• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

קשיים בעבודה חדשה אשמח לתובנות

לב מישקין

משתמש רשום
דירוג
7
שלום לכולם,

אודה לתובנות ועזרה לסיטואציה איתה אני מתמודד ומשפיעה על מצב רוחי ומטרידה אותי.

התחלתי לפני מספר חודשים עבודה חדשה - משרדית. קטן יחסית.
אני מרוצה מהתנאים, מעניין אותי תחום העיסוק, ורואה אופק מקצועי והתפתחותי מבחינתי.

אני בנאדם נוח ומעט מופנם.

תחום העיסוק שקיבלתי הוא תחת ראש צוות ועובדת אחת תחתיו כך שעכשיו אנחנו 3.

מהרגע הראשון כמעט אני מרגיש שהיא - העובדת הנוספת בצוות, לא רוצה שאני אהיה שם ושהיא מנסה לדחוק את רגלי.

לעניות דעתי ובצורה אובייקטיבית ככל הניתן להערכתי יש בה משהו מאוד קפוץ ולא נדיב וזה שהצטרפתי גורם לה להיות קפוצה שלא אקח מהערכה שלה היא זוכה מהראש צוות על המקצועיות שלה ובעיקר מהתשומת לב שהיא מקבלת ממנו וכו' היא באמת חכמה וחדה אגב. לדעתי היא קצת רעילה. לדעתי זה גם עשוי לצאת על אחרים במשרד.

איפה זה פוגש אותי?

אני לא חושב שאני חווה התעללות ממנה אבל בהחלט מרגיש כל הזמן לא נוח וחוסר נעימות רגשית מולה.
כשאנחנו יושבים אני היא וראש הצוות, אני ממש מרגיש שאני לא יכול להשחיל מילה. כל רעיון שאני מעלה היא מיידית מגיבה בביטול. כנל בדיון מול אנשים אחרים כל שאלה שאני מעלה היא קופצת עם תשובה להרגשתי על מנת להסות אותי.

זה גורם לי להרגשה רעה ולמועקה רבה וממש מפריע ומבאס אותי ואני מרגיש לא מוערך. (אם כי אני באמת חדש שם)

כשאנחנו יושבים עם הראש צוות היא כאילו משדרת שהיא סבבה איתי ונותנת רפרנסים לעבודות שביצעתי כאילו לפרגן אבל באחד על אחד אין שום פרגון וכמעט כל רעיון שלי היא מבטלת.

לא בטוח שהראש צוות קולט את הסיטואציה, כפי שאמרתי בדיונים משותפים היא כביכול מפרגנת לי.
בנוסף היא בהחלט חכמה ובעלת ידע אז יש לה ערך עבורו.

איך אני מתנהג?

אני חושב שזה גורם לי קצת לחוסר הערכה עצמית ואני צריך לשים לב לזה.
זה גורם לי לא לדבר/לא להשתתף בצורה פעילה בדיונים.
הרגשה רעה חוסר נינוחות וביטחון ומועקה.

התפתחויות שאמורות להתרחש:

הראש צוות אמר שהוא מתכנן לבצע חלוקה באחריות שלי ושלה שהיא תיקח חלק מסוים ואני אחר.
עדיין תהיה חפיפה מסוימת אבל על פניו פחות.

מה המחשבות שלי?

1. אני חושב שבכל מקרה לא לדבר עליה רע עם אף אחד במשרד. כלל ברזל.
2. אני חושב שהחלוקה באחריות יכולה להועיל.
3. אני בחרדה אולי אני לא מספיק טוב בעבודה אולי יפטרו אותי. לא יודע כמה זה קשור אבל זה מכתיב את ההתנהגות שלי בנושא הזה
4. אני חושב, מי אמר שהראש צוות בכלל בצד שלי? אולי הוא יחשוב שאני המוזר שלא משתלב חברתית. אני עובד חדש. אם אדבר איתו על הנושא אולי הוא יחשוב שאני הבעייתי. מה גם שכאמור היא בסך הכל חכמה וחדה ובעלת ערך אם כי אדם קשה.
5. אולי כדאי להתבסס במקום העבודה נאמר חצי שנה/שנה ואז מעמדה כזאת לבקש לא לעבוד איתה..
6. נמאס לי להשתדל ולהיות נחמד אליה וכל פעם לקבל תגובות הזויות ועוקצניות. תכלס מחוץ לעבודה אחת כזאת לא הייתה מבזבז עליה מילה. מצד שני אני חדש שם אולי להוריד את האגו עד שאתבסס ואז להציף את הנושא.. כאילו מה עכשיו אני אהיה ברוגז איתה?
7. אני חושב בואנה מה זה כל הנהי ובכי הזה? אתה גבר. תתפוס את המקום שלך. בחיים תיפגש עוד עם אנשים קשים יותר. יאללה תתמודד ותציב גבולות תהיה מקצועי ותקנה את המקום שלך.

אפשרויות פעולה:

1. להמתין לראות האם החלוקה באחריות תשפר את המצב.
2. להתבסס במקום העבודה ואז להציף את הנושא.
3. להיות ממש מקצועי בתחום האחריות שאקבל וכך לקנות את מקומי
4. לדבר עם ראש הצוות
5. לדבר איתה

מה כדאי??

אני ממש אודה לתובנות ועצות באשר למצב שלי. ובכלל ניסיון החיים שלכם. תודה רבה. : )

נערך לאחרונה ב:
לצערי, זה נשמע שאתה בצד המפסיד של קרב פוליטי-משרדי. אין ממש מה לעשות בנידון. אם לא הבנת את זה עדיין, אז או שאתה ממש צעיר או שלא קורצת מהחומר של העולם התאגידי במיוחד.

זה לא אומר שאתה לא מתאים לקריירה שלך בהכרח, אבל הדברים האלה קורים במשרדים כל הזמן. מזימות, חתירות, לכלוכים...
אי אפשר לדעת מה הולך בראש שלה. אולי היא מאויימת ממך שאתה תדחוק אותה החוצה אז היא עושה נגדך מלחמת מנע. אולי אתה סתם לא בא לה טוב בעין.
דבר אחד אני יכול לומר לך בוודאות - התחושות שאתה מרגיש זה לא שקר. האינטואיציה שלנו זה כלי שפותח במשך אלפי שנות אבולוציה. אם משהו בבטן מרגיש לך לא בסדר, זה סימן שאכן משהו לא בסדר.

אין לזה ממש פתרונות טובים. יכול להיות שכדאי להחליף עבודה. יכול להיות שלנסות לזוז בתוך הארגון, אם יש אפשרות. רק שתדע שהדברים שאתה מתאר, אנשים ככה כל הזמן מוצאים את עצמם מפוטרים או בורחים לחברה אחרת לפני שיפטרו אותם.

אני לצערי הייתי במשבצת הזו יותר פעמים משרציתי. ראיתי גם אנשים הרבה יותר מנוסים ממני נופלים למשבצת הזאתי - וגם מאבדים את הראש.

כל עוד היא לא הבוסית שלך אין מה שהוא שהיא באמת יכול לעשות לך. אם תלכלך עליך בפני הבוס היא עלולה להעמיד את עצמה בעמדה בעייתית. אם באופן יזום תפגע בצורה כלשהי בעבודה שלך היא גם עלולה להעמיד את עצמה במקום בעייתי.
אם היא לא נחמדה אליך אז פשוט תתעלם ותנסה לפתח קשרים בארגון עם אנשים אחרים כדי לחזק את המעמד שלך. אני לא חושב שהבוס שלך יחשוב שאתה מוזר ולא משתלב חברתית רק כי היא ואתה לא מסתדרים. סביר להניח שהוא בכלל לא חושב על זה ואתה סתם אוכל סרטים.
בכל מקרה, בשום אופן אל תבקש לא לעבוד איתה. זה בקשה מאוד מאוד חריגה ואין ספק שזה יגיע תוך שתי דקות למחלקת משאבי אנוש שיזמנו אותך לשיחה.
אם אתה בחרדה שאתה לא מספיק טוב זה נושא אחר וזה לא קשור אליה. אתה צריך להוכיח לעצמך שאתה מספיק טוב על ידי עמידה במשימות שנותנים לך, הגדלת ראש ובאופן כללי לנסות להיות מעורב ולהתעניין במה שקורה בחברה ובצוות. זה טבעי שתעשה טעויות וכל עוד אתה ישר לגבי זה, לא מנסה להסתיר וכדומה לא הייתי דואג יותר מדי.

לסיכום, תמיד בעבודה יש מישהו שפחות מסתדרים איתו ואתה צריך ללמוד לא לתת לזה להשפיע עליך יותר מדי. זה בסך הכל בן אדם אחד...

כשאנחנו יושבים עם הראש צוות היא כאילו משדרת שהיא סבבה איתי ונותנת רפרנסים לעבודות שביצעתי כאילו לפרגן אבל באחד על אחד אין שום פרגון וכמעט כל רעיון שלי היא מבטלת.
אחת הדרכים להבין אם ביקורת היא עניינית או לא היא לבקש לשמוע מה לא טוב, ובעיקר מה הוא היה עושה אחרת.
ואז יש שתי אפשרויות:
או שבאמת יש לה רעיונות אחרים שנותנים פתרון טוב יותר לבעיה - ואז כדאי ללמוד ממנה.
או שהיא לא תצליח לתת רעיון טוב יותר, ואז הפתרון שלך הוא מוצלח. ככל שהמצב השני נפוץ יותר, כך קטן הסיכוי שהיא תקטול את הרעיונות שלך בעתיד.

נערך לאחרונה ב:
מהניסיון שלי עם אנשים כוחניים בסביבה ארגונית, מה שהם מבינים זה כח.
הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות זה ״להכנס בה״.
אחרי כמה התנגשויות היא תתחיל לראות אותך כשווה לה , אחד שדעתו חשובה.

ברור שאני מבקש הרבה, הרי הצהרת בהתחלה שאתה מופנם. זה שאתה מופנם לא אומר שמותר לאנשים אחרים לדרוך עלייך. עימותים יותר קשים לך מאשר לאנשים מוחצנים וזה בסדר, הם יהיו יותר קלים בהמשך.

קשה לשנות סיטואציות כאלו כאשר אתה בא למקום עבודה חדש שם כבר יש יחסי עבודה שהתבססו לאורך זמן. האפשרות שלך לשנות דברים בשלב הראשוני היא מוגבלת.
אתה צריך להזכיר לעצמך כל הזמן מה המטרות שלך במקום העבודה: [1] להרוויח כסף כדי להתקיים - זו המטרה החשובה ביותר [2] לפתח את הקריירה המקצועית שלך. ראוי שתשנן לעצמך את המטרות ותשקול על המאזניים כמה אתה יכול "לספוג" למען הגשמת המטרות החשובות יותר.
במקומות עבודה ובכל מקום של יחסים בינאישיים יש תמיד 2 צדדים לסיטואציה - כאן הצד של עמיתתך לעבודה שבגלל מבנה האישיות שלה חשה צורך ל"בטל" את תרומתך בכל אירוע, ואתה שעקב אישיותך נוטה יותר ל"ספוג" ולא להגיב. היא קולטת אותך ולא במקרה מרגישה שיכולה להגיד דברים ללא תגובה מצידך. היכולת שלך להתמודד עם זה ע"י עימות חזיתי איתה היא מוגבלת. אנשים לא יכולים לשנות את אישיותם בזמן קצר.
ולכן רצוי שתפתח "עור של פיל" ותנסה פשוט להתעלם בשלב זה תוך שאתה מזכיר לעצמך את המטרות {1] ו-[2] שבגללם אתה נמצא במקום העבודה.
כמובן שאם היחס הזה הוא משפיל עד כדי התעללות שאתה לא יכול לשאת יותר - אין סיבה שתסבול ואז המקום לשיחה עם ראש הצוות או מעליו.
לצורך התרגיל תנסה גם להעמיד את עצמך במקום ראש הצוות או המנהל. תחשוב לרגע מהם המטרות [1] ו-[2] שלהם (נוגעות כככל הנראה לביצוע המשימות ולהצלחת החברה עצמה) ותחשוב מה עשויה להיות תגובתם...
בהצלחה

התחלתי לפני מספר חודשים עבודה חדשה - משרדית.
זאת עבודה במקום חדש או ממש עבודה חדשה בשבילך שלא עסקת בה מעולם?
מהרגע הראשון כמעט אני מרגיש שהיא - העובדת הנוספת בצוות, לא רוצה שאני אהיה שם ושהיא מנסה לדחוק את רגלי.
כרגע זה רק סיפור שאתה מריץ בראש שלך.
רוב הסיכויים שלעובדת הזאת יש תכונות אישיות שונות משלך, והיא וכחנית ודעתנית, וכך תנהג גם אם מישהו אחר יעבוד שם במקומך.
חלק מהחיים בעבודה זה ללמוד להסתדר עם מי שנמצא שם ולאט לאט לשנות דברים.
לעניות דעתי ובצורה אובייקטיבית ככל הניתן להערכתי יש בה משהו מאוד קפוץ ולא נדיב
תוותר על ניתוחים פסיכולוגים אם אינך פסיכולוג שלה. זה שוב הסרט הפנימי שלך.
אולי כדאי להתבסס במקום העבודה נאמר חצי שנה/שנה ואז מעמדה כזאת לבקש לא לעבוד איתה..
אחרי חצי שנה, כשלמעסיק כבר יהיה לא משתלם לפטר אותך אחרי כל ההכשרה (ובהנחה שאתה מבצע את עבודתך באופן סביר ומעלה) - הייתי מציעה לנסות דבר ראשון לשוחח איתה. אפשר להניח שהיא לא מודעת להשפעת סגנון הדיבור שלה עליך (זאת אפשרות נדיבה יותר שמאפשרת שיחה נינוחה מאשר לתקוף אותה בשם כל הניתוחים הפסיכולוגים שדמיינת לעצמך).
כשאני התחלתי עבודה משרדית חדשה לפני הרבה שנים, אחת מצוות העובדים היתה באה לצעוק עלי כל פעם שעשיתי טעות. במשך שלושת חודשי הניסיון שלי, התנצלתי בשקט כל פעם מחדש. לאחר שהתקבלתי סופית, בפעם הבאה שהיא הגיעה לשולחני, הודעתי לה שמהיום היא מפסיקה לצעוק עלי ואם יש טעות אז שתודיע לי ואני אתקן, בדיוק כמו שהיא תתקן כשאני אמצא טעות שלה. ואמרתי לה שאין שום בעיה לטעות, זה חלק מהחיים, וטוב שאנחנו יכולות למצוא את הטעות בזמן ולטפל בה.
מאותו יום הפכנו לידידות טובות מאד...
אני חושב בואנה מה זה כל הנהי ובכי הזה? אתה גבר.
תכלס מחוץ לעבודה אחת כזאת לא הייתה מבזבז עליה מילה
אולי להוריד את האגו עד שאתבסס
אוי נו, מה זה קשור בכלל? מה זה הדיבור הזה? זה מה שמסתתר מתחת למופנמות שלך?

בקשר לדיונים, אולי תוכל להישאר כשהדיון נגמר ולדבר עם ראש הצוות על מה שלא הצלחת לדבר עליו?

זה גורם לי לא לדבר/לא להשתתף בצורה פעילה בדיונים.
אולי בפעם הבאה שהיא מבטלת את מה שאתה אומר, פשוט תגיב לה במקום לשתוק.

אני כותבת את הנ''ל בהסתייגות כי לפי התיאור שלך נשמע שמדובר באדם שלא קל לעבוד איתו, יתכן שהיא אפילו היתה שמחה להעיף אותך מהעבודה (לא חסרים פסיכופתים במקומות העבודה, מנסיון מר). מקווה שאני טועה.

נמאס לי להשתדל ולהיות נחמד אליה וכל פעם לקבל תגובות הזויות ועוקצניות
היא נשמעת כמו אדם שכדאי להתרחק ממנו ככל האפשר.
צמצם את האינטראקציות שלך איתה ככל שתוכל. אולי אפילו לעבור לתקשר בהודעות\מיילים וכו', העיקר לא פנים-אל-פנים.
אתה לא צריך להיות נחמד אליה, פשוט תדבר איתה פחות או יותר כמו לאדם זר.

לא נראה לי שיש טעם לדבר איתה. אחת כזאת כנראה דוברת ''פוליטיקה משרדית''.
גם אם תדבר איתה, היא יכולה להגיד לך דבר אחד אבל לא להתכוון לזה באמת ולהתנהג אחרת. כך שלדבר איתה יהיה בזבוז זמן ואנרגיה.

אני לא חושב שאני חווה התעללות ממנה
אני חושבת שכן.

כפי שאמרתי בדיונים משותפים היא כביכול מפרגנת לי
אולי היא יותר מפרגנת לעצמה מאשר לך. כאילו היא ''משתמשת'' בך כדי לצאת טוב מול ראש הצוות ואחרים.
ממליצה לפקפק בכוונותיה-רוב הסיכויים הם, שהן לא טובות.

כל הנ''ל נשמע לי כמו התעמרות בעבודה.
אין הרבה מה לעשות כיום נגד זה מבחינה חוקית (אין עדיין חוק נגד התעמרות בעבודה) אז כדאי שתעשה חושבים-האם כדאי לך להמשיך שם או לא.

כל עוד אתה לא מכיר אותה מספיק, את הקשרים שלה בעבודה, איך אחרים רואים אותה ובכללי את יחסי הכוחות במשרד - לא הייתי עושה כלום מולה או מול כל אדם אחר במשרד,
כי אם אחרים מעריכים אותה/מקשיבים לה היא יכולה לאט לאט "ללכלך עליך" - "כבר פעם שניה שהוא טועה, הייתי צריכה להשקיע כמעט יום בלעזור לו/לתקן את הבעיה", "אני כרגע תקועה כי X עוד לא סיים את העבודה שלו" - לאורך זמן הדברים האלו יכולים להטות את כף המאזניים לרעתך ולגרום לפיטוריך. - אז הייתי מצמצם מגע ומוריד ראש בינתיים.

תחום העיסוק שקיבלתי הוא תחת ראש צוות ועובדת אחת תחתיו כך שעכשיו אנחנו 3.

לעניות דעתי ובצורה אובייקטיבית ככל הניתן להערכתי יש בה משהו מאוד קפוץ ולא נדיב וזה שהצטרפתי גורם לה להיות קפוצה שלא אקח מהערכה שלה היא זוכה מהראש צוות על המקצועיות שלה ובעיקר מהתשומת לב שהיא מקבלת ממנו וכו' היא באמת חכמה וחדה אגב. לדעתי היא קצת רעילה. לדעתי זה גם עשוי לצאת על אחרים במשרד.

איפה זה פוגש אותי?

אני לא חושב שאני חווה התעללות ממנה אבל בהחלט מרגיש כל הזמן לא נוח וחוסר נעימות רגשית מולה.
כשאנחנו יושבים אני היא וראש הצוות, אני ממש מרגיש שאני לא יכול להשחיל מילה. כל רעיון שאני מעלה היא מיידית מגיבה בביטול. כנל בדיון מול אנשים אחרים כל שאלה שאני מעלה היא קופצת עם תשובה להרגשתי על מנת להסות אותי.

זה לא נעים ופוגע, אבל היא נפגעת הרבה יותר מהתנהגות שכזאת. אנשים לא טיפשים הם מבינים שהיא כנראה אגרסיבית ו/או חרדתית למקומה. אני הייתי נמנע מללכת איתה ראש בראש. תעשה את העבודה שלך על הצד הטוב ביותר ואם אתה מוכשר ישימו אליך לב לא משנה כמה היא תקפוץ ותנסה לסתום לך את הפה.

אני גם לא הייתי עושה דבר פזיז כמו החלפת מקום עבודה. קודם כל ישאלו למה עזבת את המקום הקודם כל כך מהר. שנית, אף אחד לא מבטיח שבמקום החדש לא תהיה אחת כזאת. זה מסוג הדברים שצריך ללמוד להתמודד איתם.

בוא ננתח מה כתבת , ציינת 3 מקרים,
1. מול אנשים היא קופצת עם תשובות שלהרגשתך זה כדי להסוות אותך.
2. מול ראש הצוות היא מפרגנת לך
3. אחד מול אחת היא מבטלת את הרעיונות שלך.

לעומת זאת אתה חושב שהיא
1. רעילה
2. משהוא קפוץ
3. לא נדיבה.

לא נראה שהיא עושה משהוא לא נכון מבחינה מקצועית. מבחינת יחסי אנוש יכול להיות שהיא יכולה להשתפר, ביחוד אם אתה מרגיש נפגע. אבל, מבחינה מקצועית היא לא עושה דבר שלא עושים מול עובד חדש, מבחינה אישית היא לא רגילה כנראה לעבוד בצוות עם עוד אדם. לעומת זאת, קח בחשבון שלא משנה כמה אתה חושב שאתה נחמד, היא מרגישה את הדברים שאתה חושב עליה.

אם היה מגיע עובד חדש שחושב שאתה רעיל, קפוץ, לא נדיב וזורק רעיונות שאתה חושב שהם שטויות. מה היתה התגובה שלך ?

דעתי בתור מנהל:

1. היא חסרת ביטחון וכפי הניראה אתה עושה לה טריגר, זה משהו לטובתך לא נגדך, זה אומר שהיא מרגישה מאוימת

2. אתה צריך להציג את הדברים לראש הצוות ובהחלט לחשוף אותו למה שקורה, זה צריך להיות עדין, ענייני ולא רגשי. הביקורת שלך לא צריכה להיות כלפיה כאדם אלא כלפי סיטואציות שלדעתך הובילו לתוצאה לא טובה מבחינת המטרות של הצוות. למשל, שאלת על X ולא קיבלת ממנה תשובה, מה שהפריע לך מלהתקדם. אל תראה כאן שיש עניין רגשי, שאתה פגוע, אתה לגמרי לא, אתה אדם שיש לו מטרות בעבודה וזאת הסיבה שאתה מעלה את הנושא.

3. תנסה לייצר מצבים בהם ראש הצוות חשוף לסיטואציה ביניכם. נניח שאתה יודע שאם תשאל על Y היא תענה בציוניות, תעשה את זה מול ראש הצוות

4.
כל רעיון שאני מעלה היא מיידית מגיבה בביטול

תמיד תשתדל להיות "האדם הכי בוגר בחדר", אם היא מעירה הערה ושוללת את דעתך, מתפרצת לדברים שלך. תענה בצורה רגועה "אני מבין שאת לא מסכימה עם הדברים שלי אבל אודה לך אם תתני לי לסיים את דברי ואז אני אשמח לשמוע מה דעתך בנושא". זה מיד יהפוך את הסיטואציה, היא התוקפנית וחסרת הסבלנות ואתה בוגר ומכיל

5. תמיד תיבחן את המציאות מבחוץ. תנסה להבין מה היא מרגישה, ניראה שהיא לא תמיד נגדך והעובדה שהיא אומרת עליך דברים טובים מול ראש הצוות גורמת לחשוב שאתה בחרת להסתכל על דברים בצורה חד כיוונית

6. סבלנות!

7.
לא בטוח שהראש צוות קולט את הסיטואציה
רוב הסיכויים שהוא קולט. אם לא, הוא לא ראוי להיות ראש צוות

זה לא נעים ופוגע, אבל היא נפגעת הרבה יותר מהתנהגות שכזאת. אנשים לא טיפשים הם מבינים שהיא כנראה אגרסיבית ו/או חרדתית למקומה. אני הייתי נמנע מללכת איתה ראש בראש. תעשה את העבודה שלך על הצד הטוב ביותר ואם אתה מוכשר ישימו אליך לב לא משנה כמה היא תקפוץ ותנסה לסתום לך את הפה.
מסכים!

אין לי עצות בשבילך. רק הזדהות

יצא לי לעבוד עם קולגה שהייתה מאוד תוקפנית כלפי וכל יום איתה היה סיוט :(

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
F קשיים בלהשקיע בזהב פיזי השקעות אלטרנטיביות 18
A שיפור יכולת הריכוז בעבודה התפתחות אישית 14
לב מישקין קושי בעבודה עם קולגה - אשמח לתובנות אוף טופיק 32
ס דמי ניהול בעבודה ראשונה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
ס פגישה עם סוכן בעבודה חדשה איך להתכונן פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
C משועמם בעבודה עם המון זמן פנוי התפתחות אישית 44
E משועמם בעבודה, מתעניין יותר בפיננסים התפתחות אישית 18
A שיפור תנאים סוציאלים בעבודה התפתחות אישית 6
י עבודה כשליח בעבודה נוספת מיסים 30
amit ייעוץ בעבודה ראשונה , הנדסת חשמל טכניון פוסטים מאיכות נמוכה 2
P משמעות אחוז משרה בעבודה חלקית? מיסים 4
IceCold להחזיר משהו שקיבלתי בעבודה הקודמת אוף טופיק 3
deussex התמודדות עם אי תיאום ציפיות בעבודה ויציבות נפשית התפתחות אישית 17
S יש סעיף בעבודה שלי לגבי קרן השתלמות והייתי אמור לקבל אותו (כנראה) אבל עדיין לא, מה לעשות? אוף טופיק 2
E רעיונות ליום צוות בעבודה? אוף טופיק 4
P האם אתם נהנים בעבודה? אוף טופיק 77
Harvey בריאות עיניים בעבודה מול מחשב אוף טופיק 20
S חושב עם עצמי על ארוחת צהריים בעבודה ללא חדר אוכל אוף טופיק 101
G ימים ראשונים בעבודה חדשה אוף טופיק 15
M ביטוח מנהלים בעבודה צרכנות פיננסית 1
S אופטימיזציה בשכר נטו על ידי שווי ארוחות בעבודה אוף טופיק 3
S חיסכון על אוכל בעבודה צרכנות פיננסית 0
V בקשה להעלאת שכר בעבודה אוף טופיק 4
M באיזה פתרונות אתם משתמשים בעבודה לניהול פרויקט אוף טופיק 7
S תשלום על ארוחות בעבודה צרכנות פיננסית 18
N כישורים הדרושים בעבודה התפתחות אישית 3
מתכנת חימום מזון בעבודה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 22
ט מה היתרונות בעבודה מול 2 ברוקרים? שוק ההון 1
O מחפש סולידים/יות לשיחות ליד הקולר בעבודה (משרות פתוחות) אוף טופיק 0
oz1987 הרצאה על פנסיה עם אחראי שכר בעבודה צרכנות פיננסית 1
א העלאת שכר בעבודה צרכנות פיננסית 56
א התלבטות בעבודה צרכנות פיננסית 26
P איך לנהל ענייני מיסים בעבודה עם Fiverr? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 5
א טפסים בעבודה שחובה להכיר צרכנות פיננסית 21
Koby Paris האם אתם מחשבים הטבות בעבודה בתור הוצאות עתידיות ? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 21
G איזה חיסכון פנסיוני לבקש בעבודה? צרכנות פיננסית 1
מ אנומליות שיכולות להתרחש רק בעבודה אוף טופיק 8
H טריק? העברת כל הפנסיה לקופ"ג, ואז פתיחת קרן פנסיה חדשה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
M אי בי אי חסמו גישה למערת "ספארק" בחו"ל "עד להודעה חדשה" שוק ההון 46
כ דברים שמשביחים דירה חדשה משמעותית? נדל"ן 14
M הצעת שכר חדשה, גלובלי או יסוד + שעתי. מה כדאי? התפתחות אישית 11
S קרן השתלמות IRA חדשה עם הפקדות לעצמאי - איפה כדאי לפתוח? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
א ביטוח דירה לדירה חדשה מקבלן נדל"ן 6
S פתיחת קרן השתלמות חדשה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
F מתלבט אם לקנות דירה חדשה 20/80 ולקוות לטוב נדל"ן 51
כ מתעניין בדירה חדשה להשקעה עד 2 מ' (10\90) שאלות נדל"ן 12
ט יציאה לדרך חדשה בחיים לאחר מכירת דירה יומני מסע אישיים 53
F שכונה חדשה איזה קבלן ביקש היתר ואיזה קיבל נדל"ן 1
A דמי ניהול לקרן השתלמות חדשה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
ט להשקיע כדי לצאת לדרך חדשה שוק ההון 16

נושאים דומים

Back
למעלה