• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

ניצול אופטימלי של הכנסות מנדל"ן אמריקאי

עוד 1

משתמש סולידי
דירוג
15
יש לי דירה בארה"ב שמנוהלת באמצעות llc מקומי. כיום כל ההעברות הכספים (שכירות וכו') קורות בצורה בינ"ל.
כחלק מהרצון לייעל את כל ה overhead, אני חושב על פתיחת חשבון בנק אמריקאי. אני מבין שעדיף שיהיה חשבון ע"ש ה llc בשביל לשמר כמו שצריך את הניתוק המשפטי בין שתי הישויות?
ובשביל לקבל את הטבות כרטיסי האשראי שיש בארה"ב, אפתח עוד חשבון אישי בארה"ב וממנו אוציא אשראי?

עד כמה זה מורכב, ההתנהלות הזו? לקבל כסף לחשבון llc כל חודש ולהעביר (לצריכה) לחשבון פרטי, לתחזק את שני החשבונות וכרטיס האשראי וכו'...?
כמובן שאתייעץ עם רו"ח אבל יש עם זה איזושהי בעיה אחרת?
אם המטרה שלי היא להתייעל בעמלות ולקבל כרטיס אשראי אמריקאי לצריכה פרטית תוך הטבות ה cashback וכו' - יש פתרון פשוט יותר?

יש לי דירה בארה"ב שמנוהלת באמצעות llc מקומי
אני מניח שאתה מתכוון שהיא בבעלות LLC מקומי שבבעלותך, ומנוהלת ע"י חברת ניהול מקומית שנותנת לך שרותי ניהול, נכון?
כיום כל ההעברות הכספים (שכירות וכו') קורות בצורה בינ"ל.
כלומר ישירות לחשבון העו"ש שלך בארץ?
נשמע ממש יקר. גם מבחינת שליחת הכספים, אבל גם מבחינת עמלת קבלת כספים בארץ ובעיקר מבחינת עמולות המרה.
מכיר את הפתרון של IB?
כחלק מהרצון לייעל את כל ה overhead, אני חושב על פתיחת חשבון בנק אמריקאי. אני מבין שעדיף שיהיה חשבון ע"ש ה llc בשביל לשמר כמו שצריך את הניתוק המשפטי בין שתי הישויות?
יש יתרונות לשמירה על הפרדה.
בנוסף יחסית קל לפתוח חשבון מרחוק לLLC.
אתה יכול למשל לפתוח חשבון בWISE, mercury או בחברות דומות שמאפשרות פתיחת חשבון אונליין, ואח"כ להעביר משם את הכספים לIB בחינם או בעלות מאוד נמוכה.

מצד שני לא בטוח כמה הייתרונות מהותיים. בשביל זה צריך להתיעץ עם מומחים משפטיים בתחום. השאלה היא למה מראש אתה מחזיק בנכס דרך LLC ולא ישירות. ממה שהבנתי יש יתרונות לפה ולשם.
אני אישית מחזיק דרך LLC ומעביר את הכסף לחשבון הפרטי שלי (לפחות ככה עשיתי בעבר). אני מניח שזה לא פתרון אופטימלי וגם לא נתקלתי בבעיות משפטיות שדורשות את ההפרדה ככה שאני לא יכול להגיד לך מנסיון כמה חשבון בנק משותף פוגע בהפרדה או לא.

ובשביל לקבל את הטבות כרטיסי האשראי שיש בארה"ב, אפתח עוד חשבון אישי בארה"ב וממנו אוציא אשראי?
אני חושב שעניין כרטיסי האשראי לא קשור בכלל לעניין ההשקעה בנדל"ן.
אתה יכול לפתוח חשבון פרטי בארה"ב בלי שום קשר, להוציא כרטיסי אשראי אמריקאיים ולהתחיל לצבור credit score וכו'
אגב, בארה"ב כרטיס אשראי לא מקושר לחשבון בנק. כלומר זה לא שאתה פותח חשבון וממנו מוציא כרטיס אשראי אלא שאתה פשוט מוציא כרטיס אשראי כלשהו ואח"כ בוחר לשלם אותו מאיזשהו חשבון (בעיקרון אפשר גם לשלוח להם בדואר צ'ק ואולי אפילו גם מזומן של ממש).
עד כמה זה מורכב, ההתנהלות הזו? לקבל כסף לחשבון llc כל חודש ולהעביר (לצריכה) לחשבון פרטי, לתחזק את שני החשבונות וכרטיס האשראי וכו'...?
מאוד פשוט.
להעביר כסף בין חשבונות אמריקאים זה עניין של 2 קליקים באתר.
אם המטרה שלי היא להתייעל בעמלות ולקבל כרטיס אשראי אמריקאי לצריכה פרטית תוך הטבות ה cashback וכו' - יש פתרון פשוט יותר?
כמו שאמרתי, זה לא באמת קשור אחד לשני.
אתה יכול להעביר כסף לעו"ש הפרטי שלך בארה"ב גם מהכספים שאתה מרוויח בארץ (זה מה שאני עושה).
רמת הסיבוך היא בכל מקרה אפסית.

נתקלתי בבעיות משפטיות שדורשות את ההפרדה
אבל זה כמו ביטוח למקרי קטסטרופה. הוא משתלם גם אם מעולם לא ניצלת אותו.
אם דייר יחליט לתבוע אותך, אתה לא רוצה שתהיה לו את האפשרות לרושש אותך בתביעות.
אז אתה מגביל את הדאונסייד רק לנכסים של ה-LLC (בגלל זה גם מומלץ לשים כל דירה ב-LLC בפני עצמו).

אני מניח שאתה מתכוון שהיא בבעלות LLC מקומי שבבעלותך, ומנוהלת ע"י חברת ניהול מקומית שנותנת לך שרותי ניהול, נכון?
נכון (מה שרשמת)
כלומר ישירות לחשבון העו"ש שלך בארץ?
נשמע ממש יקר. גם מבחינת שליחת הכספים, אבל גם מבחינת עמלת קבלת כספים בארץ ובעיקר מבחינת עמולות המרה.
מכיר את הפתרון של IB?
ישירות לחשבון העו"ש הישראלי. מכיר את הפתרון של ib. לשכירות חודשית, אני משלם עמלות כולל הכל של בערך 14 דולר. לפחות בתחילת הדרך חשבתי שזה לא נורא.
חושב שעניין כרטיסי האשראי לא קשור בכלל לעניין ההשקעה בנדל"ן.
אתה יכול לפתוח חשבון פרטי בארה"ב בלי שום קשר, להוציא כרטיסי אשראי אמריקאיים ולהתחיל לצבור credit score וכו'
אגב, בארה"ב כרטיס אשראי לא מקושר לחשבון בנק. כלומר זה לא שאתה פותח חשבון וממנו מוציא כרטיס אשראי אלא שאתה פשוט מוציא כרטיס אשראי כלשהו ואח"כ בוחר לשלם אותו מאיזשהו חשבון (בעיקרון אפשר גם לשלוח להם בדואר צ'ק ואולי אפילו גם מזומן של ממש).

מאוד פשוט.
להעביר כסף בין חשבונות אמריקאים זה עניין של 2 קליקים באתר.

כמו שאמרתי, זה לא באמת קשור אחד לשני.
אתה יכול להעביר כסף לעו"ש הפרטי שלך בארה"ב גם מהכספים שאתה מרוויח בארץ (זה מה שאני עושה).
רמת הסיבוך היא בכל מקרה אפסית.
מבין מה אתה אומר, לפחות נכון לעכשיו, אני מחפש דרך להשתמש בכסף שנוצר בארה"ב לצריכה פרטית (שרובה בארץ).

. לשכירות חודשית, אני משלם עמלות כולל הכל של בערך 14 דולר
אתה בטוח שזה הכל?
כולל עמלה בצד של חברת הניהול, עמלת קוריספונדנט ועמלת קבלת מט"ח בחשבון בארץ?
אני מניח שזה לא כולל עמלות המרה וכו'.
מבין מה אתה אומר, לפחות נכון לעכשיו, אני מחפש דרך להשתמש בכסף שנוצר בארה"ב לצריכה פרטית (שרובה בארץ).
מעולה.
אז כרטיס אשראי זאת בהחלט אופציה.

אתה בטוח שזה הכל?
כולל עמלה בצד של חברת הניהול, עמלת קוריספונדנט ועמלת קבלת מט"ח בחשבון בארץ?
אני מניח שזה לא כולל עמלות המרה וכו'.
אני רואה בחודש אחד 16 דולר על העברה של משהו כמו 1000 דולר והמרתם לשקלים. לא יודע לגבי העמלה בצד של חברת הניהול, אבל הם העבירו לי את כל הכסף שהיו אמורים...

אז כרטיס אשראי זאת בהחלט אופציה.
השאלה אם יש אפשרות נוספת ועדיפה.
נניח מעבר לחשבון האמריקאי ע"ש ה llc שלי (שהוא, כנראה, תנאי),
חשבון ib ולשלם ממנו חשבון אשראי? או פתרון אחר מעבר למה שרשמתי למעלה?

אני רואה בחודש אחד 16 דולר על העברה של משהו כמו 1000 דולר והמרתם לשקלים. לא יודע לגבי העמלה בצד של חברת הניהול, אבל הם העבירו לי את כל הכסף שהיו אמורים...
אתה גם לא רואה את העלות האמתית של העברת הדולרים לשקלים. לרוב זה מוחבא בתוך המרווח.
בכל מקרה, אפילו 16 דולר על כל 1000 זה המון (וזה כנראה לא הכל).
השאלה אם יש אפשרות נוספת ועדיפה.
אפשרויות נוספות יש המון.
כמו שאמרתי, לדעתי אלו שני דברים בלתי תלויים.
א. אתה צריך למצוא דרך נוחה וזולה לקבל את הכסף שלך. למשל IB.
ב. אתה יכול להוציא כרטיס אשראי אמריקאי בשביל להנות מהטבות של כרטיסי אשראי.

א ו ב לא תלויים אחד בשני ולא קשורים אחד לשני.
נניח מעבר לחשבון האמריקאי ע"ש ה llc שלי (שהוא, כנראה, תנאי),
כן, נראה שזאת אופציה טובה.
אבל כנראה שתצטרך בנוסף גם חשבון פרטי על שמך כדי שתוכל להעביר ממנו לIB ולכרטיסי האשראי.
חשבון ib ולשלם ממנו חשבון אשראי?
אי אפשר לשלם לכרטיסי אשראי מחשבון IB (לפחות לא באופן פשוט).

אתה גם לא רואה את העלות האמתית של העברת הדולרים לשקלים. לרוב זה מוחבא בתוך המרווח.
בכל מקרה, אפילו 16 דולר על כל 1000 זה המון (וזה כנראה לא הכל).
צודק.
אפשרויות נוספות יש המון.
כמו שאמרתי, לדעתי אלו שני דברים בלתי תלויים.
א. אתה צריך למצוא דרך נוחה וזולה לקבל את הכסף שלך. למשל IB.
ב. אתה יכול להוציא כרטיס אשראי אמריקאי בשביל להנות מהטבות של כרטיסי אשראי.

א ו ב לא תלויים אחד בשני ולא קשורים אחד לשני.

כן, נראה שזאת אופציה טובה.
אבל כנראה שתצטרך בנוסף גם חשבון פרטי על שמך כדי שתוכל להעביר ממנו לIB ולכרטיסי האשראי.

אי אפשר לשלם לכרטיסי אשראי מחשבון IB (לפחות לא באופן פשוט).
דווקא את ib אני לא צריך. כי הכסף שנוצר בארה"ב הוא בסכום נמוך, רחוק מהצריכה החודשית שלי בארץ באשראי. כלומר - אני חושב על ניצול הכסף באשראי במקום העברה שלו לארץ. אתה חושב שאני טועה?

דווקא את ib אני לא צריך. כי הכסף שנוצר בארה"ב הוא בסכום נמוך, רחוק מהצריכה החודשית שלי בארץ באשראי
אז אתה דוקא כן צריך את IB, רק לכיוון ההפוך ⁦:)
כלומר - אני חושב על ניצול הכסף באשראי במקום העברה שלו לארץ. אתה חושב שאני טועה?
אני חושב שזה לא קשור.
אישית אני מכניס את כל ההכנסות שלי לIB (גם מהשכירות וגם מהעבודה בארץ), מוציא משם כמה שאני צריך לעו"ש האמריקאי לשלם את האשראי ואת השאר משקיע דרך IB.

כלומר בלי שום קשר להכנסות מחו"ל אני משתמש באשראי האמריקאי בלבד (למעט מקומות שדורשים כרטיס ישראלי).

אוקיי, לקח זמן אבל הבנתי את הגישה שלך. תודה רבה על כל התשובות!

א - חפש בגוגל commingling funds - ממש לא מומלץ לערבב. ביום שחס וחלילה דייר יתבע, בית משפט יבדוק אם הישות המשפטית המחזיקה בנכס אכן התנהלה באופן עצמאי ובנפרד מבעליה, וכשהם יראו שלא כך היה המצב תתבצע הרמת מסך וכל נכסיך האישיים יהיו בסכנה (זהו אינו יעוץ משפטי ואיני עו״ד, ממליץ להתייעץ עם אחד).

ב - פתרון פשוט מאד הינו לפתוח חשבון בנק אינטרנטי ל-LLC ולשם להפקיד את כספי השכירות, משם ב-2 קליקים להעביר את הכסף לחשבון הבנק האישי שלך בארה״ב, ממנו תשלם את כרטיסי האשראי / דביט. זה קודם כל מאפשר לך להנות מקאשבק של האשראי במידה ויש, חוסך לך עמלות המרה לשקלים ועמלות העברה לארץ.

ג - תקפיד להשתמש באשראי אמריקאי ללא עמלות המרת מט״ח בינלאומיות ופשוט תשתמש בו לרכישות השוטפות שלך - דבר חשוב הוא לא לנצל את מסגרת האשראי מעל 10% אם אתה רוצה לבנות קרדיט סקור טוב, ולכן רצוי לעשות את התהליך בהדרגה עם הגדלות מסגרת כל כמה חודשים ובגדול תקרא טוב את שרשור האשראי האמריקאי.

עוד שאלה, הבנתי שבארץ אי אפשר לפתוח חשבון אמריקאי, ו בארה"ב זה כמובן אפשרי - מישהו מכיר אם מאירופה זה אפשרי?

עוד שאלה, הבנתי שבארץ אי אפשר לפתוח חשבון אמריקאי, ו בארה"ב זה כמובן אפשרי - מישהו מכיר אם מאירופה זה אפשרי?
לא הבנתי את השאלה.
כל הקטע של חשבון אמריקאי זה שהוא אמריקאי.
אם תפתח חשבון בארץ מן הסתם הוא יהיה ישראלי ולא אמריקאי.
כנ"ל אם תפתח חשבון בבריטניה הוא יהיה בריטי וביפן הוא יהיה יפני.
כדי שיהיה לך חשבון אמריקאי אתה צריך לפתוח אותו בבנק אמריקאי.

• אהבתי
Reactions: HHH
לא הבנתי את השאלה.
כל הקטע של חשבון אמריקאי זה שהוא אמריקאי.
אם תפתח חשבון בארץ מן הסתם הוא יהיה ישראלי ולא אמריקאי.
כנ"ל אם תפתח חשבון בבריטניה הוא יהיה בריטי וביפן הוא יהיה יפני.
כדי שיהיה לך חשבון אמריקאי אתה צריך לפתוח אותו בבנק אמריקאי.
חושבת כי הכוונה לפתיחת חשבון בנק אמריקאי מרחוק באונליין למי שאינו אזרח אמריקאי

היו אמירות שאפשר לפתוח חשבון אמריקאי מסניף בנק ישראלי, אבל זה שירות שהם ייתנו רק ללקוחות ממש עשירים. בדקתי גם בדיסקונט (יש להם שירות כזה...) - באמת רלוונטי רק ללקוחות ששמים 1 מיליון דולר בחשבון.
השאלה אם במקרה מעיר אירופאית / לונדון או משהו כזה אפשר לפתוח חשבון אמריקאי. מנסה לבדוק אם חייבים לטוס לארה"ב או שמספיק לאירופה.

היו אמירות שאפשר לפתוח חשבון אמריקאי מסניף בנק ישראלי, אבל זה שירות שהם ייתנו רק ללקוחות ממש עשירים. בדקתי גם בדיסקונט (יש להם שירות כזה...) - באמת רלוונטי רק ללקוחות ששמים 1 מיליון דולר בחשבון.
נראה לי שאתה מבלבל בין כמה דברים.
יש בנקים ישראלים עם סניף בארה"ב. אם יש לך מספיק כספי השקעות אצלהם הם כנראה יסכימו לפתוח לך גם חשבון בסניף שלהם בארה"ב, אבל זה לא יעזור לך בכלום בענייני בניית credit score וכו' כי:
א. רוב הסיכויים שהם לא מדווחים ל ChexSystems
ב. הם לא מנפיקים כרטיסי אשראי אמריקאים.
השאלה אם במקרה מעיר אירופאית / לונדון או משהו כזה אפשר לפתוח חשבון אמריקאי. מנסה לבדוק אם חייבים לטוס לארה"ב או שמספיק לאירופה.
אני מניח שכמו שיש בנקים ישראלים שיש להם סניף בארה"ב ככה יש גם בנקים אירופאים.
אבל אני מניח שבתור מישהו שהוא לא תושב אירופה יהיה לך אפילו יותר קשה לפתוח דרכם מאשר דרך בנק ישראלי. ושוב, זה בכל מקרה לא יתן לך כלום.

יש כל מיני "שרותי פתיחת חשבון בנק" שאפשר למצוא בכל מיני פורומים (בעיקר פורומי נדל"ן) שפותחים לך חשבון בבנק אמיתי בארה"ב (הרבה עובדים עם בופא למשל) תמורת עמלה "קטנה".
הקטע שלרוב העמלה עולה בערך כמו טיסה לארה"ב, אז אישית כבר הייתי מעדיף לטוס לארה"ב ליומיים ולסגור את זה בעצמי.

אוקיי, תודה על התשובות!

@roneng, נשמע שאתה ממש מבין בזה, אז אשמח לשאלה נוספת. היום ה LLC על שמי בלבד, בשביל לחסוך דיווח מס ב ארה"ב לאשתי. אני מניח שמתישהו בהמשך, כשכמות ההשקעות תעלה, זה ישתנה.
ראיתי באחת הקבוצות בפייסבוק ש ib מאפשרים לקבל כסף רק מחשבון עם בעלות דומה, ולכן הטריק של wise .
בקיצור, אם אני פותח חשבון ib על שמי ושם אשתי (כהכנה לעתיד, שה LLC גם יהיה על שם שנינו...), תהיה בעיה להעביר משם לחשבון wise על שמי בלבד?
ואם כבר הגענו לפה - חשבון אמריקאי שתכננתי גם לפתוח מתישהו בחודשים הקרובים, יש העדפה לעל שמי בלבד או על שם שנינו?

@roneng, נשמע שאתה ממש מבין בזה, אז אשמח לשאלה נוספת. היום ה LLC על שמי בלבד, בשביל לחסוך דיווח מס ב ארה"ב לאשתי. אני מניח שמתישהו בהמשך, כשכמות ההשקעות תעלה, זה ישתנה.
ראיתי באחת הקבוצות בפייסבוק ש ib מאפשרים לקבל כסף רק מחשבון עם בעלות דומה, ולכן הטריק של wise .
בקיצור, אם אני פותח חשבון ib על שמי ושם אשתי (כהכנה לעתיד, שה LLC גם יהיה על שם שנינו...), תהיה בעיה להעביר משם לחשבון wise על שמי בלבד?
ואם כבר הגענו לפה - חשבון אמריקאי שתכננתי גם לפתוח מתישהו בחודשים הקרובים, יש העדפה לעל שמי בלבד או על שם שנינו?
לא ממש הבנתי את הקשר בין הדברים.
פשוט תדאג שחשבון הבנק הפרטי יהיה עם אותו שם כמו חשבון IB.
הרי גם ככה אם חשבון הIB על שמך אתה לא יכול להעביר אליו מהחשבון העסקי כי החשבון הזה הוא על שם הLLC. וזה לא משנה על שם מי הLLC.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Jane Doe ניצול אופטימלי של תקציב רילוקיישן - איך הייתם מרהטים דירה מאפס? אוף טופיק 34
A ניצול ימי מבצעים קבועים ברשתות המזון מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 8
N ניצול מגן מס - האם יש סיבה שלא? מיסים 8
י השכרת דירה כאשר שכר הדירה כולל חשבונות - כיצד להגן מפני ניצול יתר נדל"ן 10
מ ניצול הפסד בבורסה מיסים 0
ז ניצול זמן בנסיעות התפתחות אישית 19
F ניצול ירידות לשינוי הרכב התיק שוק ההון 1
Z ניצול ירידות לצרכי מס השקעות אלטרנטיביות 6
A ניצול קופת גמל להשקעה בשביל הלוואה שוק ההון 9
sha256 ניצול יעיל של פטור המס בקרן ההשתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
T ניצול סיטואציה של הסגירה של הלמן אלדובי לטובת שיפור תנאים בניוד פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
M ניצול הטבות בשביל מתנת הצטרפות - ואז לבטל אוף טופיק 20
P ניצול נקודות זיכוי כנגד ריווחי הון מיסים 14
1337justme ניצול שנתי וקבוע של החזר מס רווחי הון שוק ההון 11
Rahash ניצול פטור מס רווח הון שוק ההון 1
amikal חריגה זמנית מאסטרטגיית השקעה בזמן קורונה לצורך ניצול הזדמנויות שוק ההון 16
S ניצול נקודות זיכוי מס (ועוד כמה שאלות) מיסים 5
M ניצול תעודה הוראה התפתחות אישית 0
U ניצול מצב עתידי בהעלאת ריבית באינפלציה לצורך השקעה הדירה נדל"ן 24
א ניצול הירידות למגן מס שוק ההון 6
H ניצול הירידות לביצוע שינוי טכני בתיק שוק ההון 3
Mr. Bigglesworth ניצול הזדמנות מס עם הירידות האחרונות מיסים 25
I ניצול טיסות מרובות לחול באופן מיטבי צרכנות פיננסית 8
כימאי ניצול כספי החוסכים בקופות הגמל והפנסיה שוק ההון 37
ש ניצול כספי הלוואת משכנתא לנכס חדש נדל"ן 3
adamshalev ניצול נק זכות עם תיק השקעות שוק ההון 30
מוריארטי ניצול התנודתיות האינהרנטית של מניות שוק ההון 7
nmac ניצול פיקדון צבאי להשקעות שוק ההון 26
M ניצול תקרת מס נמוכה בניהול התיק שוק ההון 6
M ניצול מגן מס? שוק ההון 11
I ניצול מגן מס שוק ההון 13
לא חשוב שמות עוקבים אחריך - פגיעה בפרטיות האזרחים לשם ניצול תמימותם? אוף טופיק 6
זרטוסטרא "ניצול" הטבת מס סוף שנה לקופת גמל שוק ההון 12
Sinister ניצול ה'מפולת' בצורה סולידית שוק ההון 231
ח התייעצות בנושא תכנון מס נקודתי - ניצול רווחי הון חד פעמיים שוק ההון 4
א ניצול הטבת מס בבורסת לונדון/אירלנד שוק ההון 0
V לבוש אופטימלי בדייט לגברים אוף טופיק 34
unsullied תשלום ל IRS אופטימלי (2% עמלה?) מיסים 6
אשר מסלול אופטימלי למסלול פיתוי נדל"ן 3
י ש לי אוסף של ביטוח מנהלים וקופות אחרות. אני רוצה להגיע למצב אופטימלי של ניהול אישי / IRA במדדים, אב צרכנות פיננסית 6
B גיל משיכת כספי פנסיה אופטימלי פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 55
מ ביטול טיסות של חברות לואוקוסט - האם חכם? אוף טופיק 5
ב אג"ח של בנקים בארץ שוק ההון 6
S האם מדד חלקי סקטוריאלי של סנופי נחשב מדד מבחינת גמל IRA? שוק ההון 1
M הסכם הצטרפות של ברוקרים - להיות רגוע? שוק ההון 8
B כרטיס אשראי של IBK צרכנות פיננסית 1
R איך מוצאים פוליסת חיסכון בעלת יחס גבוהה של נכסים לא סחירים? שוק ההון 9
MaorRocky סכנות של קניית קרקע לפני אישורים נדל"ן 17
Y רעיונות מה לעשות עם זכויות של ישראכרט? צרכנות פיננסית 0
חתול לילה מה צריך להיות הדרוג של אג"ח ישראלי? שוק ההון 16

נושאים דומים

Back