• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

בעיות עם הבנק

pin2win

משתמש רגיל
דירוג
326
אהלן,
סאגת המעבר שלי מאקסלנס אורכת כבר יותר מדי זמן.
אני רציתי להעביר את תיק ני"ע שלי מאקסלנס למיטב דש. אקסלנס העבירו לבנק, ומהבנק תכננתי להעביר את ני"ע למיטב דש.
ביום חמישי באתי לבנק, עם אישור ניהול תיק של מיטב דש(כאילו אישור שיש חשבון שרשום על שמי שם)והפקידה סירבה להעביר את החשבון שלי בטענה שאני צריך אישור נוסף על כך שיש לי חשבון נאמנות שם(???).
התקשרתי למיטב דש היום, והם אמרו לי שאין דבר כזה..בשניה שיש לי חשבון גם יש לי חשבון נאמנות, והאישור היחיד שהם צריכים זה אישור ניהול החשבון. ובלי קשר לזה, הם לא מעבירים את הניירות לבנק, אלא לחבר בורסה אחר.

מחר אני חוזר אל הבנק.
מישהו מכיר את החוקים בנדון/יכול להפנות אותי לחוקים?מי צודק פה?
מבחינתי אם מחר זה לא עובר אני רוצה להנזיל את התיק ופשוט לתבוע את הבנק בתביעות קטנות. זה מגוחך הגהנום שהם עושים לי.

תודה

מבחינתי אם מחר זה לא עובר אני רוצה להנזיל את התיק ופשוט לתבוע את הבנק בתביעות קטנות. זה מגוחך הגהנום שהם עושים לי.
תעשה את זה רק אם בא לך לממן את קופת מס הכנסה ובתי המשפט ועו״ד.
אתה לא תראה כלום מהתביעה.

מיטב צודקים. הבנק סתם מטרטר אותך.
+1
אבל, אולי לא הבנת משהו, כשמעבירים תיק השקעות בדרך מעבירים גם מזומן לחשבון הנאמנות שלך אצל הברוקר.
שאלה - למה העברת דרך הבנק? יכולת להעביר ישירות למייטב מאקסלנס בלי תיווך הבנק, זה סתם בלבול מוח מיותר.

+1
אבל, אולי לא הבנת משהו, כשמעבירים תיק השקעות בדרך מעבירים גם מזומן לחשבון הנאמנות שלך אצל הברוקר.
שאלה - למה העברת דרך הבנק? יכולת להעביר ישירות למייטב מאקסלנס בלי תיווך הבנק, זה סתם בלבול מוח מיותר.
כי אי אפשר, הם הסכימו להעביר אך ורק לבנק.
למה אני צריך להעביר מזומן לחשבון שלי בברוקר?יש לי מזומן אצלו, אני רק רוצה להעביר מניות לא יותר מזה.
ובלי שום קשר, מיטב אמרו לי שהאישור שיש לי חשבון אוטומטית אומר שיש לי גם חשבון נאמנות אצלם..

עדכון:
הייתי היום אצל הבנק, והתקשר יועץ ההשקעות לבקש ממני סליחה(!!)על זה שהם טעו. בקיצור זהו הכל עבר.

אין דברים כאלה, לא מכיר מישהו שהבנק התנצל בפניו :P

עדכון:
הייתי היום אצל הבנק, והתקשר יועץ ההשקעות לבקש ממני סליחה(!!)על זה שהם טעו. בקיצור זהו הכל עבר.
אין דברים כאלה, לא מכיר מישהו שהבנק התנצל בפניו :P
תבדוק בתחילת הרבעון הבא אם חוייבת בדמי משמורת עבור התקופה שהתיק חנה בבנק בזמן המעבר למיייטב.

העניין הזה מעט תמוהה בעיני.
ומה יעשה הבנאדם שיש לו רק חשבון עו"ש דיגיטאלי אינו מאפשר פתיחת חשבון השקעות [בי אונליין למשל]?
אני חושב שאקסלנס יצרו בלגן ללא צורך ואולי נפלת על משהו שלא מבין כ"כ את הנהלים...

אין דברים כאלה, לא מכיר מישהו שהבנק התנצל בפניו
הפקדתי קצת דולרים לחשבון מט"ח שלי פעם (לא בישראל), וכששאלתי מה העמלות הפקידים בדקו ואמרו לי שזה יהיה 0.5% או משהו זניח בסגנון. הם פספסו את העובדה שיש לבנק עמלת מינימום (כלומר שאם 0.5% לא יגיע למינימום, יחייבו אותי בסכום המינימום - סכום לא פעוט), כך שיצא בסוף ששילמתי בערך 13% עמלות. כשראיתי את החיוב וחזרתי להתלונן, לא רק שהם התנצלו עמוקות, הפקידים התאספו והחזירו לי כסף מהכיס שלהם! קיבלתי חזרה כל מה שמעבר ל-0.5% שאמרו לי עליו.

אני לא חושב שהם עשו את זה מטוב ליבם כמובן. הם כנראה חששו שזה יעבור להנהלה ויהיו השלכות עליהם, אז הם פתרו את הבעיה בהפסד מינימלי. אבל עדיין, זה השירות הכי מפתיע לטובה שקיבלתי מבנק אי פעם (טוב, חוץ משוואב).

העניין הזה מעט תמוהה בעיני.
ומה יעשה הבנאדם שיש לו רק חשבון עו"ש דיגיטאלי אינו מאפשר פתיחת חשבון השקעות [בי אונליין למשל]?
אני חושב שאקסלנס יצרו בלגן ללא צורך ואולי נפלת על משהו שלא מבין כ"כ את הנהלים...
יכול להיות, אולי אדע לפעם הבאה שאעבור ברוקר לריב קצת יותר עם הפקידים שלהם..

[אוף טופיק]
יכול להיות, אולי אדע לפעם הבאה שאעבור ברוקר לריב קצת יותר עם הפקידים שלהם..
תבדוק במייטב מה עמלת העברת תיק למוסד פיננסי אחר.
הסטנדרד שלהם זה 0.9% שזה "בכאילו" מכירת התיק. אני ראיתי את זה מייד ונשאתי ונתתי איתם והגעתי לסכום אחיד שהיה מקובל עלי. תדרוש בכתב כדי שלא יגידו לך אחר כך אה בה, ציגלה מה, הנציג כבר לא עובד אצלנו...

האא?
פתחו את הארנק שלהם והוציאו לך שטרות?
נכון? יותר מתאים להם להגיד "זה כתוב בתקנון עמלות, מה אתה רוצה?"
ומה שהכי מצחיק שמדובר ביותר מפקיד אחד, לכאורה

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Y בעיות פוטנציאליות בהעברות בנקאיות בשל חשש של הבנק מהלבנת הון שוק ההון 7
D הבנק עושה בעיות להכניס שקלים ממכירת קריפטו דרך פלטפורמה ישראלית השקעות אלטרנטיביות 147
M תביעה קטנה נגד הוט על בעיות אינטרנט צרכנות פיננסית 6
Regevkr בעיות עם ניכוי מס במקור לפי האמנה עם ארה"ב - לא מוצאים אותי במרשם מיסים 1
O משיכת כספי פנסיה לפני גיל 67 לבעלי בעיות בריאות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
P אלטרנטיבה כשיש בעיות בטופס מפ"ל? מיסים 6
Z האם בחירת שקל כמטבע בסיס בIBKR יוצר בעיות בדוחו"ת למס אחר כך? פוסטים מאיכות נמוכה 0
yossik בעיות באקספון/WE4G צרכנות פיננסית 2
M בעיות עם ניהול בהלמן - מישהו מכיר? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
Dinoman בעיות בunrelialized p&l באינטרקטיב שוק ההון 2
ת האם עדיין יש בעיות עם IRA? צרכנות פיננסית 10
G בעיות בהצגת נתוני מדד / מניה בחיפוש בגוגל אוף טופיק 18
G אקסלנס - בעיות בשירות לקוחות צרכנות פיננסית 17
c881 בעיות מעניינות במעבר קרן השתלמות אוף טופיק 13
שמוליק קיפוד בעיות בהפקדות הפנסיונית צרכנות פיננסית 10
yossik בעיות גלישה עם טלפוניה VOIP מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 13
א בעיות באתר של מיטב דש צרכנות פיננסית 6
יוסירחיוסי הבנק התחיל לחייב על כרטיס דיירקט צרכנות פיננסית 18
א מצליחים להזדהות איתי בהרגשה שלי מול הבנק? צרכנות פיננסית 38
E העברת ניירות ערך דרך הבנק לIB שוק ההון 4
T מה הבנק הכי ידידותי להעברות מט"ח הקשורות בקריפטו? השקעות אלטרנטיביות 2
ד הבנק מחייב אותי פעמיים צרכנות פיננסית 29
D העברת תיק השקעות לInteractive Brokers דרך הבנק שוק ההון 7
A העברה בנקאית לחו"ל - כדאי דרך הבנק? צרכנות פיננסית 2
H תהיה הבנק של עצמך / Infinite banking צרכנות פיננסית 0
A הבנק עם התנאים האופטימאלים לשותף/ חסכון מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
Y חיובים אונליין ביורו או דולר, חשבון מטח, אשראי של הבנק, רק מטבע אחד כל פעם צרכנות פיננסית 17
D טעות של הבנק בהפקדת שיק צרכנות פיננסית 11
N קרן כספית דולרית דרך הבנק או דרך בית השקעות + חריגת מט"ח שוק ההון 3
C הבנק התנהג כמו בנק וגבה ממני ״עמלת ייצוא״ על הכנסות מאתר, מה יכול לעשות הלאה? אוף טופיק 25
S קרן כספית - דרך הבנק או דרך בית השקעות שוק ההון 3
א האם הבנק מגלם בפקדונות עליות ריבית צפויות ? שוק ההון 6
I האם הבנק יכול לסרב העברת כספים מהלוואות עבור דירה? נדל"ן 9
K האם עבור רכישה אחת של קרן / תעודת סל לטווח ארוך יש יתרון לבית השקעות לעומת הבנק? שוק ההון 10
יוזר משכנתא - האם פגישה עם הבנק שורפת יועץ משכנתאות? נדל"ן 29
א הבנק לא מאשר העברה לbit2c השקעות אלטרנטיביות 10
S בהעברה בנקאית לKraken הבנק מבקש מהות העברה השקעות אלטרנטיביות 3
F האם ניתן לבצע בצורה אוטומטית השקעה בנייר X דרך הבנק? שוק ההון 11
Y הבנק שלי העביר אותי סניף ללא רשותי ולא עונה מאז צרכנות פיננסית 12
שם משתמש בעייתי האם הכסף בעו"ש של הבנק מושקע בשוק ההון? שוק ההון 12
שם משתמש בעייתי דיבידנד: זה משהו שפשוט נכנס לך לחשבון הבנק? שוק ההון 36
S האם הבנק תמיד ״כסף אחרון״ ? נדל"ן 28
T השוואת עמלות בין הבנק למיטב דש שוק ההון 11
1337justme העברת כספים בין חשבונות - כיצד להמנע מטעויות של הבנק? אוף טופיק 8
c881 "הבנק איבד את האמון בך - את לא זזה מפה חצי שנה אוף טופיק 17
א כמה עולה ייפוי כוח נוטריוני, והאם זה משנה אם זה עבור הבנק? צרכנות פיננסית 6
ד מה ההבדל בדיוק בין -נדל"ן קרן ריסק,קרנות חוב וקרן נד"לן.מה ההבדל בין שלושתם?מה כול אחד מהם בדיוקוכן איפה בכלל משקיעים בהם-באתר הבנק שלי למשל?? השקעות אלטרנטיביות 1
P פרעון מוקדם למשכנתא - הוגנות בייעוץ הבנק צרכנות פיננסית 5
stamEhad עמלות שונות בהמרה והעברת מט"ח דרך הבנק שוק ההון 15
S סקר שוק בין הבנקים כדי למצוא את הבנק האטרקטיבי ביותר צרכנות פיננסית 5

נושאים דומים

Back
למעלה