• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

אי בי אי חסמו גישה למערת "ספארק" בחו"ל "עד להודעה חדשה"

יש לכם VPN חינמי מומלץ?

אימות דו שלבי בא למנוע התקפות שבהן לתוקף יש גישה לפרטי ההתחברות שלך. זה לא חייב להגיע בדמות סיסמא יש עוד התקפות חוץ מפיצוח הסיסמא שלך.
מסכים, זה דבר מצוין.

חסימת כתובות אייפי לא ישראליות זה חרטא, כל תוקף עם ויפיאן עוקף את ה״אבטחה״ (המטופשת יש לומר) בשניות.
זה לא חרטא, זה פשוט כלי גס שמתמודד עם סוג אחד של התקפות (שהוא הסוג הכי נפוץ).
תוקף שמנסה להכנס פעם אחת, באמצעות סיסמה גנובה או כל דבר אחר, יכול בקלות להשתמש ב-VPN.
אבל לבצע מתקפת DDOS מעל VPN עם נקודת יציאה בישראל, בקצב גבוה ולאורך זמן, זה דבר שממש לא פשוט ולא זול לבצע.

אין קשר מאיפה אני נכנס.
אימות דו שלבי בא למנוע התקפות שבהן לתוקף יש גישה לפרטי ההתחברות שלך.
זה לא חייב להגיע בדמות סיסמא יש עוד התקפות חוץ מפיצוח הסיסמא שלך.
מהם פרטי ההתחברות אם לא שם משתמש סיסמא? איך אתה חושש שהתוקף ישיג אותם?

הרעיון הוא לאשר בעזרת סמס/זיהוי פנים/סיסמא נוספת כל פעולה רגישה כמו קניה, מכירה, התחברות, משיכת כסף וכו כך שגם אם תוקף בתוך החשבון שלך בדרך לא דרך, יש עוד שכבה שמגינה עליך.
גם בib האימות הדו שלבי הוא רק בכניסה לחשבון. מהרגע שאתה בפנים, המסחר חופשי.
משיכת כסף היא גם כך רק לחשבון יחיד שלך הברוקרים הישראליים, ולא מתבצעת דרך הספארק.
חסימת כתובות אייפי לא ישראליות זה חרטא, כל תוקף עם ויפיאן עוקף את ה״אבטחה״ (המטופשת יש לומר) בשניות.
זה לא בא להגן מפני זר בחו"ל שהשיג את פרטי ההתחברות.

יש לכם VPN חינמי מומלץ?
פעם אחרונה שבדקתי ה-vpn הטוב ביותר היה TOR. בפער. הוא קוד פתוח, ועובר דרך 3 מחשבים בדרך, כל אחד מוסיף שכבת הצפנה משלו.
כדי לבקש שהמחשב האחרון יהיה במדינה מסוימת, נדרש לערוך פרמטר בקובץ. לא הכי ידידותי. אבל באופן כללי הוא מאוד גמיש.
לדוגמא, אני הפעלתי אותו כמכונה וירטואלית שתפקדה כראוטר.

יש לכם VPN חינמי מומלץ?

.
VPN זה לא דבר יקר. ותמיד תמיד מומלץ לשימוש. משהוא כמו ,

עולה 80 דולר ל 3 שנים. כלומר 2 דולר לחודש. בשביל תוכנה שאתה משתמש בה 24/7. בכל המחשבים והטלפונים.

נערך לאחרונה ב:
סיסמא בלבד חשופה לפיצוח סיסמא (במיוחד אם היא טיפשית ולא משתמשים במנהל סיסמאות), לפישינג והנדסה חברתית.
אימות דו שלבי עם סמס חשוף לפישינג והנדסה חברתית (מתקשרים לחברת הסלולר בשמך ומבצעים ניוד לטלפון אחר).
אימות דו שלבי עם authenticator חשוף לפישינג
אימות דו שלבי עם מפתח פיזי מתגבר על בעיית הפישינג - כי המפתח עובד רק עם אתרים שתומכים בו. החיסרון הוא שזה לא נפוץ עדיין.

אני לא חושב שיש אף ברוקר בישראל שיש לו אימות דו שלבי - וזה הזוי מבחינתי להחזיק אצלם סכומים גדולים בגלל זה.
ל IB יש אימות דו שלבי עם סמס, שזה חצי נחמה. זה עדיין לא חזק מספיק.

הבעיה עם סיסמאות ששומרים ב password manager היא שאם גונבים את המחשב ומצליחים לפרוץ את הסיסמא למחשב (שבדרך כלל היא עלובה), הרבה אתרים חשובים נחשפים לפורץ. האימות הדו שלבי לא מתבקש במחשב מוכר, אלא אם אתה באמת פרנואיד ומקנפג את זה כך (שזה מאוד לא נוח).

סיסמא בלבד חשופה לפיצוח סיסמא (במיוחד אם היא טיפשית ולא משתמשים במנהל סיסמאות), לפישינג והנדסה חברתית.
אימות דו שלבי עם סמס חשוף לפישינג והנדסה חברתית (מתקשרים לחברת הסלולר בשמך ומבצעים ניוד לטלפון אחר).
אימות דו שלבי עם authenticator חשוף לפישינג
אימות דו שלבי עם מפתח פיזי מתגבר על בעיית הפישינג - כי המפתח עובד רק עם אתרים שתומכים בו. החיסרון הוא שזה לא נפוץ עדיין.

אני לא חושב שיש אף ברוקר בישראל שיש לו אימות דו שלבי - וזה הזוי מבחינתי להחזיק אצלם סכומים גדולים בגלל זה.
ל IB יש אימות דו שלבי עם סמס, שזה חצי נחמה. זה עדיין לא חזק מספיק.

הבעיה עם סיסמאות ששומרים ב password manager היא שאם גונבים את המחשב ומצליחים לפרוץ את הסיסמא למחשב (שבדרך כלל היא עלובה), הרבה אתרים חשובים נחשפים לפורץ. האימות הדו שלבי לא מתבקש במחשב מוכר, אלא אם אתה באמת פרנואיד ומקנפג את זה כך (שזה מאוד לא נוח).
הנקודה שלי היא שאם אתה משתמש שמודע לחשיבות של 2FA, אתה תבחר סיסמא חזקה וייחודית לאתר, המנהל סיסמאות שלך יהיה מוגן ב-2FA, ואתה לא תיפול בפישינג (שמאוד לא נפוץ, אם בכלל) שיגרום לך לחשוף את הסיסמא שלך לחשבון הברוקר.

דווקא פישינג נפוץ יותר כי הוא מתגבר על אימות דו שלבי. משתמש תמיד מכניס סיסמה ואת הקוד באתר מזוייף ואז להאקר יש גישה מיידית לחשבון.
זה הרבה יותר קל מלנסות לפרוץ/לנחש ססמאות או ניוד מזוייף של המספר.
זה נכון שקל יותר להתמודד עם פישינג, כל עוד מקפידים להיכנס ללינקים רשמיים ששמורים אצלנו ולא דרך הודעות אימייל וכאלה.
לגבי מנהל סיסמאות - כבר הצליחו לפרוץ לכאלה (ראה lastpass) ואז כל המשתמשים במנהל הזה חשופים לאחר זמן מה (תלוי בהצלחת ההאקרים עם ההצפנות).

דווקא פישינג נפוץ יותר כי הוא מתגבר על אימות דו שלבי. משתמש תמיד מכניס סיסמה ואת הקוד באתר מזוייף ואז להאקר יש גישה מיידית לחשבון.
כוונתי הייתה לפישינג שמטרגט לקוחות של בתי השקעות בארץ. יתכן שאם יתחיל להיות פופולרי - יוסיפו 2FA.
זה הרבה יותר קל מלנסות לפרוץ/לנחש ססמאות או ניוד מזוייף של המספר.
על כך אין מחלוקת.
זה נכון שקל יותר להתמודד עם פישינג, כל עוד מקפידים להיכנס ללינקים רשמיים ששמורים אצלנו ולא דרך הודעות אימייל וכאלה.
לגבי מנהל סיסמאות - כבר הצליחו לפרוץ לכאלה (ראה lastpass) ואז כל המשתמשים במנהל הזה חשופים לאחר זמן מה (תלוי בהצלחת ההאקרים עם ההצפנות).
אם פרצו לשירות, מן הסתם תחליף סיסמאות. אם הסיסמא שלך מספיק חזקה, היא לא תיפרץ תוך יום-יומיים.
לגבי אותה פריצה ל-lastpass אני מודה שלא הבנתי עד הסוף מה קרה. בשורה התחתונה - הם קראו למשתמשים להחליף את הסיסמא הראשית שלהם, אבל אם המאגר המוצפן כבר נגנב והיה חשש שיפרץ בסופו של יום - לא היה הגיון לקרוא למשתמשים להחליף גם את כל שאר הסיסמאות?

יתכן שאם יתחיל להיות פופולרי - יוסיפו 2FA.
כן, אבל 2FA לא מגן מפישינג, אלא אם יש לך ubikey או משהו פיזי אחר. וזה יחסית נדיר.

לא היה הגיון לקרוא למשתמשים להחליף גם את כל שאר הסיסמאות?
אני לא יודע מה ההיגיון שלהם, אבל אתה לחלוטין צודק לדעתי - צריך להחליף את כל הסיסמאות, רק כדי להיות בטוח. פשוט בגלל ה 2FA הססמאות פחות משנות בכלליות. כי גם אם אתה פורץ סיסמא של אתרים שיש להם 2FA, לא ממש תעזור לך רק הסיסמא. אבל למשל לברוקרים בישראל איו 2FA, ולכן פריצה של הסיסמא היא הרת אסון.
אז במינימום, מי שמשתמש ב lastpass היה צריך להחליף סיסמא ראשית ואת כל הסיסמאות של אתרים ללא 2FA.

כן, אבל 2FA לא מגן מפישינג, אלא אם יש לך ubikey או משהו פיזי אחר. וזה יחסית נדיר.

אני לא יודע מה ההיגיון שלהם, אבל אתה לחלוטין צודק לדעתי - צריך להחליף את כל הסיסמאות, רק כדי להיות בטוח. פשוט בגלל ה 2FA הססמאות פחות משנות בכלליות. כי גם אם אתה פורץ סיסמא של אתרים שיש להם 2FA, לא ממש תעזור לך רק הסיסמא. אבל למשל לברוקרים בישראל איו 2FA, ולכן פריצה של הסיסמא היא הרת אסון.
אז במינימום, מי שמשתמש ב lastpass היה צריך להחליף סיסמא ראשית ואת כל הסיסמאות של אתרים ללא 2FA.
אז בשורה התחתונה, משתמש שמבין דבר או שניים - מה הסכנה שנותרה בכך שישקיע בבית השקעות ללא 2FA? שיפרצו לשרת של מנהל הסיסמאות בו הוא משתמש ויפענחו את הסיסמא? הייתי מפחד יותר לחצות כביש...

שלא תבין אותי לא נכון, 2FA הוא מאוד חשוב, אבל עיקר חשיבותו היא בהגנה על המשתמשים הלא מתוחכמים - אלו שממחזרים סיסמאות, משתמשים במחשבים ציבוריים וכו'.

אז בשורה התחתונה, משתמש שמבין דבר או שניים - מה הסכנה שנותרה בכך שישקיע בבית השקעות ללא 2FA?
אפשר גם לפרוץ לברוקר ישירות ולגנוב סיסמא. אפשר להתחזות למר ביגבנג מול הברוקר טלפונית, אם יש עליו קצת נתונים, ולשנות את הסיסמא - מה שנקרא הנדסה חברתית. כלומר אפשר להגיע לסיסמה שלך ללא התעסקות איתך. היתרון של 2FA הוא שלא כל הביצים בסל אחד. אתה מפזר סיכונים. צריך את הסלולרי שלך או את אפליקצית ה authenticator שלך. ולכן אתה יכול להיות רגוע יותר כשיש לך authenticator בנייד, במיוחד אם אתה מודע לענייני פישינג וכאלו.
2FA עם סמס פחות מאובטח מהנ״ל, כי עדיין אפשר לנייד את הטלפון שלך בעורמה, אבל לפחות פה צריך כבר גם להתעסק עם הברוקר כדי לפענח סיסמא וגם להתעסק עם חברת הסלולר. כמובן שאפשר להערים על הברוקר ולקבל סיסמא חדשה וגם מספר טלפון חדש, אבל זו כבר רשלנות פושעת ברמות של הברוקר - אם זה מצליח.
יש אתרים, כמו קופת חולים מכבי, שצריך רק מספר תעודת זהות ותאריך לידה פלוס סמס. ואז זה שוב פחות בטוח, כי צריך להערים על קופת החולים או חברת הסלולר כדי לשנות טלפון. לא שתיהן.

הייתי מפחד יותר לחצות כביש.
בלי קשר, אני מפחד לחצות כבישים בימינו יותר מאשר לפני 20 שנה. :)

נערך לאחרונה ב:
אפשר גם לפרוץ לברוקר ישירות ולגנוב סיסמא. אפשר להתחזות למר ביגבנג מול הברוקר טלפונית, אם יש עליו קצת נתונים, ולשנות את הסיסמא - מה שנקרא הנדסה חברתית. כלומר אפשר להגיע לסיסמה שלך ללא התעסקות איתך. היתרון של 2FA הוא שלא כל הביצים בסל אחד.
מול כל אלו 2FA לא מגן, כי הוא נגנב/מאופס במקביל.
כמובן שאפשר להערים על הברוקר ולקבל סיסמא חדשה וגם מספר טלפון חדש, אבל זו כבר רשלנות פושעת ברמות של הברוקר - אם זה מצליח.
למה שהברוקר יתן לך סיסמא חדשה בלי לאמת שהמספר שרשום אצלו נמצא בידי המתקשר? אם הוא לא עושה זאת, 2FA לא יעזור...

בלי קשר, אני מפחד לחצות כבישים בימינו יותר מאשר לפני 20 שנה. :)
ואתה עדיין עושה זאת ולא קורא לאחרים להימנע מכך...

מול כל אלו 2FA לא מגן, כי הוא נגנב/מאופס במקביל.
אם מישהו שינה סיסמא אצל הברוקר בעורמה, עדיין ה 2FA מחפש את הauthenticator שלך. אין סיבה לאפס את זה, ובטח לא לאפשר איפוס של זה.כנל לגבי סמס. הטלפון שלך לא משתנה ולכן גם אם יש למישהו את הסיסמה שלך, זה לא יעזור לו.

למה שהברוקר יתן לך סיסמא חדשה בלי לאמת שהמספר שרשום אצלו נמצא בידי המתקשר? אם הוא לא עושה זאת, 2FA לא יעזור...
ולכן אמרתי שזו רשלנות פושעת אם דבר כזה קורה, וגם ש authenticator חזק יותר מסמס. כי גם אם הצליחו לעלות על הסיסמה ולנייד למס טלפון אחר, אין להם את ה authenticator שלך כי הוא בנייד שלך.

ואתה עדיין עושה זאת ולא קורא לאחרים להימנע מכך...
לא קורא להם להמנע מכך, אבל בהחלט קורא להם להזהר יותר בימינו.

אם מישהו שינה סיסמא אצל הברוקר בעורמה, עדיין ה 2FA מחפש את הauthenticator שלך. אין סיבה לאפס את זה, ובטח לא לאפשר איפוס של זה.כנל לגבי סמס. הטלפון שלך לא משתנה ולכן גם אם יש למישהו את הסיסמה שלך, זה לא יעזור לו.

ולכן אמרתי שזו רשלנות פושעת אם דבר כזה קורה, וגם ש authenticator חזק יותר מסמס. כי גם אם הצליחו לעלות על הסיסמה ולנייד למס טלפון אחר, אין להם את ה authenticator שלך כי הוא בנייד שלך.

לא קורא להם להמנע מכך, אבל בהחלט קורא להם להזהר יותר בימינו.
אם מישהו משנה סיסמא אצל הברוקר בלי גישה למייל/מס' טלפון שלך, הוא יכול באותה מידה גם לאפס את ה-2FA. ברור שזו רשלנות של הברוקר, אך זו אותה רשלנות שמאפשרת מראש את שינוי הסיסמא (שלרוב מתבצע באמצעות לינק למייל או קוד ב-SMS, זה לא שבוחרים אותה בטלפון), כך ש-2FA לא מוסיף באמת אבטחה במקרה זה.

בכל מקרה, נראה לי שגלשנו ומיצינו. דעתי היא ש-2FA מאוד חשוב, אך לא מאוד קריטי למשתמש ה"מתקדם", אלא יותר למשתמשים הלא מתוחכמים.

אם מישהו משנה סיסמא אצל הברוקר בלי גישה למייל/מס' טלפון שלך, הוא יכול באותה מידה גם לאפס את ה-2FA
דרך הברוקר אתה מתכוון? כי גם אז זו רשלנות פושעת של הברוקר.
בד״כ איפוס 2FA מתבצע לאחר שכבר התחברת ובשביל להתחבר אתה צריך 2FA קודם. :)
לכן לדעתי 2FA זה משהו בסיסי בימינו לכל המשתמשים. דווקא המשתמשים הלא מתוחכמים לא טורחים להשתמש ב 2FA.
למרות הידע שלי, אני עדיין מעדיף extra layers of security, ולכן אין לי הרבה כסף בברוקרים בארץ, אלא ב IBKR.
כמובן שכל אחד יעשה כראוי בעיניו.

דרך הברוקר אתה מתכוון? כי גם אז זו רשלנות פושעת של הברוקר.
בד״כ איפוס 2FA מתבצע לאחר שכבר התחברת ובשביל להתחבר אתה צריך 2FA קודם. :)
אתה העלית תרחיש של איפוס סיסמא דרך הברוקר. אני טוען שבתרחיש כזה, אם תצליח לאפס את הסיסמא ללא טלפון וללא מייל, אתה תצליח לאפס גם את ה-2FA.
לכן לדעתי 2FA זה משהו בסיסי בימינו לכל המשתמשים. דווקא המשתמשים הלא מתוחכמים לא טורחים להשתמש ב 2FA.
למרות הידע שלי, אני עדיין מעדיף extra layers of security, ולכן אין לי הרבה כסף בברוקרים בארץ, אלא ב IBKR.
כמובן שכל אחד יעשה כראוי בעיניו.
הכל נכון ולא סותר בשום דרך את הנקודה שאני מנסה להעביר.

זה לא חרטא, זה פשוט כלי גס שמתמודד עם סוג אחד של התקפות (שהוא הסוג הכי נפוץ).
תוקף שמנסה להכנס פעם אחת, באמצעות סיסמה גנובה או כל דבר אחר, יכול בקלות להשתמש ב-VPN.
אבל לבצע מתקפת DDOS מעל VPN עם נקודת יציאה בישראל, בקצב גבוה ולאורך זמן, זה דבר שממש לא פשוט ולא זול לבצע.
לחסום כתובות כדי להתמודד עם ddos זאת פעולה שביצעו פעם, התקדמנו מאז ויש כלים חכמים כמו ips שמונעים את זה. פשוט הם קמצנים כי זה עולה הון תועפות, לא הייתי רוצה לשים את כל ממוני אצל ברוקר קמצן שמתפשר על אבטחת המידע, זאת מראה לאיך הרמה של אבטחת המידע נראית אצלהם.

יש עוד דרכים, כמו גניבת הsession שלך. אני לא האקר אז אני לא מכיר, אבל דווקא פיצוח סיסמא זאת דרך קשה, לא הולכים ישר אליה שתוקפים מישהו.
גם בib האימות הדו שלבי הוא רק בכניסה לחשבון. מהרגע שאתה בפנים, המסחר חופשי.
משיכת כסף היא גם כך רק לחשבון יחיד שלך הברוקרים הישראליים, ולא מתבצעת דרך הספארק.
יש פעמיים, פעם בהתחברות ופעם נוספת שאתה עובר מread only.
יש גם עוד פעם אם אתה עושה משיכה, בברוקר ישראלי מספיק לשלוח מייל מהמייל שלך לשירות הלקוחות ולבקש לעשות פעולות, כמו קניה משיכה וכו, כלומר אתה לא צריך אפילו את הסיסמא של הקורבן.

לחסום כתובות כדי להתמודד עם ddos זאת פעולה שביצעו פעם, התקדמנו מאז ויש כלים חכמים כמו ips שמונעים את זה. פשוט הם קמצנים כי זה עולה הון תועפות, לא הייתי רוצה לשים את כל ממוני אצל ברוקר קמצן שמתפשר על אבטחת המידע, זאת מראה לאיך הרמה של אבטחת המידע נראית אצלהם.
אפשר גם לטעון שבגלל שהם חוסכים על הפתרון ל DDOS, הם יכולים להשקיע באמצעים טובים יותר נגד התקפות יותרמ מתוחכמות.
יש עוד דרכים, כמו גניבת הsession שלך. אני לא האקר אז אני לא מכיר, אבל דווקא פיצוח סיסמא זאת דרך קשה, לא הולכים ישר אליה שתוקפים מישהו.
2FA לא מגן מפני גניבת סשן.
יש פעמיים, פעם בהתחברות ופעם נוספת שאתה עובר מread only.
אצלי כמעט תמיד החיבור הוא מייד עם הרשאות לבצע פעולות.
יש גם עוד פעם אם אתה עושה משיכה, בברוקר ישראלי מספיק לשלוח מייל מהמייל שלך לשירות הלקוחות ולבקש לעשות פעולות, כמו קניה משיכה וכו, כלומר אתה לא צריך אפילו את הסיסמא של הקורבן.
מה שאתה מתאר פה חמור מאוד ולא קשור ל-2FA...

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ב סיפור שאינו נגמר עם אי.בי.אי - הלמן אלדובי צרכנות פיננסית 9
ג אי.בי.איי ניהול עצמאי לעומת אינטרגמל מסלול עוקב S&P500 דמי ניהול 0.35% שוק ההון 28
פסיוני האם באמת אי בי איי- משקיעים בחזרה את הדיבידנד ללא ניכוי במקור? שוק ההון 8
אצטרובל אי.בי.אי השתלמות מחקה מדד S&P 500 שוק ההון 2
T מדיניות דיבידנדים בקרן אי.בי.אי. סל ריט ארה"ב? שוק ההון 1
ק אי.בי.אי. מסלול פאסיבי מדדי מניות בחו"ל שוק ההון 11
כ תשואת מסלול פסיבי אי.בי.אי S&P 500 לא תואמת בכלל את המדד? שוק ההון 1
מ "אי אפשר / נדיר מאוד להכות את השוק" שוק ההון 169
I אי תשלום מס יסף מיסים 8
A אי דיווח מקדמות מס הכנסה מיסים 2
oferM איך תשפיע אי הכנסת עובדים מיו"ש לישראל ? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 0
R פורסם תזכיר חוק המצמצם את אי הוודאות בנוגע לשאלה מיהו תושב ישראל לצורכי מס פוסטים מאיכות נמוכה 4
S אי הפרשת מס הכנסה על ידי המעסיק מיסים 4
י אי-תאימות רווחי הון אל טופס 106 ואל מערכת Alfie מיסים 7
ס בחירת מסלול מס להשכרה - 10% או פטור חלקי: האם ניתן לקזז הוצאות גדולות של התקנת המזגן / אי השכרה? מיסים 4
ישראלי מצוי קנית רכב חדש סקודה פאביה או יונדאי אי 20 צרכנות פיננסית 25
I מה הרעיון מאחורי אי פדיון קרן השתלמות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 53
L ביטוח נגד אי תשלום שכר דירה פוסטים מאיכות נמוכה 5
נ אי שם במזרח אירופה - סיפור בדיוני בהמשכים פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 24
Z האם מישהו קיבל אי פעם הודעה כזאת באיזור אישי במס הכנסה מיסים 7
Y אי בהירות בנוגע לתאריך הכניסה של קרנות כספיות לישראל שוק ההון 0
ת מדוע באתר "כלכליסט" כבר אי אפשר לקרוא תגובות? פוסטים מאיכות נמוכה 1
M אי תשלום מס רווחי הון IB מיסים 13
I השלכות של אי תשלום דוח אגרה באוסטריה אוף טופיק 21
I אם אי אפשר לתזמן את השוק איך מרקט מייקר עושים כסף? שוק ההון 11
rockafeller אי הגשה של דוח שנתי למס מיסים 7
שנקל (אי) הדלקת מנורות אדומות בגופים פיננסיים וברשויות מיסים 33
deussex התמודדות עם אי תיאום ציפיות בעבודה ויציבות נפשית התפתחות אישית 17
ד התחלה מחדש בגיל 34, בין אי-ודאות לכורח המציאות. התפתחות אישית 7
N בכמה הייתם מעריכים את החסכון הכספי של אי-הבאת ילדים? אוף טופיק 326
י אי עמידה בהסכם דמי ניהול בפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
ז סנקציות כנגד אי תשלום חשבונית על ידי חברה בע"מ אוף טופיק 5
Z החזר תשלומי ביטוח כפולים עקב אי ניוד פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
P אי-וודאות מיסויית בנדל"ן, בארץ ובחו"ל נדל"ן 2
S (אי-)כדאיות רכישת דירה לרווק בשנות הארבעים לחייו צרכנות פיננסית 1
א הפקדת עצמאים לקרן השתלמות: אי בהירות לגבי תקרת פטור ממס רווחי הון פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
N מישהו יודע מה העונש היום על אי שיתוף פעולה עם סוקר של הלמ"ס? אוף טופיק 48
S אי התאמה בשער הנייר שוק ההון 8
א השקעה בזמן אי וודאות - קורונה שוק ההון 11
Wonko האם השוק אי-רציונאלי? שוק ההון 15
R משמעות העברת מניות RSU מחשבון מניות אי טרייד לחשבון פרטי שוק ההון 8
L (אי) תשלום חשבון מים בתקופה הזאת (שואלת לא עבורי) - ריבית פיגורים יומית צרכנות פיננסית 10
W שאלה בנוגע להתחמקות מסעיף אי תחרות ביציאה לחלת אוף טופיק 2
פ אי פדיית קה"ש לאחר פטירת המוטב צרכנות פיננסית 2
הסולידית אי התייצבות לטיסה חזרה אוף טופיק 21
מ מדוע אי אפשר לנצח את השוק? שוק ההון 161
O צמצום אי השוויון – האם זו מטרה חברתית או כלכלית? אוף טופיק 134
צפי מה עושים במצב אי וודאות ומחירים גבוהים למדדים? שוק ההון 10
A אי שיוך כספים בפנסיה צרכנות פיננסית 2
cypriano de rore אי תשלום פנסיה אוף טופיק 21

נושאים דומים

Back
למעלה