• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הסיפור שלי - מכירות באמזון

• פותח הנושא AF1k
  • פורסם בתאריך
אין סכנה שאיזה ספק סיני יגנוב לנו את כל הכסף , כי למרות החוזה , זה מפחיד לשלוח העברה בנקאית לסיני
במרחק הזוי , זה לא מפחיד ?

מפחיד מאוד, בגלל זה משתמשים בשירותים שעומדים מאחורי העסקה ומאבטחים אותה.
לאליבאבא (שדרכו גם מוצאים את הספקים) יש שירות שנקרא secure payment. כאשר אתה סוגר עסקה עם ספק, אתה פותח הזמנה דרך המערכת של אליבאבא ומעלה את החוזה שסיכמתם. כאשר שני הצדדים מאשרים להמשיך, אתה מקבל פרטי תשלום של אליבאבא כאשר אתה יכול לשלם בהעברה בנקאית או כרטיס אשראי. הכסף מועבר לאליבאבא, לא לספק. כאשר אתה מאשר לאליבאבא שהכל תקין, רק אז הם מעבירים את הכסף לספק. במידה ויש הפרה של תנאי החוזה, אליבאבא מחזירים לך את הכסף.

בנוסף גם חשוב לזכור שהתשלום לספקים הוא בשיטת 70-30, 30٪ משולמים בעת ההזמנה, ו70٪ משולמים בסוף ההזמנה.

אין סכנה שאיזה ספק סיני יגנוב לנו את כל הכסף , כי למרות החוזה , זה מפחיד לשלוח העברה בנקאית לסיני
במרחק הזוי , זה לא מפחיד ?

מפחיד מאוד, בגלל זה משתמשים בשירותים שעומדים מאחורי העסקה ומאבטחים אותה.
לאליבאבא (שדרכו גם מוצאים את הספקים) יש שירות שנקרא secure payment. כאשר אתה סוגר עסקה עם ספק, אתה פותח הזמנה דרך המערכת של אליבאבא ומעלה את החוזה שסיכמתם. כאשר שני הצדדים מאשרים להמשיך, אתה מקבל פרטי תשלום של אליבאבא כאשר אתה יכול לשלם בהעברה בנקאית או כרטיס אשראי. הכסף מועבר לאליבאבא, לא לספק. כאשר אתה מאשר לאליבאבא שהכל תקין, רק אז הם מעבירים את הכסף לספק. במידה ויש הפרה של תנאי החוזה, אליבאבא מחזירים לך את הכסף.

בנוסף גם חשוב לזכור שהתשלום לספקים הוא בשיטת 70-30, 30٪ משולמים בעת ההזמנה, ו70٪ משולמים בסוף ההזמנה.

איך מתקדם בינתיים עם המוצר שלך? הזמנת עוד יחידות? כמה זמן אתה משקיע כרגע ביום על המוצר לאחר כל ההשקעה בהתחלה, ומה העלויות השוטפות שלך כרגע?

המוצר שלי כרגע נמכר בקצב של בערך 8-10 יחידות ביום. הוא רווחי פר יחידה, אבל בסך הכל עדיין לא החזיר את ההשקעה (יש עלויות חד פעמיות גדולות).
לא הזמנתי עוד יחידות כי החלטתי שאינני ממשיך עם המוצר הנוכחי. המוצר עצמו נמכר טוב, אבל שולי הרווח שלי נמוכים ולא הצלחתי להעלות את המחיר לרמה שאני אוכל להיות מספיק רווחי עבור ההזמנה הבאה. נכון שבהזמנה הראשונה לא אמורים להרוויח, והעלויות הגדולות כבר מאחורי, אבל אני לא הולך להשקיע זמן במוצר עם שולי רווח נמוכים. כרגע אני ממתין שיהיה לי יותר זמן פנוי, וביחד עם חבר אנחנו נחפש מוצר חדש להביא לאמזון כאשר העלות תתחלק בינינו ויהיה הרבה יותר קל.

ברגע שהמוצר נמצא באמזון, התפקיד שלך הסתיים. אני נכנס מדי יום כ-5 דקות על מנת לעקוב אחרי הפרסום הממומן ולוודא שהמכירות מגיעות, ומדי פעם לענות למיילים של לקוחות (כמעט ולא קורה). רוב ההשקעה מבחינת זמן היא בחיפוש המוצר, משא ומתן עם ספקים, וכל שאר ההתעסקות. ברגע שהמוצר מתחיל להימכר, אין לך יותר מדי מה לעשות עוד.

מבחינת עלויות שוטפות (לאחר תשלום לספק על המוצר, משלוח וכל שאר העלויות החד-פעמיות) יש 39.99$ חודשי לאמזון עבור השימוש במערכת, 20$ חודשי מערכת לשליחת מיילים ללקוחות, 79 ש"ח חודשי לרואה חשבון. התשלום עבור הפרסום הממומן יורד דרך אמזון מההכנסות שאני אמור לקבל מהמכירות, כך שאין לי חיובים פשוט אני מקבל פחות כסף בסופו של דבר מאמזון.

תודה עבור התשובה המעודדת של עניין התשלום לספק

@dt7 לא נראה לי שקראת את הלינק שקישרת אליו עד הסוף. מה שכתוב שם אומר בדיוק ההפך ממה שכתבת בתיאור הלינק.

כן אתה צודק, ויש לי שאלה , כדי לרשום ריויוז מי שמקבל את המתנה צריך שיהיה לו חשבון באמזון , ואם אין לך קרובים או חברים שיש להם חשבון,
אף אחד לא ילך לפתוח חשבון רק בשביל לתת למוכר ריויוז , אז איך עושים את זה ??

יש שירותי חלוקה לבלוגרים לדוגמא Tomoson.
אני פותח קמפיין במערכת שלהם (שכמובן גם משלם על השימוש) ואני מפרט שם מה המוצר שלי, האם אני נותן אותו בחינם/בהנחה, ומה הדרישות שלי (למשל חובה תושב ארה"ב). לאחר מכן בלוגרים יכולים להגיש מועמדות לקמפיין שלי, ואני גם יכול להזמין בלוגרים בעצמי לקמפיין.
כל הנתונים של הבלוגרים שקופים כלומר ניתן לראות כמה ביקורות הם עשו, איפה הם גרים, האם יש להם חשבון אמזון, כמה עוקבים יש להם באינסטגרם, מה הדירוג של האתר שלהם וכ'. וכך אני בוחר את הבלוגרים שאליהם אני רוצה לפנות.
לאחר שאני מאשר את הבלוגרים שהגישו מועמדות, אני שולח להם קופון לרכישת המוצר באמזון (בחינם/בהנחה) ולאחר הקניה עם משאירים לי ביקורת כנה על המוצר.

רציתי להתייעץ אתך , מאוד מצא חן בעיני תשובתך על ליזום ולא לפחד בקשר לסיכון על התשלום לספק סיני
כי באמת אומרים מי שמפחד לא מפסיד אך גם בחיים לא ירוויח , ואני חדש בתחום ולא אכפת לי להשקיע בלי סוף זמן עד שאהיה מקצוען גם אפילו אם ייקח שנה , ונניח שהגעתי לרמה שמאפשרת לי להצליח טוב, הבעיה שאין לי תקציב לזה , ואני כל כך רוצה לעשות את הניסיון הזה , אז חשבתי לקחת הלוואה מהבנק ארוכת טווח ל 5 שנים, שלא תפגע בי בשוטף והסכום המקסימלי שאני יכול זה 25,000 ₪ , האם זה טירוף לעשות דבר כזה?
האם יש מצב שעם כל הזהירות הראויה שאני אפסיד את כל הכסף הזה, ?. אני רואה שעם כל הידע המקצועי העצום שלך גם אתה ניתקל בקשיים, וזה לא פשוט, האפשרות השניה זה להתקפל ולהמשיך לחיות בדוחק עם המשכורות העלובות שמשלמים היום ,
דרך אגב פרט ללימוד על הנושא מקורסים באינטרנט , אני לוקח קורס של מעוף עוד חודשיים ,כדי לקבל חיזוק סופי לידע הנצבר, במפגש כיתתי עם מחשב נייד,8 מפגשים,כל מפגש פעם בשבוע כ 5 שעות ,ב 800 ₪ ,מלמדים שם את כל הנושאים,( שמעת על הקורס של בסט סלר מסטרי 7000 ₪ לקורס אינטרנטי –טרוף לא?)
אני מתנצל על השאלה הקשה תענה מה שאתה חושב ,ללא כל התחייבות מצדך , אני רק סקרן לשמוע דעות בנושא

הקורס של מעוף הוא מצוין ללמוד את הבסיס, ובמחיר של 800 ש"ח זה בהחלט שווה. זה סכום שהייתי מוכן לשלם על קורס בהתחלה, אבל למעלה מ-2000 שקלים זה כבר חזירות לשמה (לדעתי).
אני באופן אישי לא הייתי לוקח הלוואה, כי לא מוכן לסכן כסף שהוא לא שלי. תמיד יש סיכונים, גם אם אתה עושה את הכל כמו שצריך. יכול להיות שתפסיד, יכול להיות שתרוויח. אבל הלוואה בסופו של דבר צריך להחזיר, וקשה להחזיר מה שאין לך.

dt7@
עדכן איך הקורס והאם התמורה ראויה

תודה רבה על כנות שלך, ואתה צודק ב 100% , יתכן שאלמד ובסוף לא אעשה כלום, אז רק ארחיב את הידע, ויתכן שבסוף
אשקיע סכום מאוד קטן עד 2000$ ונראה אם משהוא יזוז,
תודה רבה
לגבי הקורס אשמח לעדכן אותך גל , אך אני מתחיל רק בעוד חודשיים.

תודה רבה על כנות שלך, ואתה צודק ב 100% , יתכן שאלמד ובסוף לא אעשה כלום, אז רק ארחיב את הידע, ויתכן שבסוף
אשקיע סכום מאוד קטן עד 2000$ ונראה אם משהוא יזוז,
תודה רבה
לגבי הקורס אשמח לעדכן אותך גל , אך אני מתחיל רק בעוד חודשיים.

הקורס בראשל"צ ? בת"א ?

1. אל תפרסמו כאן.
2. אזהרה אחרונה.

התשובה כן , ראיתם אסור לפרסם כאן , תבדקו באינטרנט פרטים

יש גם את האפשרות לעשות online arbitrage....
שזו שיטה שצורכת פחות השקעה, ליצור רווח במנות קטנות יחסית.
ויש גם שיטה של Wholesale sourcing ובכלל, יש המון תוכניות על בסיס השיטות הנ"ל בד"כ של מי שייצר תוכנה שמאפרת להפוך את התהליך למשהו יותר אוטמאטי ואז יכול לגרום למנות הקטנות לרוץ בקצב הרבה יותר גדול....
(אין לי ניסיון בזה. רק סקרנות ושיטוטים באתרים... כנראה שאני מן הפחדנים)

אתמול בדיוק עשו כתבה על מכירות באיביי, עשיתי זאת תקופה עד שלצערי איביי הפכו למאפיה והשעו אותי(באמת שאין לי מושג על מה)

אפשר לחשוב שמה שמראים בכתבה הזאת זה לבבות כוכבים ושושנים. עוד אפשר לחשוב שהאנשים שנמצאים בראיון השיגו את הבתים שלהם מההכנסה הנוספת מהמכירות אבל יש הרבה יותר מזה.

http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=1208668 מ-30:00

אכן השיטה הזאת נקראת דרופשיפינג ופירטתי עליה בתחילת הדיון.
שיטה מצוינת שאינה מצריכה הון עצמי, אבל דרך ארוכה מאוד לרווחים משמעותיים וסיכונים רבים שאינם תלויים בך.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
א קרן כספית, מה הסיפור של זה שוק ההון 6
S הסיפור של מעמד הביניים עם הנדל"ן נדל"ן 30
maverick אילון מאסק וטוויטר - מה הסיפור בעצם? שוק ההון 150
ש הסיפור של שביל יומני מסע אישיים 10
dorian סולידים ובני/בנות זוג - הסיפור שלכם אוף טופיק 4
Omri. מה הסיפור של קל גמל? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 45
בעז לויתן דיור מוגן באנגליה - מה הסיפור? אנא עזרתכם נדל"ן 33
M החלום והדילמות - הסיפור שלי יומני מסע אישיים 97
ש מנסה להבין מה הסיפור של תשואות האגחים האמריקאיים שוק ההון 3
פ מכירה או שכירת דירה - הסיפור שלי נדל"ן 13
מ עובד הייטק - הסיפור שלי יומני מסע אישיים 78
M הסיפור של רובוט השקעות או RoboAdvisors שוק ההון 14
M אז מה הסיפור של קרן החירום שוק ההון 14
י נופל וקם - הסיפור שלי יומני מסע אישיים 6
Koby Paris הסיפור של הישראלי בפריז יומני מסע אישיים 84
צ הסיפור שלי/שלנו יומני מסע אישיים 14
A מכירת ESPP ללא מידע על סכום מכירות מיסים 5
AlexNOSAM רוצה ללמוד פרסום, מכירות ו/או שיווק התפתחות אישית 0
F מכירות בהייטק התפתחות אישית 2
U ימי מכירות רכב אוף טופיק 0
ס מיסוי על מכירות של מוצרים דיגטיליים באינטרנט מיסים 1
ס מיסוי על מכירות של מוצרים דיגטיליים באינטרנט מיסים 0
A איך נראת מחלקת מכירות בהייטק אוף טופיק 0
A מכירות בהייטק התפתחות אישית 7
F דוח מס שנתי מקוון - הגשה ללא מכירות מיסים 1
c881 כשנציג מכירות אומר לך "אולי לא מגיע לך"... פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 12
F עולמות הפיתוח העסקי/מכירות/שיווק/ בהייטק- חייב עזרה מהייטקיסטים. התפתחות אישית 9
1337justme משמעות של מחזור מכירות מני"ע בדוח השנתי מיסים 8
S מחזור מכירות מעל 2.5 מיליון ש"ח בשנה מיסים 15
A שאלה לגבי נספח 1322 כאשר אין מכירות בשנת המס מיסים 6
Lemonade כמה שאלות בנושא עבודה בהייטק מכירות התפתחות אישית 1
ג עזרה - נתונים על מכירות בקרנות אמריקאיות שוק ההון 0
DiverGirl מתי מכירות באי ביי חייבות במס? אוף טופיק 8
מ Rant קטן על מכירות ומיקוחים אוף טופיק 29
amit איך אתם מתמודדים עם אנשי מכירות? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 83
V קניה באמזון ומיסים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 4
פסיוני קריסה של 'חברת השקעות באמזון'- השקעות אלטרנטיביות 23
ש איך משלמים בפייפאל באמזון? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 0
N המלצות על רכישת מוצרי צריכה בסיסיים באמזון מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 93