• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

פתרון לצורך להדפסת מסמכים פעם בשנה בממוצע

1337justme

משתמש בכיר
דירוג
982
אז מדיי שנה פחות או יותר מתעורר צורך להדפיס כמה מסמכים כי יש גופים שעדיין מתעקשים על נייר פיזי בשנת 2021 :roll:
מה הפתרון הכי זול ויעיל לדבר הזה? לבקש משכנים זה לא תמיד נוח ולפעמים (אולי לרוב) מדובר על מסמכים עם מידע רגיש.

יש לי מכונה משולבת ישנה, אבל מניח שלקנות דיו יצא יותר יקר מעלות של מדפסת חדשה לאופן השימוש שלי (הדיו יתייבש לפני שאצטרך להדפיס משהו).

אני מניח שהפתרון הכי טוב זו מדפסת לייזר הכי זולה שיש, (אין לי צורך בסורק, יש לי סורק במכונה המשולבת), אני צודק? יש למישהו פתרון טוב יותר?

כמו כן, אשמח להמלצות.

תודה חבר'ה.

חפש את החנות הקרובה אליך ותשאל אותם, יותר זול ממדפסת.
נכון, אבל לפי חוק מרפי הוא יצטרך להדפיס בדיוק בסופ"ש.
ומה עם הזמן של לנסוע לחנות, לחפש חנייה ולחכות בתור? לא שווה כסף?

אם מכוונים לחיסכון קיצוני אז אפשר לחפש מדפסת באתרי יד שנייה / אגורה.

מדפסת לייזר צבעונית . לנו יש של brother
הייתי מדפיסה את רוב המסמכים בעבודה עד שבאמת היו כמה חוקי מרפי והחלטנו שזה מציק וזו תיהיה השקעה משתלמת. זו אכן היתה השקעה סופר משתלמת, המחיר של המדפסת עם הדיו אומנם קצת גובה (אבל עדין ממש סביר) . צריך להחליף את הדיו פעם באף פעם (יש לנו אותה כמה שנים החלפו דיו פעם אחת) לא מתייבש שום דבר וזה כל כך נוח שאין לי מילים.
אחד המכשירים היותר טובים ונוחים שקנינו לבית. כמו כן היא על חוטית אז בכלל נמצאת בחדר אחר ואפשר להדפיס כל מסמך מהטלפון דרך airdrop. באמת סופר נוח.

חנויות קטנות שמוכרות מחשבים \ מכשירי כתיבה מאפשרות הדפסה בתשלום.
כרגע זה יכול להספיק לי, השאלה היא מבחינת מסמכים עם מידע אישי רגיש, איך אדע שהם באמת ימחקו את המסמכים האלו לאחר ההדפסה?

מדפסת לייזר צבעונית . לנו יש של brother
זה הפתרון אצלי. ממליץ על brother.
תודה על ההמלצות! מה הדגם?

כרגע זה יכול להספיק לי, השאלה היא מבחינת מסמכים עם מידע אישי רגיש, איך אדע שהם באמת ימחקו את המסמכים האלו לאחר ההדפסה?
בדרך כלל הם גם מאפשרים הדפסה ישירות מהתקן אחסון (זה פחות נוח ממייל, אבל אתה יכול לראות שהם לא שומרים עותק).

תודה על ההמלצות! מה הדגם?
שלי קצת יותר יקר Brother HL-3170
חיפשתי בזאפ קיבלתי משהו מוזר לגמרי.
חיפשתי סתם בגוגל זה אוצו דגם, עם מחיר יותר טוב ממה ששילמתי לפני שנים. בכלל עושה את העיסקה יותר משתלמת

אבל אתה יכול לראות שהם לא שומרים עותק).
אין באמת דרך לדעת שלא בוצע העתק לתוכן ההתקן שחובר.
אם מדובר במסמכים באמת סודיים (למשל פטנט או מידע בטחוני) , הייתי מחזיק במדפסת משלי. אם אלו מסמכים אישיים שאין בהם תועלת לאחר (למשל מידע רפואי שלי), לא הייתי מקדיש לכך דאגה רבה.

אם מדובר במסמכים באמת סודיים (למשל פטנט או מידע בטחוני) , הייתי מחזיק במדפסת משלי. אם אלו מסמכים אישיים שאין בהם תועלת לאחר (למשל מידע רפואי שלי), לא הייתי מקדיש לכך דאגה רבה.
ומה עם פרטים כמו מספר דרכון (לא צילום דרכון, רק המספר) או טפסי 106, 867, אישורי מס, אישורים על נכות וכו'? אלו לא סודות מדינה, אבל לך תדע מה יעשו עם זה

איש, לך תקנה מדפסת וסגור עניין.
כמה אפשר לטחון, אפילו לאמא שלי בת 90+ יש מדפסת.

ומה עם פרטים כמו מספר דרכון (לא צילום דרכון, רק המספר) או טפסי 106, 867, אישורי מס, אישורים על נכות וכו'? אלו לא סודות מדינה, אבל לך תדע מה יעשו עם זה
אלו מוגדרים בעיניי מסמכים שלא מעניינים אף אחד אחר. אם אתה בכל זאת חרד לפרטיות, קנה מדפסת

זה הפתרון אצלי. ממליץ על brother.
ותקנה משולבת כדי לזרוק את הישנה ולחסוך מקום.
הבעיה במדפסות בכלל וביתיות בפרט היא לא עלות המדפסת עצמה- שבמקרים רבים החברות מוכרות אותן אפילו בהפסד
אלא הדיו- ושם נמצא העושק העיקרי.
that said יש גם בעיתיות עם המדפסות עצמן, מי שיצא לי להחזיק אחת כנראה מכיר את התופעה שיש בהן פגמים מובנים כאלו ואחרים(כמו בהרבה מכשירי אלקטרוניקה פשוט במדפסות זה קיצוני במיוחד) ויוצא שלרוב יש להן תוחלת חיים נורא מוגבלת ללא תלות ישירה בשימוש.

ככה שלפי חוק מרפי דווקא כשיצטרך להדפיס משהו חשוב במוצש המדפסת תחליט שהגיע הזמן להחזיר נשמתה לבורא

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
י שכבות בIB. פתרון שאולי יהיה מוסכם. חשבונות נוספים. מיסים 49
C פתרון ליצירת קשר עם ילד בן שבע בבית צרכנות פיננסית 22
ל מעוניין להפסיק לרכוש שישיות מים - איזה פתרון קיים יש? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 51
G פתרון זול למספר טלפון נוסף? צרכנות פיננסית 4
D המלצה על מאוורר או כל פתרון אוורור אחר פוסטים מאיכות נמוכה 15
M פתרון להגשת דוחות מס ב-Interactive Brokers מיסים 20
T עמלות גבוהות בקניית ETF אירופאי - יש פתרון למי שלא יכול לקנות ETF אמריקאי? שוק ההון 7
S בקשת פתרון למבחן ראיון שלא עברתי אוף טופיק 7
1337justme פתרון לטלויזיה + טלפון קווי לאנשים מבוגרים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 33
1337justme פתרון לסיכון מט"ח בהחזקה של דולרים בעו"ש שוק ההון 50
L מחפשת פתרון לפקס (שליחה וקבלה) יש יותר זול מ-50₪ לשנה? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 27
ק פתרון ביטוח לעבודות שנעלמות צרכנות פיננסית 5
flower פתרון חלקי לחוק ה-FIFO שוק ההון 6
Cleo פתרון אחסון לחפצים בעת נדודים אוף טופיק 1
גלעד 99 חיסכון ארוך טווח לילד - פתרון פשוט? שוק ההון 49
ל פתרון לכל הבעיות אוף טופיק 3
L שווי דיבידנדים בחשבון ברוקר זר לצורך תשלום מס יסף מיסים 3
ר השקעה חודשית במדד לצורך חיסכון בקופת גמל להשקעה או בברוקר שוק ההון 6
B העברת כסף מ IB לצורך תשלום צרכנות פיננסית 6
S הלוואה כנגד התיק לצורך משכנתא? צרכנות פיננסית 9
J משיכה מקרן השתלמות לצורך העברה לIB פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 15
M משיכת מט״ח מ-IB לצורך השקעה בנדל״ן בחו״ל צרכנות פיננסית 4
כ פריסת הכנסה מקריפטו? (לצורך הפחתת מס) מיסים 1
כ פריסת הכנסה מקריפטו? (לצורך הפחתת מס) מיסים 2
ל רכישת גג לצורך בניית דירה נוספת נדל"ן 4
הדבורה מיה "העברת" עוסק פטור לבת הזוג לצורך אופטימיזציה מיסים 5
Y מכירה של נייר הפסדי וקניה מחודשת שלו לצורך מגן מס שוק ההון 3
ה צורת השכר לצורך משכנתא נדל"ן 25
T האם לגיטימי לפנות למפ״ל לצורך בירור סיבת עיכוב של דו״ח שנתי? מיסים 0
tomchoook בירור ריבית על המשכנתא לצורך החזר מס נדל"ן 24
מ העברה מקרן פנסיה לקופת גמל לצורך משיכה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
שם משתמש בעייתי שוקולד מריר לצורך פנסיה: טוב או רע? דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 25
C העברת חלק מהפנסיה \ השתלמות לחברה אחרת לצורך פיזור סיכוים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
H איך למצוא ח"פ של מרפאת שיניים עם קוד תאגיד לצורך תביעה קטנה אוף טופיק 3
I נדל"ן ביוון לצורך ויזת זהב והתאזרחות בהמשך פוסטים מאיכות נמוכה 81
H מינוף דירה של הורים לצורך רכישת דירה חדשה נדל"ן 11
Michel יצירת הפסד מכוון בשוק ההון לצורך קיזוז מס שבח שוק ההון 25
Michel חישוב פחת לצורך מס שבח על מכירת דירה שניה נדל"ן 31
O הפעלת ביטוח נסיעות לחו"ל - אופן התייחסות חב' הביטוח לבן/בת זוג לצורך כיסוי הוצאות צרכנות פיננסית 3
S חשבון מט"ח לצורך בזבוזים בחו"ל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 39
B בקשת שכר בסיס נמוך יותר לצורך הפרשות פנסיוניות - האם כדאי? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
I למכור את התיק לצורך רכישה דירה או להתמנף בזול? שוק ההון 3
ע פתיחת תיק עוסק פטור פיקטיבי רק לצורך הפקדה בקרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
R דחיית הגשת דוח שנתי על רווחי הון לצורך התקזזות על הפסדים מיסים 7
Y מכירה במפולת לצורך מגן מס מיסים 17
LtWorf מה קורה עם כספים המוחזקים אצל נאמן לצורך סעיף 102 שוק ההון 13
O איך להוציא הון מדירה קיימת לצורך קניית דירה נוספת נדל"ן 0
O איך להוציא הון מדירה קיימת לצורך קניית דירה נוספת נדל"ן 42
B תרגום מסמכים פיננסיים לאנגלית לצורך משכנתא נדל"ן 5
A בירור מחירי נכסים שנמכרו -- לצורך הצעה ומו״מ נדל"ן 60

נושאים דומים

Back
למעלה