• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מסחר עצמאי בארה"ב: הצעת מיטב דש טרייד- הייטק זון - האם כדאי?

להעביר למיטב דש טרייד את הדולרים ושם לבצע רכישות ניירות ערך כדי להנות מההטבה של 500 ש"ח החזר עמלות בחודשיים הראשונים
כמה נראה לך שיצאו עמלות הקניה שלך ב-IB?

@Yoss האמת שאין לי מושג... אני רוצה לקנות ETF על מדדים, חלקם ממונפים, עוד לא בקיא לדעת אם לפי סנט למניה זה חוצה את רף ה 5$/8$.

אני רוצה לקנות ETF על מדדים, חלקם ממונפים
אוקי. נאמר שאתה מתכנן לקנות בכל ה-$70K. נניח שתקנה 10 ETFs שונים, והמחיר הממוצע לכל אחד יהיה 35$.
סך הכל תקנה 200 יחידות מכל ETF, מה שיעלה לך $1 לכל ETF, וסך הכל $10.
אם תקנה במיטב במקום זה, תחסוך $10. שווה לך כל כאב הראש הזה כדי לחסוך $10??
לפתוח באינטראקטיב ברוקרס [...] להעביר למיטב דש טרייד את הדולרים ושם לבצע רכישות ניירות ערך [...] ואז להחזיר את כל התיק לאינטראקטיב אחרי החזר העמלות[...] כמו כן- מניח שיש עלויות העברת מט"ח ותיק מניות שאולי גורמות לכל הקומבינה הזו להיות לא רווחית.

תודה, לא ידעתי שהעמלות יוצאות נמוכות כי מחיר יחידת ETF נמוכה ולכן ה1 סנט למניה יוצא מעט.
עם זאת לא הבנתי למה זה יעלה 1$ אם מינימום עסקה באינטרקטיב ברוקרס זה 2.5$ ? לפי השרשור מעדיף לפתוח ישיר ולא בתנאי דיבידעת. יש מבצע מסויים נוסף כלשהו שלא מופיע באתר שלהם? רציתי כרגע להרשם ואין מסלול זול יותר, כמו כן אין פירוט מלא של העמלות, לא ראיתי את ה0.002 פיפס.
כמו כן מאוד חשוב לי עמלות משיכת/העברת מט"ח ואם ניתן לעשות זאת לחשבון בנק שלי שלא נמצא בישראל.

לא ידעתי שהעמלות יוצאות נמוכות כי מחיר יחידת ETF נמוכה.
הפוך. ככל שמחיר יחידת etf גדול יותר ככה העמלה נמוכה יותר (העמלה היא לפי כמות יחידות).
עם זאת לא הבנתי למה זה יעלה 1$ אם מינימום עסקה באינטרקטיב ברוקרס זה 2.5$ ?
לא יודע מאיפה הבנת שהמינימום הוא 2.5$. אפילו דרך דיבידעת (שיקר יותר מעבודה ישירה) זה 1.5$.
בעבודה ישירה במסלול פיקס המינימום הוא 1$, ובמסלול tiered המינימום יכול להגיע גם לפחות מ 35 סנט וקניה של 1 יח יכול להגיע לפחות מ 0.35 סנט.

יש מבצע מסויים נוסף כלשהו שלא מופיע באתר שלהם? רציתי כרגע להרשם ואין מסלול זול יותר, כמו כן אין פירוט מלא של העמלות, לא ראיתי את ה0.002 פיפס.
זה המחיר הרגיל. אין להם "מבצעים" או משהו כזה.
הכל מופיע בצורה שקופה באתר.
אתה בטוח שהסתכל באתר של אינטראקטיב ולא של המתווך?
כמו כן מאוד חשוב לי עמלות משיכת/העברת מט"ח ואם ניתן לעשות זאת לחשבון בנק שלי שלא נמצא בישראל.
כן. אתה יכול למשוך פחות או יותר לכל חשבון שרשום על שמך בעולם (אולי יעשו בעיות עם חשבונות במדינות כמו אירן וכאלה).
משיכה ראשונה בחודש בחינם ואח"כ לפי העמלות באתר.

תודה @roneng , אני מסתכל באינטראקטיב ברוקרס ישראל:
https://www.inter-il.com/עלויות-נמוכות

הכוונה שלך בהודעה זה לגבי ה IB העולמי? כי מישהו כתב שעל פחות מ100,000$ יש 10$ חודשי. בכל מקרה מילאתי גם שם פרטים ומחכה שיחזרו אלי. קצת נהיה לי סלט מהאופציות.

תודה @roneng , אני מסתכל באינטראקטיב ברוקרס ישראל:
https://www.inter-il.com/עלויות-נמוכות

הכוונה שלך בהודעה זה לגבי ה IB העולמי?
כן. דיברתי על IB ישירות.
אתה בעצמך אמרת שאתה לא רוצה לעבוד דרך המתווך.
inter-il, אינטראקטיב ישראלי, mexem ועוד שמות, הם בסה"כ שמות שונים למתווך הישראלי (קפריסאי).
עבודה ישירה מול IB זה אומר לעבוד מול IB העולמית.

אם אתה מחליט לעבוד מול המתווך אז מומלץ דוקא כן להגיע דרך ההנחה של דיבידעת (הוא לא מתווך, בניגוד לאינטר-ישראל, אלא רק נותן מחיר טוב לעבודה דרך המתווך הזה).
כי מישהו כתב שעל פחות מ100,000$ יש 10$ חודשי
נכון. 10$ שמתקזזים עם עמלות פעולה.
אתה צריך להחליט האם אתה מעדיף לעבוד עם המתווך, לחסוך את ה10$ החודשי הזה (בהנחה שהתיק שלך קטן מ 100K) ובתמורה לשלם קצת יותר עמלות ולקבל את שאר החסרונות שיש בעבודה עם המתווך.

הבנתי, נוטה לעבוד ישיר עם IB בעקבות המידע הזה. גם ראיתי כעת של ETF המינימום הוא 1$ ולא 2.5$. תודה @roneng ולכל מי שהגיב פה!

גם ראיתי כעת של ETF המינימום הוא 1$ ולא 2.5$.
בעבודה ישירה מול IB יש 2 מסלולים:
tiered ו fixed.
בשניהם אין באמת הבדל בין ETF לבין מניות רגילות.
בfixed עמלת המינימום (לקניות בארה"ב) היא 1$, ב tiered זה 0.35$ (ולפעמים אפילו פחות). זה אומר שקניה של 10 ETFים שונים יכולה לעלות לך אפילו פחות מ3.5$ בסה"כ לכל ה10.

בעבודה ישירה מול IB וקניות בבורסאות אמריקאיות אין מינימום של 2.5$ בשום מצב. מה שכן, יש מספר ETFים שאפשר לקנות בחינם.

ראית מה דמי הניהול הממוצעים שם?
לא אמרתי שהם טובים.
אני רק אומר שאין "מחיר מיוחד של 1$" ל ETFים אלא שאו שהם עולים כמו מניות רגילות או שהם בחינם לגמרי.

גם בשביל חיסכון של כמה מאות שקלים לא הייתי עובר את הבלבול מוח הזה.
.
כנראה שלא. זה נשמע בהתחלה כמו כמה אלפים לפני שהבנתי לעומק. הרי אם מיטב דש מזכים ב 500 ש''ח על החודשיים הראשונים כנראה שבשנה הם מרוויחים הרבה יותר... ברגע שהבנתי שהעלויות ב IB מאוד נמוכות מעדיף שם.

פתחתי ב IB ואני מנסה להעביר כספים אבל זה נותן אופציה רק בשקלים. לא ניתן להעביר דולרים מחשבון בנק ישראלי? כי אני חייב להמיר לשקלים ואז להעביר דולרים אז כן משלם בסוף עמלת המרה גבוהה של הבנק על כל העברה דולרית וגם עוד עמלה קטנה יותר בצד השני להחזיר לדולר...

דולרים חייבים להעביר לחשבון של IB בארה"ב (העברת SWIFT).
אשמח לדעת איך לעשות זאת. פתחתי IB בארהב, לא בישראל. קצת טבעתי עם ה Client Portal שלהם ונרשמתי לאיזה Webinar אבל זה רק ב15.3. אם יש איזה מקור הדרכה רצוי בעברית עם דגש על העברות מבנקים ישראלים של ש"ח/דולר זה יהיה מעולה. וסליחה מראש אם קיים חלק מהמידע בפוסטים, פשוט זה עשרות עמודים ולא הצלחתי למצוא...

מיטב דש מאפשרים לסחור דרך אינטראקטיב ברוקרס?
זה כולל התחשבנות מס אוטומטית כמו חשבון רגיל בבית השקעות ישראלי?

לא נעים לי להקפיץ את האשכול הזה, אבל אני לא מוצא בו (או באשכול אחר, או באינטרנט, או באתר של מיטב דש) תשובה על זה.

זה כולל התחשבנות מס אוטומטית כמו חשבון רגיל בבית השקעות ישראלי?
ההתחשבנות היא כמו בחשבון רגיל, כי זה עדיין חשבון רגיל.
בחלק מבתי ההשקעות אפשר לבחור עם איזה מערכת מסחר לעבוד, ובמיטב המערכת של IB היא אחת האופציות. העמלות השונות הן עדיין עמלות שמיטב קובעים ולא העמלות של IB.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
C שאלת תם בקשר לעמלות מסחר עצמאי דרך ההנחה באתר אוף טופיק 1
ה מסחר עצמאי - קרנות סל שוק ההון 5
ש גמל להשקעה VS מסחר עצמאי שוק ההון 15
ס השוואת קופת גמל להשקעה מול מסחר עצמאי שוק ההון 15
S קופת גמל להשקעה עוקב סנופי VS השקעה בסנופי בחשבון מסחר עצמאי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 24
I מסחר עצמאי אופציות להון של מעל 500K שוק ההון 23
D דמי ניהול חודשיים וניוד מסחר עצמאי - מיטב דש לעומת בתי השקעות אחרים צרכנות פיננסית 1
ש מיואשת מהממשק של פסגות (מסחר עצמאי) פוסטים מאיכות נמוכה 19
O מסחר עצמאי בפסגות פוסטים מאיכות נמוכה 13
I מסחר עצמאי - ביטחון וערבויות שוק ההון 0
S חשבון מסחר עצמאי - מה הכוונה מינימום לפתיחת תיק שוק ההון 14
גימפל רוצה להשקיע בS&P 500 לעשות את זה דרך קופת גמל להשקעה, או דרך מסחר עצמאי בבורסה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 18
א מה עדיף: חשבון מסחר עצמאי או קופ"ג להשקעה בדמי ניהול זולים? שוק ההון 4
הסולידית ★★★חשבון מסחר עצמאי באקסלנס טרייד: בונוס למצרפים חדשים ופטור מדמי ניהול לשנתיים★★★ שוק ההון 0
G האם ניתן להעביר כסף מתיק מנוהל בבנק לחשבון מסחר עצמאי בבית השקעות ללא אירוע מס? שוק ההון 7
oren-roach פתיחת חשבון מסחר עצמאי - מסחרי או פרטי שוק ההון 2
V רוצה לפתוח חשבון מסחר עצמאי אבל בית ההשקעות דורש ממני לשלוח לו צילום של תעודת זהות כולל תאריך הנפקה דרך האתר שלהם צרכנות פיננסית 8
ז כיצד לבצע מסחר עצמאי המחקה מסלול כללי? שוק ההון 4
Y שאלות בקשר לקופת גמל להשקעה vs מסחר עצמאי פסיבי שוק ההון 9
D העברת כסף לחשבון מסחר עצמאי שוק ההון 1
V העברת ניירות ערך מבנק לחשבון מסחר עצמאי בבורסה שוק ההון 4
S תיק מסחר עצמאי עדיף על קופת גמל להשקעה - האומנם? שוק ההון 40
I חשבון מסחר עצמאי בסכום נמוך שוק ההון 7
J מסחר עצמאי שוק ההון 0
צפי מסחר עצמאי מחקה מדדים שוק ההון 28
E קרן נאמנות או מסחר עצמאי ? שוק ההון 2
קורא הדוק מסחר עצמאי - השוואה של מערכות מסחר/שירות לקוחות בבתי השקעות השונים צרכנות פיננסית 4
ו שאלה על פתיחת חשבון מסחר עצמאי שוק ההון 9
C קופ"ג בתיקון 190 לעומת מסחר עצמאי שוק ההון 6
D מסחר עצמאי: תוכנות מסחר תומכות בWindows בלבד צרכנות פיננסית 35
Yevgeny חשבון מסחר עצמאי בבנק ירושלים - עמלות ועלויות צרכנות פיננסית 93
א פתיחת חשבון מסחר / אזרחות אמריקאית שוק ההון 2
Nons Ense שאלה בנושא חובת דיווח והתנהלות עם חשבון מסחר שיושב בחו״ל שוק ההון 5
ד מערכת מסחר שאיננה ספארק במיטב דש שוק ההון 4
E חשבון מסחר בארהב שוק ההון 3
A הפסקת מסחר בניירות P.T.P שוק ההון 2
H הוזלת עמלות בעת פתיחת חשבון מסחר שוק ההון 9
K האם קיימת מערכת מסחר ישראלית ידידות לטלפון נייד ועם אפשרות להפקדה באשראי? שוק ההון 0
K מסחר/השקעות אקטיביות שוק ההון 29
yossik מס הכנסה על זיכוי בעמלות מסחר מיסים 3
A התלבטויות לגבי חשבון מסחר שוק ההון 7
ט פלטפורמת מסחר בבנק שוק ההון 2
B עזרה פתחתי חשבון מסחר פעם ראשונה שוק ההון 2
ח תעריפי מסחר בבנק שלי אחרי מיקוח - התייעצות שוק ההון 13
edangz שאלה לקראת פתיחת חשבון מסחר בIB שוק ההון 2
I מישהו יודע למה אין מסחר בנייר 1159235 שוק ההון 1
T מסחר בזהב השקעות אלטרנטיביות 1
N מס' שאלות לקראת פתיחת חשבון מסחר בIB שוק ההון 59
SolidBixby אישור ניכוי במקור מרשות המיסים בעבור מסחר ב IB? מיסים 6
M מסחר באופציות או מסחר יומי במניות - אופציה אפשרית? שוק ההון 0