• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הסיפור שלי - מכירות באמזון

• פותח הנושא AF1k
  • פורסם בתאריך
שלום,

יש לי מוצרים שפיתחתי וייצרתי בסין בתחום הצעצועים והמשחקים. המוצרים ממותגים ונמכרים היטב בארץ בחנויות המשחקים והצעצועים הגדולות.
אני מתכוון לייצר כמות של 1000 יח' מוצר לשנע לאמזון.
מה שולי רווח של מותג פרטי? דיברו בפורומים על 5$ לפחות?

היי @Anon, שולי הרווח שאני מקפיד עליהם וגם שאר המדריכים ברשת הם לפחות 5$. אתה יכול להשתמש במחשבון של אמזון על מנת לחשב בדיוק כמה תקבל ממחיר המכירה לאחר העמלות של אמזון, וזה ביחד עם חישוב נכון של העלויות (כולל שילוח כמובן) ייתן לך את שולי הרווח.

חשוב לזכור שמה שנמכר טוב בארץ לא בהכרח יימכר טוב באמזון, במיוחד שמדובר במוצר חדש. תצטרך להשקיע הרבה בפרסום וקידום המוצר, ובמיוחד בחלוקה בשלב הראשוני עבור ביקורות.

בהצלחה!

שלום לכולם.
השבוע אני ושותפי התחלנו לחפש מוצר חדש למכור באמזון באמצעות התוסף Jungle Scout. זהו תוסף מצוין שמאפשר להגדיר פרמטרים מסוימים (למשל מחיר מוצר מעל X דולר, ביקורות פחות מX וכ') ולבצע חיפוש באמזון. התוסף הזה בתשלום, אך הוא מייעל מאוד את תהליך החיפוש ומציג מוצרים רלוונטים. לאחר מכן אנחנו נכנסים לכל מוצר, מסתכלים על הנתונים שלו, בנוסף מחפשים את מילת המפתח הראשית באמזון על מנת לראות כמה מוצרים דומים יש, ואת כל הנתונים מכניסים בטבלת אקסל. בהמשך אנחנו ניקח את הטבלה, נעבור על כל המוצרים, ונחפש את הטוב ביותר. לכל מי שמתחיל מומלץ את השלב הזה לעשות באינטנסיביות וכמה שיותר מהר, כדי שהנתונים שלכם יישארו רלוונטים ולא ישתנו בעוד חודש.
בנוסף אני בונה כרגע בלוג שישמש עבורי "יומן מסע" שבו אפרט את השלבים שאותם אני עובר בדרך למוצר המיוחל. עדכונים בהמשך :)

הרעיון הוא יותר, המוצר שלי לא היה מוצלח מדי עקב בחירות לא נכונות שעשיתי.
המטרה היא למצוא מוצר טוב (לא הכי טוב ולא מספר 1 בקטגוריה) שימכור בצורה יציבה 10 יחידות ביום ב-2$ רווח. לאחר מכן אתה יכול למכור יותר מהמוצר, להעלות את המחיר, להביא מוצרים נוספים, ולהגדיל את ההכנסה שלך, כאשר השיקול העיקרי הוא תזרים יציב.

אתה יכול לסכם בקצרה איזה בחירות לא נכונות עשית בדרך?

אתה יכול לסכם בקצרה איזה בחירות לא נכונות עשית בדרך?
  1. בחרתי מוצר בנישה תחרותית- הכי מעט ביקורות שהיו 200-300, וברווחיות נמוכה- 5 דולר רווח במחיר הגבוה.
  2. לא חישבתי את כל העלויות- היו עלויות נוספות של ביקורת במפעל, שילוח, הזמנת דוגמיות.
  3. לא עבדתי עם חוזה- אחרי הביקורת במפעל נמצאו פגמים והספק היה צריך לתקן אותם, מה שגרר עיכובים ועלויות נוספות
אילו הדברים העיקריים.

אני יותר מאשמח לראות את הבלוג באוויר! הרבה בהצלחה

שלום לכולם.
בשעה טובה ומוצלחת לאחר הרבה עבודה פתחתי את הבלוג "הדרך לאמזון", שישמש כיומן מסע עבורי בדרך שלי למוצר הבא באמזון. אתם מוזמנים לשוטט באתר, כרגע פירסמתי רק פוסט ראשון. מדי שבוע אפרסם שם את ההתקדמות שלי, וכמובן שתרגישו חופשי להגיב ולשאול שם שאלות.

http://www.amazon-road.com

אם יש לכם הצעות לייעול, הערות, או דברים לתיקון/לשיפור אשמח אם תודיעו לי.

נערך לאחרונה ב:
בהצלחה ידידי!
לא קראתי את התוכן עדיין, התמקדתי בחזות האתר ושלחתי הערות בצור קשר באתר
תפסת אחלה שם דומיין.
מעוניין להוסיף את הבלוג שלך לשרשור שפתחתי על בלוגרים בפורום?

בהצלחה ידידי!
לא קראתי את התוכן עדיין, התמקדתי בחזות האתר ושלחתי הערות בצור קשר באתר
תפסת אחלה שם דומיין.
מעוניין להוסיף את הבלוג שלך לשרשור שפתחתי על בלוגרים בפורום?
בשמחה, ותודה על ההערות אני אקרא.

בשמחה, ותודה על ההערות אני אקרא.
ראיתי את השינויים - נראה טוב יותר.
בקשר לגודל הפונטים - אני משתמש ב 12 אבל נראה שיש הבדל בין התבניות השונות. אני בחרתי ב ZeroGravity כי הוא מציג את הפונטים בדיוק כמו וורד והתבנית שאתה בחרת Nirvana (היא היתה אצלי שנייה ברשימה) מגדילה את הפונטים אז אולי מתאים יותר אריאל 11. בכל אופן אתה יכול לנסות את התבנית שהצעתי, הן מאוד דומות וזריזות וגם מותאמות לטאבלט וסמארטפון.
כדי לא להסיט את הדיון אתה מוזמן לפנות אלי בפרטי.

שלום לכולם, רציתי לשתף אותכם בסיפור האישי שלי.
אני חיפשתי הרבה מאוד זמן דרך לצאת לעצמאות כלכלית, בנוסף כמובן ללימוד עצמי והשקעות בשוק ההון. ניסיתי הרבה מאוד דברים בתחום האינטרנט, והכי קרוב שהגעתי להצלחה היה באמצעות דרופשיפינג באיביי.

דרופשיפינג זה בעצם להיות מתווך- לקנות בזול ולמכור ביוקר. היתרון הוא שאין צורך באחזקת מלאי פיזי, אבל החיסרון שתלויים במוכרים אחרים. בתחילת הדרך ביצעתי דרופשיפינג מאליאקספרס, שמצאתי מוצר שנמכר באיביי בתור BEST SELLER, ושהמחיר שלו באליאקספרס נמוך משמעותית. פתחתי דף מוצר באיביי עם כל הפרטים של המוצר מאליאקספרס, וברגע שקנו ממני ביצעתי הזמנה מאליאקספרס עם הכתובת של הקונה. זה עבד תקופה יפה, הרווחים היו יפים מאוד, אבל זה היה התעסקות רבה.
לאחר מכן עברתי לעשות דרופשיפינג מאמזון לאיביי, הרעיון אותו רעיון רק שכאן גם יש כבר תוכנות אוטומטיות שמאפשרות לך לבצע כמעט הכל באופן עצמאי. הדבר היחיד שצריך לעשות הוא להכין את עמוד המוצר בהתחלה, ומשם הכל רץ בצורה אוטומטית. התוכנות עוקבות אחרי שינויים במחירים, ומשאירים לך רווח קבוע מסוים. החיסרון אבל שהרווח היה 1-2 דולר למוצר, והיה צריך כמות גדולה מאוד של מכירות בשביל להגיע לרווחים משמעותיים.

מפה לשם, גיליתי את אמזון. בהתחלה די חששתי, אבל ככל שקראתי על זה יותר ויותר הבנתי שמדובר על עסק רציני. החיסרון הוא שצריך הון עצמי מסוים כדי להתחיל כמו שצריך, יש הרבה מאוד התעסקות בעיקר בהתחלה, ומדובר על עסק לכל דבר ועניין שצריך לנהל באופן שוטף. היתרון הוא שפוטנציאל הרווח הוא עצום.

אמזון מי שלא מכיר היא זירת מסחר בדומה לאיביי, שיש לה מספר יתרונות. קודם כל יש להם שירות מצוין ומהיר בתוך ארה"ב שמאפשר ללקוחות (בתוכנית שנקראת PRIME) לקבל את המוצר אליהם הביתה תוך יום/יומיים. בנוסף הם יכולים להחזיר את המוצר לאחר מכן ולקבל החזר כספי כמעט בלי שום בעיה. היתרון הנוסף שהוא מאפשר למוכרים להעביר את האחריות על הלוגיסטיקה, המשלוח, שירות הלקוחות, וההחזרות- לאמזון, תמורת עמלה מסוימת.

התהליך בבסיסו הוא למצוא מוצר שאתם רוצים למכור באמזון (מוצר קיים/חדש), למצוא ספק שמוכן לייצר עבורכם את המוצר (לרוב בסין עקב העלויות הנמוכות), להזמין כמות גדולה של יחידות (כך שהעלות ליחידה היא נמוכה מאוד), לשלוח את היחידות למחסנים של אמזון בארה"ב, ולהתחיל למכור.
אמזון מטפלים בכל הפן הלוגיסטי של המשלוחים, ואתם אחראים על הפרסום והשיווק של המוצר. בתחילת הדרך מחלקים כמות מסוימת של המוצר בחינם ללקוחות על מנת שיכתבו ביקורות על המוצר (ובכך לצבור "כוכבים" בדירוג), ולאחר מכן ניתן להתחיל בקמפיין פרסום ממומן (PPC) דרך אמזון שמאפשר להגיע לדפים הראשונים, ולקחת חלק מנתח השוק של המתחרים.

אני כרגע בשלב של תחילת המכירה באמזון לאחר מספר חודשים של משא ומתן עם ספקים, ייצור, בדיקות, משלוח וכ'. פוטנציאל הרווח מאמזון הוא עצום, בהתאם למוצר שאותו אתם בוחרים, והמחיר של כלל המוצרים באותה קטגוריה. ניתן להגיע בקלות לרווח של 5-10 דולר ליחידה, כאשר אם מכפילים את המספר הזה ב500 מכירות בחודש, זו הכנסה לא רעה בכלל. לאחר מכן אפשר להתקדם ולמכור מוצרים נוספים, וכל מוצר מוסיף עוד ועוד לרווחים שלכם, כך שההכנסה תלויה בכמה אתם מוכנים לעבוד ולהשקיע.

זה הסיפור האישי שלי, אם יש לכם שאלות, או אם מבחינת מנהלי הפורום זה בסדר אשמח גם לשתף אותכם בפודקסטים ומדריכים בנושא.

שלום לכולם,
קניתי קורס אמזון [נמחק, נשמע כתוכן שיווקי. יוסיק]

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
או שאתה פשוט משווק את הקורסים.
ממליץ לך למחוק את המודעה, זה מפר את כללי הקהילה של פורום הסולידית.

האתר נראה טוב, אבל לדעתי יש בעיה רצינית עם שם האתר.
לא סתם המון כלים משתמשים בקיצור "AMZ" , עליו לאמזון אין הגנה..

תודה על ההערה, אבל לצערי בזמן האחרון אין לי זמן לתחזק את הבלוג כמו שאני רוצה, ובימים הקרובים הוא ייסגר. אני מעדיף להתמקד כרגע בדברים אחרים.

תודה על ההערה, אבל לצערי בזמן האחרון אין לי זמן לתחזק את הבלוג כמו שאני רוצה, ובימים הקרובים הוא ייסגר. אני מעדיף להתמקד כרגע בדברים אחרים.
למה?? אנחנו רוצים לראות את ההתקדמות

אשתדל לעדכן כאן בפוסט מדי פעם.
כרגע הייצור של המוצר הסתיים וממתינים לאריזות שיגיעו, חברת האינספקשן יצרה קשר עם המפעל וביקורת מדגמית אמורה להתבצע בתחילת השבוע הבא.
בינתיים סוגר עניינים אחרונים כגון כתיבת דף המוצר, צלם בסין לצילום המוצר, וכתיבת איבוק שאני אוכל לשלוח ללקוחות ובכך לבדל במעט את המוצר.

שלום לכולם, רציתי לשתף אותכם בסיפור האישי שלי.
אני חיפשתי הרבה מאוד זמן דרך לצאת לעצמאות כלכלית, בנוסף כמובן ללימוד עצמי והשקעות בשוק ההון. ניסיתי הרבה מאוד דברים בתחום האינטרנט, והכי קרוב שהגעתי להצלחה היה באמצעות דרופשיפינג באיביי.

דרופשיפינג זה בעצם להיות מתווך- לקנות בזול ולמכור ביוקר. היתרון הוא שאין צורך באחזקת מלאי פיזי, אבל החיסרון שתלויים במוכרים אחרים. בתחילת הדרך ביצעתי דרופשיפינג מאליאקספרס, שמצאתי מוצר שנמכר באיביי בתור BEST SELLER, ושהמחיר שלו באליאקספרס נמוך משמעותית. פתחתי דף מוצר באיביי עם כל הפרטים של המוצר מאליאקספרס, וברגע שקנו ממני ביצעתי הזמנה מאליאקספרס עם הכתובת של הקונה. זה עבד תקופה יפה, הרווחים היו יפים מאוד, אבל זה היה התעסקות רבה.
לאחר מכן עברתי לעשות דרופשיפינג מאמזון לאיביי, הרעיון אותו רעיון רק שכאן גם יש כבר תוכנות אוטומטיות שמאפשרות לך לבצע כמעט הכל באופן עצמאי. הדבר היחיד שצריך לעשות הוא להכין את עמוד המוצר בהתחלה, ומשם הכל רץ בצורה אוטומטית. התוכנות עוקבות אחרי שינויים במחירים, ומשאירים לך רווח קבוע מסוים. החיסרון אבל שהרווח היה 1-2 דולר למוצר, והיה צריך כמות גדולה מאוד של מכירות בשביל להגיע לרווחים משמעותיים.

אני חייב להבין איך זה עובד כי הרי אם אתה שולח מאמזון אז זה מגיע עם חבילה של אמאזון קבלה על המחיר וכו' וכו'. אותו לקוח שקונה ממך בebay מגיעה אליו בסופו של דבר חבילה של amazon. או אני טועה? מאוד רציתי להכנס לזה וזה מה שבעיקר הפריע לי

אני חייב להבין איך זה עובד כי הרי אם אתה שולח מאמזון אז זה מגיע עם חבילה של אמאזון קבלה על המחיר וכו' וכו'. אותו לקוח שקונה ממך בebay מגיעה אליו בסופו של דבר חבילה של amazon. או אני טועה? מאוד רציתי להכנס לזה וזה מה שבעיקר הפריע לי
יש לי נסיון רק בתור קונה.
קניתי מוצר באייביי וקבלתי אותו ישירות מאמזון, לא הייתה קבלה בפנים(המוכר סיפק קבלה באיימייל).
הבנתי שאייבי או אמזון דיי מתנגדות לעניין אבל קניתי את המוצר ממש לא מזמן אז זה כנראה עדיין קיים.

כאשר מזמינים מוצר מאמזון יש אפשרות (ברוב המוצרים) לסמן gift כך שהמוצר מגיע כמתנה, ולכן הלקוח הסופי לא רואה את הקבלה, שם הקונה, או המחיר. נכון שלפעמים המוצרים מגיעים באריזות של אמזון, אך לרוב ללקוחות לא איכפת כי נפוץ מאוד להשתמש בארה"ב במחסנים של אמזון לספקים.

נ.ב כיום אני חזרתי לעסוק בדרופשיפינג בנוסף לאמזון, חלו התפתחויות גדולות בתחום.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
א קרן כספית, מה הסיפור של זה שוק ההון 6
S הסיפור של מעמד הביניים עם הנדל"ן נדל"ן 30
maverick אילון מאסק וטוויטר - מה הסיפור בעצם? שוק ההון 150
ש הסיפור של שביל יומני מסע אישיים 10
dorian סולידים ובני/בנות זוג - הסיפור שלכם אוף טופיק 4
Omri. מה הסיפור של קל גמל? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 45
בעז לויתן דיור מוגן באנגליה - מה הסיפור? אנא עזרתכם נדל"ן 33
M החלום והדילמות - הסיפור שלי יומני מסע אישיים 97
ש מנסה להבין מה הסיפור של תשואות האגחים האמריקאיים שוק ההון 3
פ מכירה או שכירת דירה - הסיפור שלי נדל"ן 13
מ עובד הייטק - הסיפור שלי יומני מסע אישיים 78
M הסיפור של רובוט השקעות או RoboAdvisors שוק ההון 14
M אז מה הסיפור של קרן החירום שוק ההון 14
י נופל וקם - הסיפור שלי יומני מסע אישיים 6
Koby Paris הסיפור של הישראלי בפריז יומני מסע אישיים 84
צ הסיפור שלי/שלנו יומני מסע אישיים 14
A מכירת ESPP ללא מידע על סכום מכירות מיסים 5
AlexNOSAM רוצה ללמוד פרסום, מכירות ו/או שיווק התפתחות אישית 0
F מכירות בהייטק התפתחות אישית 2
U ימי מכירות רכב אוף טופיק 0
ס מיסוי על מכירות של מוצרים דיגטיליים באינטרנט מיסים 1
ס מיסוי על מכירות של מוצרים דיגטיליים באינטרנט מיסים 0
A איך נראת מחלקת מכירות בהייטק אוף טופיק 0
A מכירות בהייטק התפתחות אישית 7
F דוח מס שנתי מקוון - הגשה ללא מכירות מיסים 1
c881 כשנציג מכירות אומר לך "אולי לא מגיע לך"... פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 12
F עולמות הפיתוח העסקי/מכירות/שיווק/ בהייטק- חייב עזרה מהייטקיסטים. התפתחות אישית 9
1337justme משמעות של מחזור מכירות מני"ע בדוח השנתי מיסים 8
S מחזור מכירות מעל 2.5 מיליון ש"ח בשנה מיסים 15
A שאלה לגבי נספח 1322 כאשר אין מכירות בשנת המס מיסים 6
Lemonade כמה שאלות בנושא עבודה בהייטק מכירות התפתחות אישית 1
ג עזרה - נתונים על מכירות בקרנות אמריקאיות שוק ההון 0
DiverGirl מתי מכירות באי ביי חייבות במס? אוף טופיק 8
מ Rant קטן על מכירות ומיקוחים אוף טופיק 29
amit איך אתם מתמודדים עם אנשי מכירות? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 83
V קניה באמזון ומיסים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 4
פסיוני קריסה של 'חברת השקעות באמזון'- השקעות אלטרנטיביות 23
ש איך משלמים בפייפאל באמזון? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 0
N המלצות על רכישת מוצרי צריכה בסיסיים באמזון מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 93