• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

דוקרנים נגד יונים - עובד והומני?

1337justme

משתמש בכיר
דירוג
984
יש לי בעיה עם יונים שמ5:30 בבוקר מחליטות שהן נוהמות על אדן החלון מעל המיטה שלי ברצף עד שאני מגרש אותן ,שלא לדבר על הלכלוך שהן עושות.

לכן בררתי לגביי דוקרנים, מצאתי משהו שנראה מתאים לאדן החלון שלי:

השאלה היא האם דוקרנים באמת עובדים לאורך זמן והיונים לא מתרגלות ויושבות בהן? הבנתי שדגם W הוא בעייתי במקרה הזה, לכן בחנות המליצו לי על דגם הקלשון הנ"ל.
עוד משהו, האם היונים באמת לא נפצעות מניסיון נחיתה עליהם? בחנות ומחיפושים באינטרנט הבנתי שלא, אך כל המוקמות הללו היו מקומות עם אינטרס למכירתם.

יש למישהו ניסיון בהרחקת יונים מאדן חלון? האם יש משהו יותר טוב מדוקרני נירוסטה או שזה הפתרון האידאלי?.

זה פתרון טוב. אם מספיק צפוף, הם פשוט יעברו לשכנים, ויתרגלו להיות שם. אם זה פותר את הבעיה זה פיתרון אידאלי. אם איזור גדול אז עדיף רשת דגים.

ומה לגביי פציעה שלהם? לא רוצה לפגוע בהם

יש לי בעיה עם יונים שמ5:30 בבוקר מחליטות שהן נוהמות על אדן החלון מעל המיטה שלי ברצף עד שאני מגרש אותן ,שלא לדבר על הלכלוך שהן עושות.

השאלה היא האם דוקרנים באמת עובדים לאורך זמן והיונים לא מתרגלות ויושבות בהן? הבנתי שדגם W הוא בעייתי במקרה הזה, לכן בחנות המליצו לי על דגם הקלשון הנ"ל.
עוד משהו, האם היונים באמת לא נפצעות מניסיון נחיתה עליהם? בחנות ומחיפושים באינטרנט הבנתי שלא, אך כל המוקמות הללו היו מקומות עם אינטרס למכירתם.

יש למישהו ניסיון בהרחקת יונים מאדן חלון? האם יש משהו יותר טוב מדוקרני נירוסטה או שזה הפתרון האידאלי?.
פתרון זול יותר והומני יותר, אם יש אפשרות לקשור שקיות ניילון, אפשרי גם שרשרת עשויה משקיות, לי זה עבד בעבר

ציפורים לא יכולות לשבת על הדוקרנים, והקצה של הדוקרנים קהה ולא פוצע אותן פשוט לא נעים לפחות בדוקרנים שמותקנים אצלנו.
פתרון מכוער אבל יעיל לאורך זמן.

פתרון זול יותר והומני יותר, אם יש אפשרות לקשור שקיות ניילון, אפשרי גם שרשרת עשויה משקיות, לי זה עבד בעבר
זה יהיה מגעיל מאוד ובטוח יהרס מהר מאוד.
בנתיים שמתי נייר כסף שזה ממש מכוער, ואז זה פשוט נקרע (מעניין מי האשם :) ) אחרי כמה זמן שעבד טוב.

אם דוקרנים באמת לא פוגעות בהן, אז לא רואה יתרון של הומניות בהצעה הזו.

נערך לאחרונה ב:
רק תקפיד לשים מאוד בצפיפות, אחרת הן נוחתות ברווחים.
כמו כן, תדביק עם סיליקון ותמרח בנדיבות.

אגב, אם כבר פתרונות כמו רשת הם פחות הומניים - אם הרשת לא מתוחה כמו שצריך (עם מסגרת מתכת שנדרכת כמו קפיץ) הן מסתבכות בזה ומתות בייסורים...

מישהו התקין לבד רשת נגד יונים במסתור כביסה?
אני חושב לקנות רשת ממתכת מגולוונת ולהתקין עם אזיקונים.

יש משהו כזה באיקאה:

זה פחות בולט. פיזרתי 2-3 כאלה באזור שהן בדרכ היו נוחתות (לא היה צפוף) והן כן המשיכו לנחות, אבל זה הפריע להן כנראה והן מצאו מקום אחר אחרי איזו תקופה.

מדי פעם נוחתת איזו יונה תועה, מנסה להתרווח שם ונתקלת בהם.

לא יודע האם יותר טוב, אבל אני פעם תליתי דיסקים של DVD על חוט במקום שהיו באות(המזגן) , מראות מסתובבות בעצם , וזה הרחיק אותם. כנראה מסנוור אותם.

ואללה,
גם אני אשמח לשמוע

קיבלתי הצעה מהנדי מאן שעשה לי כמה דברים
הוא ביקש 1,000 ש"ח
הייתי בשוק

ניראה לי שעדיף לבצע לבד

אם יש המלצות על רשת / דרך טובה להתקין אני ממש אשמח לשמוע
מישהו התקין לבד רשת נגד יונים במסתור כביסה?
אני חושב לקנות רשת ממתכת מגולוונת ולהתקין עם אזיקונים.

קיבלתי הצעה מהנדי מאן שעשה לי כמה דברים
הוא ביקש 1,000 ש"ח
שילמתי 900 והוא ביצע את העבודה בעוד דירות בבניין . מדובר במסתור גדול, לא הייתי מגיעה לקצוות לבד ויש גם מנועי מזגנים שצריך לעבור דרכם בקושי.
שווה את הסכום.

רק אצלנו בדירה יש רשת נגד יונים, לשכנים אין.
היונים בנו קן אצל השכנים, מסתבר שהיו להם כינים והם הגיעו אלינו משם, לא נעים.
בקיצור מומלץ לתאם גם עם השכנים כדי שלא תתקלו בבעיה דומה, אני מניח שההתקנה תהיה זולה יותר אם תעשו את זה במשותף.

קראתי דרקונים נגד יונים... אני מגיע לגיל שצריך משקפיים... בכל אופן דרקון נגד יונה נשמע יעיל אך לא הכי הומני :)

בביניין שאני גר בו מספר שכנים התקינו דוקרנים.
זה ממש לא מזיז להם..

מעדכן אחרי הרבה זמן עקב התעוררות השרשור: התקנתי בסוף לבד עם דבק סופר7 דוקרני נירסוטה, מאז עברו כמעט 4 שנים, זה מאוד עזר והן לא הגיעו יותר, כמו כן לאחר בירור, זה באמת לא פוגע בהן.

*מדובר באדני חלון עם שטח קטן, אז בסוף לקחתי דגם X, העבודה הייתה קלילה.

**מה שכן, בחלון שחשוף יותר לשמש הדוקרנים נפלו במהלך הזמן, בעוד בחלון שהשמש לא מגיעה כ"כ אליו הדוקרנים עדיין עומדים.

נערך לאחרונה ב:
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
M בידוד אקוסטי נגד בנייה סמוכה נדל"ן 11
ג קרן שמשווקת כאירית נגד CSPX, וההבדלים בין המדד לשווי הקרן שוק ההון 3
רוטב פיצה שכונת הפארק בבאר שבע-בעד או נגד. נדל"ן 3
ח הגשת תביעה נגד מעסיק בבית הדין לעבודה אוף טופיק 2
D סנקציות נגד מתנחלים אלימים פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 153
מ משפט בנושא זיכוי מס זר בארה"ב נגד הNIIT מיסים 1
1337justme ביטוח נגד נזקי טרור נדל"ן 6
Y אזרח אמריקאי לפתוח חשבון השקעות בארץ או בארה״ב, בעד נגד. שוק ההון 4
N תביעה קטנה נגד מס הכנסה - המלצות לעורך דין מיסים 5
א אגח מדינה ריבית משתנה - ביטוח נגד תסריט ההפיכה? שוק ההון 3
ב קניית אופציית put נגד חששות שוק ההון 11
L ביטוח נגד אי תשלום שכר דירה פוסטים מאיכות נמוכה 5
H גידור נגד פיחות השקל שוק ההון 2
א האם יש קייס, נגד סוכן ביטוח? צרכנות פיננסית 4
M תביעה קטנה נגד הוט על בעיות אינטרנט צרכנות פיננסית 6
H AirBNB Arbitrage בעד או נגד נדל"ן 18
M קבלת חלק קטן בדירה במתנה - שיקולים נגד? נדל"ן 7
Shnizelia הגשת תביעה נגד מקום עבודה לשעבר אחרי תביעה ייצוגית אוף טופיק 20
S קולר נגד פרעושים לחתולים אוף טופיק 14
השקעה לא מזל קרנות REIT נחשבות לאמצעי גידור נגד אינפלציה שוק ההון 28
I פדיון ביטוח חיים להשקעה עצמאית - בעד או נגד פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 6
T סקטורים/מדדים דפנסיביים נגד מיתון שוק ההון 10
Y מתקפת הפישינג של ”דואר ישראל”: כתב אישום נגד הפלסטיני שעקץ 200 אלף ש”ח מישראלים פוסטים מאיכות נמוכה 2
C השקעת נדל"ן בבאר שבע - בעד או נגד נדל"ן 46
N SARK קרן סל שמהמרת נגד קאתי ווד ו ARK פוסטים מאיכות נמוכה 7
B גידור נגד מס ירושה אמריקאי מיסים 21
מ השקעה בקרית-אתא. בעד/נגד/למה? נדל"ן 30
T Five Factor Investing בעד/נגד? שוק ההון 36
Y היפותזת השוק היעיל והקורונה: תוחלת נגד שונות שוק ההון 22
ג למה כולם פה נגד מסחר יומי? שוק ההון 66
4 עשירי העולם והאנשים עם השליטה בעולם נגד הפשיעה אוף טופיק 7
yossik למסירה ללא תשלום כדורים נגד מלריה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1
M תביעה נגד חברת ביטוח צרכנות פיננסית 4
D IB הפסידה בתביעה נגד הרשות לניירות ערך, תצטרך לקבל רישיון זירת סוחר שוק ההון 110
adamshalev רשתות נגד יתושים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 51
ס נדלן בגרמניה בעד או נגד לעומת מקומות אחרים בעולם נדל"ן 24
L פרו גמל מנהלים-בעד או נגד? שוק ההון 7
ג דרכים לגידור נגד נפילת מחיר נדל"ן בישראל שוק ההון 51
adamshalev חשיפה לסקטור הבנקאות\פיננסים כגידור נגד עליית ריבית שוק ההון 28
Y שקיפות בשכר - בעד או נגד? אוף טופיק 43
Danielovich ברקזיט - בעד או נגד? אוף טופיק 39
Y מה הדרך הטובה ביותר להשקיע נגד המדד? שוק ההון 14
אלברט מעבר קרן פנסיה - בעד או נגד?! צרכנות פיננסית 3
Cfy טיעון נגד אג"ח ממשלתי שוק ההון 33
א קרנות מחקות נגד ETF שוק ההון 3

נושאים דומים