• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

ONE ZERO בנק דיגיטלי חדש עם דמי מנוי חודשיים

• פותח הנושא c881
  • פורסם בתאריך
בבנק ישן אני יכול להתקשר לבנקאי בשעות הפעילות ולפחות לקבל תחושה שיש מישהו בצד השני. בוואן זירו מבטיחים בנקאות פרטית, בפועל זה יותר גרוע מבנקאות מהדרג הנמוך ביותר בבנק רגיל. אין אפילו מוקד טלפוני שאפשר להתקשר ולהמתין לנציג פנוי. יחזרו אליך מתי שיחזרו, אי אפשר לקבל אפילו הערכה או התראה מראש. אם יתקשרו כשאתה בישיבה או עם ידיים תפוסות באותו הזמן - אבוד לך.

בבנק ישן אני יכול להתקשר לבנקאי בשעות הפעילות ולפחות לקבל תחושה שיש מישהו בצד השני
ניסית פעם?
פעם אחרונה שאני ניסיתי להתקשר לבנק, התחושה שאני קיבלתי היא שאין אף אחד בצד השני.

אין אפילו מוקד טלפוני שאפשר להתקשר ולהמתין לנציג פנוי.
כלומר הם לא נותנים לך את האופציה לבזבז שעות בהמתנה בטלפון ובמקום זה נותנים לך אמצעים יעילים יותר שלא דורשים ממך לחכות ב idle במשך שעות על הקו?
באמת לא בסדר שהם ככה חוסכים לך זמן....

אם יתקשרו כשאתה בישיבה או עם ידיים תפוסות באותו הזמן - אבוד לך
בולשיט.
אם אתה לא זמין פשוט ינסו שוב.
מה אתה מעדיף, לא להיכנס מראש לישיבה כי אתה יושב על הקו ומחכה שנציג יענה לך?

לא התלהבתי מדמי המינוי שלהם.
המחיר הזול או ללא עמלות מתאים אולי למי שלא פעיל בבנק, לא מבצע העברות ועוד ואין סיבה לפרט.
בהפועלים אני משלם 0 כמעט על כל הפעולות כולל SMSים, הודעות למייל על כל פיפס שקורה בחשבון ועוד.
[אני מקבל הטבות פנסיונר אבל סטודנטים, חיילים, מעבירי חשבון גם כן יכולים לקבל פטור מעמלות]
בנוסף, בנק זירו תפס המון תאוצה בגלל שאחד מאתרי הכלכלה ששמו מתחיל ב 'ג' מפמפם אותם כול הזמן וגם הציג טבלאות לא מדויקות של העמלות של בתי השקעות.
%D7%A2%D7%9E%D7%9C%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%91%D7%A0%D7%A7%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%9E%D7%A1%D7%97%D7%A8_rdtkyh.png

זה לא חדש באופן כללי, לא רק בבנק הזה.
שמעתי על לא מעט מקרים כאלה פחות או יותר בכל הבנקים בארץ (כולל כמובן כל הגדולים המוכרים והוותיקים)

מאותה סיבה שזה קורה בבנקים האחרים כבר עשרות שנים.
יש תקלות בעולם, אין מה לעשות. מתקנים אחת צצה אחת אחרת.

אז מבחינתך צריך לסגור את כל הבנקים הוותיקים בארץ ולהחזיר אותם ל "תקופת הרצה"?
שמעתי כבר על מקרים שנעשתה טעות במספר החשבון בהעברה והיו צריכים לבקש מאדם זר את הכסף בחזרה, בתקלה בדיוק כמו כאן לא זוכר שנתקלתי, אבל מובן שתקלות עלולות לקרות.. יש הבדל גדול אם זה משהו שחווים 20% מהלקוחות או 0.2% מהלקוחות. אין לנו סטטיסטיקות של הבנק אבל מעצם זה שיש להם כרגע יחסית מעט לקוחות פעילים ועדיין אני רואה את התקלה הספציפית הזו עולה כמה וכמה פעמים, זה יוצר תחושה שמשהו לא תקין.

ניסית פעם?
בשבוע שעבר. הבנקאי הפרטי שלי ענה, אמר שהוא עם לקוח, וחזר אחרי כמה דקות. בד"כ אנחנו מתכתבים במייל.
בולשיט.
אם אתה לא זמין פשוט ינסו שוב.
מה אתה מעדיף, לא להיכנס מראש לישיבה כי אתה יושב על הקו ומחכה שנציג יענה לך?
קרה לי, גם חזרו אחרי סוף יום העבודה. מעדיף לטפל במשהו דחוף באותו רגע גם אם צריך להמתין.

אין לנו סטטיסטיקות של הבנק אבל מעצם זה שיש להם כרגע יחסית מעט לקוחות פעילים ועדיין אני רואה את התקלה הספציפית הזו עולה כמה וכמה פעמים, זה יוצר תחושה שמשהו לא תקין.
לדעתי סתם בגלל שזה בנק חדש ויש סביבו הרבה הייפ אז יש הרבה יותר תהודה לכל תקלה שם. לא נראה לי שסטטיסטית יש להם באמת יותר תקלות מאשר בבנקים אחרים.

לדעתי סתם בגלל שזה בנק חדש ויש סביבו הרבה הייפ אז יש הרבה יותר תהודה לכל תקלה שם. לא נראה לי שסטטיסטית יש להם באמת יותר תקלות מאשר בבנקים אחרים.
משימוש מאוד מינימאלי בבנק - לקח להם כחצי שנה לעדכן לי את כתובת המגורים ("עקב תקלה נקודתית") וגם זה רק לאחר פניה למפקח על הבנקים.
העברת זהב לא עבדה בפעמים בודדות שניסיתי.
הגיע פנקס צ'קים אחד מתוך שניים.

רושם אישי מאוד שלילי מהאפליקציה ומחסור בפונקציות בסיסיות.

יתכן שאלמלא כל השיווק האגרסיבי לא היה אכפת לי כי לא הייתי מצפה לכלום, אבל כשהם מבקשים לגבות 50 ש"ח לחודש עבור המוצר הקיים, זה בהחלט מייצר תהודה.

בבנקים ה"אמיתיים" שלי, בהם היקף הפעילות היה גבוה בהרבה, מעולם לא נתקלתי בדברים כאלו.

לי נראה שיש אצלם הרבה יותר תקלות לעומת בנקים אחרים אבל הם בנק חדש אז זה מובן, מה שבעייתי זה אם ידועה תקלה חמורה כבר זמן מה ולא מטפלים בה. תקלה שגורמת לכך שאדם מעביר לצד שלישי כסף שלא התכוון היא חמורה. כתבת קודם:
מתקנים אחת צצה אחת אחרת.
אבל זה מרגיש שהם עוד תקועים בשלב של לתקן את התקלות הראשוניות שאמורות להיות מוכרות מזמן.

לי נראה שיש אצלם הרבה יותר תקלות לעומת בנקים אחרים אבל הם בנק חדש אז זה מובן, מה שבעייתי זה אם ידועה תקלה חמורה כבר זמן מה ולא מטפלים בה. תקלה שגורמת לכך שאדם מעביר לצד שלישי כסף שלא התכוון היא חמורה. כתבת קודם:

אבל זה מרגיש שהם עוד תקועים בשלב של לתקן את התקלות הראשוניות שאמורות להיות מוכרות מזמן.
בדיוק. אני מוכן לקבל שיש תקלות, אפילו יותר תקלות כשמדובר בבנק חדש. העניין הוא איך מתמודדים איתן, הן נקודתית והן מערכתית. לי פשוט נראה שהם לא בכיוון בשום צורה. גם השיווק שלהם חסר כיוון, קודם בנקאות פרטית דיגיטלית ועכשיו תנאי פיקדון - זה חתיכת פיבוט. נראה לי שצריך להעיף שם איזה מנהל או שניים.

אני פשוט חושב שיש להם בעיה ארגונית מסוימת, הפיתוח ותיקון בעיות איטיים מדי, והם שיחררו לקהל הרחב מוקדם מדי מוצר שאינו מספיק טוב.

גם השיווק שלהם חסר כיוון, קודם בנקאות פרטית דיגיטלית ועכשיו תנאי פיקדון - זה חתיכת פיבוט.
במקרה הזה דווקא כבר מההתחלה לא היה ברור מה זה "בנקאות פרטית דיגיטלית". אני גם לא חושב שהם מפסיקים עם זה, פשוט משווקים גם דברים נוספים.

בכל מקרה לי אישית לא היו תקלות מהותיות ואני מתכנן להמשיך להשתמש בהם (כאשר החשבון בבנק הישן כמובן נשאר פתוח), פשוט הפנמתי שיעבור עוד זמן עד שדברים יעבדו טוב.
אני לא אתפלא אם יעברו עוד שנתיים ויותר עד שהכל יהיה מוכן ויעבוד כמו שצריך, אני בטוח שזה ייקח יותר משנה.

במקרה הזה דווקא כבר מההתחלה לא היה ברור מה זה "בנקאות פרטית דיגיטלית". אני גם לא חושב שהם מפסיקים עם זה, פשוט משווקים גם דברים נוספים.
להבנתי המוצר היה אמור להיות מיועד לקהל שלא רוצה להתעסק בניהול חשבון הבנק. עכשיו פונים לאלה שמוכנים לפתוח חשבון חדש בשביל לקבל ריבית טובה יותר.

לא יודע אם פורסם כבר, אבל היום נפתחה האפשרות למסחר במסלול one (מסלול ברירת המחדל של הפאונדרים).

היום נפתחה האפשרות למסחר במסלול one (מסלול ברירת המחדל של הפאונדרים).
אוסיף מנקודת המבט שלי.

לא מושך במיוחד (ואני אפילו פאונדר).
העמלות הגבוהות מחסלות את ההטבה בדמי הניהול להבנתי.

מה גם שניתן לסחור רק בארה"ב (לא בדקתי באיזו בורסה בדיוק), לא ברור אם זה זמני או ארוך טווח.

כאמור לא התעמקתי במאחורי הקלעים אבל נראה שהם מאפשרים מסחר בסוג של פול פנימי או שהם משתמשים בשירותים של ברוקר אמריקאי כזירת מסחר.
העובדה שהם מאפשרים מסחר בחלקי מניות ובנוסף הם לא מקבלים העברת ניירות ערך, מוסיפה נורת אזהרה.

מעניין לבדוק אם יש הפרשי שערים קבועים. יש שירותים כאלה בארה"ב שכך עושים את הרווח שלהם ולא לוקחים דמי ניהול / עמלות ק"מ.
ואז בחישוב העלויות צריך לקחת את זה בחשבון כעמלה לכל דבר.

אני מתרחק לעת עתה בעקבות הסיבות הנ"ל.

גם בלי כל הפרטים (שאיני חולק עליהם) לא הבנתי איפה הפיתוי לסחור בארה"ב ב-0.3% ק/מ עם מינימום של 8$... (בוודאי שלא ב-70 ש"ח קבוע לחודש...)

מסתבר שכרגע אי אפשר להזין אצלם ספרות בהודעה למוטב בהעברת זה"ב, מה שכנראה גורם לעיכוב בשיוך לחשבון ומייתר את השימוש בזה"ב.
נראה שהמגבלה על הספרות ירדה, אבל ניסיתי להעביר זה"ב לפני 45 דק' ועדיין לא נקלט בחשבון ב-IBKR.. לא יודע מה הבעיה.

אני מניח שהנושא כבר נשאל פה לא מצאתי בדפים האחרונים. מישהו יודע מה מרווח ההמרה שלהם מדולר לשקל?

אני מניח שהנושא כבר נשאל פה לא מצאתי בדפים האחרונים. מישהו יודע מה מרווח ההמרה שלהם מדולר לשקל?
הם טוענים ש-0.5% מעל השער הרציף. הקטע הוא שכרגע לא ניתן לעשות זאת אוטומטית אלא רק בהתכתבות עם בנקאי, כך שלא ניתן לראות מה השערים בפועל...

הם טוענים ש-0.5% מעל השער הרציף. הקטע הוא שכרגע לא ניתן לעשות זאת אוטומטית אלא רק בהתכתבות עם בנקאי, כך שלא ניתן לראות מה השערים בפועל...
תודה!

בדיוק עדכנו את האפליקציה, ניתן לבצע המרות לבד. המרווח גבוה מה-0.5% שהם טוענים. לא יודע אם באג או שיטת חישוב יצירתית.
נראה לי שלמט"ח עדיף לדבוק ב-IBKR.
הם מציעים 3.571 על מכירת דולר ו 3.618 בקנייה, שזה פער של 1.3%. כלומר המרווח שלהם הוא סביב 0.65% מהרציף. אכן לא להיט אבל גם לא נוראי (נדמה לי שחוץ מהפועלים רוב הבנקים לוקחים סביב אחוז). במקרה הפרטי שלי אני מעדיף לחסוך את המעבר דרך IB כרגע.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ט מסחר דרך בנק one zero (ללא עמלת המרת מטח ו-10 פעולות חינם בחודש) שוק ההון 6
S עודפי עו"ש לטווח קצר - הכדאי ביותר הנוכחי? One Zero/קרן כספית ואיזה? שוק ההון 6
D וואן זירו one zero בעת הנוכחית צרכנות פיננסית 1
I Three apartments in the building, add another one on top נדל"ן 5
EnsilZah So how do you transfer a million dollars from an Israeli broker to an American one? צרכנות פיננסית 19
adams קרן ONE אוף טופיק 6
F דעות לגבי השקעה ב-All in one ETF שוק ההון 2
M מה ההבדל בין ytd לבין one year return? שוק ההון 10
F קרנות נאמנות בחו"ל - All in one שוק ההון 25
Y מערכת TRADE ONE צרכנות פיננסית 40
B העברת דולרים לחול דרך בנק zero צרכנות פיננסית 27
A zero-comission trading רלוונטי גם לאזרחים ישראלים? שוק ההון 25
קפיטליסט_מרושע המלצה: "כסף קטן" - ספרוני חינוך פיננסי לילדים של בנק ישראל התפתחות אישית 0
A חשבון בנק ללא עמלות עוש ודמי כרטיס צרכנות פיננסית 5
עלילה מסלול שעבוד נכס לחברת ביטוח (ולא בנק) נדל"ן 5
N העברת דולרים מPayPal לחשבון בנק שקלי צרכנות פיננסית 6
BittLover בנק יהב פקדונות שוק ההון 4
R העברת מט״ח מפידליטי לחשבון בנק בארץ שוק ההון 3
מ קנייה של S&P500 דרך בנק הפועלים(חשבון הייטקזון) או מיטב/IBI? שוק ההון 10
א האם יש דרך/אפליקציה למשוך נתוני בנק לגוגלשיטס? פוסטים מאיכות נמוכה 1
iTayb הטבות הצטרפות לחשבונות בנק צרכנות פיננסית 4
ע חשבון בנק באירופה לתושב ישראל עם דרכון אירופאי צרכנות פיננסית 2
codev זיקה לישראל עקב שימוש בחשבון בנק מיסים 0
edangz איך להמיר IBAN לפרטי בנק שוק ההון 1
S קרן כספית כנגד פיקדון בנקאי - במקרה של קריסת בנק שוק ההון 5
L קריטריונים לפתיחת חשבון בנק בארה"ב צרכנות פיננסית 34
י חשבון בנק בחו"ל (תושבות ישראלית) שוק ההון 7
ס התנהלות בהחזקת שני חשבונות בנק למסחר שוק ההון 4
U קרן השתלמות IRA בנק לאומי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
ה אשמח לקבל המלצות איך להעביר כסף משכירות באנגליה (חברת ניהול) לחשבון בנק בארץ, תודה! פוסטים מאיכות נמוכה 0
ישראלי מצוי זכאות לבנקאות אישית בנק יהב צרכנות פיננסית 9
O שני חשבונות עו"ש - מה עדיף, שניהם באותו בנק או כל אחד בבנק אחר? צרכנות פיננסית 12
ב הטבות בנק ישראל/בנקים אחרים ללוקחי משכנתא נדל"ן 0
G פתיחת חשבון בנק בארה"ב ללא נוכחות שם צרכנות פיננסית 5
ע IB לעומת "סתם" בנק בחו"ל שוק ההון 48
S מעמד חשבון בנק ישראלי למי שהינו תושב מס בישראל ובמדינה אחרת במקביל מיסים 11
ס השוואת פתיחת חשבון בנק בקפריסין מול אנגליה צרכנות פיננסית 2
ד משמעות השדות כשעושים העברה מחשבון בנק בישראל ל IBKR פוסטים מאיכות נמוכה 11
S אלטרנטיבה אגחית לקרן כספית המבטיחה תשואה ריאלית ולא תשואה שקרובה לריבית בנק ישראל? שוק ההון 33
S החל מאיזה גודל תיק השקעות בנק הפועלים נותן תנאים דומים לבתי השקעות ? צרכנות פיננסית 36
G האם יש דרך להפקיד צ'ק ישראלי (התקבל מקופת גמל, כמה אלפים בודדים) לחשבון בנק בבריטניה (NatWest)? צרכנות פיננסית 2
י כספית דולרית - בנק או בית השקעות? שוק ההון 3
B בנק + כרטיס אשראי עם פורטל ופירוט באנגלית צרכנות פיננסית 1
S חשבון בנק + שני כרטיסי אשראי ללא עמלות? צרכנות פיננסית 1
מ חשבון בנק בחול לא charles schwab ו ib פוסטים מאיכות נמוכה 14
Z ריצה אל בנק על קרן השתלמות. ריאלי ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 17
R בנק\בית השקעות שוק ההון 6
א בנק בחו"ל פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 17
M חשבון בנק באירופה עם IB? שוק ההון 6
P העברות בנק מיידיות בארץ (לא זה"ב) - מה קורה עם זה צרכנות פיננסית 7

נושאים דומים

Back
למעלה