• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

פתיחת עסק אפייה מהבית

לא מומלץ לעבוד בניגוד לרגולציה ממשלתית ובטוח יש דרכים אחרות להרוויח כסף בלי לעבור על החוק.
היה סיפור דיי גדול על מוכר בייגלה חם שעבד ללא רישיון רוכלות ומצא את עצמו עם קנס של 730 אלף שקל.
אני בטוח שאם תחפשי קצת תגלי גם תביעות על פגיעות בריאותיות - אני עד למקרה כזה שמישהו טוען שאכל במקום מסויים וזה גרם להתפרצות של מחלה מסויימת.
אם בא לך לבשל בזמנך הפנוי את יכולה לעשות את זה במקום שמותר לבשל בו (עבור עמלה מסויימת) או לעשות סדנאות לקבוצות / בישול בבית הלקוח ללקוח בודד שאולי ניתן לעקוף ככה את דרישות החוק.
עסק טוב יודע לקבל הטבות ממשלתיות, לפנות לשוק בצמיחה ולהיות תחרותי - רק את יודעת לענות אם את יכולה לעמוד בקריטריונים האלה ואם התשובה היא שלא אז עדיף לך לעבוד מתחת למישהו שכן יודע לעמוד בהם.
בכל מקרה , הרבה הצלחה.

חששות לתביעות בגין נזק בריאותי (הרעלה, אלרגיה).
בקצרה, לא.
מהבחינה המעשית: א. אנחנו מפעלים את השכל הישר (וקראתי את ההנחיות של משרד הבריאות) בהכנת המוצרים.
כמו כן הלקוחות שלנו יודעים מהם הרכיבים שבמוצר, ורובם לקוחות קבועים שכבר מכירים אותנו ורוצים להזמין שוב.
ב. אני רוצה להאמין שהאנשים מסביבי לא חיים בהוויה של תביעות של אחרים

מהבחינה העקרונית: שוב, הייתי שמח לעמוד ברגולציה הממשלתית (למרות שבאופן כללי אני חושב שלעיתים קרובות הרגולציה משמשת לכסת"ח
ואין תחליף לשכל הישר), אבל במקרה שלנו (ובטח של הרבה אחרים), אין לנו כוונה (כרגע) להשקיע זמן/אנרגיה/כסף בעסק ממש
(ועל מנת לעמוד ברגולציה זו קפיצה רצינית - לעסק במשרה מלאה מינימום), ולכן בסופו של יום בין הבחירה של לא לעשות כלום, לבין
זה שאנו לא עומדים ברגולציה, אנחנו בוחרים בלעשות.

ושוב, יכול להיות שאני נאיבי/אופטימי/טיפש
אבל אנחנו אנשי עשיה.. (וככה זה עובד לצערי במדינה שלנו)

אני אישית לא הייתי פותח עסק כזה שיהיה ההכנסה העיקרית שלי.
דיברו פה המון על הרגולציה אז אני אחסוך ממך..
למרות כל זה...
א. יש היום טרנד ענק של הכנת עוגות יומולדת מעוצבות שנמכרות ב250 שקל בשקט... ויש המון קונים! אפשר לראות בפייסבוק בקבוצות המתאימות.
ב. מבחינת כשרות (שלא נגעת) הנושא מאוד פרוץ ככה שאם בכללי אתה שומר כשרות בבית, זה לא ימנע מדתיים לקנות ממך כל עוד המוצרים כשרים.
ג. אפשר להתחיל בקטן, תעשה 3-4 עוגות יום הולדת ותפרסם בקבוצות בפייסבוק, זה יתפוס.
ד. בקשר להכנת קינוחים, כנ"ל יש לנו בשכונה כמה כאלה שעשו עוגיות/עוגות שנראות טוב, מצלמים יפה, והתחילו להגיע להם הזמנות "בקטנה"

לדעתי אם אתה עושה את זה מהבית, זה עסק נחמד בתור השלמת הכנסה, אבל לא עבר לכך.

א. יש היום טרנד ענק של הכנת עוגות יומולדת מעוצבות שנמכרות ב250 שקל בשקט... ויש המון קונים! אפשר לראות בפייסבוק בקבוצות המתאימות.
אני לא חולק על ההכרות שלך, אבל התחשוה שלי היא שיש המון מוכרים כי כל מי שמחפש פרנסה או השלמת הכנסה הופך לבשלן בבית ואני לא בטוח שיש מספיק ביקוש לכל כך הרבה עוגות במאות שקלים (בפרט שברולדין היקרנים המחיר נמוך בהרבה ובקונדיטוריה השכונתית המעולה נמוך עוד יותר).

אבל התחשוה שלי היא שיש המון מוכרים כי כל מי שמחפש פרנסה או השלמת הכנסה הופך לבשלן בבית ואני לא בטוח שיש מספיק ביקוש לכל כך הרבה עוגות במאות שקלים
אם עוגת יום הולדת מפונפנת עולה 250 ש"ח, במזומן וללא חשבונית, אפשר להשלים הכנסה נטו של 1000-2000 ש"ח וצפונה, וזה הרבה מאד למישהי שמשתכרת פחות מ-10K נטו. בפריפריה כיום כמעט בכל ישוב יש מי שמבשלים או אופים לתושבי הישוב ואולי גם לישובים שכנים. יש המון אנשים שכלואים עם הילדים שלהם כבר יותר מדי זמן בקורונה ונמאס להם לבשל כל יום 3 ארוחות. אין בישובים האלה שירותי וולט ודומיהם שמוכנים להביא לך כל גחמה מכל מסעדה וקפיטריה בעיירה השכנה.
אם זאת רק השלמת הכנסה, מספיק הזמנה אחת או שתיים ביום כדי לייצר יופי של השלמה בשחור.
הבעיה בעיניי היא הלשנות מצד מתנכלים או תביעות מצד נפגעים, העניין הוא שטרם שמעתי על הלשנה או תביעה באזור שלי ואולי זאת לא באמת בעיה.
אני יודעת שאני באופן אישי לא הייתי מסוגלת לישון בשקט, אבל כל אחד וגבולותיו.

אם עוגת יום הולדת מפונפנת עולה 250 ש"ח, במזומן וללא חשבונית, אפשר להשלים הכנסה נטו של 1000-2000 ש"ח וצפונה, וזה הרבה מאד למישהי שמשתכרת פחות מ-10K נטו. בפריפריה כיום כמעט בכל ישוב יש מי שמבשלים או אופים לתושבי הישוב ואולי גם לישובים שכנים. יש המון אנשים שכלואים עם הילדים שלהם כבר יותר מדי זמן בקורונה ונמאס להם לבשל כל יום 3 ארוחות. אין בישובים האלה שירותי וולט ודומיהם שמוכנים להביא לך כל גחמה מכל מסעדה וקפיטריה בעיירה השכנה.
אם זאת רק השלמת הכנסה, מספיק הזמנה אחת או שתיים ביום כדי לייצר יופי של השלמה בשחור.
הבעיה בעיניי היא הלשנות מצד מתנכלים או תביעות מצד נפגעים, העניין הוא שטרם שמעתי על הלשנה או תביעה באזור שלי ואולי זאת לא באמת בעיה.
אני יודעת שאני באופן אישי לא הייתי מסוגלת לישון בשקט, אבל כל אחד וגבולותיו.
אני לא מתווכח עם כך שאם יש ביקוש לעוגות כל כך יקרות, אז מכירתן בשחור יכולה להביא לרווח נאה.
ההתרשמות שלי, מעיר יותר צפופה מרוב הישובים בפריפריה, שאין ביקוש עצום ומאידך יש היצע עצום של אנשים שאיבדו פרנסתם בקורונה. אבל אין לי באמת מידע, ואולי את צודקת (ודאי לגבי האזור שלך). אני מכיר מישהי שניסתה עסק הרבה יותר עממי בעיר שלי ומכרה ב-250 ש"ח ארוחות לילדים לכמה ימים ולא עשתה חיל בגלל תחרות קשה.
לגבי "הלשנות של מתנכלים", לכל אחד הנרטיב שלו. אני מניח שמאד מתסכל לעמוד בהוצאות עצומות של ניהל עסק חוקי ולראות איך אנשים שעובדים מהבית שוברים את השוק.

לגבי "הלשנות של מתנכלים", לכל אחד הנרטיב שלו. אני מניח שמאד מתסכל לעמוד בהוצאות עצומות של ניהל עסק חוקי ולראות איך אנשים שעובדים מהבית שוברים את השוק.
לא התכוונתי להלשנות של קולגות, בכל ישוב כפרי יש את האדם שמחפש להלשין על כל דבר ועל כל אחד. בדרך כלל זה סוג של נקמה על משהו שעצרו ממנו לעשות כי לא היה חוקי/בתקנון הישוב. היות ובישובים האלה כולם מכירים את כולם, ויודעים במה כל אחד עוסק - מאד קל לשים רגליים.

אני לא חולק על ההכרות שלך, אבל התחשוה שלי היא שיש המון מוכרים כי כל מי שמחפש פרנסה או השלמת הכנסה הופך לבשלן בבית ואני לא בטוח שיש מספיק ביקוש לכל כך הרבה עוגות במאות שקלים (בפרט שברולדין היקרנים המחיר נמוך בהרבה ובקונדיטוריה השכונתית המעולה נמוך עוד יותר).
נכון, התחום הזה התפתח ממש בקורונה,
אבל אנחנו מדברים על ליין אחר לגמרי, רולדין וכו... לא מייצרים עוגות "קונספט" ולא עוגות אישיות, ועל זה אני מדבר.
נחשפתי לזה בעקבות יום הולדת של הבן שלי, והשוק באמת יצא מפרופורציות,
עושים ימי הולדת לילדים בני שנה עד 5 בסכומים ממוצעים של 3000-4000 שקל.
יש ביקוש גדול לזה, ימי העוגת שוקולד הפשוטה עם הסוכריות תמו מזמן.
היום אם זה לא מצטלם טוב? לא קונים.
כמובן אני מסכים שעם כל העניין של המכירה בשחור, מלשינים, רגולציה, עבירות מס וכו... אני לא הייתי פותח עסק כזה. אבל אין ספק שזה קיים, ואנשים משלימים הכנסה יפה מאוד.

מפרסמים פוסטים, מבצעים או תמונות של העסק שלכם ברשתות החברתיות? יש סיכוי סביר שבין הקהל שנחשף לפרסום שלכם נמצאים גם חוקרי רשות המיסים. ל"ידיעות אחרונות" ו-ynet נודע שיחידה המונה 15 מחוקרי הרשות עוסקת שעות רבות ביממה במעקב אחר המתפרסם בפייסבוק, באינסטגרם, בטוויטר וברשתות האחרות.
בזכות המעקבים הללו כבר נחשפו לאחרונה עוסקים שלא דיווחו כלל על פעילותם, בהם משכירי דירות airbnb, סלוני שמלות לכלות, אנשים המנהלים עסק מביתם, כמו ספריות וקוסמטיקאיות, ואפילו בעל מוסך ביתי, וכן עוסקים שמכרו מוצרים שנדרשו לשלם בגינם מס. מדובר בהשתמטות ממיסים בשווי של מיליוני שקלים.
מקור

אני אישית לא הייתי פותח עסק כזה שיהיה ההכנסה העיקרית שלי.
דיברו פה המון על הרגולציה אז אני אחסוך ממך..
למרות כל זה...
ב. מבחינת כשרות (שלא נגעת) הנושא מאוד פרוץ ככה שאם בכללי אתה שומר כשרות בבית, זה לא ימנע מדתיים לקנות ממך כל עוד המוצרים כשרים.
ג. אפשר להתחיל בקטן, תעשה 3-4 עוגות יום הולדת ותפרסם בקבוצות בפייסבוק, זה יתפוס.
ד. בקשר להכנת קינוחים, כנ"ל יש לנו בשכונה כמה כאלה שעשו עוגיות/עוגות שנראות טוב, מצלמים יפה, והתחילו להגיע להם הזמנות "בקטנה"

לדעתי אם אתה עושה את זה מהבית, זה עסק נחמד בתור השלמת הכנסה, אבל לא עבר לכך.
לא חשבתי על הכיוון של עוגות מעוצבות, זה לא בשבילי.. אני נאלצת לוותר על הרעיון בגלל ענייני רגולציה כי אני לא אשן בלילה אם אעשה משהו לא חוקי, אבל אני מתקשה למצוא פתרון אחר להגדלת הכנסה, איף.
לעוגות ביתיות - יש ביקוש במקום בו אני גרה.
פרסמתי את עצמי לשיעורים פרטיים בתחום מאוד ספציפי, אז זה לא ממש הולך לי בינתיים.

פרסמתי את עצמי לשיעורים פרטיים בתחום מאוד ספציפי, אז זה לא ממש הולך לי בינתיים.
לא הולך לך בגלל הספציפיות? זה לא חלק ממקצועות הלימוד בבי"ס?
בכל מקרה, קחי בחשבון שלכל עסק מתחיל יש זמן הבשלה עד שמכירים אותו, משתמשים בשירותיו, ממליצים לאחרים ומגיעים למיתוג שמביא לך מספיק לקוחות.
זה יכול לקחת שנה-שנתיים, אבל למזלך יש לך פרנסה מרכזית אחרת.

לא הולך לך בגלל הספציפיות? זה לא חלק ממקצועות הלימוד בבי"ס?
בכל מקרה, קחי בחשבון שלכל עסק מתחיל יש זמן הבשלה עד שמכירים אותו, משתמשים בשירותיו, ממליצים לאחרים ומגיעים למיתוג שמביא לך מספיק לקוחות.
זה יכול לקחת שנה-שנתיים, אבל למזלך יש לך פרנסה מרכזית אחרת.
לא מקצוע לימוד בבית ספר.

עזבתי את התחום שלי, עברתי למשרת אם.
הייתה לי אופציה של תפקיד עם שכר גבוה יותר ב 2500 ש"ח, אבל זה היה מאלץ אותנו לקנות רכב נוסף, למצוא סידור לילדים פעמיים בשבוע (כולל איסוף משני גנים) , והיה גורם להמון סטרס בבוקר עם הילדים בגלל שהשעות שם זה ברזל.
לקחתי משרה שהיא מאוד נוחה עם מעסיק מאוד גמיש, אבל יש לזה מחיר בשכר. השכר מספיק לנו, אבל עם הגן של הקטן אנחנו באיזור האפס עודפים.. אני מרגישה שיש לי זמן ואנרגיות שאני יכולה לתת לטובת הגדלת הכנסה אבל קושי ליישם ולהפוך את הזמן הזה לכסף.

בארץ יודעים בעיקר להפחיד סתם
אני מכיר המון "עסקים" שעובדים שנים מהבית והכול בשחור,פרסומים בפייסבוק באינסטגרם ובטיקטוק,לאף אחד לא ממש אכפת.
גם בתחום המזון כמובן.
אני אישית פחדן מדי,אבל יש המון המון שלא.

לא מקצוע לימוד בבית ספר.
אז מי אמורים להיות הלקוחות שלך? זה משהו שקשור באמנות? שפה זרה?
אני מרגישה שיש לי זמן ואנרגיות שאני יכולה לתת לטובת ***** הכנסה אבל קושי ליישם ולהפוך את הזמן הזה לכסף.
כמה זמן יש לך ביום? כמה תלמידים את יכולה ללמד ביום? פרטני או בקבוצות? בזום או פנים אל פנים? ואיפה הילדים בזמן הזה?

אז מי אמורים להיות הלקוחות שלך? זה משהו שקשור באמנות? שפה זרה?

כמה זמן יש לך ביום? כמה תלמידים את יכולה ללמד ביום? פרטני או בקבוצות? בזום או פנים אל פנים? ואיפה הילדים בזמן הזה?
עריכת וידאו.
לא מתחברת ללימוד דרך הזום, כרגע מפרסמת רק ללימודים פנים אל פנים בשעות הערב (שש עד תשע).

בלימוד יש שכר יחסית גבוה. אני חושבת על כל מני אופציות חלופיות (לדוג' בייביסיטר בשעות שהילדים שלי כבר ישנים ובעלי בבית) ואז אני צריכה כבר לתת הרבה יותר שעות כדי להגיע לעוד 1000 ש"ח בחודש.

נערך לאחרונה ב:
עריכת וידאו.
מה הכוונה? חשבתי שלומדים את זה במכללה ולא בשיעורים פרטיים.
למי זה נועד? מי הלקוחות שירצו דבר כזה ולמה? האם נמצאים בסביבתך הפיזית מספיק אנשים שירצו להיות לקוחות שלך ולהגיע לביתך (או להכניס אותך לביתם)?
*עושה לך סדנת חינם לבניית תכנית עסקית :)

מה הכוונה? חשבתי שלומדים את זה במכללה ולא בשיעורים פרטיים.
למי זה נועד? מי הלקוחות שירצו דבר כזה ולמה? האם נמצאים בסביבתך הפיזית מספיק אנשים שירצו להיות לקוחות שלך ולהגיע לביתך (או להכניס אותך לביתם)?
*עושה לך סדנת חינם לבניית תכנית עסקית :)
הבנתי תוך כדי מחשבות וזה שאני פשוט צריכה ללכת על עריכה.. סרטון אחד בחודש יכול לסגור לי את הפינה, ואם יילך יותר טוב אז מי יודע.. אולי אחזור לזה במשרה מלאה.

לגבי לקוחות. יש אנשים שרוצים את הידע בעריכה.. זה יכול להיות סתם אנשים שרוצים ללמוד משהו חדש, במכללה זה לא פרטני ויש סטודנטים שמתקשים, זה יכול להיות תלמידים לקולנוע, זה יכול להיות מישהו שצריך שמישהו מבחוץ יסתכל על מה שהוא עשה וייתן לו רעיונות חדשים כדי להתקדם עם סרט, זה יכול להיות ממש כל מני דברים. ובגלל שלא מצאתי באתרי לימודים מורים פרונטלים באיזור שלי, אני כן חושבת שזה יכול לעבוד, אני פשוט כנראה לא מגיעה בצורה נכונה לאנשים הרלוונטיים. אני גם בעצמי לומדת כרגע אז לא הייתי על זה ברעל, קיצר.. אנסה להציע את עצמי לעבודות עריכה ונראה אם זה יותר יצליח (זה משהו שפחות רציתי כי אנשים חושבים לפעמים בטעות שהם קנו אותך ב 1000 ש"ח ומתחילים לשגע ולבקש עוד ועוד תיקונים ואז הזמן עבודה על פרויקט שאמור להיות קטן יוצא לא משתלם).

זה יכול להיות סתם אנשים שרוצים ללמוד משהו חדש
קשה לי לדמיין...
אבל אני כן יכולה לחשוב על סוגי לקוחות פוטנציאלים:
1.אדם שרוצה לפתוח/לפתח אתר/דף/ערוץ שכולל סרטונים (טיקטוק? פייסבוק? אינסטגרם? יוטיוב?) וצריך שילמדו אותו לעשות את זה מעניין ומושך וילוו אותו.
אני רואה למשל אנשים שפותחים ערוץ למתכונים ביוטיוב ורובם עושים את זה די גרוע. אולי גם לפנות לנערים ונערות שרוצים להתפרסם דרך טיקטוק.
2. אנשים שרוצים לעשות סרט משפחתי (כמו @המהנדל ) חד פעמי וזקוקים ליעוץ ו/או עריכה

כשתביני מי הלקוחות הפוטנציאלים שלך, יהיה לך יותר ברור איך להגיע אליהם ובאיזו מתכונת לעשות זאת.
אנשים חושבים לפעמים בטעות שהם קנו אותך ב 1000 ש"ח ומתחילים לשגע ולבקש עוד ועוד תיקונים ואז הזמן עבודה על פרויקט שאמור להיות קטן יוצא לא משתלם
מציעה להוציא את המשפט הזה מהחיים שלך, לא גישה טובה לעסק. את צריכה לתמחר נכון את העבודה שלך, ואם הניסיון מראה לך שזמן העבודה גדול ב-20% ממה שחשבת (כי לא תיכננת מקצה שיפורים) - אז תתאימי את המחיר מראש. אפשרות נוספת זה לקבוע מחיר ולו"ז מוסכם, ולהציע שתוספת של עד X שעות תהיה כלולה, ומעבר לזה יהיה מחיר לכל שעה נוספת.

אבל אני מתקשה למצוא פתרון אחר להגדלת הכנסה, איף.
תראי, כולנו בסירה הזאת, בתחום העבודה שלי, אני מתכוון להתרחב ולהכנס FIVERR
יש מצב שאני חולם בהקיץ, בונה מגדלים באוויר או רותם את העגלה לפני הסוסים, אבל כל דבר שווה "שוט" מקסימום סתם בנינו פרופיל.
אז את יכולה לנסות.
רק אל תשכחי להוציא עוסק פטור בשביל ההכנסות.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
littleSeal פתיחת מיזם או עסק התפתחות אישית 3
A פתיחת עסק והלוואות אוף טופיק 3
A בתהליך של פתיחת עסק אוף טופיק 1
ה פתיחת עסק להשלמת הכנסה מהצד ללא אפיק התרחבות השקעות אלטרנטיביות 16
F מימון פתיחת עסק / ערבות מדינה צרכנות פיננסית 14
המהנדל פתיחת עסק להתעסקות עם ספקי שירות התפתחות אישית 8
P סיפוק מעבודה, כסף + פתיחת עסק + הייטק התפתחות אישית 14
שמנת חמוצה פתיחת עסק ללא הכנסות בשביל IRA שוק ההון 2
O פתיחת עסק חייל משוחרר (קרן השתלמות- מהפיקדון) שוק ההון 9
A פתיחת עסק ייבוא שוק ההון 2
unrealx שכיר עם עבודה נוספת ללא פתיחת תיק עסק אוף טופיק 0
E פתיחת עסק כעצמאי ללא הכנסה מהעסק אלא לצורך פתיחת קרן השתלמות שוק ההון 33
A פתיחת עסק -קטין שוק ההון 2
Wonko פתיחת עסק לצורך קרן השתלמות צרכנות פיננסית 25
Daniel_Levi_12 פתיחת עסק אינטרנטי בארץ צרכנות פיננסית 6
H פתיחת עסק עצמאי - רגע לפני צרכנות פיננסית 8
א פתיחת חשבון מסחר / אזרחות אמריקאית שוק ההון 2
ל עזרה בנושא פתיחת תיק עוסק פטור אוף טופיק 3
סנופקין חוות דעת: פתיחת חשבון ב IB ישראל וחיבור לחשבון האמריקאי שלי ב IB שוק ההון 51
ל פתיחת עוסק פטור- האם לשלם לבעל מקצוע או לעשות הכל לבד? יזמות והגדלת הכנסות 20
צ פתיחת חשבון ב IB, תעודת סל לטווח ארוך ב IB ועוד. שוק ההון 35
H טריק? העברת כל הפנסיה לקופ"ג, ואז פתיחת קרן פנסיה חדשה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
M פתיחת חשבון משותף ומשכנתא נדל"ן 3
עידו ג פתיחת קרן פנסיה/גמל - דגשים והמלצות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
H הוזלת עמלות בעת פתיחת חשבון מסחר שוק ההון 9
E הלוואת ״חרבות ברזל״ או פתיחת חסכונות - צורך בכסף זמין צרכנות פיננסית 1
מ ממש לקראת פתיחת תיק בבית השקעות שוק ההון 1
S פתיחת קרן השתלמות חדשה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
H פתיחת חשבון נוסף באינטרקטיב והפרדת פעילות שוק ההון 5
edangz שאלה לקראת פתיחת חשבון מסחר בIB שוק ההון 2
א שתי שאלות בסיסיות לקראת פתיחת חשבון בניירות ערך שוק ההון 5
ע גילוי מרצון לזוג אמריקאי + פתיחת חשבון ב ib מיסים 28
N מס' שאלות לקראת פתיחת חשבון מסחר בIB שוק ההון 59
Omer Daniel פתיחת חשבון באקסלנס שוק ההון 5
S פתיחת תיק עבור צעיר עם חשיפה גבוהה לשוק המניות (העולמי) שוק ההון 8
D פתיחת סתימה עם פומפה בכיור מטבח כשיש גם ניקוז מדיח כלים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 11
ג פתיחת חשבון בחו"ל לחירום שוק ההון 8
G פתיחת חשבון בנק בארה"ב ללא נוכחות שם צרכנות פיננסית 5
ה פתיחת קרן השתלמות ללא סוכן פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
N פתיחת חשבון מסחר באינטראקטיב בתור תושב אירופה שוק ההון 0
ס השוואת פתיחת חשבון בנק בקפריסין מול אנגליה צרכנות פיננסית 2
ז פתיחת חשבון ב IB - אין אפשרות לבחור ישראל במדינה פוסטים מאיכות נמוכה 7
N פתיחת קופת גמל להשקעה דרך מקום עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
H פתיחת תיק מניות במיטב דש שוק ההון 4
י רילוקיישן לארה"ב - פתיחת חשבון השקעות שוק ההון 1
M שותפות בסטארט אפ ומהלך הדברים בעת פתיחת חברה התפתחות אישית 25
ה פתיחת חשבון באינטרקטיב למרות שאקסלנס פתחו בשמי צרכנות פיננסית 0
ShayIL פתיחת חשבון. EUR בWise צרכנות פיננסית 7