• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

IRA עם קרן קטנה. אף חברה לא מוכנה לפתוח לי חשבון..

naorn

משתמש רשום
דירוג
2

משהו מצא חברה שמסכימה לקבל אותו למסלול ira עם קרן קטנה מ 300 אלף שח? אני לא הצלחתי למצוא...​

רק סלייס/קל גמל. אם כי יש פה בפורום תלונות על השירות שלהם.

דיברתי איתם. פתיחת חשבון רק בעוד כיה חודשים כי יש להם עומס. הזוי ממש. לא מבין למה לא כל החברי בורסה מחויבים לתת אופציה כזו.

דיברתי איתם. פתיחת חשבון רק בעוד כיה חודשים כי יש להם עומס. הזוי ממש. לא מבין למה לא כל החברי בורסה מחויבים לתת אופציה כזו.
כי חבר בורסה זה לא קרן השתלמות או קופת גמל.

לא מבין למה לא כל החברי בורסה מחויבים לתת אופציה כזו.
אתה לא רוצה לנהל את הפנסיה שלך אצל גוף שעושה את זה כי הוא מחויב לכך. זה מבטיח שירות גרוע.

אתה לא רוצה לנהל את הפנסיה שלך אצל גוף שעושה את זה כי הוא מחויב לכך. זה מבטיח שירות גרוע.
האם זה לא המצב הנוכחי?
אותה גברת, אפילו עם אותה הדרת.
כולן מציעות את אותם המוצרים הנחותים, אותם המסלולים, שירות בינוני ביום הכי טוב, שונות בדמי ניהול בין הגופים היא שולית (כתלות בגודל תיק לקוח), וכו׳
אין סיבה מוצדקת להזנחה כזו בתחום הניהול האישי.
באם אין לגוף אינטרס להעניק לך מוצר כזה הרגולטור נכשל בתפקידו לספק לצרכן מענה הולם. זה לא שאנחנו יכולים לעורר מחאה או לגרום לשינוי רחמנא ליצלן.

משהו מצא חברה שמסכימה לקבל אותו למסלול ira עם קרן קטנה מ 300 אלף שח? אני לא הצלחתי למצוא...​

היתרון בIRA בסכומים קטנים הוא קטן מאד. תחסוך עוד וכשיהיה לך מספיק תעבור לIRA.
לא שווה לשבור את הראש על זה יותר מדי.

באם אין לגוף אינטרס להעניק לך מוצר כזה הרגולטור נכשל בתפקידו לספק לצרכן מענה הולם.
זה בדיוק מה שקורה עם רגולציה. תשווה את המנגנון של מוצרי הגמל (פנסיה, ביטוח מנהלים, קופת גמל) לפשטות היחסית של תיק השקעות ממוסה או גמל להשקעה (מוצר שהציבור עף עליו, אבל לטפל בקרנות הפנסיה שלו הוא כבר התייאש). הרגולציה מסורבלת ומייקרת הכל, והופכת את הצרכן ללקוח שבוי. אפשר לפשט את הרגולציה ולפתוח קצת את השוק.

@לארוצה
אתה מכיר דוגמאות של רפורמות דומות? או אתה יודע מה צריך לעשות השביל לפתוח את השוק?

@לארוצה
אתה מכיר דוגמאות של רפורמות דומות? או אתה יודע מה צריך לעשות השביל לפתוח את השוק?
קטונתי, בטח לעומת מומחים אחרים שמבקרים פה, אבל אני חושב שקופות גמל להשקעה זה כיוון טוב - קל לציבור לעכל את המוצר הזה, יש לו תמריץ טוב לחסוך לפרישה, אפשר להמיר לקצבה. הייתי רוצה לראות פיתוח של פתרונות כאלה.
מהצד השני, יש הרבה תיקונים קטנים שצריך לעשות כדי לפשט את הנושא הסבוך הזה. תחום שחייב שיפורים כאלה הוא נושא הפיצויים. דוגמה אחת: למה אי אפשר לאחד את המסלולים של רצף מעסיקים ורצף לקצבה, למשל? הרי לפי תיקון 190 פיצויים ברצף מעסיקים יכולים לחזור לקופה משלמת לקצבה, אבל לא מזכים בהקלות מיסוי בפרישה כמו פיצויים ברצף לקצבה - מה ההיגיון?

מדובר פה על IRA אז אוסיף שהפשטה של מערכת הפנסיה יכולה להקל על הגופים האלה להציע שירות כזה ליותר אנשים - למשל, במקום לעקוב אחרי הפקדות לפיצויים, תגמולים, קצבה מזכה, קצבה מוכרת וכו' שיקבעו צבירה מסויימת שנעולה עד לפרישה, וכולה פטורה ממס לחלוטין.

מדובר פה על IRA אז אוסיף שהפשטה של מערכת הפנסיה יכולה להקל על הגופים האלה להציע שירות כזה ליותר אנשים - למשל, במקום לעקוב אחרי הפקדות לפיצויים, תגמולים, קצבה מזכה, קצבה מוכרת וכו' שיקבעו צבירה מסויימת שנעולה עד לפרישה, וכולה פטורה ממס לחלוטין.
אלו סוג השאלות שאני תוהה אם עצמי, איזה אינטרס בעצם יש למדינה לאחוז ולא לשחרר את כל הפרמטרים שציינת.
סוג של הפרטה בעצם,לא?

מניח שזה אפילו כדאי כלכלית.

קופג להשקעה באמת נתפסת כמוצר פופולרי שקל לנהל ונגיש לכלל האוכ׳, זאת אומרת שכבר יש תשתית, חסרה התייעלות.בנוסף לא רואה סיבה למה שגופים כמו בתי השקעות, ברוקרים, בנקים, חברי בורסה לא ירצו חלק מהעוגה ( דמי ניהול, הגדלת נכסים..)

אלו סוג השאלות שאני תוהה אם עצמי, איזה אינטרס בעצם יש למדינה לאחוז ולא לשחרר את כל הפרמטרים שציינת.
סוג של הפרטה בעצם,לא?

מניח שזה אפילו כדאי כלכלית.

קופג להשקעה באמת נתפסת כמוצר פופולרי שקל לנהל ונגיש לכלל האוכ׳, זאת אומרת שכבר יש תשתית, חסרה התייעלות.בנוסף לא רואה סיבה למה שגופים כמו בתי השקעות, ברוקרים, בנקים, חברי בורסה לא ירצו חלק מהעוגה ( דמי ניהול, הגדלת נכסים..)
אני חושב שמפחדים לשנות. יש סיבות לגיטימיות כמו שמירה על יציבות, אבל אני חושד שזה בעיקר מנטליות של עובד מדינה - מה יעשו עם כל המנגנונים הקיימים? אנשים חיים מזה (וחיים מזה לא רע בכלל).

לא הצלחתי עם מיטב דש, וזה גם כשאני משקיע לא קטן באפיקים אחרים והקרנות שלי ושל אישתי יחד מגיעות ל 300.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ט IRA - קרן השתלמות קטנה + הפקדה חד פעמית (תעזרו לנו בבקשה!) צרכנות פיננסית 3
R קרן השתלמות IRA בדמי ניהול של 0.5, האם כדאי? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
R איך מאזנים קרן השתלמות IRA כשאין הפקדות? שוק ההון 6
A קרן השתלמות IRA מגבלת קניה חודשית סנופי אירי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 23
S קרן השתלמות IRA חדשה עם הפקדות לעצמאי - איפה כדאי לפתוח? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
ttmoon קרן פנסיה IRA וETFs פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
O קרן השתלמות IRA במגדל - לא ניתן להפקיד הפקדות חדשות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 57
U קרן השתלמות IRA בנק לאומי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
L האם ניתן להעביר פנסיה/קרן השתלמות ל-IB אמריקאי ולנהל זאת כ-IRA? פוסטים מאיכות נמוכה 1
E קרן השתלמות IRA ועמלות שוק ההון 12
S התייעצות - מעבר ל-IRA (קרן השתלמות + קופת גמל) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
S ניוד קרן פנסיה לקופת גמל IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
A קרן השתלמות בניהול עצמי IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
E קרן פנסיה מול גמל IRA - הבדל תשואות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 16
C עמלת צד ג קרן השתלמות IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
The Thinker חלוקה אופטימלית בין קרן פנסיה לקופת גמל IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 56
fizban קרן השתלמות IRA - עם איזה בנק אתם עובדים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 36
CoinCollector משיכה של קרן השתלמות נזילה VS המתנה ל IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 15
A פתיחת קרן השתלמות IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
D קרן השתלמות IRA מינימום פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
ו שאלות לגבי קרן השתלמות IRA לעצמאים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
C אין קרן השתלמות Ira במעמד עצמאי? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
B קרן השתלמות - IRA בדמי ניהול של 0.35% או עוקב S&P ב-0.18% + קופת גמל מול פנסיה משלימה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
T האם חל מס עזבון על קרן אמריקאית במסגרת קרן השתלמות ישראלית (IRA) שוק ההון 13
T קרן השתלמות בניהול עצמי (IRA) לבעלי אזרחות אמריקאית פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
ש חישוב ריביות פיגורים עבור קופת IRA קרן השתלמות צרכנות פיננסית 22
A משיכת כספים מתוך קרן השתלמות IRA על ידי הגוף הפנסיוני ללא רשות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
S שאלות בנושא קרן השתלמות IRA ואלטרנטיבות ראויות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
M קרן השתלמות IRA שמורכבת ממניות דיבידנד בלבד פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 56
E הגבלות קרן השתלמות IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
א קרן מחקה ישראלית לעומת אירית/לוקסמבורגית בתיק פטור ממס (IRA) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
A שאלות לגבי קרן השתלמות ופנסיה ומעבר לחשבון IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
T למה אסור לוותר על קרן השתלמות בניהול אישי (IRA) דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 31
S כמה שאלות על קרן השתלמות IRA בסלייס (קל גמל לשעבר) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
M קרן השתלממות IRA בזמן אבטלה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
V קרן השתלמות IRA הלמן אלדובי בפלטפורמה של מזרחי טפחות - ניתן לקנות ניירות בבורסה האמריקאית? פוסטים מאיכות נמוכה 6
B קרן השתלמות ira עם 50k פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
I IRA קרן השתלמות - תיק השקעות קטן פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
S קרן השתלמות IRA , דרך לעקוף מס רווח הון? שוק ההון 6
S שאלות לגבי קרן השתלמות IRA + שאלות על INTERACTIVE BROKERS דרך מיטב פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
E קרן השתלמות IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
S קל גמל (SLICE) האם בטוח לעשות שם קרן השתלמות IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 19
O העברה בין קרן פנסיה לקופת גמל IRA - תיק צרכנות פיננסית 5
לאונל שאלה טכנית בנוגע להעברת קרן מנוהלת ל-IRA שוק ההון 1
I קרן השתלמות בניהול IRA בברוקר חול פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 16
ל קרן השתלמות IRA מול קרן השתלמות מחקה- ממש אשמח לעזרה שוק ההון 5
י פתיחת קרן השתלמות IRA עם סכום התחלתי נמוך שוק ההון 1
E מעבר קרן השתלמות ל IRA? שוק ההון 1
Y חידוד לגבי קרן השתלמות IRA "מנוונת" שוק ההון 0
G בית השקעות מול IRA עם קרן נאמנות שוק ההון 0

נושאים דומים

Back