• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

טיפים לשימוש במערכת ספארק

מצב
הנושא נעול.

דני1986

משתמש סולידי
דירוג
5
היי לכולם. שאלה של מתחילים. פתחתי תיק באי בי אי ואני רוצה לקנות את ניירות התיק בבת אחת בסכום של כמה מאות אלפי שקלים ולהחזיק לתקופה של 15 שנה . האם יש לכם טיפים לשימוש נכון במערכת ספארק ,זמנים שנוח לקנות בהם , דברים לשים לב עליהם וכדומה ..בגלל שאני קונה בסכום כל כך גדול ולא מיומן במערכת זה טיפה מלחיץ ( למרות שאני יודע שאין ממה להילחץ.. ).

יש ל ibi סרטון הדרכה בווידאו על שימוש במערכת הספארק. בגדול אין משהו מתוחכם, אתה מחפש את המניה / קרן שאתה רוצה, לוחץ על קניה, ממלא שער וכמות, סוג שער (לימיט/מרקט וכו') ואישור.
אם אתה חושש מטעויות, אתה יכול לעשות עסקה ראשונה על סכום קטן יותר רק כדי שתראה שאתה מבין איך זה עובד.
אם אתה מקבל שערים בדיליי של עשרים דקות (ברירת המחדל שלהם אם לא שידרגת) אז כדאי לוודא את שער זמן האמת באתרים אחרים.
בנוסף, אם אתה מתכנן לקנות מניות שהסחירות שלהן נמוכה יחסית, אולי תעדיף לפצל את הפקודה למספר ימים.
אני אישית מעדיף לשלוח פקודות רק בשעות המסחר, לפחות שעה מהפתיחה כי לפעמים בתחילת יום יש יותר נטייה לתנודתיות חדה והיפוך.
שיהיה בהצלחה

יש ל ibi סרטון הדרכה בווידאו על שימוש במערכת הספארק. בגדול אין משהו מתוחכם, אתה מחפש את המניה / קרן שאתה רוצה, לוחץ על קניה, ממלא שער וכמות, סוג שער (לימיט/מרקט וכו') ואישור.
אם אתה חושש מטעויות, אתה יכול לעשות עסקה ראשונה על סכום קטן יותר רק כדי שתראה שאתה מבין איך זה עובד.
אם אתה מקבל שערים בדיליי של עשרים דקות (ברירת המחדל שלהם אם לא שידרגת) אז כדאי לוודא את שער זמן האמת באתרים אחרים.
בנוסף, אם אתה מתכנן לקנות מניות שהסחירות שלהן נמוכה יחסית, אולי תעדיף לפצל את הפקודה למספר ימים.
אני אישית מעדיף לשלוח פקודות רק בשעות המסחר, לפחות שעה מהפתיחה כי לפעמים בתחילת יום יש יותר נטייה לתנודתיות חדה והיפוך.
שיהיה בהצלחה
תודה רבה . אני צופה בהדרכה ויש משהו שלא מסבירים לעומק . ברובריקה של -"סוג הוראה " מה אני צריך לסמן בשביל קנייה והחזקה לאורך זמן . אני מנסה לקרוא באתר שלהם על ההבדלים ולא לגמרי סגור על מה מתאים ..https://******/3vYZrKa

ולהחזיק לתקופה של 15 שנה

בגלל שאני קונה בסכום כל כך גדול ולא מיומן במערכת זה טיפה מלחיץ ( למרות שאני יודע שאין ממה להילחץ.. ).

באמת אין ממה להילחץ. אם אתה מתכוון להחזיק ל-15 שנה, אז קניה לא אופטימלית מפחינת הספרד היא ממש זניחה לעומת מה שיקרה במשך השנים.

רעיון מעולה! כנראה תשלם על זה כמה שקלים עמלת מינימום, אבל זה זניח.

ודבר נוסף, אם אתה לא מבין מה אתה עושה או איך לעשות, תדבר עם חדר המסחר וידריכו אותך או שיוציאו עבורך את הפקודה המבוקשת.
החלק הקשה בהשקעה זה להחליט במה להשקיע. ביצוע הקנייה זו פעולה טכנית פשוטה יחסית.

@דני1986
צלצל לתמיכה בחדר מסחר.
ננעל.

מצב
הנושא נעול.
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S המחשות ב-AI -> שימוש - טיפים? פוסטים מאיכות נמוכה 5
י טיפים לאיך להשקיע בצורה פאסיבית בשוק ההון שוק ההון 6
J טיפים להצלחה בתפקיד בחברת גמפא התפתחות אישית 5
ו טיפים להתגבר על הפחד להשתתף במסיבת ריקודים? (לא יכולתי לחשוב על כותרת מוצלחת יותר) התפתחות אישית 9
א טיפים תזונה / שוקו אורגני אוף טופיק 19
Cleo החזרת משלוח יקר לחו"ל על חשבוני + הגשת בקשה להחזר מכס - טיפים? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
H טיפים לתביעה קטנה בנוגע לרשלנות רפואית אוף טופיק 27
W טיפים של מאסטרים לנצח את השיטה התפתחות אישית 2
אושו טיפים למשכיר המתחיל נדל"ן 5
N צריך מאגר טיפים , להתנהלות עם חברות ההשקעות הישראליות - שרובן ככולן כושלות. ומעלות סיכונים רבים ובעיות פוטנציאליות. פוסטים מאיכות נמוכה 22
S טיפים ותובנות - הגשת דו"ח שנתי 1301 למס הכנסה (כולל רווח הון בחו"ל) מיסים 19
ש טיפים לאבא גרוש מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 0
Skazi טיפים בקניית דירה ישנה נדל"ן 18
A טיפים לחיסכון בהוצאות משפחה 2021, 2022, 2023 מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 155
E מבקש טיפים לקניית נכס מכונס ושאלה נדל"ן 13
A טיפים להפתחת מיסוי בעקבות משבר הקורונה מיסים 6
G טיפים למרכז הערכה אוף טופיק 3
ה המנוהל בעל כורחו - בקשת טיפים לשליטה על תיק מנוהל שוק ההון 1
Dagayev טיפים חסכניים והמלצות לחתונה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 29
D טיפים להכנסה מדיבידנדים שוק ההון 1
G טיפים לפני סבב משכנתא? שוק ההון 16
M סטודנט - מחפש טיפים כלכליים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 25
B טיפים לשדרוג נכס להשכרה נדל"ן 3
ס טיפים ללמוד לבד? התפתחות אישית 27
קוף שמבין טיפים לחשיבה מחדש על מנהג הטיפים האדיוטי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 19
D ביטוח סיעודי - טיפים לתביעה? צרכנות פיננסית 6
S טיפים חסכניים לטיול תרמילאי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 21
M מעקב שוטף אחרי תקציב- טיפים? צרכנות פיננסית 1
M טיפים לנותני שירותים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 104
משה מחפש טיפים לתואר שני התפתחות אישית 10
א טיפים לחתונה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
אiהד טיפים לזיהוי שרלטנים אוף טופיק 26
Y טיפים לתיירות זולה בחגים? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
א טיפים, קריאה ועיניים. התפתחות אישית 40
ארי1 טיפים לבניית תיק השקעות שוק ההון 36
A השקעה בנדל"ן מסחרי- טיפים? שוק ההון 5
הסולידית "99 טיפים לעצמאות כלכלית" מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 15
T אג״חים צמודים מדממים, לשימוש קרוב שוק ההון 15
Y המלצה למחשב נייד לשימוש משרדי + מודם סלולרי מובנה אוף טופיק 18
ה חשד לשימוש במידע פנים בית השקעות IBI פוסטים מאיכות נמוכה 4
Myrath גיפטאקרד פרטי שניתן לשימוש ברשתות מזון מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 12
O כרטיס אשראי ישראלי עם החזר מקסימלי לשימוש כבד צרכנות פיננסית 8
ג אתר נוח לשימוש עם ריכוז נתונים מ10 הבורסות הגדולות בעולם? שוק ההון 0
S חיסכון לסכום שמיועד לשימוש בעוד שנה/שנתיים שוק ההון 1
Dany74q עצות לשימוש חיסכון שנפתח שוק ההון 3
R לא מוצא את ZPRX במערכת ספארק של מיטב שוק ההון 4
A איך אני בודק את התאריך שבו קניתי מניה במערכת ספארק? פוסטים מאיכות נמוכה 1
איליה סיפור על משיכת רצף פיצויים או הדיסוננס בין האנשים במערכת למערכת עצמה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 19
L עתיד הרפורמה במערכת המשפט פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 284
ז רכישת ETF אמריקאי במערכת מסחר של פסגות שוק ההון 1

נושאים דומים

Back
למעלה