• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

השוואת הצעות של בתי השקעות ישראליים

• פותח הנושא Mose
  • פורסם בתאריך

Mose

משתמש סולידי
דירוג
6
אני מנהל כרגע תיק השקעות באינטרקטיב ישראל ומעוניין לעבוד לבית השקעות ישראלי מטעמי מיסוי.
עשיתי סקר שוק של בתי ההשקעות הישראליים, בדקתי את פסגות, מיטב דש ואקסלנס טרייד וקיבלתי את ההצעות הבאות:
פסגות:
דמי טיפול חודשי 10 ש"ח
עמלות ק/מ ישראל: מניות (כולל קרנות מחקות ונאמנות) 0.07 אג"ח 0.06 מק"מ 0.05 מינימום 2 שקל
עמלות ק/מ ארה"ב: 1 סנט למניה עם מינימום 7 דולר
עמלת המרת מט"ח: כתוב בהצעה 0.10% הבחור אמר לי שהעמלה שלהם היא אגורה או פחות משער יציג.
עמלת משיכה בשקלים: 10 ש"ח
עמלת משיכה במט"ח: תיקבע על פי הבנק אליו מועבר המט"ח

מיטב דש:
דמי טיפול חודשי: 19.65 ש"ח
עמלות ק/מ ישראל: מניות (כולל קרנות) 0.09 אג"ח 0.08 מקמ 0.06 מינימום 4.65 שקל
עמלת ק/מ ארה"ב: 1 סנט למניה עם מינימום 5$ או 8$ תלוי במערכת המסחר שמשתמשים בה
עמלת המרת מט"ח: 2 אגורות משער יציג (הוא כתב במייל 210 פיפס)
עמלת משיכה בשקלים: פטור
עמלת משיכה במט"ח: 15 יחידות של מטבע המשיכה
עמלת דיבידנד (המקום היחידי שיש בו ממה שראיתי): 0.09

אקסלנס:
דמי טיפול: שנה ראשונה פטור מדמי טיפול חודשיים שנה שניה 15 שקל חודשי עם קיזוז
עמלת ק/מ ישראל: מניות 0.085, קרן מחקה 0.07, קרן נאמנות 16 ש"ח, אג"ח 0.07 מק"מ 0.05
עמלת ק/מ ארה"ב: 1 סנט למניה עם מינימום 5 דולר
עמלת המרת מט"ח: 2 ארוגות משער יציג
עמלת משיכה בשקלים: 5 משיכות בשנה פטורות מעמלה
עמלת משיכה מט"ח: 15 דולר

על פניו נראה שפסגות הכי אטרקטיביים כי כסוחר פסיבי לטווח ארוך מעניין אותי בעיקר עמלות המרה למט"ח, דמי טיפול חודשיים ועמלות משיכה (גם לא ממש) אבל עדיין מחכה להצעת נגד ממיטב דש ושואל פה אם למישהו יש המלצה ספציפית על בית השקעות או אולי בעיות ספציפיות מעבר לתנאים היבשים (שירות לקוחות גרוע, מערכת איטית ומעצבנת וכו') בנוסף לזה חשוב לי שיהיה אפשר להעביר את התיק שקיים כבר באינטרקטיב ישראל לבית השקעות הישראלי. בפסגות אמרו לי שזה אפשרי וצריך רק לבוא למשרדים לצורך זיהוי, באקסלנס אמרו שזה מסובך אבל אפשרי וגם צריך לבוא למשרדים לצורך זיהוי, במיטב דש אמרו שאי אפשר, שהאנשים מפסגות ואקסלנס משקרים כדי שאפתח אצלהם וצריך להעביר את התיק לבנק שלי ומשם רק אפשר להעביר לבית השקעות, השאלה מי צודק כי זה גם פקטור רציני בהחלטה שלי (שנוטה יותר לפסגות אם הם לא מחרטטים אותי). אשמח להערות, דברים שאולי פספסתי וצריך לשאול וסתם דעות מה אתם הייתם עושים. תודה :)

נ.ב
אני זוכר שפעם ראיתי פה טבלה ענקית שאנשים רשמו את התנאים שהם מקבלים בבית השקעות שלהם כרגע, לא מצליח למצוא את זה מישהו יודע על מה אני מדבר ויכול לשלוח לי? תודה.

גוגל: הסולידית השוואת בתי השקעות
לא הפוסט בבלוג, אותו ראיתי והוא לא מעודכן, אני זוכר שראיתי בפורום טבלה ממש גדולה שאנשים כתבו מה הציעו להם ספציפית. אולי זה לא היה פה

עמלת המרת המטח בפסגות מקובלת עלייך?

מוזמן להכין סימולציה ע״פ העמלות ושתשקף את סכומי ההפקדות, התדירות שלהם וכו׳
בהצלחה.

וגם אולי תשקול לשתף ו/או לפרט בתכנית ההשקעה שלך ואולי לזכות בהערות שלא חשבת עליהן.

אתה תחסוך כמה עשרות שקלים מקסימום בשעה שבעתיד אתה מסתכן באיבוד חלק רחב מהתיק
קרא את - פירמידת הצרכים של המשקיע.

אתה תחסוך כמה עשרות שקלים מקסימום בשעה שבעתיד אתה מסתכן באיבוד חלק רחב מהתיק
קרא את - פירמידת הצרכים של המשקיע.
עמלות המרה בטווח הארוך יכולות להיות הרבה יותר מכמה עשרות שקלים מקסימום, חשובה לי גם האופציה להעביר את התיק הקיים שלי מאינטרקטיב לברוקר החדש כדי לא ליצור אירוע מס. בנוסף לזה חשוב לי ביקורת מאנשים שכבר משתמשים בבתי ההשקעות כדי להבין מה רמת שירות הלקוחות שם והאם המערכת נוחה. למה אני מסתכן באיבוד חלק רחב מהתיק?

ההצעות הבאות:
פסגות:
דמי טיפול חודשי 10 ש"ח
עמלות ק/מ ישראל: מניות (כולל קרנות מחקות ונאמנות) 0.07 אג"ח 0.06 מק"מ 0.05 מינימום 2 שקל
עמלת המרת מט"ח: כתוב בהצעה 0.10% הבחור אמר לי שהעמלה שלהם היא אגורה או פחות משער יציג.
אני מעוניין כרגע לפתוח תיק בפסגות בשביל אבא שלי , הנציג הציע לי עמלות יותר גבוהות, ניסיתי להתמקח והוא ענה לי שאני יביא שם של חבר שקיבל הצעה יותר נמוכה...
יש לך איזה טיפ בשבילי איך להוריד אותו?
כמה היה הסכום החד פעמי שהפקדת?
נ.ב יש עוד מישהו שהפקיד סכום התחלתי נמוך (לא יותר מ 50,000) שקיבל תנאים כאלה? אשמח מאוד אם יוכל ליצור איתי קשר במייל a0583218#gmail.com

נערך לאחרונה ב:
פסגות:
דמי טיפול חודשי 10 ש"ח

אני מעוניין כרגע לפתוח תיק בפסגות בשביל אבא שלי , הנציג הציע לי עמלות יותר גבוהות, ניסיתי להתמקח והוא ענה לי שאני יביא שם של חבר שקיבל הצעה יותר נמוכה...
יש לך איזה טיפ בשבילי איך להוריד אותו?
כמה היה הסכום החד פעמי שהפקדת?
נ.ב יש עוד מישהו שהפקיד סכום התחלתי נמוך (לא יותר מ 50,000) שקיבל תנאים כאלה? אשמח מאוד אם יוכל ליצור איתי קשר במייל a0583218#gmail.com
אין אף אחד שקיבל תנאים כאלה?
הוא טוען שאף אחד לא יכול לקבל 0.07
אשמח שמי שקיבל שיצור איתי קשר במייל, תודה

לא התכוונתי גם לזה אבל תודה חחח מה שאני זוכר בדיוק זה טבלה ממש גדולה עם שורות בצבעים וזה יש מצב שזה היה אקסל בכלל ואני מתבלבל. בכל מקרה זה שולי מעדיף לקבל התייחסות לדברים האחרים
תחפש את הכותרת הבאה (נפתח ע"י אדם):
סקר העמלות הגדול (גוגל פורמס + תוצאות)

אין אף אחד שקיבל תנאים כאלה?
הוא טוען שאף אחד לא יכול לקבל 0.07
קיבלתי 0.06 על תיק הרבה יותר גדול. כמו שנאמר, זה לא חשוב כל כך בתיקים כאלה קטנים.
בתיק קטן עמלת המינימום היא לפעמים צוואר הבקבוק ועליה צריך לשים לב.

אני מנהל כרגע תיק השקעות באינטרקטיב ישראל ומעוניין לעבוד לבית השקעות ישראלי מטעמי מיסוי.
עשיתי סקר שוק של בתי ההשקעות הישראליים, בדקתי את פסגות, מיטב דש ואקסלנס טרייד וקיבלתי את ההצעות הבאות:
פסגות:
דמי טיפול חודשי 10 ש"ח

מיטב דש:
דמי טיפול חודשי: 19.65 ש"ח
עמלות ק/מ ישראל: מניות (כולל קרנות) 0.09 אג"ח 0.08 מקמ 0.06 מינימום 4.65 שקל
עמלת ק/מ ארה"ב: 1 סנט למניה עם מינימום 5$ או 8$ תלוי במערכת המסחר שמשתמשים בה
עמלת המרת מט"ח: 2 אגורות משער יציג (הוא כתב במייל 210 פיפס)
עמלת משיכה בשקלים: פטור
עמלת משיכה במט"ח: 15 יחידות של מטבע המשיכה
עמלת דיבידנד (המקום היחידי שיש בו ממה שראיתי): 0.09

אקסלנס:
דמי טיפול: שנה ראשונה פטור מדמי טיפול חודשיים שנה שניה 15 שקל חודשי עם קיזוז
עמלת ק/מ ישראל: מניות 0.085, קרן מחקה 0.07, קרן נאמנות 16 ש"ח, אג"ח 0.07 מק"מ 0.05
עמלת ק/מ ארה"ב: 1 סנט למניה עם מינימום 5 דולר
עמלת המרת מט"ח: 2 ארוגות משער יציג
עמלת משיכה בשקלים: 5 משיכות בשנה פטורות מעמלה
עמלת משיכה מט"ח: 15 דולר

על פניו נראה שפסגות הכי אטרקטיביים כי כסוחר פסיבי לטווח ארוך מעניין אותי בעיקר עמלות המרה למט"ח, דמי טיפול חודשיים ועמלות משיכה (גם לא ממש) אבל עדיין מחכה להצעת נגד ממיטב דש ושואל פה אם למישהו יש המלצה ספציפית על בית השקעות או אולי בעיות ספציפיות מעבר לתנאים היבשים (שירות לקוחות גרוע, מערכת איטית ומעצבנת וכו') בנוסף לזה חשוב לי שיהיה אפשר להעביר את התיק שקיים כבר באינטרקטיב ישראל לבית השקעות הישראלי. בפסגות אמרו לי שזה אפשרי וצריך רק לבוא למשרדים לצורך זיהוי, באקסלנס אמרו שזה מסובך אבל אפשרי וגם צריך לבוא למשרדים לצורך זיהוי, במיטב דש אמרו שאי אפשר, שהאנשים מפסגות ואקסלנס משקרים כדי שאפתח אצלהם וצריך להעביר את התיק לבנק שלי ומשם רק אפשר להעביר לבית השקעות, השאלה מי צודק כי זה גם פקטור רציני בהחלטה שלי (שנוטה יותר לפסגות אם הם לא מחרטטים אותי). אשמח להערות, דברים שאולי פספסתי וצריך לשאול וסתם דעות מה אתם הייתם עושים. תודה :)

נ.ב
אני זוכר שפעם ראיתי פה טבלה ענקית שאנשים רשמו את התנאים שהם מקבלים בבית השקעות שלהם כרגע, לא מצליח למצוא את זה מישהו יודע על מה אני מדבר ויכול לשלוח לי? תודה.
היי, אני גם מתעניין לאיזה בית השקעות לעבור (עובר מIBI כנראה לפסגות, בשל ההבדל בעמלת העברת המט"ח,

סקרן אם בחרת בסוף בפסגות ויש לך תובנות (על המערכת, חדרי המסחר, השירות והעמלות כמובן)

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
I השוואת הצעות תיקי השקעות - למה לתת משקל שוק ההון 13
ס השוואת קופת גמל להשקעה מול מסחר עצמאי שוק ההון 15
M קניית דירה ראשונה בפרויקט דירה בהנחה - השוואת תמהילים נדל"ן 52
V השוואת ביטוחי בריאות פרטיים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
ס השוואת פתיחת חשבון בנק בקפריסין מול אנגליה צרכנות פיננסית 2
D השוואת דמי ניהול או מעבר פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
M על השוואת מחירים נכונה למוצר בסופר מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 39
A השוואת אפשרויות פדיון פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
M השוואת תשואות בS&P 500 בקרונות השתלמות / קופות גמל להשקעה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
M השוואת קרנות השתלמות וקופות גלמל להשקעה מחקה מדד SP 500. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
א השוואת תשואות קופות גמל לסנופי שוק ההון 8
כ השוואת ביצועי קרנות נאמנות למדד שוק ההון 4
T השוואת תשואות קרנות מחקות ישראליות מול איריות - ממצאים אמפיריים? פוסטים מאיכות נמוכה 0
A מכירים אתר השוואת תיקים שלוקח בחשבון מס על איזון? שוק ההון 19
I השוואת תנאים בבנק מזרחי להצעות הייטקזון/מועדון הוט צרכנות פיננסית 42
I השוואת תמהילים של משכנתא נדל"ן 9
T השוואת עמלות בין הבנק למיטב דש שוק ההון 11
א השוואת הצעת עבודה אמריקאית לישראלית פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
C השוואת תנאים בפנסיה והשתלמות עבור מחקי מדד/IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
Y השוואת משכורות בהייטק התפתחות אישית 12
K השוואת תיק מנוהל לתיק עצמאי שוק ההון 2
S ביטוח רכב - השוואת מחירים 2021 צרכנות פיננסית 9
Y אלטשולר שחם VS מיטב דש - השוואת תשואות שוק ההון 28
משה גל אוזניות כפתור בלוטות' מומלצות וסולידיות. השוואת דגמים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 5
G השוואת תנאי עמלות בין אקסלנס לאחרים שוק ההון 13
1337justme השוואת פקדונות צמודי מדד שוק ההון 9
מ מסמך השוואת ביטוחי בריאות של לשכת סוכני הביטוח צרכנות פיננסית 2
Y השוואת פנסיה+השתלמות צרכנות פיננסית 3
ע השוואת קרן השתלמות לעצמאים שוק ההון 2
U השוואת ביטוח מבנה לבעלי משכנתא אוף טופיק 7
Octopus השוואת אסטרטגיות השקעה - עם/בלי רכישת דירה (+ גיליון סימולציות) שוק ההון 12
מ השוואת מסלולי השקעה בפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
A השוואת קרנות שוק ההון 31
U למה אלטשולר שחם לא מופיע בטבלת השוואת בתי השקעות שוק ההון 2
T השוואת עמלות בין בית השקעות ישראלי ל-IB שוק ההון 0
T השוואת ETF זר של S&P 500 שוק ההון 5
ramiv השוואת קרנות פנסיה - הפניקס מחקה מדד חו"ל - הראל מניות צרכנות פיננסית 2
O השוואת קומבינציות ETF איריות צוברות שוק ההון 42
ש השוואת דמי המרה בין מיטב לפסגות צרכנות פיננסית 5
ת לקראת התחלה - השוואת בתי מסחר להשקעה שוק ההון 1
Liron2035 קה"ש IRA הלמן-אלדובי, רכישת IWDA: השוואת עלויות ברוקר שוק ההון 9
ע השוואת ETF שוק ההון 3
Y השוואת גמל נט למדד שוק ההון 4