• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

כל כמה זמן אתם קונים סמארטפון חדש?

מתה על אייפון ובכלל כל המכשירים של אפל, ומחזיקה עם נייד בערך 4 שנים.
האמת שאת הקודם (8) קניתי כי האייפון 6 היה בתיקונים כל הזמן וייאש לי את הצורה . חלק מהתיקונים היו אשמתי (מכשירים נופלים ארצה) וחלק כי הלכתי לחנות לא טובה.
בכל מקרה קניתי את ה8 נתתי לאמא שלי את ה6 במקום ה3! שהיה לה (סולידית אמיתית אמא) וחשבתי שהוא יחזיק בטח חצי שנה שנה מקסימום.
בנתיים עברו שנתיים, היא מבסוטה מהמסך הגדול, וה3 עבר לבן של חברה שעוד יותר מבסוט כי הוא מוריד משחקים ויש לו וואטסאפ.
אז כולם מרוצים, אבל , סתם קניתי את ה8 יכולתי להישאר עם ה6 בכייף.

הקודם היה Galaxy S7 edge שהחזיק כ 2.4 שנים.
קיבלתי אותו בחינם מעבודה.
הוחלף עקב מסך שנפגע ונעשה כמעט ולא שמיש. כמו כן, שקע הטעינה כבר נהיה מאוד בעייתי, כך שזמנו היה קצוב בכל מקרה.
חיפשתי טלפון עם ממשק שאני אוהב, עמידות גבוהה למים (הקודם שחה אפילו במי ים והוכיח עמידות טובה וכיוצא מזה, שרידות לטווח ארוך), ומסך שטוח - לקח מהקודם שנפגע כל כך כי לא יכולתי לשים מגיני מסך קשיחים שלא יתקלפו.

לשמחתי, סמסונג הוציאו את ה Galaxy S10e וביבוא מקבילי ניתן לרוכשו ב 2080 ש"ח.
טלפון בדיוק כמו שאני אוהב עם עמידות למים, מסך שטוח, וממשק נעים. (נסו למצוא מכשיר בדרישות כאלה אצל המתחרים. כמעט ולא קיים.)
המצלמות מפיקות תמונות הרבה יותר טובות בחושך, נוספה עדשה רחבה, ויש מצבי צילום חדשים שלא היו.
הסוללה לא כזה שיפור. שקע הטעינה הפך להיות usb-c שהוא עמיד בהרבה, וגם מחברי הכבלים אמינים בהרבה מאשר של מיקרו USB.

שמתי לו מגן Otterbox commute, מגן מסך קשיח.
מקווה שיחזיק 3 שנים ללא בעיות.
אני לא אוהב להחליף טלפון וכל ההתעסקות של הקסטומיזציה.

העיקרון אצלי הוא לא לקנות שום טלפון מעל 1000 ש"ח, והיו לי גם כאלו שקניתי ב 250 ש"ח. יכול להיות שאם הייתי זורק לפח סכום כפול או משולש הייתי מקבל טלפון שהיה משמש אותי יותר שנים, אבל אני מעדיף לקנות את מה שנכון לי וטוב לי באותו רגע ולא להיות כבול לטלפון עד הפנסיה רק בגלל הסכום ששילמתי עליו. טלפונים עד 1000 ש"ח משמעותם או טלפוני פרימיום שנרכשו שנה עד שנתיים אחרי צאתם לשוק ועדיין מציעים תמורה גבוהה במחיר נמוך או טלפונים של יצרנים סיניים שבין הרבה זבל שיוצא שם מצליחים פה ושם להפתיע עם טלפונים מאוד טובים במחירים מצחיקים.

הטלפון הנוכחי שלי הוא וואווי P9 בן שנה וחצי שעדיין משמש אותי נאמנה ואני מאוד מרוצה ממנו, עלה לי 1000 ש"ח ואם לא יהיו בלת"מים הוא ימשיך לשרת אותי עוד חצי שנה עד שנה. הטלפון הקודם שלי היה מתוצרת Oukitel ועלה כ-400 ש"ח. הוא החזיק קצת פחות משנה וחצי אבל היה מחזיק יותר אם לא הייתי בטעות מרסק לו את המסך.

לי יש נוקיה 3100 כבר 12 שנים.
מפסוט עד מאד.
אתה מפתיע אותי כל פעם מחדש :)
יש לנו במגירה כמה ענתיקות כאלה. רוצה לבוא לקחת לחלפים?
*האמת שאני עברתי לסמארטפון רק לפני 3-4 שנים

קונה כאשר נשבר או שכבר לא ניתן לשדרג את מערכת ההפעלה.
עד 600 ש"ח.
Redmi 6A

יש לי שיאומי redmi 4x כבר שנתיים.
מרוצה מאוד, מבחינתי נשאר איתי עד שימות מוות טבעי.
במידה וימות,ארכוש טלפון בסכום שלא עולה על 1,000 ש"ח.

אייפון 7 פלוס. אצלי כבר שלוש שנים. דווקא ממש בא לי לשדרג הפעם אבל אין לי סיבה כי הוא עובד מעולה.
אולי אחד הילדים ישבור את שלו ואז תהיה סיבה לשדרג (תכלס... לרוב זו הסיבה היחידה לשדרוג...)

אתה מפתיע אותי כל פעם מחדש :)
מדוע? מה הופתעת פעם קודמת ?
יש לנו במגירה כמה ענתיקות כאלה.
אחת לשנה הולך לשידוד מערכות אצל הספק האחרון בישראל שמחזיק בכל הנוקיות שנשארו.
חדש מהקרטון עולה 200 ש"ח ,כולל מטען וקאבר :), ויש לי סטוק של 6.
אין צורך בחלקי חילוף כי זה לא מתקלקל (לרבות נפילה ממגדל, אסלה, זריקה לרוחק או סתם הטחה על הקיר/רצפה אחרי שיחה עם ספק תקשורת שמתחרז עם NOT).
זה כמו הטלווזיות שיש אצל הסבתות שעובדות עוד מתקופת האנטי-מחיקון, בהתחשב בזה שאני לא מבין איך אנשים מסתדרים עם כל הקבוצות/אינסטוש/פייסוש בכף ידם, אני מודה שאני עוף מוזר אבל שמח בחלקי.
"צביקה פיק" לנצח!

נערך לאחרונה ב:
איפה ב300 דולר?
לא בארץ. הדגם חדש עוד לא הגיע לארץ. אבל נמכר בבנגגוד וגם בגירבסט למשל.
ואני מדבר על הדגם עם 128 ג'יגה דיסק ו-6 ג'יגה ראם (כי יש דגם צנוע יותר בכמה עשרות דולרים פחות)
זה הקופון שפורסם לבנגגוד למשל. מחיר מלא כולל ביטוח מס 1024 ש"ח (אולי עדיין עובד):
https://g-rafa.co.il/ירידת-מחיר-xiaomi-mi-9-lite-תצורת-6-128-במבצע-כולל-קופון/

אגב הדגם הזה הוא בעצם הגירסה הגלובלית של Mi CC9 הסיני שייצא לפני כמה חודשים. מי שמחפש ביקורות ביוטיוב וברשת עדיף שיחפש לפי המודל הסיני כי הגלובלי רק יצא ולסיני יש הרבה יותר ביקורות באנגלית.

אני אחכה לחגי הקניות לדעתי יש סיכוי שירד עוד $50 .

נערך לאחרונה ב:
עם גלקסי 7 שנקנה באוגוסט 2016 ודי מקרטע כיום. מאמין שאחליף אותו כבר בעוד כחצי שנה.

מדוע? מה הופתעת פעם קודמת ?
אני לא אגיד כי לא יודעת אם תשמח או תעלב.
אבל אתה וגם @ביולוג ירושלמי מאד שונים בנוף הוירטואלי בכלל ובפורום בפרט, ובהתחשב בצעירותכם היחסית זה מאד מפתיע אותי וגם מרגש.
זהו, גמרתי להשתפך :)

הקבוצות/אינסטוש/פייסוש בכף ידם, אני מודה שאני עוף מוזר אבל שמח בחלקי.
הבעיה היא עם הווטסאפ, שדורש סמארטפון ולא ניתן להפעלה מהמחשב (בלי שיש סמארטפון ליד המחשב, בניגוד לטלגרם למשל).
אם יש קבוצות ווטסאפ של העבודה או שמקובל לתקשר בווטסאפ אז אין ברירה אלא לקנות סמארטפון.

לי יש נוקיה 3100 כבר 12 שנים.
מפסוט עד מאד.
זה כנראה הטלפון הכי טוב שאי פעם נבנה.
קצת מזכיר את מה שאומרים על וינדוס XP (או שלפחות אני אומר את זה תמיד), שזו המערכת הכי טובה שמייקרוסופט בנו או ייבנו בעתיד.

אם אני לא טועה יש נוקיה (שהיא לא סמארטפון) בגירסת 2017. ניסית אותה ?

המכשירים האחרונים שלי היו:
Galaxy S2
LG G3
(היה שיומי שהתפגר אחרי חצי שנה, וגם נוט 9 מהעבודה )
Galaxy S10+

השניים הראשונים היו מכשירי flagship , יקרים יחסית, כשקניתי אותם. החזיקו מעמד 3+ שנים. שניהם מתו מנפילות מגובה. והייתי מאוד מרוצה מהם. מקווה שלחדש יהיה גורל דומה. הטלפון זה האמצעי הטכנולוגי העיקרי שלי, חוץ מתקופה קצרה כשהייתי סטודנט. אני מוכן לשלם יותר בשביל אמינות וחוויה מעולה. מצד שני, המחשב שלי בן 6.

השיומי, שהיה לי, היה דיי פח.

מצד שני, לכל המשפחה שלי יש שיומי, ולרוב החברים. וכשמישהו שואל אותי איזה טלפון לקנות, אני ממליץ על שיומי.

לביצועים הטובים ביותר באנדרואיד - OnePlus 7T.

לשיאומי יש את Redmi mi 9T Pro אבל התוכנה שלה ברמה נמוכה.

אם לא הייתי רוצה מכשיר סיני - Pixel 3a או Galaxy S10e.
המכשירים של נוקיה, על אף שמגיעים עם גרסה נקיה של אנדרואיד, מגמגמים ונתקעים (גם החדשים).

אני לא אגיד כי לא יודעת אם תשמח או תעלב.
בהתחשב בזה שאני אמור להתחתן עם בתך, עדיף שנהייה כנים ופתוחים זה לזה מההתחלה.
לא אקח אישית, הפוך מכך אלמד ואעשה הכל שתהיי מרוצה ושלמה עם הבחירה שלך ושל בתך.

מאד שונים בנוף הוירטואלי בכלל ובפורום בפרט,
אמת ויציב, @ביולוג ירושלמי זה אח על מלא (איך קוראים לך אגב?)
סביר להניח שזה בגלל ששנינו צאצאים להורים מזרחיים שיש להם בית עם עשרים חדרים ריקים אבל מקרר מלא בירקות ופירות לשבתות וחגים.
קיבלנו כנראה אותו חינוך פיננסי כושל לכן הפרספקטיבה אולי זהה.
בד בבד שנינו לא לא מתכנתי על חלל אז לכן אולי אנחנו שונים פה בנוף של המיליונרים ששנייה משחקים עם ההשקעות :) (צוחק!)

זהו, גמרתי להשתפך
אוהבים אותך!
זה כנראה הטלפון הכי טוב שאי פעם נבנה.
חדמ"ש, הטלפון הכי טוב שיוצר אי פעם בתקופה המודרנית, לפיכך
אם אני לא טועה יש נוקיה (שהיא לא סמארטפון) בגירסת 2017. ניסית אותה ?
למה לתקן את מה שלא שבור?

קצת מזכיר את מה שאומרים על וינדוס XP (או שלפחות אני אומר את זה תמיד), שזו המערכת הכי טובה שמייקרוסופט בנו או ייבנו בעתיד.
אמת. עדיין משתמש ב-XP.

אני גם מאלה שמחליפים רק כשאין ברירה.

הראשון שלי היה גלקסי ס3 שהוחלף עקב כיוס...

אחרי זה הHTC One הוחלף כשכמות התקלות שהצטברו בו הייתה כבר בלתי נסבלת. המצלמה נדפקה, הרטט הפסיק לעבוד, הסוללה איבדה חצי מהיכולת שלה,המכשיר כל הזמן התחמם בטירוף - וכל זה תוך פחות משנה של שימוש. חרא של מכשיר.

משם עברתי לסדרת הxperia compact של סוני כי אלה המכשירים היחידים שגם בגודל שאני מחשיב לשפוי וגם עושים עבודה טובה. לצערי הסדרה הזאת התדרדרה עם הזמן וכרגע גם שורדת לי פחות זמן (האחרון הוחלף לאחר שנה) וגם מקבלת דגמים חדשים פחות ופחות טובים (ויותר ויותר גדולים).

מאד מקווה להשיג לפחות עוד שנה מהנוכחי (xperia xz1 compact) לפני שאצטרך להחליף, כי כרגע אין בשוק שום מכשיר במימדים דומים לעבור אליו...

הבעיה היא עם הווטסאפ, שדורש סמארטפון ולא ניתן להפעלה מהמחשב (בלי שיש סמארטפון ליד המחשב, בניגוד לטלגרם למשל)

זה לא מדויק. אתה יכול להתקין אימולטור על המחשב ולהתקין בתוכו וואטסאפ

תוריד למחשב את התוכנה BLUESTACKS ותתקין אותה. התוכנה הזו "עובדת על אפליקציות" וגורמת להם לחשוב שהם בתוך פלאפון
תתחבר עם חשבון גוגל (כלומר השם משתמש והסיסמה של המייל שלך)
חפש בתוכנה ווטסאפ ותורידי אותו
אחרי ההורדה תתבקש להזין מספר טלפון. שים את המספר שלך. ותזין את קוד האימות שקיבלת בסמס לפלאפון.
זהו יש לך ווטסאפ ואין קשר לסמארטפון הרגיל

בהצלחה

אני קצת שיניתי גישה,הגעתי למסקנה שלמי שמשתמש הרבה במכשיר ותלוי בו לעבודה שווה להשקיע קצת יותר ולא להתפשר.
זה כמובן אישי לא כול אחד צריך, אבל מי שכן זה שווה ולא יוצא הבדל ענקי לאורך חיי המכשיר שגם מחזיק יותר זמן בדרך כלל.
אני כמובן לא מדבר על לקנות את הדגם הכי חדיש בשביל סטייל כשאתה משתכר משכורת מינימום.
אבל אני כן רואה הבדל,לי מכשיר שעובד חלק ולא נתקע בכלל תוך כדי הרצת אפלקציות מרובות,מצלמה מעולה(משמש גם לעבודה) כול האופציות שקימות כמו יכולת לשלם, הטענה אלחוטית וכו,עדכונים שוטפים וחברה כמה שיותר אמינה שווה עוד 100-200 דולר מחולק לכמה שנים(ובהנחה שהיקר יותר גם יחזיק קצת יותר).
אני לא מזמן קניתי PIXEL3XL ב400 דולר, 2 המכשירים הקודמים קניתי בעד 200 דולר .
היה אילוץ שהמכשיר צריך להתאים גם לרשת מסוימת בארה"ב אז רוב הסינים גם ככה לא היו בתמונה. היה אפשרויות יותר זולות אבל לכולם היה חסרונות.
היו כמובן יקרים יותר אבל לא הרגשתי שנותנים ערך מוסף כמעט.
אני מאוד מרוצה מהקניה, בימים עסוקים זה ממש עוזר לעומת המכשיר הישן שהתחיל לקרטע ואני משתמש בהרבה מאוד מהיכולות של המכשיר,לכן מרגיש שהיה שווה לשלם קצת יותר.
מקווה שיחזיק כמה שנים והאמת גם רק לשנה השדרוג שווה לי את המחיר.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
צ כמה זמן אתם יושבים במהלך יום עבודה? אוף טופיק 62
ג למחזיקי תיק מניות: כל כמה זמן אתם מרעננים את התיק? שוק ההון 0
4 אתם חושבים שזה זמן טוב להשקיע בטבע, או שיש מצב שהיא חברה מתה שוק ההון 2
מ כל כמה זמן אתם מסתכלים בתיק שלכם או בנתוני המסחר? שוק ההון 6
the_newbie אחת לכמה זמן אתם רוכשים ני"ע זרים? שוק ההון 10
T כל כמה זמן אתם מאזנים מחדש את התיק? שוק ההון 18
M שינוי מסלול השקעה בפנסיה - תוך כמה זמן? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
עלילה מסלול זמן ממוצע ללקיחת משכנתא נדל"ן 8
D מניות ערך קטנות בישראל זה סיוט - זמן לעבור לאינטרקטיב? שוק ההון 1
ש מגן מס לכמה זמן התוקף שלו? מיסים 28
M השקעה בקרן מחקה מדד בטווח זמן בינוני שוק ההון 11
י מכרזי ר"מי, איך זה עובד?, והאם זה זמן טוב נדל"ן 8
C משועמם בעבודה עם המון זמן פנוי התפתחות אישית 44
לאץ' חשיפה לs&p לטווחי זמן שונים שוק ההון 3
R תיק מנייתי - כל כמה זמן לקנות עוד ניירות? שוק ההון 1
איש ירח עץ הכסף. זמן לקטוף את הפירות? יומני מסע אישיים 14
F כמה זמן לוקח להפקדה מהמשכורת להיכנס לקה"ש? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
H כמה זמן עבר מהגשת דו"ח שנתי לקבלת שומה? מיסים 16
Z מה זמן המותר להגשת תיקון דו״ח שנתי? פוסטים מאיכות נמוכה 2
Y תוך כמה זמן הכסף מופקד בתוך חשבון IB? שוק ההון 3
K איך אני חוסך סכום X בY זמן? התפתחות אישית 2
O כל כמה זמן מומלץ לשנות את הקצאת הנכסים בתיק השקעות ( לא לעשות איזון) בהתאם לשינוי פרופיל הסיכון? שוק ההון 1
ה כמה זמן לוקח לבנות בניין נדל"ן 3
P מועד ההכנסה בצ'ק - זמן הקבלה או הפרעון? (עוסק) מיסים 0
הסוליd הפרשי זמן בין etfים שונים שוק ההון 9
S מתחיל ללמוד באונ׳- זמן להעלאת שכר? התפתחות אישית 7
stamEhad מחיר למשתכן - תוך כמה זמן אני צריך לארגן את הכסף? נדל"ן 4
ז ניצול זמן בנסיעות התפתחות אישית 19
Y האם יש אתר שאפשר לראות בו נתוני זמן אמת של קרנות בלונדון בחינם? שוק ההון 6
O עבודה עבור מעסיק מחו''ל למשך זמן קצר מיסים 6
H תוך כמה זמן בעל דירה אמור לתקן מזגן? אוף טופיק 20
ל זמן פוסטים מאיכות נמוכה 22
M פרישה מוקדמת - השקעות בטווח זמן בינוני פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 11
ב זמן טוב למשוך כספי פיצויים ? פוסטים מאיכות נמוכה 7
D קרן ישראלית עוקבת סנופי - הפרשי זמן שוק ההון 23
א האם זה זמן טוב להתחיל ליצור שכבות מלאכותיות, ואם כן אז איך לעשות את זה? שוק ההון 19
A רשימה של אתרם מבזבזי זמן לחסימה פוסטים מאיכות נמוכה 7
B שיוך הפקדות חודשיות מהמעסיק - כמה זמן זה אמור לקחת ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
C איך שומרים ומטפחים פוקוס לאורך זמן? התפתחות אישית 25
K מס רווחי הון לפי זמן החזקה שוק ההון 2
Liron2035 זמן אופטמלי להמרת ש"ח לדולרים בברוקר חול (לדוגמה IB) שוק ההון 12
Henchman34 האם קיימת דרך לשמור על ערך הקרן בלי להתחייב לפרקי זמן ארוכים? שוק ההון 12
N 50K דולר פנויים להשקעה לטווח זמן ארוך שוק ההון 5
בובין חוט-השני זמן מדף של דירה למכירה נדל"ן 30
C איך נמנעים מהרגלים מבזבזי זמן? אוף טופיק 15
M הבדלים בדמי ניהול לאורך זמן- פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
T לוקח פסק זמן מהעבודה - האם צריך לדאוג באופן מיוחד לקופות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
E IRA בהלמן - זמן טיפול/פתיחת חשבון פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
D משך זמן השקעה שוק ההון 11
D מחפש אתר שמציג שער מניות אמריקאיות בטווח זמן מדויק. פוסטים מאיכות נמוכה 1

נושאים דומים

Back
למעלה