• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הפקדה בשקלים והמרת שקל-מט"ח ב-Interactive Brokers

שלחתי אסמכתא. התכוונתי לחלק שבו הם כותבים: ״Funds received via the Masav (Bank of Israel's Automated Clearing House) system will not be accepted and will be returned"
הם מעדיפים שתשלח זהב, אבל בפועל מקבלים מסב (לוקח יותר זמן).

שלחתי אסמכתא. התכוונתי לחלק שבו הם כותבים: ״Funds received via the Masav (Bank of Israel's Automated Clearing House) system will not be accepted and will be returned"
הם תמיד רושמים את זה אבל לא שמעתי על מקרה שעשו את זה

היה לי מקרה אחד שבו החזירו את הכסף לחשבון.
יום אח"כ ביצעתי העברת מס"ב שוב עם אותו הסכום ובפעם השניה הוא התקבל בלי בעיות.
נראה לי שזה לפי מצב הרוח של מי שמטפל בזה.

תודה על התגובות המהירות :).
טוב לדעת שהם פשוט לא אוהבים את זה אבל הם לא באמת חוסמים נכון לכרגע את העברת מס״ב.

היה לי מקרה אחד שבו החזירו את הכסף לחשבון.
יום אח"כ ביצעתי העברת מס"ב שוב עם אותו הסכום ובפעם השניה הוא התקבל בלי בעיות.
נראה לי שזה לפי מצב הרוח של מי שמטפל בזה.
הם לא החזירו כי העברת מס"ב אלא כי לא הצליחו לשייך את זה לחשבון כלשהו

הוחזר לי פעמיים. וזה למרות שפתחתי נוטיפיקציה, שלחתי להם צילום מסך של ההעברה, וכל טריק אחר שאפשר לחשוב עליו.

לפני זה העברתי לא מעט פעמים במס״ב בלי בעיות.
מאז אני מעביר רק בזה״ב.

הוחזר לי פעמיים. וזה למרות שפתחתי נוטיפיקציה, שלחתי להם צילום מסך של ההעברה, וכל טריק אחר שאפשר לחשוב עליו.

לפני זה העברתי לא מעט פעמים במס״ב בלי בעיות.
מאז אני מעביר רק בזה״ב.
דיסקונט, כן?

שלחתי להם צילום מסך של ההעברה
איך שלחת להם? אני לא מצליח למצוא מייל שאפשר לשלוח אליו וגם הצ'ט לא עובד:
One moment please...
An IB representative will be with you shortly.

שלח להם אסמכתא
למה הכוונה? אני ביצעתי לפני שלושה ימים העברה ראשונה רגילה (לא זה"ב), לפני ביצוע ההעברה בבנק הפועלים פתחתי התראה על FUND במערכת ב IB.
מה עוד נדרש לעשות? בינתיים לא ראיתי שהכסף עבר.

למה הכוונה? אני ביצעתי לפני שלושה ימים העברה ראשונה רגילה (לא זה"ב), לפני ביצוע ההעברה בבנק הפועלים פתחתי התראה על FUND במערכת ב IB.
מה עוד נדרש לעשות? בינתיים לא ראיתי שהכסף עבר.
תפתח טיקט במערכת ותעלה לשם מסמך מהבנק (גם בעברית זה סבבה) עם פרטי ההעברה

היי שאלה לי לגבי המרת מט"ח: יש לי בחשבון 50k ש"ח , וכשאני רוצה להמיר לusd זה כותב לי:
Your order is below the usd 25000 Idealpro minimum. You may cancel and increase the size if you wish to route to IdealPro or select transmit button to route as an odd lot order.
אני מתכוונת לעשות עוד העברה מהבנק אז יכולה לחכות, אבל מישהו יכול אולי להגיד מה זה, ומה החסרונות בodd lot order? האם, ולמה כדאי לי לעשות את ההמרה בidealpro?

היי שאלה לי לגבי המרת מט"ח: יש לי בחשבון 50k ש"ח , וכשאני רוצה להמיר לusd זה כותב לי:
Your order is below the usd 25000 Idealpro minimum. You may cancel and increase the size if you wish to route to IdealPro or select transmit button to route as an odd lot order.
אני מתכוונת לעשות עוד העברה מהבנק אז יכולה לחכות, אבל מישהו יכול אולי להגיד מה זה, ומה החסרונות בodd lot order? האם, ולמה כדאי לי לעשות את ההמרה בidealpro?
זה סתם ספאם של אינטראקטיב. תתעלם מזה.
המרות המט"ח מתבצעות בלי בעיה גם כשזה רשום בתור "odd lot order".

מלבד פתיחת הפוזיציה הוירטואלית האם יש הבדל כלשהו בין idealpro ל fxconv?

ביצעתי העברת מס"ב ראשונה על סך 100 ש"ח והיא לא שויכה. אחרי שפניתי ל IB (תודה @דניאל.פ) הם אמרו שקודם כל הם מבקשים לעשות רק העברות זה"ב אבל הבעיה עם ההעברה שלי הייתה שבחשבון הבנק אישתי מופיעה ראשונה ולכן הם לא הבינו שזה החשבון שלי (כנראה נחתך) ולהבא הם מבקשים להעביר רק מחשבונות על שמי.

יש לי כאן שתי אפשרויות :
א. האפשרות המסובכת יותר - לשנות בבנק את סדר השמות.
ב. האפשרות הקלה - להוסיף את אישתי כבעלים ראשון לחשבון ב IB.

אפשרות נוספת זה להתחיל להסביר להם שזה חשבון משותף, אבל נראה לי שזו לא הדרך הנכונה להתמודד.

האם יש סיבה כלשהי (היבטי מיסוי, דיווח) שלא לעשות את אפשרות ב'? האם החלפת הבעלים של החשבון יכול לייצר לי בעיות עם IB?

ביצעתי העברת מס"ב ראשונה על סך 100 ש"ח והיא לא שויכה. אחרי שפניתי ל IB (תודה @דניאל.פ) הם אמרו שקודם כל הם מבקשים לעשות רק העברות זה"ב אבל הבעיה עם ההעברה שלי הייתה שבחשבון הבנק אישתי מופיעה ראשונה ולכן הם לא הבינו שזה החשבון שלי (כנראה נחתך) ולהבא הם מבקשים להעביר רק מחשבונות על שמי.

יש לי כאן שתי אפשרויות :
א. האפשרות המסובכת יותר - לשנות בבנק את סדר השמות.
ב. האפשרות הקלה - להוסיף את אישתי כבעלים ראשון לחשבון ב IB.

אפשרות נוספת זה להתחיל להסביר להם שזה חשבון משותף, אבל נראה לי שזו לא הדרך הנכונה להתמודד.

האם יש סיבה כלשהי (היבטי מיסוי, דיווח) שלא לעשות את אפשרות ב'? האם החלפת הבעלים של החשבון יכול לייצר לי בעיות עם IB?

מקפיץ - מישהו התמודד פעם עם שני שמות בחשבון הבנק?

הייתי מתחיל בלנסות להסביר את המצב, להוסיף שאין לך חשבון אחר ולצרף צילומי מסך שמראים גם את השם שלך בחשבון.

אם לא עובד, הייתי מבקש מהבנק לשנות את סדר השמות בחשבון, יש לזה אפס השלכות וזה לא נשמע לי קשה. הוספה שלה באייבי זה גם לא סיפור אבל יכול מעט לסבך בתרחישים כגון גירושים ומיסויית אם למשל היא אזרחית אמריקאית.

הוספה שלה באייבי זה גם לא סיפור אבל יכול מעט לסבך בתרחישים כגון גירושים ומיסויית אם למשל היא אזרחית אמריקאית.
לא אמריקאית ובמקרה של גירושים חצי מזה יילך אליה בזכות. אנסה את זה, תודה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Michel ביצוע מהלך משמעותי של הפקדה עצמאית בקרן פנסיה מקיפה. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
N הפקדה עצמאית לפנסיה ממלגת דוקטורט פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
צ קרן השתלמות לעצמאי - מעל תקרת הפקדה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
מ מיסוי - הפקדות לפנסיה מול הפקדה לקופת ג בניהול אישי מיסים 1
A הפקדה לתיק ההשקעות במט"ח שוק ההון 2
ס תקרת הפקדה בקרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
א הפקדה לקהש ביום האחרון בשנה - ולקבל רווחים של שנה שלמה? שוק ההון 9
Z זיכוי וניכוי מרווח הון בשל הפקדה לפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
O בית השקעות למסחר עצמאי ללא הפקדה ראשונית. שוק ההון 11
D נוסחה לחישוב הפקדה מצטברת וריבית שוק ההון 12
S מעסיק משלם על ביטוח אובדן כושר עבודה - שאלה לגבי הפקדה לקרן פנסיה משלימה או קופת גמל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
ה המחאה או הפקדה צרכנות פיננסית 2
ס קיזוז רווח הון כנגד הפקדה עצמאית לפנסיה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
א הפקדה של מעל 100k usd לib צרכנות פיננסית 1
S הפקדה מעל התקרה בקרן השתלמות - האם זה שווה את זה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 18
D הפקדה לבית השקעות באמצעות כ.אשראי שוק ההון 4
S משיכת גמל להשקעה עבור הפקדה לפקדון, האם משתלם ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
G הוזלת עמלות הפקדה באינטרקטיב ישראל שוק ההון 3
~berlin~ הפקדה של 50,000 ש"ח בקרן סל שוק ההון 4
ש הפקדה לקרן השתלמות וקופת גמל במסלול פאסיבי שוק ההון 4
D דוח שנתי למס הכנסה 1301 - החזר מס על הפקדה לביטוח חיים - באיזה סעיף? מיסים 4
מ הפקדה שלילית בקרן פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
ז תזמון השוק + מינוף (בפועל: הפקדה חודשית ורכישה בעזרת פקודת LIMIT, מינוף בIB) שוק ההון 10
M הפקדה מעל לתקרת הפנסיה המקיפה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
א הפקדה מעל תקרת הפטור בקרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
ע פתיחת תיק עוסק פטור פיקטיבי רק לצורך הפקדה בקרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
U קופת גמל בניהול אישי - סכום הפקדה ראשוני פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
C הפקדה לפנסיה וקה"ש בחופשת לידה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
deussex אחוז הפקדה 7% לפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
1337justme דוגמא ל"טופס קוביות" ושאלה על ביטוח אכ"ע מעל תקרת הפקדה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
פ תאריך ערך של הפקדה בקרן השתלמות/גמל/פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
Tim_Duncan קרן השתלמות - מעבר עבודה, הפקדה לאחר שנים, שימור תנאים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
שם משתמש בעייתי דמי ניהול: הפקדה מול צבירה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
P הכנסת הפקדה עצמאית של קרן השתלמות בגליון הוצאות/הכנסות משפחתי? צרכנות פיננסית 3
א הפקדה של מקסימום בתחילת שנה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
ח מס על הפקדה לקרן השתלמות (לא) מעבר לתקרה מיסים 16
E הפקדה לקרן השתלמות שלא במסגרת חודשית פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 12
D פתיחת קרן IRI - הפקדה עצמית פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
C עיכוב הפקדה לקרן השתלמות ira פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
A הפקדה לקרן ההשתלמות מעל התקרה השנתית פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 56
K קרן השתלמות הפקדה מעבר לפטור ממס הוני פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
כ קרן השתלמות - הפקדה מעל לגבול הפטור פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 17
T פנסיה הפקדה עצמאית ומיסוי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
M האם הפקדה חודשית קטנה עוזרת לתיק של 1.5 מליון שח? שוק ההון 12
M קופת גמל להשקעה או הפקדה במסחר עצמאי ? שוק ההון 12
A שינוי בפרטי הפקדה שקלית לאינטראקטיב פוסטים מאיכות נמוכה 1
נ חיסכון פנסיוני- הפקדה חסרה - אוליי מישהו יכול לכוון אותי מה עושים בבקשה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
C תזמון הפקדה כל חודש שוק ההון 15
ס הפקדה לקרן פנסיה מחקה sp מעבר לתקרה והקצאת נכסים בתיק פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
M התייעצות לבחירת מסלול מעל תקרת הפקדה לפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5

נושאים דומים

Back
למעלה