השקעה במדד - הגיוני? שוק ההון 19
E 500 אש״ח אפשרויות השקעה? שוק ההון 20
ס השקעה ב-SCHG בעקבות הפוסט על השקעות לילד דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 11
O השקעה פאסיבית לאזרחים אמריקאים שוק ההון 5
K התלבטות לגבי מסלולי השקעה בקופת גמל בתיקון 190 שוק ההון 0
T משכנתא או השקעה נדל"ן 5
S השקעה בסיכון גבוה שוק ההון 55
S השקעה דרך אפליקציית בלינק שוק ההון 2
M העברת השקעה מכספית ל? שוק ההון 5
I השקעה בקרנות מנוטרלות מט"ח שוק ההון 3
Z חשבון השקעה לאחר נישואין שוק ההון 0
T להגדיל משכנתה בשביל השקעה שוק ההון 2
A השקעה לטווח בינוני שוק ההון 3
ש השקעה במדדים, האם באמת הנכון זה להשקיע באותו מדד כל הזמן או לפתוח אפיקים חדשים? שוק ההון 15
Y השקעה של 350000 למשך שנתיים וחצי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 15
G השקעה בחברה עם רכיב אג"חי השקעות אלטרנטיביות 5
P הסתמכות על השקעה במדדים - לבנות על תיק ההשקעות לעתיד. פוסטים מאיכות נמוכה 5

נושאים דומים

Back
למעלה