1. אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.

פורום הסולידית הוא לא פורום תמיכה בשירות אינטרקטיב ברוקרס!

הנושא בפורום 'פינת המשקיעים' פורסם ע"י הסולידית, ‏5/5/20.

data-full-width-responsive="true">
מצב נושא:
הנושא נעול.
 1. הסולידית

  הסולידית מנהל מייסדת

  הצטרף ב:
  ‏23/1/15
  הודעות:
  1,057
  לייקים שהתקבלו:
  4,046
  למען הסר ספק, פורום הסולידית הוא לא פורום תמיכה בשירותים שמספקת חברת אינרטקטיב ברוקרס, או כל חברה אחרת לצורך העניין. אין לי (ולא יכולה להיות לי) כל אחריות למידע שגולשים כאן מפרסמים בהקשר הזה. גולש המסתמך על המידע המפורסם כאן מבלי לאמתו באופן ישיר מול החברה עושה זאת על עתו ועל אחריותו בלבד. גולשי הפורום מתבקשים מעתה להפנות עניינים תפעוליים הנוגעים לשירותי חברת אינטרקטיב ברוקרס לחברה עצמה או לנציגיה המוסמכים בארץ ולא יידונו בפורום זה. בקשה זו תיאכף.

  תודה,
  הסולידית
   
  yossik, איליה, Shaz ו-5 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
מוזמנים להשתמש בקישורי השותפים הבאים כדי לקנות באמאזון , להוריד ספרי שמע, או להקים אתר אינטרנט משלכם (מדריך מפורט - כאן). תודה על תמיכתכם באתר.
טוען...
מצב נושא:
הנושא נעול.
 1. אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן. אין באמור בפורום כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו של כל אדם.