• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הפקדה בשקלים והמרת שקל-מט"ח ב-Interactive Brokers

• אהבתי
Reactions: d4c
זה מה שאמרתי להם, לא עזר לבנתיים.

הנה הטופס:
http://www.jl-cpa.co.il/data/files/2220_f4fcb6ffa0e0e9a78f90c320fbba7b82.pdf

לגיטימי?
גם אליי פנו היום לראשונה מפועלים בנושא זהה, לאחר שבמשך יותר מחצי שנה העברתי באין מפריע.
הטופס שהפנו אותי אליו הוא דווקא זה .
ההסבר של הבחור במוקד של פועלים היה שזו הנחייה חדשה של מס הכנסה, העברת כסף לתושב חוץ מצריכה בירוקרטיה נוספת..
לא יודע כ"כ מה לעשות, לא בא לי להתחיל כל חודש למלא עוד טופס בשביל לעשות העברה ל-IB.
מה עשית? מילאת אותו?
מישהו מכיר משהו כזה? רעיונות?

גם אליי פנו היום לראשונה מפועלים בנושא זהה, לאחר שבמשך יותר מחצי שנה העברתי באין מפריע.
הטופס שהפנו אותי אליו הוא דווקא זה .
ההסבר של הבחור במוקד של פועלים היה שזו הנחייה חדשה של מס הכנסה, העברת כסף לתושב חוץ מצריכה בירוקרטיה נוספת..
לא יודע כ"כ מה לעשות, לא בא לי להתחיל כל חודש למלא עוד טופס בשביל לעשות העברה ל-IB.
מה עשית? מילאת אותו?
מישהו מכיר משהו כזה? רעיונות?
העברת מס"ב/תעבור בנק/תפתח חשבון בנק נוסף שהוא רק צינור להעברת כספים לIB

השאלה היא אם הם מגדילים ראש, או שהם רק סנונית

אני לא אופתע אם אין שום קשר למס הכנסה והבנקים ספיציפית מנסים להערים קשיים על העברת כספים ל-IB.

אני לא אופתע אם אין שום קשר למס הכנסה והבנקים ספיציפית מנסים להערים קשיים על העברת כספים ל-IB.
אם ככה, נראה לי עיקר הבעיה הוא כשההעברה עוברת דרך בנקאי.
בלאומי טוטאל דיגיטל שזה סניף בלי בנקאים, זה עובר לבנקאי רק בהעברות של מעל 100,000.
הבעיה שלא ניתן להצטרף לשם יותר.

השאלה היא אם הם מגדילים ראש, או שהם רק סנונית
לא הבנתי, הבעיה היא פועלים פה, אם הוא יפתח בבנק אחר חשבון שלו אז זה כבר לא תהיה העברה לתושב חוץ ואז מהבנק הזה הוא יכול להעביר לIB

לא הבנתי, הבעיה היא פועלים פה, אם הוא יפתח בבנק אחר חשבון שלו אז זה כבר לא תהיה העברה לתושב חוץ ואז מהבנק הזה הוא יכול להעביר לIB
אם הם רק סנונית אז הבעיה תגיע לאט לאט לכל הבנקים.

שלום, פתחתי חשבון חדש ב IB (חשבון cash), והתכתבי עם נציג בציאט שלהם. כששאלתי אם המרת הכסף תתבצע רק בשעות הפעילות של השוק האמריקאי קיבלתי ממנו את ההודעה הבאה:
Vaishnavi G: Please note Stock and Forex trade settlement generally takes place on the second business day following the sale transaction (Trade Date plus two business days: T+2). Securities option, index option, future, future option, US Government bond and USD.CAD Forex pair trade settlement generally takes place one business day following the sale transaction (Trade Date plus one business day: T+1).
האם אני מבין נכון שכל פקודה שאני נותן לקניה או מכירה של נייר ערך דרכם לא מתבצעת מיידית אלא רק כעבור יומיים?
תודה מראש למשיבים

כמובן שלא. היא מתבצעת מיידית.
trade settlement ולא trade. הכוונה היא לסליקה סופית. העסקה וכל הרישומים שלה נשמרים מיידית.
בפועל לא חושב שיש לזה משמעות עליך למעט במשיכות\הפקדות\המרות (במיוחד אם אין לך חשבון margin, שאז אתה צריך לחכות לסליקה הסופית).

כמובן שלא. היא מתבצעת מיידית.
trade settlement ולא trade. הכוונה היא לסליקה סופית. העסקה וכל הרישומים שלה נשמרים מיידית.
בפועל לא חושב שיש לזה משמעות עליך למעט במשיכות\הפקדות\המרות (במיוחד אם אין לך חשבון margin, שאז אתה צריך לחכות לסליקה הסופית).

תודה רבה, באמת נשמע הרבה יותר הגיוני.

עדכון על הבעיה עם פועלים:
https://www.hasolidit.com/kehila/threads/הצהרה-בדבר-תשלום-לתושב-חוץ-בהעברה-ל-ib.14933/#post-344928

זאת היתה תחושתי, שכן החוק שהם מתיחסים אליו ישן.
במכתב התיחחסתי לזה, שניסו להערים עלי קשיים בגלל התחרות, וזה עזר..

הם מגדילים ראש
הם כנראה פשוט לא יודעים מה הם צריכים לבקש.
הנה לינק לאתר הבנק עצמו.
https://www.bankhapoalim.biz/wps/po...ncysa/sacharhutzsa/mashavarotmatach&proceed=1

אם אני מבין נכון במקרה כזה הם צריכים לבקש הצהרה בטופס 2513/2
http://mo.ralc.co.il/מאמר-4874,1952-הקלות-משמעותיות-בהעברת-תשלומים-לתושב-חוץ.aspx

בהעברה האחרונה שביצעתי באמצעות מס״ב לib שלחתי להם כהרגלי אישור העברה בנקאית והם כתבו לי את הדברים הבאים:

Please note that time to arrival for wire is from immediate to four business days, depending on your bank. Non-U.S. banks are generally at״ the longer end of the range. Credit to account is immediate upon arrival. While funding account with ILS, it is important that you request your bank to send the funds via the Zahav system. Funds received via the Masav (Bank of Israel's Automated Clearing House) system will not be accepted and will be returned.

At the tome we have not received funds. Incase funds have left your bank. please ask your bank to provide a SWIFT code of the transfer. You can reply on this ticket with the SWIFT code details.

״Once you provide the SWIFT code, our team will further review the details.

עוד מישהו נתקל בבעיה איתם בהעברות מסוג מס״ב ולא זהב? אגב זו הפעם הראשונה שהם כותבים לי ניסוח כזה.

בהעברה האחרונה שביצעתי באמצעות מס״ב לib שלחתי להם כהרגלי אישור העברה בנקאית והם כתבו לי את הדברים הבאים:

Please note that time to arrival for wire is from immediate to four business days, depending on your bank. Non-U.S. banks are generally at״ the longer end of the range. Credit to account is immediate upon arrival. While funding account with ILS, it is important that you request your bank to send the funds via the Zahav system. Funds received via the Masav (Bank of Israel's Automated Clearing House) system will not be accepted and will be returned.

At the tome we have not received funds. Incase funds have left your bank. please ask your bank to provide a SWIFT code of the transfer. You can reply on this ticket with the SWIFT code details.

״Once you provide the SWIFT code, our team will further review the details.

עוד מישהו נתקל בבעיה איתם בהעברות מסוג מס״ב ולא זהב? אגב זו הפעם הראשונה שהם כותבים לי ניסוח כזה.
שלח להם אסמכתא

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
צ קרן השתלמות לעצמאי - מעל תקרת הפקדה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
מ מיסוי - הפקדות לפנסיה מול הפקדה לקופת ג בניהול אישי מיסים 1
A הפקדה לתיק ההשקעות במט"ח שוק ההון 2
ס תקרת הפקדה בקרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
א הפקדה לקהש ביום האחרון בשנה - ולקבל רווחים של שנה שלמה? שוק ההון 9
Z זיכוי וניכוי מרווח הון בשל הפקדה לפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
O בית השקעות למסחר עצמאי ללא הפקדה ראשונית. שוק ההון 11
D נוסחה לחישוב הפקדה מצטברת וריבית שוק ההון 12
S מעסיק משלם על ביטוח אובדן כושר עבודה - שאלה לגבי הפקדה לקרן פנסיה משלימה או קופת גמל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
ה המחאה או הפקדה צרכנות פיננסית 2
ס קיזוז רווח הון כנגד הפקדה עצמאית לפנסיה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
א הפקדה של מעל 100k usd לib צרכנות פיננסית 1
S הפקדה מעל התקרה בקרן השתלמות - האם זה שווה את זה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 18
D הפקדה לבית השקעות באמצעות כ.אשראי שוק ההון 4
S משיכת גמל להשקעה עבור הפקדה לפקדון, האם משתלם ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
G הוזלת עמלות הפקדה באינטרקטיב ישראל שוק ההון 3
~berlin~ הפקדה של 50,000 ש"ח בקרן סל שוק ההון 4
ש הפקדה לקרן השתלמות וקופת גמל במסלול פאסיבי שוק ההון 4
D דוח שנתי למס הכנסה 1301 - החזר מס על הפקדה לביטוח חיים - באיזה סעיף? מיסים 4
מ הפקדה שלילית בקרן פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
ז תזמון השוק + מינוף (בפועל: הפקדה חודשית ורכישה בעזרת פקודת LIMIT, מינוף בIB) שוק ההון 10
M הפקדה מעל לתקרת הפנסיה המקיפה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
א הפקדה מעל תקרת הפטור בקרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
ע פתיחת תיק עוסק פטור פיקטיבי רק לצורך הפקדה בקרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
U קופת גמל בניהול אישי - סכום הפקדה ראשוני פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
C הפקדה לפנסיה וקה"ש בחופשת לידה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
deussex אחוז הפקדה 7% לפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
1337justme דוגמא ל"טופס קוביות" ושאלה על ביטוח אכ"ע מעל תקרת הפקדה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
פ תאריך ערך של הפקדה בקרן השתלמות/גמל/פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
Tim_Duncan קרן השתלמות - מעבר עבודה, הפקדה לאחר שנים, שימור תנאים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
שם משתמש בעייתי דמי ניהול: הפקדה מול צבירה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
P הכנסת הפקדה עצמאית של קרן השתלמות בגליון הוצאות/הכנסות משפחתי? צרכנות פיננסית 3
א הפקדה של מקסימום בתחילת שנה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
ח מס על הפקדה לקרן השתלמות (לא) מעבר לתקרה מיסים 16
E הפקדה לקרן השתלמות שלא במסגרת חודשית פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 12
D פתיחת קרן IRI - הפקדה עצמית פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
C עיכוב הפקדה לקרן השתלמות ira פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
A הפקדה לקרן ההשתלמות מעל התקרה השנתית פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 56
K קרן השתלמות הפקדה מעבר לפטור ממס הוני פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
כ קרן השתלמות - הפקדה מעל לגבול הפטור פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 17
T פנסיה הפקדה עצמאית ומיסוי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
M האם הפקדה חודשית קטנה עוזרת לתיק של 1.5 מליון שח? שוק ההון 12
M קופת גמל להשקעה או הפקדה במסחר עצמאי ? שוק ההון 12
A שינוי בפרטי הפקדה שקלית לאינטראקטיב פוסטים מאיכות נמוכה 1
נ חיסכון פנסיוני- הפקדה חסרה - אוליי מישהו יכול לכוון אותי מה עושים בבקשה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
C תזמון הפקדה כל חודש שוק ההון 15
ס הפקדה לקרן פנסיה מחקה sp מעבר לתקרה והקצאת נכסים בתיק פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
M התייעצות לבחירת מסלול מעל תקרת הפקדה לפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
כ הפקדה עודפת לקרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 21
N אחוז הפקדה שוק ההון 6

נושאים דומים

Back
למעלה