• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

העברת שקלים לדולרים לחו״ל

לא ענית לי אחי
כי אני נכנס לפורום מתי שנוח לי ואני לא בודק כל שניה אם מישהו שאל אותי משהו.

אתה רשום לברוקר הגרמני? איך קוראים לו ?
קוראים לו CapTrader ואני לא רשום דרכו. הצטרפתי דרך המתווך הישראלי כשעוד היה לו עסקה יותר טובה מהגרמני.

אבל כאן מגיע לך תמיכה בעברית מה ששווה לא מעט
אם אתה חייב תמיכה בעברית זה משהו אחר, מעדויות כאן בפורום לא כל הנציגים שלהם הכי מקצועיים שיש, וחלק מהעדויות גבלו ברשלנות (למשל, ביקשו סיסמא לאזור האישי במייל, בעצם הם לא אמורים לקבל סיסמא שלך באף דרך).

כי אני נכנס לפורום מתי שנוח לי ואני לא בודק כל שניה אם מישהו שאל אותי משהו.

קוראים לו CapTrader ואני לא רשום דרכו. הצטרפתי דרך המתווך הישראלי כשעוד היה לו עסקה יותר טובה מהגרמני.

אם אתה חייב תמיכה בעברית זה משהו אחר, מעדויות כאן בפורום לא כל הנציגים שלהם הכי מקצועיים שיש, וחלק מהעדויות גבלו ברשלנות (למשל, ביקשו סיסמא לאזור האישי במייל, בעצם הם לא אמורים לקבל סיסמא שלך באף דרך).
ולמרות העדויות שאתה כותב כאן אתה עדיין מבצע פעולות דרך המתווך הישראלי, זה לא מרתיע אותך? אני שלחתי פניה לפפר אינבסט בנוגע לבדיקה מעמיקה של מנגון העמלות שלו כי אולי הוא בכל זאת יתאים לי לסכומי תיק גבוהים..
אני הגעתי למסקנה שאם אינטראקטיב ישראל לא מורידים לי את עמלת ההמרה בחצי לפחות ל37.5 אני לא מתכוון להכניס תכסף שלי לשם כנראה ולא אכפת לי שאני פותח חשבון כי זו עמלה מופרזת ואני אעבור אולי לcapetrader אולי אם העמלות של פפר אינבסט לא יתאימו לי

ולמרות העדויות שאתה כותב כאן אתה עדיין מבצע פעולות דרך המתווך הישראלי, זה לא מרתיע אותך?
לא. כי אני לא משתמש בתמיכה שלהם בכלל.
שים לב שהעדויות נגעו רק לבקשת עזרה מהתמיכה בעברית.
יש שלל דיונים בפורום כמה סיכון זה מהווה.
למרות העדויות אני לא מחשיב את זה סיכון גבוה.

אני שלחתי פניה לפפר אינבסט בנוגע לבדיקה מעמיקה של מנגון העמלות שלו כי אולי הוא בכל זאת יתאים לי לסכומי תיק גבוהים..
להיפך, הוא מתאים (אולי) אך ורק לסכומים קטנים של פחות מ-15,000, אחרי זה דמי הניהול פשוט ישחטו אותך (יחסית לחלופות)

לא. כי אני לא משתמש בתמיכה שלהם בכלל.
שים לב שהעדויות נגעו רק לבקשת עזרה מהתמיכה בעברית.
יש שלל דיונים בפורום כמה סיכון זה מהווה.
למרות העדויות אני לא מחשיב את זה סיכון גבוה.

להיפך, הוא מתאים (אולי) אך ורק לסכומים קטנים של פחות מ-15,000, אחרי זה דמי הניהול פשוט ישחטו אותך (יחסית לחלופות)
יש ביני לבין כמה מחברי הפורום מחלוקת בנוגע לאופן חישוב העמלות של פפר.. העברתי פניה לפפר בנושא למרות שהעברתי פניה דומה לפני כמה שבועות וענו לי כבר שהחישוב שלי נכון... בכל מצב אני חושש שמא פפר לא הבינו אותי ואמרו לי נכון על משהו שלא הבנתי לכן שאלתי אותם שוב ואני מחכה לתשובה ברורה מיהם לראות האם אני צודק או לא (במידה ואני צודק, מקסימום העמלה שיכולה להיגבות בפפר לרבעון היא 46 ש"ח לא משנה מה שווי התיק) העברתי להם שאלה יותר ברורה כנראה שבבוקר או בצהריים מקסימום תהיה תשובה ובכל מצב נראה לאן זה יגלוש

יש ביני לבין כמה מחברי הפורום מחלוקת בנוגע לאופן חישוב העמלות של פפר.. העברתי פניה לפפר בנושא למרות שהעברתי פניה דומה לפני כמה שבועות וענו לי כבר שהחישוב שלי נכון... בכל מצב אני חושש שמא פפר לא הבינו אותי ואמרו לי נכון על משהו שלא הבנתי לכן שאלתי אותם שוב ואני מחכה לתשובה ברורה מיהם לראות האם אני צודק או לא (במידה ואני צודק, מקסימום העמלה שיכולה להיגבות בפפר לרבעון היא 46 ש"ח לא משנה מה שווי התיק) העברתי להם שאלה יותר ברורה כנראה שבבוקר או בצהריים מקסימום תהיה תשובה ובכל מצב נראה לאן זה יגלוש
אני אגלה לך סוד. רוב חברי הפורום חכמים עשרת מונים מפקידי חברת פפר (כבודם במקומם מונח).
אין לי ספק שמה שכתבו לך פה נכון.

אני אגלה לך סוד. רוב חברי הפורום חכמים עשרת מונים מפקידי חברת פפר (כבודם במקומם מונח).
אין לי ספק שמה שכתבו לך פה נכון.
בדקתי איתם, אכן טעיתי... אני בכל זאת חושב שאולי פפר ממש אחלה לביצוע עיסקאות לטוור קצח גם אם הסכומים גדולים באופן מסויים נגיד אני מעוניין להכניס שווי תיק של 60 אלף למשך חודש אז לפי החישוב אתה אמור לשלם 1.33 (בערך) ש"ח כל יום במידה וכל יום שווי התיק הוא 60 אלף לאחר 30 יום החזקה אתה אמור לשלם 40 שקלים עמלה שזה דיי סביר ביחס לברוקרים ישראלים ואת האמת שגם ביחס לאינטראקטיב ישראל זה יוצא דיי סבבה למרות שאין מה להשוות מבחינת זה שאינטראקטיב זה פקודות REAL TIME ושם יש מגוון רחב יותר של מניות..
אפשר לשאול אותך כמה אינטראקטיב לוקחים לך על פעולה של קניה או מכירה מניות ועמלת המרה ?

אני בכל זאת חושב שאולי פפר ממש אחלה לביצוע עיסקאות לטוור קצח
ואני חושב שהבורסה באופן כללי זה לא מקום לטווח קצר

אפשר לשאול אותך כמה אינטראקטיב לוקחים לך על פעולה של קניה או מכירה מניות ועמלת המרה ?
ק/מ כ0.35 סנט למניה. 35 סנט מינימום לעסקה
המרה 0.002%, 2 דולר מינ'

ואני חושב שהבורסה באופן כללי זה לא מקום לטווח קצר

המרה 0.002%, 2 דולר מינ'
אתה נמצא בcaptrader ? באיזה ברוקר אתה ?
ולפי חישוב מספיק שהעברת 10 אלף דולר בשביל לשלם להם 20 דולר עמלה ככה שזה לא בהכרח אטרקטיבי כמו אינטראקטיב ישראל לכל סכום... לסכומים קטנים זה עוד בסדר

אוסיף:
הכי הרבה שאי פעם לקחו לי זה היה 0.35C למניה, בפועל כמעט תמיד יוצא שאני משלם פחות.
בנוסף אלו העמלות בארה"ב, באירופה העמלות הרבה יותר גבוהות אבל עדיין הכי נמוכות בנמצא.

התכוונת 8 שקל אולי (למרות שכיום זה פחות מ-7)

אלו התנאים למי שמצטרף לIB ישירות בלי מתווכים
לא הבנתי משהו, הוא כתב בפרוש שעמלת המרה שהוא משלם 0.002%... חישוב מהיר אם הוא העביר 10 אלף דולר זה יוצא לו 20 דולר עמלת המרה

אתה נמצא בcaptrader ?
לא
באיזה ברוקר אתה ?
IB
ולפי חישוב מספיק שהעברת 10 אלף דולר בשביל לשלם להם 20 דולר עמלה ככה שזה לא בהכרח אטרקטיבי כמו אינטראקטיב ישראל לכל סכום... לסכומים קטנים זה עוד בסדר
לא יודע איזה חישוב עשית, אבל הוא כנראה שגוי.
על אפילו על 100,000 דולר תשלם 5-10 דולר עמלה (תלוי במחיר היחידה שאתה קונה)

לא

IB

לא יודע איזה חישוב עשית, אבל הוא כנראה שגוי.
על אפילו על 100,000 דולר תשלם 5-10 דולר עמלה (תלוי במחיר היחידה שאתה קונה)
ואתה לקוח של אינטראקטיה העולמית ? אם כן אתה משלם להם 10$ כל חודש על הפרו?

לא הבנתי משהו, הוא כתב בפרוש שעמלת המרה שהוא משלם 0.002%... חישוב מהיר אם הוא העביר 10 אלף דולר זה יוצא לו 20 דולר עמלת המרה
חישוב מהיר ושגוי
עד 100,000 דולר העמלה היא 2 דולר (כי זה המינימום)
על 150,000 תשלם 3 דולר
וכו

כן

לא.
התשלום הוא רק לתיקים שקטנים מ100k.
חוץ מזה שהתשלום החודשי מתקזז עם עמלות פעולה
הבנתי, אם כך אז יפה מאוד יוצא לך דיי סבבה.. אני מחפש עדיין ברוקר טוב כרגע האופציה הכי טובה בשבילי לסכומים מתחת ל100 אלף זה כנראה capetrader

הבנתי, אם כך אז יפה מאוד יוצא לך דיי סבבה.. אני מחפש עדיין ברוקר טוב כרגע האופציה הכי טובה בשבילי לסכומים מתחת ל100 אלף זה כנראה capetrader
תלוי כמה פעולות אתה עושה בחודש.
מעל כמות מסויימת עבודה ישירה יוצאת הרבה יותר זולה

@haim986 כמה פעולות אתה באמת מתכוון לבצע בחודש? מעל 4-5 קניות בלאו הכי כדאי לך את אינטראקטיב ישירות בלי מתווכים.
אני לא רואה את עצמי מבצע יותר מ3 פעולות בחודש וזה גם בחודשים עמוסים בחלק מהחודשים אני כנראה אפילו לא אבצע פעולות בכלל כנראה..
אני אוהב להשקיע לטווח הבינוני ארוך.. לכן אני חושב על captrader
מאה אלף דולר זה סכום רציני פחות להכניס לשם כרגע מאה אלף דולר
למישהו יש ניסיון עם captader?

למישהו יש ניסיון עם captader?
מאיזה בחינה? הם בסה"כ מתווך ככה שהחשבון שלך בIB.
תמיכה הם יכולים לתת לך באנגלית או גרמנית אבל זה גם IB יכולים.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
N העברת כספים מחו״ל (דולרים) לארץ (שקלים) צרכנות פיננסית 8
T העברת שקלים ולא דולרים ל IB צרכנות פיננסית 6
א העברת שקלים פוסטים מאיכות נמוכה 8
F העברת שקלים מבנק הפועלים לIB צרכנות פיננסית 8
ד העברת שקלים לאינטראקטיב ברוקרס מבנק לאומי צרכנות פיננסית 1
D העברת שקלים לארה״ב צרכנות פיננסית 7
Z מה עלות העברת שקלים מבנקים ישראליים לIBKR? שוק ההון 6
klayhamn העברת שקלים מפועלים ל-IB צרכנות פיננסית 8
K העברת שקלים לבנק בחול דרך swift צרכנות פיננסית 25
NightStyle העברת תיק מ-IB לבית השקעות ישראלי שוק ההון 0
H טריק? העברת כל הפנסיה לקופ"ג, ואז פתיחת קרן פנסיה חדשה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
מ שוקל העברת תיק השקעות לIB, העברה של קרנות שקליות ותהיות לגבי התיק שוק ההון 7
קפיטליסט_מרושע "העברת" משכנתא לאחר הפסקת עבודה נדל"ן 2
T העברת כספים מהארץ לחו"ל ביורו צרכנות פיננסית 0
N העברת דולרים מPayPal לחשבון בנק שקלי צרכנות פיננסית 6
S העברת דולרים ללא המרה מבנק הפועלים בישראל לחשבון דולרי בבנק WISE צרכנות פיננסית 3
ל העברת מניות במתנה לילדים - פיצול שכבות שוק ההון 9
T כדאיות העברת כספים מקופת גמל לפנסיה כללית? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 22
itaied איך מבצעים העברת תיק ני"ע מחו"ל לישראל? שוק ההון 7
L העברת דולרים מבנק ישראלי לIB שוק ההון 4
S התייעצות לגבי העברת קופת גמל לIRA שוק ההון 29
G העברת ני"ע זרים (ארה"ב) מחבר בורסה בארץ לחבר בורסה בחו"ל (אינטרקטיב ברוקרז) שוק ההון 2
G העברת תיק ני"ע זרים מהבנק בארץ לחשבון ברוקר בחו"ל (IB) שוק ההון 1
מ העברת מט"ח מחשבון ישראלי לחשבון השקעות ישראלי שוק ההון 1
M העברת השקעה מכספית ל? שוק ההון 5
R העברת מט״ח מפידליטי לחשבון בנק בארץ שוק ההון 3
T העברת תיק השקעות, למכור או להעביר? שוק ההון 4
E העברת פוזיציה מפסגות טרייד לאינטראקטיב - הוראות העברה? שוק ההון 2
S העברת קרן השתלמות לעובדי הוראה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
L העברת כספים מביטוח מנהלים לגמל - יתרה שאינה מובנת פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
ה העברת תיק השקעות מהארץ לIBRK שוק ההון 1
E העברת ניירות ערך דרך הבנק לIB שוק ההון 4
F העברת ניירות בין ברוקרים מחול לארץ ומאחד לאחד לארץ שוק ההון 9
B העברת כסף מ IB לצורך תשלום צרכנות פיננסית 6
C העברת מט"ח מברוקר בחו"ל לברוקר בארץ שוק ההון 12
Omer Daniel העברת תיק השקעות מאקסלנס לIB : אירוע מס? שוק ההון 1
ה העברת תיק השקעות בין אחים מיסים 9
B העברת דולרים ללא המרה מישראל לחשבון Mercury מבנק מזרחי מיסים 0
M העברת ניע׳׳ז מIB לברוקר ישראלי מיסים 2
קפיטליסט_מרושע העברת מניות ל IB - מס רווחי הון מיסים 5
Y מעסיק לא מאשר העברת קרן פנסיה למסלול מחכה snp500 פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 24
E העברת תיק השקעות לחול שוק ההון 23
א העברת תשלום ארנונה ומים לשוכרים נדל"ן 8
D העברת תיק השקעות לInteractive Brokers דרך הבנק שוק ההון 7
מ העברת כספים לברוקר זר לבנק בחו״ל וספציפית לגבי IB שוק ההון 1
S העברת כספי פיצויים לקופת גמל והמשך הפקדות תגמולים לקרן פנסיה מקיפה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
O העברת כספים מ IBKR לבנק הבינלאומי צרכנות פיננסית 10
ס העברת צבירת פנסיה לקופת גמל IRA שוק ההון 31
הדבורה מיה "העברת" עוסק פטור לבת הזוג לצורך אופטימיזציה מיסים 5
4 העברת הפסד שבח לשנים הבאות פוסטים מאיכות נמוכה 2

נושאים דומים

Back
למעלה