• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מה השפה המועילה ביותר לדעתכם?

מה השפה המועילה ביותר לדעתכם?

• סך הכל מצביעים
    36

המתמיד

משתמש רגיל
דירוג
404
בתור אדם שמעוניין להגדיל את האפשרויות לעבודה גמישה יחסית (מבחינת יכולת לעבוד כעצמאי, לעבוד מהבית, לעבוד בחו"ל וכו'), אני מעוניין לשפר את יכולותיי התכנותיות וללמוד שפה חדשה. כרגע באופן עצמאי, תוך כדי עבודה.
אציין שהידע שלי מוגבל יחסית: ידע בסיסי ב-C, קצת Matlab ותכנות OO ברמה די בסיסית.

לפי דעתי, הגישה שלך לא נכונה.
עדיף שתלמד טכנולוגיות וטכניקות מאשר איזו שפה, לדוגמא תכנות מקבילי, ניהול זיכרון, DESIGN PATTERNS למינהן, עבודה עם DB.
אם אתה רוצה להתעסק בWEB אז אנגולר, ריאקט למינהם.
אני אישית, לא רואה משמעות לשפה.

בתור אדם שמעוניין להגדיל את האפשרויות לעבודה גמישה יחסית (מבחינת יכולת לעבוד כעצמאי, לעבוד מהבית, לעבוד בחו"ל וכו'),
בנוסף לתשובה של @Captain Sparo
קודם תענה לעצמך איזה סוג פרויקטים אתה מעוניין לבצע ובאיזה סביבות עבודה?
web
native ios/android
native windows
embedded
אוטומציות
אלגוריתמים
זאת שפת תכנות? לא הכרתי :)

לפי דעתי, הגישה שלך לא נכונה.
עדיף שתלמד טכנולוגיות וטכניקות מאשר איזו שפה, לדוגמא תכנות מקבילי, ניהול זיכרון, DESIGN PATTERNS למינהן, עבודה עם DB.
לא כ"כ מסכים. במהלך התואר (ראשון ושני) למדתי כל מיני דברים אלגוריתמיים, מבני נתונים, ו- design patterns. במהלך העבודה אני לומד עוד דברים.
הבעיה היא שכל עוד התאוריה טרייה אצלי בראש, זה בסדר. אבל אם אין את היכולת ליישם אותה, זה סתם נשכח ולא מועיל. אני רוצה להיות מסוגל להציג "תיק עבודות" לעצמי ולמעסיקים פוטנציאלים. בשביל זה אני צריך לעבוד ולכתוב קוד. לא להגות במבני נתונים ואופטימיזציה של ניהול זיכרון.

קודם תענה לעצמך איזה סוג פרויקטים אתה מעוניין לבצע ובאיזה סביבות עבודה?
web
native ios/android
native windows
embedded
אוטומציות
אלגוריתמים
אני מחפש את היכולת ליישם דברים שאני מכיר, ולהיות מסוגל ליישם דברים שאולי אלמד. פחות לכיוון האפליקציות הסלולריות, ופחות Embedded. אלגוריתמאי אני כנראה לא...

בינתיים רוב גדול לפייתון. מעניין...

שפה היא אופנה. אם היית שואל את השאלה הזאת ב 2005 אז הרוב היה בעד בC#.
בניגוד להרבה מתכנתים, אני צברתי את הניסיון שלי לפני שהתחלתי את התואר ומכוון שהייתי בחברה של מתכנתים שהם כמוני, אני יכול לומר לך שזה מחריד לעבוד עם אנשים שיודעים מעולה שפה מסויימת אבל אין להם שמץ של מושג בניהול זיכרון או ת'רדים.
זה הגיע לרמה שפרוייקטים מאוד מרשימים עבדו עם ת'רד בודד מכוון שאף אחד לא ידע איך לפתור נעילות.
אז לפי דעתי, אם תציג למעסיק פוטנציאלי שלך פרוייקט עם ארכיטקטורה מולטי-ת'רדינג שתיכננת ועיצבת בעצמך ואתה מבין בה כל פיפס, זה יהיה הרבה יותר מרשים מאשר שתציין שאתה יודע פייתון או C++ או אידיש.

As someone who's not a professional coder and who's gotten into Python and Qt in the last few months, I find the language quite enjoyable.
It allows me to hack together a UI application pretty quickly, and a lot of the more domain specific stuff is usually solved in modules that can be downloaded with PIP, and most of the stuff I do doesn't really require the kind of optimization you get from being closer to the hardware.
I guess that's why VB was so popular in the early 2000s.
And most of the software I use for work (Post production, 3d) standardized on Python as the scripting language (Except for Adobe who went with an outdated version of JS).​

ספרדית
או
HTTPS

סתם.. לדעתי C זו שפה יעילה ובו בזמן לא קשה יותר מדי

):
לא פשוט יותר:
prinf("Hello, World")

The following is a commented Whitespace program that simply prints "Hello, world!", where each Space, Tab, or Linefeed character is preceded by the identifying comment "S", "T", or "L", respectively:

SSSTSSTSSSL
TL
SSSSSTTSSTSTL
TL
SSSSSTTSTTSSL
TL
SSSSSTTSTTSSL
TL
SSSSSTTSTTTTL
TL
SSSSSTSTTSSL
TL
SSSSSTSSSSSL
TL
SSSSSTTTSTTTL
TL
SSSSSTTSTTTTL
TL
SSSSSTTTSSTSL
TL
SSSSSTTSTTSSL
TL
SSSSSTTSSTSSL
TL
SSSSSTSSSSTL
TL
SSL
L
L​

אני משאר שכולם מבנים שזה בדיחה מה שכתבתי
@yossik
רק חזרתי לפורום, מותר לי להטריל קצת? בבקשה!

אני משאר שכולם מבנים שזה בדיחה מה שכתבתי
@yossik
רק חזרתי לפורום, מותר לי להטריל קצת? בבקשה!
crufho vacho
זה נכתב בשפה חדשה שהמצאתי היום.
מי יכול לפענח את הטקס?

עדיף:
Ook. Ook? Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook.
Ook. Ook. Ook. Ook. Ook! Ook? Ook? Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook.
Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook? Ook! Ook! Ook? Ook! Ook? Ook.
Ook! Ook. Ook. Ook? Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook.
Ook. Ook. Ook! Ook? Ook? Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook?
Ook! Ook! Ook? Ook! Ook? Ook. Ook. Ook. Ook! Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook.
Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook! Ook. Ook! Ook. Ook. Ook. Ook. Ook.
Ook. Ook. Ook! Ook. Ook. Ook? Ook. Ook? Ook. Ook? Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook.
Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook! Ook? Ook? Ook. Ook. Ook.
Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook? Ook! Ook! Ook? Ook! Ook? Ook. Ook! Ook.
Ook. Ook? Ook. Ook? Ook. Ook? Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook.
Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook! Ook? Ook? Ook. Ook. Ook.
Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook.
Ook. Ook? Ook! Ook! Ook? Ook! Ook? Ook. Ook! Ook! Ook! Ook! Ook! Ook! Ook! Ook.
Ook? Ook. Ook? Ook. Ook? Ook. Ook? Ook. Ook! Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook. Ook.
Ook! Ook. Ook! Ook! Ook! Ook! Ook! Ook! Ook! Ook! Ook! Ook! Ook! Ook! Ook! Ook.
Ook! Ook! Ook! Ook! Ook! Ook! Ook! Ook! Ook! Ook! Ook! Ook! Ook! Ook! Ook! Ook!
Ook! Ook. Ook. Ook? Ook. Ook? Ook. Ook. Ook! Ook

אם בשפות עילית עסקינן, אין הרבה דברים שמנצחים את זה (קוד JS תקני לחלוטין שעושה alert).
קוד:
[][(![]+[])[+[]]+([![]]+[][[]])[+!+[]+[+[]]]+(![]+[])[!+[]+!+[]]+(!![]+[])[+[]]+(!![]+[])[!+[]+!+[]+!+[]]+(!![]+[])[+!+[]]][([][(![]+[])[+[]]+([![]]+[][[]])[+!+[]+[+[]]]+(![]+[])[!+[]+!+[]]+(!![]+[])[+[]]+(!![]+[])[!+[]+!+[]+!+[]]+(!![]+[])[+!+[]]]+[])[!+[]+!+[]+!+[]]+(!![]+[][(![]+[])[+[]]+([![]]+[][[]])[+!+[]+[+[]]]+(![]+[])[!+[]+!+[]]+(!![]+[])[+[]]+(!![]+[])[!+[]+!+[]+!+[]]+(!![]+[])[+!+[]]])[+!+[]+[+[]]]+([][[]]+[])[+!+[]]+(![]+[])[!+[]+!+[]+!+[]]+(!![]+[])[+[]]+(!![]+[])[+!+[]]+([][[]]+[])[+[]]+([][(![]+[])[+[]]+([![]]+[][[]])[+!+[]+[+[]]]+(![]+[])[!+[]+!+[]]+(!![]+[])[+[]]+(!![]+[])[!+[]+!+[]+!+[]]+(!![]+[])[+!+[]]]+[])[!+[]+!+[]+!+[]]+(!![]+[])[+[]]+(!![]+[][(![]+[])[+[]]+([![]]+[][[]])[+!+[]+[+[]]]+(![]+[])[!+[]+!+[]]+(!![]+[])[+[]]+(!![]+[])[!+[]+!+[]+!+[]]+(!![]+[])[+!+[]]])[+!+[]+[+[]]]+(!![]+[])[+!+[]]]((![]+[])[+!+[]]+(![]+[])[!+[]+!+[]]+(!![]+[])[!+[]+!+[]+!+[]]+(!![]+[])[+!+[]]+(!![]+[])[+[]]+(![]+[][(![]+[])[+[]]+([![]]+[][[]])[+!+[]+[+[]]]+(![]+[])[!+[]+!+[]]+(!![]+[])[+[]]+(!![]+[])[!+[]+!+[]+!+[]]+(!![]+[])[+!+[]]])[!+[]+!+[]+[+[]]]+[+!+[]]+(!![]+[][(![]+[])[+[]]+([![]]+[][[]])[+!+[]+[+[]]]+(![]+[])[!+[]+!+[]]+(!![]+[])[+[]]+(!![]+[])[!+[]+!+[]+!+[]]+(!![]+[])[+!+[]]])[!+[]+!+[]+[+[]]])()

לגולשי דסקטופ:

1051541451431641621571721571511441234567881234567812345678123678341235547 2000000251123478101242225689902993413260016725334456714464663272447008807 2994578099126899013299999009922996781499998234669999188699776694230999997 2990045699702499569980132359900992615392799082499239908691956891299044036 2299579919936998029999999239900996725694569926992643992694397298899999991 2299579919928990129926780029930994745395399033399469980690189294199522005 2229999452999938835299999139953991232099990073289999826094044998410999994

א. בחר את הטקסט עם המספרים
ב. פתח חיפוש בדפדפן (Ctrl+F(
ג. חפש את הסיפרה 9

אם בשפות עילית עסקינן, אין הרבה דברים שמנצחים את זה (קוד JS תקני לחלוטין שעושה alert).
קוד:
[][(![]+[])[+[]]+([![]]+[][[]])[+!+[]+[+[]]]+(![]+[])[!+[]+!+[]]+(!![]+[])[+[]]+(!![]+[])[!+[]+!+[]+!+[]]+(!![]+[])[+!+[]]][([][(![]+[])[+[]]+([![]]+[][[]])[+!+[]+[+[]]]+(![]+[])[!+[]+!+[]]+(!![]+[])[+[]]+(!![]+[])[!+[]+!+[]+!+[]]+(!![]+[])[+!+[]]]+[])[!+[]+!+[]+!+[]]+(!![]+[][(![]+[])[+[]]+([![]]+[][[]])[+!+[]+[+[]]]+(![]+[])[!+[]+!+[]]+(!![]+[])[+[]]+(!![]+[])[!+[]+!+[]+!+[]]+(!![]+[])[+!+[]]])[+!+[]+[+[]]]+([][[]]+[])[+!+[]]+(![]+[])[!+[]+!+[]+!+[]]+(!![]+[])[+[]]+(!![]+[])[+!+[]]+([][[]]+[])[+[]]+([][(![]+[])[+[]]+([![]]+[][[]])[+!+[]+[+[]]]+(![]+[])[!+[]+!+[]]+(!![]+[])[+[]]+(!![]+[])[!+[]+!+[]+!+[]]+(!![]+[])[+!+[]]]+[])[!+[]+!+[]+!+[]]+(!![]+[])[+[]]+(!![]+[][(![]+[])[+[]]+([![]]+[][[]])[+!+[]+[+[]]]+(![]+[])[!+[]+!+[]]+(!![]+[])[+[]]+(!![]+[])[!+[]+!+[]+!+[]]+(!![]+[])[+!+[]]])[+!+[]+[+[]]]+(!![]+[])[+!+[]]]((![]+[])[+!+[]]+(![]+[])[!+[]+!+[]]+(!![]+[])[!+[]+!+[]+!+[]]+(!![]+[])[+!+[]]+(!![]+[])[+[]]+(![]+[][(![]+[])[+[]]+([![]]+[][[]])[+!+[]+[+[]]]+(![]+[])[!+[]+!+[]]+(!![]+[])[+[]]+(!![]+[])[!+[]+!+[]+!+[]]+(!![]+[])[+!+[]]])[!+[]+!+[]+[+[]]]+[+!+[]]+(!![]+[][(![]+[])[+[]]+([![]]+[][[]])[+!+[]+[+[]]]+(![]+[])[!+[]+!+[]]+(!![]+[])[+[]]+(!![]+[])[!+[]+!+[]+!+[]]+(!![]+[])[+!+[]]])[!+[]+!+[]+[+[]]])()
היכן מצאת את זה?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A שיפור השפה האנגלית דרך שיעורי 1*1 בצורה מקצועית וזולה? התפתחות אישית 9
7 שיפור השפה האנגלית התפתחות אישית 11
M ואז רעדה לו השפה יומני מסע אישיים 22
T כל יום הנסדק 1%+ למעלה? איך זה יגמר לדעתכם? שוק ההון 21
Y מה לדעתכם הפיזור הנכון בהתאם לפרופיל שלי? שוק ההון 7
E פיזור השקעות - הצד הסולידי. אשמח לדעתכם שוק ההון 10
E פיזור בתיק השקעות של 100k. איך הוא לדעתכם? שוק ההון 13
A מה לדעתכם הכי כדאי לעשות עם כסף זמין היום? עסקה או סגירת חובות? נדל"ן 4
Y תיק השקעות למטרת פרישה מוקדמת (35) - אשמח לדעתכם. שוק ההון 34
stamEhad קיבלתי הצעה למשכנתא - אשמח לדעתכם נדל"ן 34
T איפה הקאטצ פה לדעתכם? נדל"ן 6
M 2 הצעות שקיבלתי לקרן הפנסיה, אשמח לדעתכם. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
S איזה חברות לדעתכם חסרות בתל אביב 125? פוסטים מאיכות נמוכה 0
O השקעה בנדלן מניב בישראל - אשמח לדעתכם נדל"ן 32
G לא יודע לאן מכאן - אשמח לדעתכם התפתחות אישית 21
V מספר הצעות שקיבלתי לקרן פנסיה מקיפה ומשלימה - אשמח לדעתכם לפני שאני בוחר פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
סול אשמח לדעתכם על הביטוח שלי (ניתן לשינויים) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 22
פ האם הישראלים "אנשים חמים" לדעתכם? או שזה בדיוק ההפך? אוף טופיק 13
T האם כדאי לדעתכם לעבור בגיל 46 למסלול מנייתי של מגדל? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 25
J אספר לכם עליי וספרו לי איך לדעתכם כדאי לי להשקיע מיליון₪ שוק ההון 14
F לדעתכם הביטקוין יוכל להגיע לסכומי עתק בעתיד ? אוף טופיק 1
A מבולבל מכל החומר התיאורתי, אשמח לדעתכם בנושא. שוק ההון 24
Y הדוח השנתי שלי מאוד פשוט - יש צורך לדעתכם להעזר במייצג? מיסים 26
N האם לדעתכם אני יכול לפרוש? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 41
ח מה לדעתכם עדיף כיום לצעיר בן 23 לסכומים של כמה עשרות אלפי שקלים ולטווח ארוך, לא למסחר מדי אקטיבי שוק ההון 16
G אסטרטגיית השקעות אשמח לדעתכם שוק ההון 7
מ טביעת רגל ראשונה בעולם הפיננסי - אשמח לדעתכם. שוק ההון 26
K מה לדעתכם יהיו ההשלכות של החוב והגרעון של ארה"ב? אוף טופיק 9
ע מדד המחירים לצרכן - מייצג נאמנה לדעתכם ? שוק ההון 40
G מה לדעתכם עדיף מבחינת מיסוי מיסים 2
Liron2035 מה לדעתכם יקרה לריבית בארץ? יש עוד לאן לרדת? שוק ההון 6
L כמה גולשים פעילים יש באתר? אשמח לדעתכם: איך אתם רואים את החיים אוף טופיק 87
ר למכור או להשכיר -דילמה אשמח לדעתכם.. נדל"ן 28
Y איך לדעתכם יגיב שוק הנדל"ן לקורונה? נדל"ן 8
סול אשמח לדעתכם לגבי הדרך בה בחרתי בית השקעות שוק ההון 5
4 יש דירה שמוצאת בעיניי וצריך לדעת מה לדעתכם ניתן לסגור בנוגע למחיר נדל"ן 5
Will Smith האם לדעתכם האוכל בחו"ל טעים יותר? אוף טופיק 59