• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מה יהיה עם כל שרשורי הנדל"ן פה בפורום?

קפבלנקה

משתמש בכיר
דירוג
2,136
אני ממש בעד נדל"ן ודיונים פורים והכל, אבל לאחרונה מתחילה להסתמן פה לדעתי מגמה שיותר מידי דיונים על השקעות בשוק ההון מוסטים לשיחות שנסובות סביב השקעות בנדל"ן בעד ונגד, כיצד למה ומדוע, כן ולא.
אני ממליץ לרכז את דיוני ההשקעות בנדל"ן (המעולים יש לומר) בכמה ת'רדים ספציפיים, אולי בתת פורום שיוקצה לכך, ואת הת'רדים שעוסקים בהשקעות בשוק ההון להשאיר לעניין עצמו.
לא צריך להשוות כל שיחה על מניות/אג"חים להשקעות בנדל"ן, ולהפך.
דעתי הצנועה.

בלי להמעיט מחשיבות דעתך, לפורום קוראים "פינת המשקיעים" ולא "פינת שוק ההון".
לדעתי כל נושא שיכול לעודד אנשים שונים להשקיע בעתיד הכלכלי של עצמם הוא נושא מתאים וראוי לדיון.
כמובן שזו רק דעתי האישית והיא לא יותר/פחות חשובה משלך.

אני אישית מפיק המון תועלת מדיונים אלו וגם מדיונים מבוססי שוק ההון ומקווה להמשיך ולקרוא אותם.

@daat99 לגמרי מסכים עם דעתך ונהנה לקרוא בדיוק כמוך. יש לטעמי בהחלט מקום גם לזה וגם לזה וגם לשילוב בין שניהם, אך צריך גם לייצר מרחב מוגן כלשהו.
אולי לא.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ס האומנם - "במקרה חירום, תיק ההשקעות שלך יהיה הדבר האחרון שיעניין אותך" אוף טופיק 40
י שכבות בIB. פתרון שאולי יהיה מוסכם. חשבונות נוספים. מיסים 52
E חברים, איך נכון יהיה לי לחשב את ההוצאות האלה באקסל פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 5
L ההצעה בחוק ההסדרים הקרוב, מי שיש לו אחזקה בקריפטו ששווה מעל 200 אלף שח יהיה חייב בדיווח על כך. פוסטים מאיכות נמוכה 13
ח אשליית האינפלציה: האם יהיה גרוע יותר? שוק ההון 6
I מה יהיה עם הממשלה החדשה :( פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 6
D קניית דירה שהיא לא בית משותף, אלא מושע, מגורים או השקעה לעתיד בפינוי בינוי, אם יהיה נדל"ן 27
ת האם יש לי דרך כלשהי לדעת, בערך, מה יהיה מחיר הדלק בכל חודש? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
M קניית SSAC בבורסת לונדון דרך ברוקר זר - האם המיסוי יהיה ריאלי? מיסים 1
NightStyle האם מתישהו בעתיד יהיה צורך בהגבלת הילודה בארץ? אוף טופיק 281
T האם כדאי לחכות עם קניית רכב לדצמבר, אם החל מה-1 לאוקטובר לא יהיה לי רכב? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
R האם ייתכן שבמשיכה בפרישה מוקדמת יהיה עדיף לשלם מס שולי? מיסים 15
G ללא דיבידנדים - איך דואגים שתמיד יהיה אפשר למכור מניות בזמן הפרישה ולשמור על איזון? שוק ההון 4
ע האם יהיה סגר שלישי? אם כן, כיצד ניתן להתכונן אליו? אוף טופיק 32
S הרכב התיק שלי ושינויים גדולים שצפויים בקרוב (אזרח ישראלי שחי בארה״ב ובקרוב יהיה תושב חוזר) שוק ההון 120
S החלטתי לפתוח תיק וירטואלי עם שיטה שחשבתי עליה ונראה מה יהיה עוד שנה שוק ההון 36
נ אוליי למישהו יש רעיון כיצד ניתן לאמוד מה יהיה מקדם קצבה בגיל פרישה??? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 2
נ למישהו יש רעיון איך ניתן לאמוד מה יהיה מקדם קצבה בגיל פרישה??? צרכנות פיננסית 1
A תיק השקעות אחד - בפועל, איך נכון יהיה לעשות זאת? שוק ההון 2
נולי מה יהיה עם ת"א 25? שוק ההון 57
איליה אושר ניוד תיק ההשקעות - מעניין מה יהיה עכשיו :) צרכנות פיננסית 21
sogi ריכוז שרשורי ההייטק מועילים אוף טופיק 4
M מתלבט על הצעד הבא בתחום הנדל״ן נדל"ן 6
מ איך רפורמת המשפט תשפיע על מחירי הנדל"ן בישראל? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 37
Flex הצעד הבא בשוק הנדל״ן / מגורים נדל"ן 9
S הסיפור של מעמד הביניים עם הנדל"ן נדל"ן 30
A השפעת הריבית העולה והאינפלציה על מחירי הנדל״ן נדל"ן 109
I תהיות על המצב הפיננסי העולמי, משבר הנדל"ן בארץ ולאן מועדות פנינו אוף טופיק 435
yancuk ללמוד את תחום הנדל"ן התפתחות אישית 0
ה השקעת הנדל"ן הראשונה שלי והתלבטות לגבי תמהיל משכנתא נדל"ן 17
oferM כיצד יושפע שוק הנדל"ן משינויים גדולים בשוק העבודה ? נדל"ן 2
L מצב שוק הנדל"ן נדל"ן 136
המהנדל לבטים לקראת כניסה לעסקי הנדל"ן נדל"ן 17
ה אגרת הגודש בגוש דן ומחירי הנדל"ן נדל"ן 304
דניאלה122 עולם הנדל"ן נדל"ן 9
ITS בנק ישראל מטיל פצצה על שוק הנדל"ן? פוסטים מאיכות נמוכה 21
aminadav האם נכון להסיק שגם אם מחירי הנדל"ן ירדו או יעלו אז ת"א בניה לא יושפע מזה ישירות? שוק ההון 1
D האם עולם הנדל"ן מתחיל 'לקרוץ' לכלל האוכלוסיה? נדל"ן 1
E מה הסיבה להבדלים בין הנתונים בין "אתר הנדל"ן הממשלתי" למידע ברשות המיסים? נדל"ן 1
בובין חוט-השני אתר הנדל"ן הממשלתי מול נתוני מדלן נדל"ן 3
T שאלה לגבי מדד הנדל"ן שוק ההון 1
I משבר בשוק הנדל"ן שוק ההון 2
ג מניות הנדל"ן, האם ההתנפחות הייתה מוצדקת? או שהיה כאן בלון? שוק ההון 5
A מס דירה שנייה ומניעת קריסת שוק הנדל"ן נדל"ן 10
Y איך לדעתכם יגיב שוק הנדל"ן לקורונה? נדל"ן 8
E המקביל הנדל"ני לסולידית? נדל"ן 5
S גיוס משקיעים בתחום הנדל"ן - שאלה נדל"ן 1
עתיד מתוק מאמר של שלמה גרינברג בביזפורטל על סוכנויות הנדל"ן הממשלתיות בארה"ב שוק ההון 0
unrealx כתבה מעניינת על משקיעי הנדל"ן בארץ נדל"ן 3
S מושגים מעולם השקעות הנדל"ן נדל"ן 1

נושאים דומים

Back
למעלה