• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

המלצה על מאוורר או כל פתרון אוורור אחר

DanielRiks

משתמש רשום
דירוג
16
אהלן, אנחנו גרים במרכז הארץ בדירה שלא מצטיינת באוורור בלשון המעטה, קשה לשהות בסלון ובשאר החדרים מבלי להדליק מזגנים
אנחנו מנסים לחסוך קצת בעלויות החשמל, יש לנו מאווררים עומדים קלאסיים שלא בדיוק עושים את העבודה.
חשבנו לקנות את אחד מאלה (מאוורר מלבני שעומד על הרצפה) https://www.lastprice.co.il/p/33887/מאוורר-מגדל-מעוצב-XL-3D-כולל-שלט-Star/Star-XL3D-C32150-אפור

למישהו מכם יש נסיון טוב איתם? או לחלופין נסיון עם פיתרון אחר?
תודה רבה

למישהו מכם יש נסיון טוב איתם? או לחלופין נסיון עם פיתרון אחר?
אם הטמפרטורה בחדר גבוהה, מאוורר לא יקרר את החדר אלא ישיב רוח בטמפרטורה של החדר. בטמפרטורות של עשרים וקצת מעלות, הרוח יוצרת תחושת קרירות מסויימת. כשהטמפרטורה חמה יותר, מאוורר רק עושה רוח חמה, שאפילו יוצרת תחושת שרב.
יש לי מאוורר דומה למה שצירפת בקישור, אל תצפה ממנו לגדולות.

כדי להוריד את הטמפרטורה בבית כדאי להגיף את התריסים בשעות היום ולפתוח חלון בשעות הלילה (אם כי בימים אלו גם בלילה הטמפרטורה מתקרבת לשלושים מעלות).

הכי טוב מאוורר תקרה. כאחד שסובל מאד מחום, אני ישן כל הקיץ הנוראי הזה עם מאוורר דלוק וזה עושה הבדל עצום. אפילו בלי לקרר את החדר, התנועה של האוויר מגדילה את זרימת האוויר בחדר בין החלונות והדלתות, וגם משב רוח עדין על העור יוצר אידוי וקירור שמאד עוזר. שלא כמו מאוורר עומד, מאוורר תקרה עושה סירקולציה של כל החדר, מפזר אוויר בצורה די אחידה בכל החדר, לא תופס מקום, בד״כ מאד שקט. ואפשר גם להחליף בין כיוון הסיבוב, למי שאוהב להרגיש את משב הרוח שמים אותו לדחוף אוויר מטה, למי שלא ורק רוצה סירקולציה בלי משב רוח, שנים אותו לדחוף אוויר מעלה.

אם זה דירה שכורה, הייתי מתקין בכל מקרה על חשבוני ופשוט לוקח את המאווררים איתי לדירה הבאה (זה מה שעשינו), ואפשר גם לבקש מבעל הבית לעשות על חשבונו ושישאר בדירה. אם זה דירה בבעלותכם, אין שאלה בכלל (עשינו מאוורר תקרה בכל חדר).

תודה רבה על ההמלצות, באמת חשבנו על מאוורר תקרה וירדנו מזה כי הדירה שכורה, אבל בעקבות ההמלצה אני אבדוק את העלויות

אם הוא יעשה את העבודה ובעקבותיו נפעיל פחות מזגן אז ההוצאה הזאת לגמרי תחזיר את עצמה

מצטרפת להמלצה על מאורר תקרה, לא הדלקתי מזגן בלילה כבר שנים!
מאוד חשוב להתאים אותו לגודל החדר, יש לי חברים שהתקינו מאורר מאוד יוקרתי, עוצמתי וגדול בחדר שינה ולא יכולים לישון איתו כי זה כמו הוריקן :)

תודה רבה על ההמלצות, באמת חשבנו על מאוורר תקרה וירדנו מזה כי הדירה שכורה, אבל בעקבות ההמלצה אני אבדוק את העלויות

אם הוא יעשה את העבודה ובעקבותיו נפעיל פחות מזגן אז ההוצאה הזאת לגמרי תחזיר את עצמה
מצטרף להמלצה.

אפשר להרכיב אותו ושיוצאים מהדירה לפרק ולשים מה שהיה קודם. לא אמור להפריע

+1 למאוורר תקרה. גם פתרון טוב ליתושים.
רק קנה אחד עם להבים גדולים... ואפשר להתקין לבד בקלות.

אני ממליץ על מאוורי תקרה 30 אינץ עם 6 להבים, שקטים מאוד ונותנים רוח טוב, וגם לא נתקעים בארון אם פותחים דלת

@adamshalev @Lamur @DERONDA @Benjamin W @yahud

האם לדעתכם מאוור תקרה יכול להספיק לסלון ללא מזגן אפילו שאנחנו גרים בתל אביב והלחות גבוהה מאוד? בגיוק הלך המזגן ונתקלתי בשרשור הזה.

במידה וכן, יש חברות/דגמים מומלצים? גודל מסויים? עוד דברים שצריך לדעת?
מדובר על מאוורר לסלון (בערך 30 מ״ר)

לעניות דעתי מזגנים לא לוקחים כלכך הרבה חשמל יחסית למה שהם נותנים לכם. וגם אם המאוורר יותר חסכוני ייקח זמן רב עד שההפרש בחשבון החשמל יצדיק את הרכישה. מה גם שאם המאוורר הfancy שתקנו לא יעשה את העבודה תחזרו להשתמש במזגן מינוס כמה מאות שקלים.

אם אתם חושבים לטווח ארוך אז לדעתי שיפור הבידוד של הדירה זו ההשקעה הנכונה.

עריכה: המאוורר שאתם מתעניינים בו הוא באמת טוב - אבל הוא עדיין מאוורר ולדעתי זה פתרון נחות על מזגן מבחינת נוחות.

האם לדעתכם מאוור תקרה יכול להספיק לסלון ללא מזגן אפילו שאנחנו גרים בתל אביב והלחות גבוהה מאוד? בגיוק הלך המזגן ונתקלתי בשרשור הזה.

דברים שונים. אני עובד מהבית והקיץ הזה (וגם שנה שעברה) המזגן דלוק בקיץ בכל שעות העירות שלי. מאוורר תקרה לא יעזור כל כך אלא אם כן אתה מתחתיו, וגם אז הוא לא מוריד את החום בבית, בייחוד בחום היום.
בלילה, מאוורר תקרה מספיק, בייחוד שהוא בדיוק מעל המיטה ואשתי לא רוצה לישון עם מזגן בלילה. גם עם המאוורר תקרה היא לא מתה, מצד שני היא חיה בייקום שבו הטמפרוטורות הייחסיות בשבילה הן בכ-8 מעלות נמוכות יותר עבורה לעומת עבורי.

קודם כל, עדיף מאוורר בקוטר כמה שיותר גדול - הם שקטים יותר.

זה ממש לא תחליף למזגן. ולא באמת פתרון ליולי- אוגוסט. זה כן מאוד עוזר לתקופות הפחות נוראיות במהלך השנה, ומאוד עוזר בלילה. ובתכלס מאוד חסוכני מבחינת חשמל.
בחודשים שמישור החוף הוא כמו סאונה, אני משתדל להיות 24/7 עם מזגן (ככל שזה אפשרי), אבל חלק גדול מהשנה המאוורר לגמרי מספיק. ביחוד בלילה.

אם האוורור לא משהו, סביר שיש לכם גם לחות מאוד גבוהה. מאוורר לא יעזור לזה, אבל מזגן כן. מזגן במצב טוב לא צורך כזה הרבה חשמל ולדעתי לגמרי שווה את זה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ק המלצה: "כסף קטן" - ספרוני חינוך פיננסי לילדים של בנק ישראל התפתחות אישית 0
L המלצה על ספר שעוסק בהקצאת נדל"ן כאפיק בתיק ההשקעות נדל"ן 3
Jane Doe המלצה על החישוק - מיזם חביב שהוקם כדי להוריד את יוקר המחיה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
the_newbie [בקשה] המלצה ליועץ מס \ רואה חשבון המתמחה ברילוקיישן מיסים 4
Bonfire מבקש המלצה בפרטי לבנק אמריקאי פוסטים מאיכות נמוכה 1
Roi המלצה על סרט Dumb Money פוסטים מאיכות נמוכה 1
A המלצה לספרים על ליווי התפתחותי אוף טופיק 3
H מחפשים המלצה על מדיח טוב לבית מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 12
א המלצה על טלפון ללא אור כחול מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
D המלצה לרו"ח - אזרחית אמריקאית מיסים 10
Fitch המלצה לשואב אבק אלחוטי פוסטים מאיכות נמוכה 9
Fitch המלצה לשעון חכם לילדים פוסטים מאיכות נמוכה 17
י המלצה להשקעה בתעודה עוקבת נאסדק בדולרים שוק ההון 4
D המלצה לרו"ח עבור מכירת RSU מיסים 2
M המלצה למוסד לימודים מעודף לתואר שני במדעי המחשב התפתחות אישית 58
N מחפשת המלצה לקופת גמל לעצמאי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
flower מכתב המלצה ממנהל המחלקה אוף טופיק 6
E המלצה לקרן/נייר דיבידנד ביורו פוסטים מאיכות נמוכה 1
S מחפש המלצה למיקרוגל דיגיטלי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
ג למי שקצת טכני - המלצה על שירות חסימת פרסומות בענן אוף טופיק 11
א המלצה על מומחה להשקעות פוסטים מאיכות נמוכה 11
L המלצה לקופת גמל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
K המלצה על מזרן פוסטים מאיכות נמוכה 1
מ המלצה להשקעה או חיסכון פוסטים מאיכות נמוכה 3
N המלצה לאסטרטגיית משיכה פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 32
סשה המלצה על קרנות מחקות גז טבעי שוק ההון 11
ג המלצה על מתכנן פיננסי + פרישה צרכנות פיננסית 1
C המלצה לנתב קווי עד 250₪ מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 0
N המלצה למניה דומה שוק ההון 1
כ המלצה על חברת שילוח מאנגליה לישראל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
א המלצה על רואה חשבון פוסטים מאיכות נמוכה 3
A המלצה על רואה חשבון מיסים 2
לב מישקין המלצה על מטפל/ת לליווי וייעוץ להתפתחות אישית התפתחות אישית 0
A המלצה לתמהיל משכנתא ע"ס 600,000 ש"ח נדל"ן 1
Michel המלצה לטלוויזיה 65 אינץ' ? האם חשוב OLED/QLED ? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 30
I המלצה לטבלת/אייפד לילד צרכנות פיננסית 3
ט המלצה על מגהץ מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
mk1 המלצה לספר/קורס להשקעות ערך במניות התפתחות אישית 2
A הפקת נסח טאבו בצורה מקוונת, בקשה המלצה כיצד להשיג את האישור בפשטות ומהירות נדל"ן 7
א האם יש לכם המלצה לקרנות אג"ח אמריקאי (קונצרני) שוק ההון 14
S מחפש המלצה על חברה שמציעה חבילות נופש לחו"ל צרכנות פיננסית 8
מתכנתגד המלצה לקנות מחברות A4 מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 12
S יעוץ\המלצה לניהול אלגו השקעות אלטרנטיביות 10
A מחפש המלצה על כרטיס אשראי ללא דמי חבר צרכנות פיננסית 3
E בקשת המלצה לקומקום אוף טופיק 2
Oracle מחפש המלצה והבדלים בין אלבומי תמונות אוף טופיק 3
ygkeeper המלצה על איש מקצוע להחזר מס מיסים 19
י בקשת המלצה על יועץ פנסיוני פננסי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
H המלצה לעמדת עבודה / שולחן מחשב מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 5
א המלצה על הרכב תיק שוק ההון 9

נושאים דומים