• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

IRA של קל-גמל לעומת מסלול מחקה מדד

taxis

משתמש סולידי
דירוג
6
שלום לכולם,

אני מעוניין להעביר את קרן ההשתלמות שלי לקל-גמל, ושתי האלטרנטיבות שנראות לי כרגע הכי רלוונטיות הן מסלול מחקה מדד סנופי (לינק) עם דמי ניהול של 0.3% לעומת קרן בניהול עצמי אותם דמי ניהול.

אני מעוניין להשקיע במדד s&p בין כה וכה, אז לכאורה המסלול מחקה המדד יהיה לי יותר זול ויותר נוח כיוון שלא אצטרך לנהל את הקנייה בעצמי, אך בדוח מרכיבי התשואה ניתן לראות שיש להם רכיב גדול מאוד במזומן (לינק)

אשמח לשמוע את דעתכם, אם הקריאה שלי של הדוח נכונה ואכן רק 36% מהתיק מושקע במניות? האם יש עוד נתונים שלא שקלתי שעושים את אחד המסלולים יותר אטרקטיבי מהשני?

תודה על העזרה :)

יש מצב שטעית בקובץ ?
תראה את זה : https://www.slice.co.il/api/download/UnWOt7
לקחתי את הקובץ מהאתר, אבל הקובץ ששלחת מעודכן יותר (יוני לעומת מרץ). אני מניח שההנחה הייתה שכדאי להיפטר מקרנות הסל על סנופי במרץ, אבל אני עדיין לא בטוח שהייתי רוצה להשקיע בקרן שמשנה את אחוזי ההשקעה שלה בצורה כזאת חדה בלי שאני מודע לזה.

לקחתי את הקובץ מהאתר, אבל הקובץ ששלחת מעודכן יותר (יוני לעומת מרץ). אני מניח שההנחה הייתה שכדאי להיפטר מקרנות הסל על סנופי במרץ, אבל אני עדיין לא בטוח שהייתי רוצה להשקיע בקרן שמשנה את אחוזי ההשקעה שלה בצורה כזאת חדה בלי שאני מודע לזה.

נכון , מעניין מה הסיפור שם
זה קצת מאבד מהאפקט הפאסיבי של מחקה מדד שמצפים לו

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
J גלגל החיים (או הפרמידה) של הפנסיה, ו-IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
M קניה ומכירה של ניירות ערך גלובלנט IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
IAmSam ניהול כולל של קה״ש IRA + תיק השקעות ב-IB ופנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
O עליית דמי ניהול הזויה בקופות הגמל של מיטב IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
CoinCollector משיכה של קרן השתלמות נזילה VS המתנה ל IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 15
D השתלמות IRA של Slice פוסטים מאיכות נמוכה 4
א IRA לקרן השתלמות של 100K? פוסטים מאיכות נמוכה 3
B קרן השתלמות - IRA בדמי ניהול של 0.35% או עוקב S&P ב-0.18% + קופת גמל מול פנסיה משלימה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
M מיסוי של הסכום מעל תקרת ההפקדה הפטורה לאחר משיכה מקה"ש IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
1337justme האם כדאי לנייד קה"ש וגמל IRA של אלדובי ז"ל למקום אחר עקב המיזוג עם הפניקס? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 14
C שאריות מזומן בעוש של IRA שוק ההון 34
V קרן השתלמות IRA הלמן אלדובי בפלטפורמה של מזרחי טפחות - ניתן לקנות ניירות בבורסה האמריקאית? פוסטים מאיכות נמוכה 6
אחד_שיודע איך מהוונים ערך של קופת גמל IRA לצורך חלוקת נכסים בפרידה שוק ההון 26
M ניוד תכולה של ביטוח מנהלים לקפ"ג IRA? בלי לסגור את הביטוח? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 4
V קה"ש: כדאיות של לעבור מ SP500 ל IRA שוק ההון 4
ב עלויות של קרן השתלמות IRA צרכנות פיננסית 18
ר השקעה חוזרת של דיבידנדים ב-IRA שוק ההון 13
S ניהול משותף של קופות שונות ב-IRA שוק ההון 7
י ש לי אוסף של ביטוח מנהלים וקופות אחרות. אני רוצה להגיע למצב אופטימלי של ניהול אישי / IRA במדדים, אב צרכנות פיננסית 6
bobby כדאיות של רכישת אג"ח אמריקאי 10 שנים בתיק ממוסה וב-IRA שוק ההון 14
A פתיחת קופת גמל IRA לסכום של פחות מ-100,000 צרכנות פיננסית 10
א מעבר ל IRA בקרן השתלמות - תיק של 60K צרכנות פיננסית 14
א אינטרגמל SP500 בדמי ניהול של 0.35 VS חשבון IRA דרך קבוצת חסמבה צרכנות פיננסית 92
K קרן השתלמות פאסיבית של IBI לעומת קרן אירית ב-IRA שוק ההון 12
amidar דמי ניהול ב-IRA של IBI - מה פיספסתי??? שוק ההון 41
A בחירה אופטימלית של ETF אמריקאיים עבור חשבון קרן השתלמות מסוג IRA שוק ההון 31
Sinister הזמנה להרצאה של הראל פרימק על IRA במועדון הפיננסי אוף טופיק 1
י ישראלי עם הנטל של אזרחות אמריקאית - קרן השתלמות בניהול עצמי - IRA שוק ההון 46
C תקנות חדשות של האוצר על IRA שוק ההון 319
נ ניהול שוטף של IRA שוק ההון 2
ס קופת גמל IRA לשכירים עם צבירה של מעל מליון ש"ח צרכנות פיננסית 2
de dud קרן השתלמות - IRA או ניהול של הקרן שוק ההון 2
adamshalev בעלי IRA של הלמן אלדובי יכולים לראות עכשיו דוחות באתר צרכנות פיננסית 12
ל מישהו יכול להגיד מה התנאים ב-IRA של מיטב? צרכנות פיננסית 19
Henchman34 קרן התשלמות IRA במסגרת של עסק עצמאי שוק ההון 5
S חלוקה ואיזון מחדש של תיק השקעות וחשבון IRA שוק ההון 13
H קרן השתלמות ira - הגבלה לגבי מס' מנפיקים של תעודות סל שוק ההון 4
c881 עדכון עלויות ב-IRA של מיטב מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 47
S רכיב הפיצויים בקופת גמל IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
N קופת גמל IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
A קרן השתלמות IRA מגבלת קניה חודשית סנופי אירי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 23
L ניוד כספים IRA קה״ש + גמל שוק ההון 1
A מנגנון ה"דלת האחורית" ב- IRA אמריקני וניכוי במקור ע"י ברוקר מיסים 0
F האם ניתן לחזור מ-IRA לבית השקעות "רגיל"? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
M מקסום סכום מושקע בקרנות IRA? (נראה שמפסידים את היתרון בדמי ניהול בהפסד תשואה) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
S קרן השתלמות IRA חדשה עם הפקדות לעצמאי - איפה כדאי לפתוח? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
R מעוניין למכור את התעודה 1159250 ולקנות 1159235 ב IRA שוק ההון 23
ב קרנות ריט ב IRA שוק ההון 6
V IRA קופות גמל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
ttmoon קרן פנסיה IRA וETFs פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8

נושאים דומים

Back
למעלה