• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

linux באיזה הפצה אתם משתמשים? ואיזה פלטפורמה?

לגיימרים זה בכלל לא מתאים
שתדע שיותר ויותר... אם בוחרים כרטיס מסך מתאים, בסטים יש כבר לא מעט משחקים שעובדים...

מבחינתי הקש ששבר את הגמל היה מדיניות העדכונים הפטרוניסטית (והאלימה
אתה מבין שאין ברירה נכון? כמה אפשר לשמוע שווינדוס זה לא מאובטח ממשתמשים שמריצים גרסאות עתיקות ולא מעודכנות? כמה אפשר להתמודד עם טכנאים לייצנים שמבטלים עדכונים בקטע עקרוני? כמה אפשר לתמוך ב764356799976544 גרסאות של אותו מוצר?

מנהל IT סיפר לי על שרתים!! אצלו שעשו restart
שיגדיר policy, ויתכנן מדיניות עדכון לפרודקשן.

חייב להדגיש לא הייתי ממליץ גורף למשתמש קצת פחות מתקדם,
תלוי הפצה. יש הפצות שמאוד ידידותיות למשתמשים פחות מתקדמים.
פיצ'רים שמגיעים בחלונות out-of-the-box בלינוקס צריך לקנפג ולא תמיד זה מצליח, 2 דוגמאות בולטות שנתקלתי זה hibernate, וכן full disk encryption חלופה ל BitLocker,
יש עוד דברים שהתרגלתי בחלונות ובלינוקס אינם או צריך בשבילם תוספים, לדוגמא פרטים על קובצי מדיה (מאפייני תמונה/וידיאו אורך, רזולוציה, וכד', תגיות MP3)
אם הבנתי נכון, אני די בטוח ששני הפיצ'רים האלה באים באופן מובנה באובונטו למשל.
פרטים על קבצי מדיה אתה יכול לראות בקלות בproperties בלי להתקין שום דבר.
והצפנה של הדיסק אפשר לקנפג בהתקנה (שואלים אותך אם אתה רוצה או לא), ולדעתי אפשר גם לעשות את זה בדיעבד די בקלות

אתה מבין שאין ברירה נכון? כמה אפשר לשמוע שווינדוס זה לא מאובטח ממשתמשים שמריצים גרסאות עתיקות ולא מעודכנות? כמה אפשר להתמודד עם טכנאים לייצנים שמבטלים עדכונים בקטע עקרוני? כמה אפשר לתמוך ב764356799976544 גרסאות של אותו מוצר?
טוב, חיכיתי לסנגוריה הזו... אבל אינני מקבל אותה. שום תירוץ לא מצדיק למנוע ממני את השליטה לעקב התקנת עדכונים.
מי שמבטל עדכונים זבשו.. אהבתי מאוד את מנגנון העדכונים בחלונות 7, נדנד, הציק והטריד (עם אפשרות השתקה) אבל לא אנס.
אם הבנתי נכון, אני די בטוח ששני הפיצ'רים האלה באים באופן מובנה באובונטו למשל.
פרטים על קבצי מדיה אתה יכול לראות בקלות בproperties בלי להתקין שום דבר.
והצפנה של הדיסק אפשר לקנפג בהתקנה (שואלים אותך אם אתה רוצה או לא), ולדעתי אפשר גם לעשות את זה בדיעבד די בקלות
שמע, נתתי כאנקדוטה כמה דוגמאות, אם כי נתקלתי באינספור נושאים שהיה נדרש לטפל והסתדרתי די בקלות.
ספציפית אבונטו לא ניסיתי בשוטף בעיקר בגלל שהיא טיפה כבדה (לעומת מינט נגיד) וגם הקטע המסחרי שהעלו כאן והשינויים השנויים במחלוקת.
פרטים על קבצי מדיה יש את mediainfo בטרמינל שזה מתאים לי. בסייר קבצים של קינמון אין פרטי קובץ מדיה, אולי ב GNOME יש אבל ניסיתי ולא נוגע בו (יש לו דליפת זיכרון מלפני כמה שנים שטרם תוקנה, וגם )
הצפנה של הדיסק באמת אפשר להגדיר בהתקנה בדרך כלל אבל לאחר מכן זה ממש לא טריויאלי. בשביל שה boot loader יתמוך במקלדת להזנת סיסמה צריך לקמפל אותו מחדש, הניסיון הראשון שלי נכשל והמערכת בכלל לא עלתה, למזלי גיביתי אותו לפני אז הצלחתי איכשהו להתאושש.
מצב שינה הלחצן היה מובנה בקינמון אבל לא עבד.. ובנוסף, שילוב של 2 הפיצרים הללו יחד (מצב שינה עם הצפנה מלאה של הדיסק) לא הצלחתי לבצע עד לרגע זה.

בכללי זה ממש כיף שאני מרגיש שליטה מלאה בכל מה שקורה. לא עוד פרוססים עלומים שעושים במחשב שלי כרצונם.

שמע, נתתי כאנקדוטה כמה דוגמאות, אם כי נתקלתי באינספור נושאים שהיה נדרש לטפל והסתדרתי די בקלות.
לדעתי הבעיה של לינוקס זה בדיוק לאותם אנשים "באמצע". אלו שמבינים במחשבים קצת יותר מה"אדם הפשוט", אבל לא מספיק מכירים לינוקס.
דוקא לאנשים פשוטים (כאלה שאפילו לא יודעים מה זה הצפנה של דיסק קשיח), הפצות כמו אובונטו מאוד נוחות. הבעיה מתחילה כשאתה רוצה לעשות משהו "מתקדם". יש כלכך הרבה דרכים לעשות את זה שלרוב אתה עושה את זה בדרך הלא "נכונה" (כלומר דרך שעובדת, אבל שפחות מסונכרנת עם שאר המערכת שמותקנת אצלך).
הרי רוב האנשים לא מתקינים לעצמם את חלונות על המחשב אלא הולכים ל"מומחה" שיתקין להם. אם תתקין לינוקס (ולא ממש משנה איזה הפצה, כל עוד יש לה GUI) לאדם "פשוט" ותקנפג לו אותו כדי שיעבוד, רוב האנשים יסתדרו עם זה כמו שהם מסתדרים עם חלונות.
ספציפית אבונטו לא ניסיתי בשוטף בעיקר בגלל שהיא טיפה כבדה (לעומת מינט נגיד) וגם הקטע המסחרי שהעלו כאן והשינויים השנויים במחלוקת.
אישית אני עובד עם אובונטו ומאוד מרוצה.
לא הייתי צריך להתעסק עם כלום, הכל עבד חלק "מהקופסא". הוא אפילו מתריע כשיש עדכון לביוס ויודע לעדכן אותו מהGUI.
כשאתה הולך להפצה יותר "איזוטרית" אז הגיוני שתתקל ביותר בעיות. לא שההפצות האחרות גרועות, יש המון הפצות מצויינות, פשוט לדעתי אובונטו הכי "מלוטשת" בקטע שדברים "פשוט עובדים".
בכללי זה ממש כיף שאני מרגיש שליטה מלאה בכל מה שקורה. לא עוד פרוססים עלומים שעושים במחשב שלי כרצונם.
לגמרי!

אבל לא אנס.
זה לא אונס. יש safe word .
מי שמבטל עדכונים זבשו
זה לא! זאת הבעיה של התורן במיקרוסופט שמקפיצים. ואז, אם זה משהו רציני, זה הופך לבעיה של עשרות אנשים שצריכים להתמודד איתה. ולפעמים זאת בעיה של מאות עד רבבות מפתחים, במיקרוסופט וחברות אחרות.
כמה הפצות
אפשר לשאול איזה ומה דעתך אליהן?
קינמון, זה בתכלס גנום 3 שנראה כמו גנום 2... לא יודע על איזה דליפת זכרון אתה מדבר, אבל אני מניח שכל התשתית זהה

אפשר לשאול איזה ומה דעתך אליהן?
Ubuntu, Debian, Fedora, Mint
אהבתי ביותר את מינט קינמון כי היא הכי דומה לחלונות אליה הורגלתי, והיה איתה פחות חיכוך.
אותה האמת גם ניסיתי ראשונה לאור ההמלצות כאן, העיכוב בחבילות לא מורגש בשבילי, במקרה הגרוע אני יכול להוריד source ולקמפל מקומית.
אבונטו הרגיש לי יותר כבדה וגם את קינמון צריך להתקין בנפרד שזאת הורדה של מאות MB והתקנה ארוכה בהחלט, אהה ובנוסף נשארים עם שרידים של GNOME, וכפילות של תוכנות (אאל"ט - 2 עורכי טקסט, 2 מציגי תמונות, 2 מנהלי פונטים ועוד היד נטויה) בקיצור זה מזבל את המחשב, מעדיף התקנה נקיה שמגיעה עם קינמון מובנה (כמו מינט, פדורה)
פדורה גם אחלה אבל עושה לי רושם (אולי מוטעה) שיש פחות חבילות RPM והיא בכללי פחות פופופלארית המאחרות שבחנתי.
פופולריות זה פקטור משמעותי בעיני (בכל בחירה טכנולוגית), לא בגלל תסמונת העדר אלא הסיכוי למצוא פתרון לבעיות ולא להיות הראשון בעולם שנתקל בהן.
קינמון, זה בתכלס גנום 3 שנראה כמו גנום 2... לא יודע על איזה דליפת זכרון אתה מדבר, אבל אני מניח שכל התשתית זהה
דבר ראשון, עובדתית קינמון הרבה הרבה יותר קליל מגנום, זה מורגש מאוד.
שנית, ידוע לי שקינמון זה נגזרת של גנום, אבל במציאות הפרוסס שלו התנפח ללא הפסקה ואפילו עבר את ה 1GB אם לא איתחלתי אותו מדי פעם, חיפשתי ומצאתי (פופולריות אמרנו..) שזו בעיה ידועה מלפני כמה שנים, אין לי סבלנות לחפש שוב כרגע כי ההוכחה לא תתרום כלום, ייתכן שזה לא גורף אלא כתלות במשתנים כמו דרייברים וכד' אבל בתכלס לאחר המעבר לקינמון הבעיה נעלמה אפשר לעבוד שבועות ברצף בלי לאתחל את הקינמון. אגב קולגות שלי גם עברו חוויה זהה.
זה לא! זאת הבעיה של התורן במיקרוסופט שמקפיצים. ואז, אם זה משהו רציני, זה הופך לבעיה של עשרות אנשים שצריכים להתמודד איתה. ולפעמים זאת בעיה של מאות עד רבבות מפתחים, במיקרוסופט וחברות אחרות.
אין בעיה שיגדירו שלא אוספים טלמטריה ממי שלא מעודכן אני מניח שסטטוס העדכונים נאסף גם אז אפשר לקחת בחשבון ולסנן את המידע הבעייתי.
לגבי שירות, אותו הדבר, אפשר לקבוע מדיניות לפי סטטוס עדכונים, לא צריך לעשות את זה בכפיה.
אבל תכלס, הבעיות של מייקרוסופט לא מטרידות אותי יתר על המידה, אני שמח שהחילו את מדיניות כפיית העדכונים שהייתה טריגר מעולה עבורי לגלות עולם חדש אלטרנטיבי.

נ.ב. עוד משהו ששכחתי לציין, יישומי JAVA עובדים הרבה יותר חלק על לינוקס מסיבה שאינה ברורה לי, מישהו ציין זאת בשרשור על TWS והוא כל כך צדק.

במקרה הגרוע אני יכול להוריד source ולקמפל מקומית.
הבעיה זה התלות בחבילות אחרות והחיבה של קהילת הלינוקס ללינקג' דינאמי.
פופולריות זה פקטור משמעותי בעיני
פדורה זה רד-האט וסנטאוס, הן נורא פופולריות בתחום השרתים. לשימוש שולחני פחות. הבעיה עם פדורה זה ה bleeding edge....

בנוסף אם משעמם לך , ומעניין אותך לשלוט ממש על מה שאתה מריץ, הייתי מציע לשקול את arch.

דבר ראשון, עובדתית קינמון הרבה הרבה יותר קליל מגנום, זה מורגש מאוד.
שנית, ידוע לי שקינמון זה נגזרת של גנום, אבל במציאות הפרוסס שלו התנפח ללא הפסקה ואפילו עבר את ה 1GB אם לא איתחלתי אותו מדי פעם, חיפשתי ומצאתי (פופולריות אמרנו..) שזו בעיה ידועה מלפני כמה שנים, אין לי סבלנות לחפש שוב כרגע כי ההוכחה לא תתרום כלום, ייתכן שזה לא גורף אלא כתלות במשתנים כמו דרייברים וכד' אבל בתכלס לאחר המעבר לקינמון הבעיה נעלמה אפשר לעבוד שבועות ברצף בלי לאתחל את הקינמון. אגב קולגות שלי גם עברו חוויה זהה.
לא צריך הוכחות... גם אני מעדיף את קינמון על גנום 3... ולא יפתיע אותי אם הם ידעו להימנע מהבאג...

אין בעיה שיגדירו שלא אוספים טלמטריה ממי שלא מעודכן אני מניח שסטטוס העדכונים נאסף גם אז אפשר לקחת בחשבון ולסנן את המידע הבעייתי.
הבעיה זה MSBs וביתיים שקונים תמיכה...
בכל מקרה רק רציתי להסביר קצת את הסיבות. גם אותי המדיניות הזאת מחרפנת לפעמים, ואני מבטיח לך שהיא מחרפנת גם את המפתחים במיקרוסופט...

אז למשתמש ביתי, מהי ההפצה של לינוקס הכי קלילה וזריזה שתרוץ על netbook, מעבד סלרון, 2GB זיכרון?
רק לגלישה בגיחות קצרות מחוץ לבית.

אז למשתמש ביתי, מהי ההפצה של לינוקס הכי קלילה וזריזה שתרוץ על netbook, מעבד סלרון, 2GB זיכרון?
רק לגלישה בגיחות קצרות מחוץ לבית.
אם אין לך רקע בלינוקס אס לדעתי המערכת הכי "פשוטה" היא אובונטו על נגזרותיה.
אחת הגרסאות הקלות של אובונטו היא lubuntu, שלדעתי תסדר יופי עם מחשב חלש.
יש כמובן שלל הפצות לינוקס רזות אחרות, חלקן קלילות בהרבה מlubuntu, אבל אם אתה לא משתמש לינוקס ותיק אז לדעתי יהיה לך קצת יותר קשה איתן.

אם אין לך רקע בלינוקס אס לדעתי המערכת הכי "פשוטה" היא אובונטו על נגזרותיה.
אחת הגרסאות הקלות של אובונטו היא lubuntu, שלדעתי תסדר יופי עם מחשב חלש.
יש כמובן שלל הפצות לינוקס רזות אחרות, חלקן קלילות בהרבה מlubuntu, אבל אם אתה לא משתמש לינוקס ותיק אז לדעתי יהיה לך קצת יותר קשה איתן.
תודה, אני מסתדר עם לינוקס. השאלה שלי היא מה ההפצה הרזה ביותר.
כרגע מותקן אצלי אובנטו והוא [דואל בות׳] והוא לא מהיר יותר מחלונות 10.

יש כל מיני גרסאות של אובונטו (כשאר ההבדל הוא בממשק הGUI ובתוכנות שבאות עם הממשק הזה). אובונטו הרגילה (מבוסס על יוניטי או גנום) יחסית כבדה. גם kubuntu (גרסת ה KDE) מאוד כבדה.
יש כמה גרסאות "רזות". בעיקר xubuntu (מבוסס xfce) ו lubuntu (מבוסס lxde). כאשר לובונטו לדעתי היא ההכי "רזה".
כמובן שאתה יכול להתקין גם את LXDE על האובונטו הרגיל (למשל ע"י apt install lubuntu-destop), אבל אז נשאר לך כל ה"זבל" שהיה קודם ביוניטי/גנום (שאפשר להסיר ידנית)

מינט קינמון רזה והכי דומה לחלונות.
יכול להיות שיש רזות יותר.

נסה lubuntu... או כל דבר עם lxde

מינט קינמון רזה והכי דומה לחלונות.
ההפצה האחרונה העכשווית שלהם לא ניתנת להתקנה, החבילה לא תקינה אז ניסיתי את lubuntu.
ממש קאקה - אמנם זריזה וקלילה, המערכת עולה מהר אבל חבילות צד ג' הם ענתיקות ודורשות עידכונים.
ניסיתי לעדכן את פייפוקס ואלוהים ישמור - הורדה ידנית, פריסת הקובץ ואחר כך לך תחפש לאן הלך קובץ ההתקנה.
זה כמו לעבוד מטרמינל רק צבעוני. ברחתי ופירמטטי שוב את המחשב...
ממשיך לחפש הפצה נוחה ורזה.

ההפצה האחרונה העכשווית שלהם לא ניתנת להתקנה, החבילה לא תקינה אז ניסיתי את lubuntu.
ממש קאקה - אמנם זריזה וקלילה, המערכת עולה מהר אבל חבילות צד ג' הם ענתיקות ודורשות עידכונים.
ניסיתי לעדכן את פייפוקס ואלוהים ישמור - הורדה ידנית, פריסת הקובץ ואחר כך לך תחפש לאן הלך קובץ ההתקנה.
מה?
ברצינות זה לא עבד לך?!
sudo apt install firefox

ופירמטטי שוב
אם המצב שם כל כך מטומטם. ובתנאי שיש לך ניסיון טוב עם לינוקס מה שהייתי עושה, זה בונה התקנה של debian testing עם LXDE

אובונטו, מינט, ועוד דיי הרבה הפצות גדולות מבוססות על debian testing

אבל, ראה הוזהרת, זאת מערכת למשתמשים מנוסים.

@yossik
אולי שווה לנסות גם https://mxlinux.org/
זה בא עם XFCE שהיא קצת יותר כבדה, אבל עדיין סבבה...
וזאת מערכת שממש התפוצצה מבחינת פופולריות לאחרונה, וגם מבוססת דביאן.

מה?
ברצינות זה לא עבד לך?!
sudo apt install firefox
כשהייתי צעיר וגם פגשתי את אדון לינוס אישית בניו יורק והשתמשתי בגרסאות הראשוניות של לינוקס עבדתי רק בטרמינל סודו ומה לא עוד אבל היום, כשאני נושק את גיל ה 70 אני רוצה ללחוץ על כפתור 'התקן' כמו בחלונות, או עדכון חבילות אוטומטי כמו באובנטו [אבל כבד מידי לברזלים הישנים שלי].

כשהייתי צעיר וגם פגשתי את אדון לינוס אישית בניו יורק והשתמשתי בגרסאות הראשוניות של לינוקס עבדתי רק בטרמינל סודו ומה לא עוד אבל היום, כשאני נושק את גיל ה 70 אני רוצה ללחוץ על כפתור 'התקן' כמו בחלונות, או עדכון חבילות אוטומטי כמו באובנטו [אבל כבד מידי לברזלים הישנים שלי].
Synaptic ?

לא הגיוני.
החבילות הן בדיוק אותן חבילות של אובונטו. אולי התקנת גרסא ישנה של לובונטו ובגלל זה החבילות ישנות?
למה אתה מוריד ידנית ולא דרך מנהל ההתקנות?
גם אם אתה לא אוהב להתקין בשורת פקודה דרך APT, יש מנהל התקנות גרפי שאפשר למצוא בו את החבילות ולהתקין.
אם אתה מכיר את אובונטו, אין באמת הבדל בינה לבין לובונטו. ההבדל היחיד זה שהממשק הגרפי הוא LXDE
אבל כל החבילות שאתה מכיר וכל שאר הדברים הם בדיוק כמו באובונטו.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
M באיזה שלב כדאי לפנות לאנשי מקצוע (עו"ד, שמאי, מעצב פנים, קבלן שיפוצים) נדל"ן 9
L באיזה קרן השתלמות לבחור? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
C באיזה תנאי שוק פק"מ נותן יותר ריבית מהתשואה של קרן כספית? שוק ההון 6
S משיכת כסף בנסיבות משמחות - באיזה צורה? צרכנות פיננסית 7
T איך אני יודע באיזה שלב הפינוי בינוי נמצא? נדל"ן 5
N באיזה אפיק סולידי אתם משתמשים בימים אלו? שוק ההון 17
א באיזה מקרים קרן כספית תרד? שוק ההון 40
ד התלבטות באיזה מסלול לעשות פירעון חלקי של המשכנתא נדל"ן 15
ranv באיזה ברוקר תנאי השורט short טובים? שוק ההון 7
מ באיזה בנק זר כדאי לפתוח חשבון? צרכנות פיננסית 2
D דוח שנתי למס הכנסה 1301 - החזר מס על הפקדה לביטוח חיים - באיזה סעיף? מיסים 4
Shnizelia באיזה תיק גב אתם משתמשים? פוסטים מאיכות נמוכה 12
D הגרלת דירה בהנחה - באיזה מקום פוטנציאל הרווח ממכירה הוא הגבוה ביותר? נדל"ן 17
I באיזה יום בחודש עדיף לרכוש מדדים בקרן ההשתלמות שלי? שוק ההון 8
P באיזה תמהיל משכנתא לבחור? דירת מחיר למשתכן בנתיבות נדל"ן 10
ג באיזה מטבע נקוב נכס הבסיס בקרן iShares MSCI ACWI UCITS ? שוק ההון 59
E באיזה גיל התחלתם להתעסק בשוק הון? שוק ההון 29
א באיזה מחיר ארכוש לי את המנייה שוק ההון 15
R באיזה מדדי מניות בעולם מושקעים כספים במסלול מניות ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
Meni3 באיזה נקודה בחיסכון כדאי לפתוח תיק השקעות שוק ההון 3
M באיזה אופן (מתי) נגבים דמי ניהול בקרנות מחקות? שוק ההון 2
T ביטוח מבנה על דירה - באיזה גובה ומה לכלול? צרכנות פיננסית 1
P תלוש משכורת לקרוב משפחה - באיזה מקרים? צרכנות פיננסית 7
D באיזה פקודה אתם קונים את הETFים שלכם שוק ההון 80
L "לא קוראת עברית וחתמה על הלוואה" - באיזה בנק יש הלוואת עם 44% ריבית? אוף טופיק 18
liranviper מינוף לנדל"ן/מניות - באיזה מטבע? שוק ההון 51
S באיזה יחידות מחיר מוצגת מניה/מדד - שאלה בסיסית שוק ההון 5
Y איך אתם בוחרים באיזה נייר ערך להשקיע? שוק ההון 12
M באיזה פתרונות אתם משתמשים בעבודה לניהול פרויקט אוף טופיק 7
Y באיזה חשבון בנק מומלץ לפתוח לעצמאי? צרכנות פיננסית 11
ImCarryGG באיזה תואר אתם מחזיקים והאם אתם מתכננים לחזור לאקדמיה? התפתחות אישית 173
I חינוך פיננסי - באיזה גיל לקנות מניות ואיך צרכנות פיננסית 19
L מסחר אישי - באיזה בית השקעות אתם כרגע? צרכנות פיננסית 3
א סקר: באיזה גיל אתם מתכננים לפרוש/באיזה גיל פרשתם ? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 21
Saver שינוי מקום מגורים כאמצעי להגדלת חסכון - באיזה מחיר? יומני מסע אישיים 15
YuriFink דעתכם בהחלטה באיזה בית השקעות להתחיל. שוק ההון 1
Y באיזה גיל עזבתם.ן את הבית? אוף טופיק 49
G באיזה בנק היום ניתן לקבל חשבון ללא עמלות? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1
פ באיזה גיל אפשר לפתוח עוסק מורשה? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 25
c881 לכו שימו אוהל באיזה פארק ל-5 שנים שוק ההון 0
Y באיזה שער תבוצע העסקה? שוק ההון 1
Y באיזה מצב כדאי להקים חברת השקעות במקלט מס כדי לצמצם את נטל המס? שוק ההון 133
עומר "כשזה מגיע לכסף שלך - באיזה צד אתה בוחר להיות?" (פרסומת של שקל - סוכנות לביטוח) אוף טופיק 23
ל באיזה שלב משנים את חלוקת התיק (אם בכלל)? שוק ההון 6
S עובד מגיל 14 ורק עכשיו נפל האסימון(24), באיזה מסלול כדאי לחסוך? יומני מסע אישיים 10
R עמלת הפצה בקרן כספית שוק ההון 11
Y משהו שנכתב לי בנוגע לעמלת הפצה כשבאתי לקנות קרן כספית בבנק ולא ברור לי שוק ההון 8
U תכנית "שותפי הפצה" (אפיליאט) מיסים 6
D עמלת הפצה שוק ההון 9
אורן האם דמי ניהול, נאמנות, שיעור הוספה ועמלת הפצה פוגעים ברווח? צרכנות פיננסית 2

נושאים דומים

Back
למעלה