• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

אילו יציאות צרכניסטיות הכי מטריפות אתכם?

אפליקצית ווטסאפ בהיותה קבוצתית היא רעה חולה בין תלמידי בית ספר. אם יש צורך קונים טלפון טיפש ויש סמסים.
יש בתי ספר רבים שמצטרפים (בעצם התארגנויות של הורים) וקונים במרוכז טלפונים טיפשים לילדים, כך שיורש הלחץ החברתי של קנית טלפון חכם יותר. (חפשו תנו לגדול על שקט בפייסבוק)
איזה כיף שה-לודיטים התקדמו כבר לבתי הספר.
בזמני, צעקו שאעזוב את הספרים ואלך לשחק בכדור, אז היום זה לעזוב את ה-SMART.

אני אתאר את הילדים שלי...
הגדול בן 10, יש לו את המכשיר הקודם שלי (בכלל, שדרוג במשפחה קורה כש- @c881 משדרג והמכשירים מחלחלים הלאה)
בבית הספר אסור להפעיל טלפונים, אז המכשיר יושב סגור בתיק, אבל אחרי בית ספר, הוא יכול ליצור קשר ולעדכן לאיפה הוא הולך (ולא, אני לא עוקב אחרי המכשיר מרחוק), בקבוצות הכיתתיות, יש יותר מ-500 הודעות שלא נקראו, כי הוא כבר נכנע מלנסות לעקוב אחרי רצף הלכתי ל/ הגעתי ל/ מי בא ל/...

בת ה-7, קיבלה את המכשיר הקודם של הגדול ,ללא קו (מחלחל למטה). כשהיא בבית יש WIFI שהיא יכולה לראות תוכניות בעצמה או לשחק במשחקים שלה, כשיוצאים החוצה, המכשיר נשאר בבית, כי מה כבר יש לעשות עם SMART בלי DATA?
לעומת החברה מהכיתה שלא קונים לה מכשיר, אז כל פעם כשיורדים לגינה, רואים שלקחה את המכשיר של אמא (יש להשגיח טוב טוב על הטלפון היקר, שלא ישבר), היא בכל מקרה משחקת במכשיר ואין איך לתקשר איתה.

וכן, גם אני צריך להגיד להם להתנתק לפעמים, החיים זה לא גן של שושנים (ומשושנים נדקרים).

נ.ב.
רעיון להורים... אם יש משהו שהם מפחדים ממנו זה "אני אקח לך את המכשיר".

נערך לאחרונה ב:
הסבר פרט ונמק?
בעלי ארנקי עור וג'ינס הם שיתאכזבו ראשונים. בארנקים אלו הצבע של הכרטיס עלול להישחק או לדהות. גם לא כדאי לשים אותו לצד כרטיסי אשראי אחרים או לצד חפצים אחרים שעלולים לשרוט אותו. שתיתתם קפה ונשפך קצת על הכרטיס? ההמלצה הרשמית של אפל היא לנגב אותו באמצעות מטלית ממיקרופייבר שמרססים עליה איזופרופיל אלכוהול כמה פעמים. החברה ציינה גם כי אין להשתמש בחומרי ניקוי ביתיים, באוויר דחוס או בתרסיס אירוסול.

מעולה. יש לי שידרוג. שיעטפו אותו במגן, כמו שעוטפים את הטלפונים שלהם.

• אהבתי
Reactions: Et1
מעולה. יש לי שידרוג. שיעטפו אותו במגן, כמו שעוטפים את הטלפונים שלהם.
״שלהם״? האייפון שלי כמעט 4 שנים בלי מגן, אפילו בלי מדבקה למסך (ואני מפיל אותו המון)

חתיכת עין פתחת פה :)

בכל מקרה אפל תופסת איזה %3 מהסנופי לא? מאחל לה שהמוצרים שלה יתפסו.
זה בסדר, יש לי גם טלפון נוסף מהעבודה :)

דיברתי עם חבר שגר בדירת שותפים ומספר לי שאיך שהוא היה רוצה לגור לבד אבל אין סיכוי והוא ממש בדיוק מצליח לסגור את החודש.

ובאותה שיחה לאחר כמה דקות מספר שעוד מעט יוצא אייפון חדש ותלך לו משכורת על זה.

הפעם לא יכולתי לעצור את עצמי, ואמרתי לו שזה ממש לא הגיוני שהוא יעשה רכישה כזו, עם רמת ההכנסה שלו והוא המשיך עם טיעונים שהאייפון שלו כבר ישן ואין אפשרות אחרת, הפסקתי להתעקש.

הפעם לא יכולתי לעצור את עצמי, ואמרתי לו שזה ממש לא הגיוני שהוא יעשה רכישה כזו, עם רמת ההכנסה שלו והוא המשיך עם טיעונים שהאייפון שלו כבר ישן ואין אפשרות אחרת, הפסקתי להתעקש.
במקום להתעקש, שלח אותו לפה. אולי זה יעזור לו להפחית קצת מהנזק.
(שמתי לב שרשמת שהוא מחכה לאייפון החדש, ועדיין...)

@ביולוג ירושלמי , ראיתי את תגובתך לגבי Iphone4.
גיסתי מסתובבת עם Xiaomi mi2s שהיה של האשה, עבר לאחותה הקטנה וחודש שעבר קניתי בשבילה/ו סוללה חדשה, כי עד שהתרגלה אליו.
הבעיה היא בדרך כלל אצל המשתמש.
מודע באשמה.

גיסתי מסתובבת עם Xiaomi mi2s שהיה של האשה, עבר לאחותה הקטנה וחודש שעבר קניתי בשבילה/ו סוללה חדשה, כי עד שהתרגלה אליו.
הבעיה היא בדרך כלל אצל המשתמש.
מודע באשמה.
איזה שנה המכשיר או הדגם הזה? הוא גם מחזיק כמעט עשור?
אם כן, אז כבוד לשיאומי.
(אין לי מושג איזה סמארטפונים היו ב- 2010-2011, אני הצטרפתי לטרנד רק ב- 2017 ועד היום אני עם הטרנטה העובדת שלי).

יש מצב גם שלא כל הנעליים והבגדים שלה, הרי ברור שהכתבה היא למטרת מכירות ופרסום,
מצג השווא שכל נערה צריכה לקנות בגדים ונעלים בכמות ומחיר כמו שלה בעייתי.
ואכן עדיף בלי עקבים גבוהים (כנראה חתמו על חוזה לנעלי עקב עם דוגמנית אחרת (L

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Nons Ense מצאתי דירה שאני רוצה לרכוש, אילו שאלות חשוב לשאול את בעל הדירה? נדל"ן 0
C אילו יריחונים/מגזינים אתם קוראים? פוסטים מאיכות נמוכה 2
ט מתכנת - עוסק פטור או זעיר? אילו הוצאות מוכרות? מיסים 4
א אילו קרנות כספיות כרגע לא "חסומות"? שוק ההון 5
C אילו נותני שירותים אתם מחזיקים שרצים אתכם במסע לחופש פיננסי ולאחר מכן? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
T אילו מגזינים או עיתונות זרה שווה את כספכם? אוף טופיק 14
S אילו מרכיבים נכללים בחישוב מדרגת המס לשכיר? צרכנות פיננסית 1
YoniLevy אילו המלצות יש לכם לבן 19? פוסטים מאיכות נמוכה 9
T על אילו עמלות אני יכול לקבל פטור/הנחות בהעברות מט"ח לחו"ל? שוק ההון 7
ט אילו בטוחות אתם מבקשים מהשוכרים? נדל"ן 36
א אילו סקטורים ונכסים כדאי לקנות אם אני מאמין שהאינפלציה היא לא זמנית ? שוק ההון 33
E אילו אפיקי השקעה אטרקטיביים יש כרגע? פוסטים מאיכות נמוכה 7
שיר הלל לטבע מתלבט על אילו נכסים לבסס את התיק שוק ההון 17
ד מה הייתם עושים אילו הייתם אני? שוק ההון 9
S קרנות הנסחרות בדולרים מול אילו בשקלים שוק ההון 17
R אילו עלויות אני צריך לקחת בחשבון בניהול תיק השקעות? שוק ההון 0
L יזמים או בעלי עסקים, אילו תכונות וכישורים צריך וכדאי לשפר? התפתחות אישית 34
A מה הייתם עושים אחרת אילו הייתם צעירים ב20 שנה? התפתחות אישית 146
unrealx אילו יתרונות יש להשקעה בקרנות אג"ח ממשלתי על אג"ח בודדת? שוק ההון 15
unrealx אילו סיבות יש לפתוח חשבון באינטרקטיב ישראל ולא ישירות מול אינטרקטיב ברוקרס? שוק ההון 2
unrealx אילו זכויות מתבטלות כשעוברים ל- IRA? שוק ההון 6
S אילו דברים יקרים קניתם ? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1
Y אילו מניות אפשר לקנות בקופת גמל בניהול אישי? שוק ההון 7
ר אילו אפיקי השקעה צפויים לעלות כשהריבית עולה? שוק ההון 44
? אני רוצה לתזמן את השוק בזמן הכניסה אילו. לקנות סל מניות עכשיו? שוק ההון 57
ע מול אילו עמלות מתקזזים דמי הטיפול החודשיים בבית ההשקעות? שוק ההון 3
D קרנות פנסיה - אילו אמצעים יש לי כדי להשוות? צרכנות פיננסית 12
איש ירח אלו יציאות השקעה מטריפות אתכם שוק ההון 41
גיא_87 יציאות ובילויים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 19

נושאים דומים

Back
למעלה