• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

תביעה קטנה נגד הוט על בעיות אינטרנט

Meowmeow

משתמש רשום
דירוג
0
באמצע דצמבר נפל לי האינטרנט ליום שלם, יום לאחר מכן הוא חזר אבל מאז הוא כל הזמן מתנתק, הזמנים של הניתוקים משתנים אבל אפשר להגיד שאין לי אינטרנט בכלל כי זה לרוב ביחס של יש אינטרנט חמש דקות ואז שעה אין ואי אפשר לעשות שום דבר ככה.
התקשרתי ואמרו שיש בעיה איזורית ומטפלים בזה, לא קורה כלום, אני מתקשר שוב אחרי כמה ימים וכך זה חוזר על עצמו, התחלתי להקליט בשיחה השלישית וכבר יש לי תשעה הקלטות, לא תבעתי ישר כי בשלב מסויים אמרתי להם שזה לא הגיוני שאני אשלם מחיר מלא אם רוב החודש לא היה לי אינטרנט, הנציגה אמרה שהיא שלחה בקשה לפיצוי אז חיכיתי לראות אם משהו כזה באמת מגיע אחרת אני צריך לתבוע גם על זה, הם כמובן לא הורידו במחיר והבעיה עדיין ישנה לאחר יותר מחודשיים...

אני לא מבין בעולם המשפטים אז אשמח אם אנשים פה יוכלו להכווין אותי קצת עם דעתכם האישית, קבעתי גם פגישה ליום שני עם עורך דין מתנדב בשי''ל אם יש לכם הצעות לשאלות עבורו.
התיק הזה מתאים לתביעות קטנות נכון?
הבעיה העיקרית היא שאני לא יודע כמה לבקש בתביעה, ניסיתי למצוא תיק דומה אבל רוב מוחלט של התביעות הן ספאם, טכנאי שלא מגיע בזמן או קפיצות בחשבון, מבחינת נזק שנגרם נטו אני צריך לקבל החזר על החשבונות של החודשיים האחרונים (או יותר,תלוי מתי יתקנו) שזה בערך 200 שח מה שלא משתלם לתבוע עבורו, המקרה הזה יותר חמור מהודעה עבורה מקבלים אלף ש''ח או איחור טכנאי שראיתי שקיבל אלפיים, ההיגיון שלי אומר שלפי היחס של הדברים האלה אני צריך לבקש עשר אלף או אפילו חמש עשרה אלף, מישהו יודע אולי לאיזה חוק זה קשור? ראיתי רפרנס באחד התיקים שיש חוק שאומר שהם מחוייבים לתקן תקלות תוך שלושה ימים

אולי מתאים יותר לתביעה יצוגית.
אנחנו בהוט עסקי וסבלנו בחודשיים האחרונות מאותן בעיות שאתה מתאר, נדמה לי שהיתה להם (או עדיין ישנה) בעיה כלל ארצית.
החידוש אצלנו היה בנושא השירות - בשנים קודמות הגיעו אלינו תוך יום לפתור בעיה (למנוי עסקי יש תיעדוף) ואילו עכשיו הם פתחו לכאורה קריאה ואף טכנאי לא הגיע, וזה קרה שלוש פעמים (הרמנו ידיים בסוף). ממש יוצא דופן. בגלל זה אני סבורה שהם יודעים שיש בעיה כללית אצלם (שטכנאי בבית לא יעזור) אבל לא משקיפים את זה ללקוחות שלהם.

עזוב שטויות, תתנתק ותעבור לחברה אחרת.

תביעה בבית המשפט תימשך זמן רב, תמרוט את עצביך, תבזבז לך זמן וכסף וגם אם תקבל פיצוי כלשהו, ספק רב אם זה יהיה שווה את ההתעסקות.

בבית משפט אתה יכול לתבוע סכום ששווה ערך להפסד שנגרם לך (ואתה יכול להוכיח) כמו למשל פספוס יום עבודה כי נאלצת לחתום על חופש ואז תוכל לבקש שכר של יום עבודה.

דבר נוסף אתה יכול לתבוע זה את דמי המנוי החודשי בטענה כי לא סופק שירות.

אחרון חביב - עגמת נפש, פה זה כבר תלוי מאוד בשופט מה לאשר, אם בכלל. הסיכוי שתקבל סכום גבוה (מעל אלפים בודדים) הוא אפס להערכתי.

אני לא עו"ד והניסיון של בבתי המשפט אנקדוטלי בלבד, אבל ההגיון הבריא אומר שעדיף לא להתעסק בקקה.

כמו כן הוט הם החברה עם שירות הלקוחות הגרוע בישראל, זה היה נכון מיום הקמתה ועדיין נכון היום, מקווה שלמדת את הלקח.

עזוב שטויות, תתנתק ותעבור לחברה אחרת.
+1
חבל על הזמן. דבר עם שירות לקוחות עוד פעם אחת, תודיע חד משמעית שאתה מתכוון לנטוש אותם, יעבירו אותך לשימור לקוחות ואז תתנה את המשך המנוי רק אם יחזירו לך דמי שימוש יחסי לזמן שהיו מושבתים + תבקש חודש חינם כפיצוי.
אם עדיין יש בעיות עם הקו שלהם אז באמת שאין סיבה להישאר איתם.
בהצלחה.

אני אמנם לא משפטן אבל ממש לא נראה לי שיש לך מה לתבוע, לפחות בשלב הזה..
א. קודם כל צריך לסדר את הבעיה, אחרת ה"נזק" שלך עדיין גדל ואי אפשר לקבוע מה אמור להיות הפיצוי
ב. יש את עקרון הקטנת הנזק, אלא אם הוט היא ספק יחיד באיזור שלך, למה לא עברת לחברה אחרת? כנראה שהנזק לא כל כך נורא.. (15 אלף פיצוי?)
ג. פרקטית- שופט לא יתקן לך את הבעיה, אם הוט לא יודעים/רוצים לטפל זה לא יקרה בהוראת בית משפט, הוא מקסימום יקנוס אותם..

להערכתי תוכל להשיג בתביעה מאות שקלים עד אלף ש"ח. זה לא מעניין את בית המשפט שבדיוק היה לך ראיון לתפקיד מנכ"ל מיקרוסופט ובגלל הבעיות הטכניות הפסדת את התפקיד.
השאלה היותר טובה היא למה אתה נשאר אצלם אם אתה כה סובל מהם? חסרות חברות תקשורת אחרות המספקות תשתית אינטרנט באזור מגוריך?

אולי מתאים יותר לתביעה יצוגית.
אנחנו בהוט עסקי וסבלנו בחודשיים האחרונות מאותן בעיות שאתה מתאר, נדמה לי שהיתה להם (או עדיין ישנה) בעיה כלל ארצית.
אממ אני אשאל שכנים, אני גר באיזור השרון, אם זה איזורי/ארצי אני מניח שיש דיבור כבר על תביעה כזו בפייסבוק או משהו, אני לא נמצא בפייסבוק או ברשתות חברתיות אבל אנסה לבדוק, התקשורת גם אמורה כביכול לעשות את העבודה שלה ולדבר על זה.

השאלה היותר טובה היא למה אתה נשאר אצלם אם אתה כה סובל מהם? חסרות חברות תקשורת אחרות המספקות תשתית אינטרנט באזור מגוריך?
גר אצל ההורים, הם נשארים אצלם בעיקר בגלל הכלא ששמו טריפל, ממוצא הודי והוט השקיעו ב5 ערוצים במטרה לתפוס את חתך הקהילה הזו ביד ברזל, הם זקנים והרבה חברים/משפחה עדיין מתעקשים להשתמש בטלפון נייח, מאוחר מדי לחנך מחדש והיו ניסיונות, ממש בהתחלה היה לנו אינטרנט של 012 והם תתפלאו דווקא היו גרועים יותר מהוט גם מבחינת איכות וגם מבחינת שירות, לא פלא שהם לא שרדו.

מה גם שיש וותק, אנחנו איתם כבר 25 שנה עוד מכשהיו זה''ב כבלים ובמהלך כל השנים הללו היו כמובן ויכוחים וריבים להוריד את המחירים ולקבל יותר דברים, חבל לזרוק את זה, אני לא חושב שיש תחליף זול יותר עבור מה שאני מקבל כרגע, קו נייח, שלושה ממירים עם כל הערוצים פתוחים ואינטרנט שבפועל מצליח להגיע ל13 מגה לשנייה בהורדות ב240 שקל (כולל הנחת פנסיונר ואזרח וותיק), ב8 שנים האחרונות גם באופן מפתיע לא היה לי שום בעיה מהם אפילו לא לרגע, לא דיברתי איתם בכלל, הם לא שלחו אף הודעה, שכחתי שהם קיימים, בגלל זה גם לפני כמה חודשים אמרתי לחבר שעבר לגור לבד שהם השתנו והוא אפילו התחבר אליהם בגלל זה...אבל עכשיו זה קורה.

אם יש תחליף לערוצים ההודים או דרך לפיירט אותם אני כנראה אוכל סופסוף לשחרר את המשפחה מהוט אבל לא הצלחתי למצוא :/

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
N תביעה קטנה נגד מס הכנסה - המלצות לעורך דין מיסים 5
H איך למצוא ח"פ של מרפאת שיניים עם קוד תאגיד לצורך תביעה קטנה אוף טופיק 3
ח הגשת תביעה נגד מעסיק בבית הדין לעבודה אוף טופיק 2
A סיכויי תביעה באיחור מסירה נדל"ן 9
A תביעה לקבלת פיצויים בגין נזקי גוף בתאונת דרכים, השלכות? צרכנות פיננסית 0
I כפל ביטוחים ,החזרי ביטוח ותקוף הגשת תביעה. צרכנות פיננסית 0
אוגורן טופס תביעה לקצבת אזרח ותיק - ריבית מחסכונות או דיבידנד ממניות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
Shnizelia הגשת תביעה נגד מקום עבודה לשעבר אחרי תביעה ייצוגית אוף טופיק 20
אמירב מבוטח נפטר בזמן עיבוד תביעה לקצבה מהפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
ImCarryGG מישהו פה הגיש תביעה על פי חוק הספאם? אוף טופיק 70
M תביעה נגד חברת ביטוח צרכנות פיננסית 4
Myrath סיכויי תביעה מול הביטוח הפרטי כאשר אין ממצאים קליניים צרכנות פיננסית 11
Res Cogitans מס הכנסה ידרוש את חלקו בכספי תביעה? שוק ההון 13
ש תביעה של דייר המסרב לשלם ועד בית אוף טופיק 27
D פינוי מושכר ותביעה קטנה במקביל נדל"ן 4
H טיפים לתביעה קטנה בנוגע לרשלנות רפואית אוף טופיק 27
N IRA עם קרן קטנה. אף חברה לא מוכנה לפתוח לי חשבון.. פוסטים מאיכות נמוכה 13
ב מערכת סולארית קטנה ניידת יש דבר כזה ? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 4
Modric19 קרהש קטנה עם דמי ניהול מקסימליים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
unrealx תאונה קטנה ברכב - כיצד להתנהל? אוף טופיק 7
M האם הפקדה חודשית קטנה עוזרת לתיק של 1.5 מליון שח? שוק ההון 12
ד שאלה קטנה על קרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
T קרן פנסיה קטנה מגיל צעיר פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
ש רעיונות להכנסה קטנה נוספת פוסטים מאיכות נמוכה 3
S קיזוז מס רווחי הון - הבהרה קטנה מיסים 19
R איך אני יכול לוודא חשבון מסחר של חברה קטנה שוק ההון 4
ב השקעה חודשית קטנה לבת 18 שוק ההון 1
G השקעה קטנה להתחלה שוק ההון 26
Blue משיכת קופת גמל קטנה בפטור ממס מיסים 2
ע השקעה חודשית קטנה עם זמינות מיידית ואפיק קצר, איפה ? שוק ההון 1
doc29 קרן השתלמות קטנה מאוד -האם יש סיבה להשאיר? צרכנות פיננסית 24
Modric19 פקודה מזערית קטנה מכמות בפועל שוק ההון 7
O האם יש סיכון ברכישת ETF קטנה ופחות מוכרת? שוק ההון 0
U משיכת קופת גמל קטנה (פחות מ 8 אלפים) ללא מס צרכנות פיננסית 1
ש מה לעשות עם ערימה קטנה של אירו? שוק ההון 20
O האם יש חסרונות בקרן פנסיה קטנה (ספציפית אלטשולר שחם) צרכנות פיננסית 21
Tim_Duncan אובר אופטימיזציה של קה"ש קטנה? צרכנות פיננסית 13
G שאלה קטנה בנוגע לאקסולידית. אוף טופיק 2
1337justme עזרה קטנה בהתלבטות בין קרנות שוק ההון 13
תפוזינה לא הביישן למד... שאלה קטנה וקלולסית שוק ההון 7
ע שאלה קטנה - מדד NTR שוק ההון 12
ט IRA - קרן השתלמות קטנה + הפקדה חד פעמית (תעזרו לנו בבקשה!) צרכנות פיננסית 3
A אופציות של השקעה לקופת גמל קטנה צרכנות פיננסית 2
א פריצת דרך קטנה בדרך לפישוט חפצים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 10
א שאלה קטנה על ניכוי מס במקור על דבידנדים שוק ההון 21
L האם יש פסול בקרן פנסיה קטנה (כמו מיטב דש)? צרכנות פיננסית 4
wa11a קופת גמל בחברה קטנה [אינטרגמל] צרכנות פיננסית 431
V מצאתי קרן השתלמות ישנה אך קטנה (מאוד) מה עושים איתה ? צרכנות פיננסית 4
nimrodko שאלה קטנה על טלוויזיה ושאלה גדולה יותר, על חינוך מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 18
הקוקיה מתכננת על גינת תבלינים קטנה, איפה משיגים זרעים? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6

נושאים דומים

Back
למעלה