• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

לבוש אופטימלי בדייט לגברים

vigaror

משתמש רגיל
דירוג
374
מה לדעתכם הלבוש האופטימלי בדייט לגברים?

טישרט, אולי טישרט ממותגת (טימברלנד, אדידיס ..) או בכלל חולצת פולו, אפשר גם כפתורים . . .
ג'ינס קצר, ג'ינס ארוך, יש אופציות אחרות שנהוגות?
עם שעון, בלי שעון - זה משנה בכלל? יש חשיבות לסוג השעון?
נעלי ספורט? אולי סניקרס? או משהו יותר אלגנטי?

בקיצור יותר מידיי אפשרויות, מה לדעתכם הכי טוב?

תלוי מי אתה, לאן יוצאים ועם מי.
לדייט טרצה לייצג את עצמי אז הלבוש ייבחר יותר לפי מזג האוויר.

כל מה שציינת תופס העיקר שלא תהיה overdressed.

טישרט, אולי טישרט ממותגת (טימברלנד, אדידיס ..) או בכלל חולצת פולו, אפשר גם כפתורים . . .

מאד תלוי מי אתה ומה אתה רוצה לשדר.
אם אתה עדיין לא בטוח מה נכון, תשאל מישהו בעל ניסיון שדומה לך או שתסתכל מה אחרים שדומים לך לובשים.

העיקר שתראה מטופח ותשדר איכות (מסופר, לא מוזנח,בגדים לא בלויים). הכי טוב שתתייעץ עם ידידה (אבל לא שלוכית שתציע סנדלים ומכנסיים קצרים, מישהי שקצת חיה את הסצנה של דייטים) והיא כבר תגיד לך מה נראה טוב עליך.
Back in the days אני הייתי לובש חולצה מכופתרת (אבל לא משהו רשמי מדי, דברים שיש בקסטרו, זארה, כאלה) ומכנסיים ארוכים (לא זוכר כבר מה זה היה אבל גם לא יותר מדי Fancy), אבל אני יכול לראות איך בקיץ בתל אביב גם מכנסי ברמודה וטישירט יפה שנראים טוב יעברו בדייט.

תלוי מי אתה, לאן יוצאים ועם מי.
ואיך יודעים לתרגם את "תלוי מי אתה, לאן יוצאים ועם מי" לבגדים?
איך הייתה מתלבש אם הייתה - גבר שרואה מלמטה את גיל 30, מאזור המרכז, גובה ממוצע, לא שמן ולא רזה שיוצא לבית קפה/פארק?

יש טיפוסים שונים של בחורות, תסתכל בתמונות שלה, תיראה את סגנון הלבוש והחיים שלה ותתאים את עצמך.

לטעמי, ניתוח יתר של הדברים,
כל עוד תבוא בלבוש סביר, יהיה בסדר
עדיף אפילו שתגיד לה "אני לא ממש יוצא לדייטים ולא ידעתי מה ללבוש :) מה את אומרת, בחרתי טוב?"

יש טיפוסים שונים של בחורות, תסתכל בתמונות שלה, תיראה את סגנון הלבוש והחיים שלה ותתאים את עצמך.
או שאולי עדיף לצאת עם מישהי שהסגנון שלה מתאים לשלו מבלי הצורך להתאים את עצמו

או שאולי עדיף לצאת עם מישהי שהסגנון שלה מתאים לשלו מבלי הצורך להתאים את עצמו
למה? אולי הוא יכול לצאת ליותר דייטים, להתנסות ולהנות עם נשים עם כל מיני סגנונות? זה חלק מהכיף בדייטינג.

בהצלחה יקירי!

כולי תקווה שתמצא עלם/מה שלא יקחו ברצינות את הטישרט/שעון/נעליים/אלגנט-ספורט אלגנט/חולצת טריקו שתלבש.

בעיניי זאת שאלה טובה ולא פשוטה.
הביגוד עצמו צריך להיות מותאם קודם כל למקום שאליו אתם יוצאים. אין דין בית קפה למסעדת יוקרה לפיקניק בפארק הירקון.
הבגד צריך להיות לך גם נוח וגם כזה שמבטא את העדפותיך בדרך כלל. זה חלק מהצגת עצמך בדייט ואתה ממש לא רוצה להציג מצג שווא. אם היא לא אוהבת את זה, כנראה אתם מגיעים מעולמות שונים מדי.
באופן כללי, אם אתה הייטקיסט צעיר מת"א - נדמה לי שקוד הלבוש הוא פשוט ובלי פוזות (כדי להבריח גולד דיגריות?).
לגבי שאר האקססוריז, תזהר מבישום יתר :)
לגבי שעון חכם, אם יש לך, זה יכול להיות מגניב אם זאת בחורה שמתרשמת מדברים כאלה (רק אתה יודע).
הכי חשוב שלא יהיה מאמץ יתר, לא בביגוד ולא בשיחה. המאמץ היחיד הוא להיות בתשומת לב לדייט שלך - להקשיב, לשאול שאלות המשך, לספר על עצמך בקצרה ולחכות אם יש שאלות המשך שלה. לא לבהות בנשים אחרות, לא להתעמק בנייד, להיות נוכח בכאן והעכשיו.
בהצלחה יקירי, ותבוא לעדכן איך היה (בשרשור ההוא שפתחת).

איך הייתה מתלבש אם הייתה - גבר שרואה מלמטה את גיל 30, מאזור המרכז, גובה ממוצע, לא שמן ולא רזה שיוצא לבית קפה/פארק?
אני? במזג אוויר הנוכחי אלבש טי שירט, מכנסיים קצרים וכפכפים.

צא לפאב. חושך רעש ואלכוהול מפחיתים מגננות ובדרכ זה יעבוד לטובתך.
כאישה (וגם כאמא, אחות, דודה ופולניה), האמירה הזאת לא בהכרח נכונה והיא גם די דחה. שמעתי שגם סם האונס מפחית מגננות...
ובכלל, אם דייט נועד למפגש היכרות בין שני אנשים - איך ההצעה הזאת משרתת אותו? האם הוא מחפש מישהי "להשתולל" איתה באופן חד-פעמי?

איך ההצעה הזאת משרתת אותו?
היא יועדה למי שכתבתי אותה - לא אלייך - כאישה + נשואה+ עם ילדים + בעשור אחר לגמרי משלו - שככזו אין לך תובנות לתרום לו כי זה לא העולם שלך. בדיוק כמו שאני לא הייתי מייעץ לו איך להתמודד עם בן עשרה סורר.
לגופו של עניין - אפשר להכיר יפה מאוד בפאב וזה הרבה יותר קל ונעים כשהמגננות (מבוכה,לחץ וכו') יורדות. ועוד יתרון שחשבתי עליו בעקבות התגובה שלך: היעדר זרימה לפאב= גורם סיכון להיות קלאפטה/יאחנה/"פולניה", כך שזה עוד יתרון ענק בסינון.

Back
למעלה