• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מגש הכסף

דיברתי על שחיתות, לא על אנסים. לא נראה לי שהבעיה באיכות השלטון שלנו זה הטיפול באנסים.

בוודאי שכן - היא למדה שאלו הנורמות במהלך כהונתה במשרות שלטוניות שונות והנורמות האלו נוצרו לאורך עשרות שנים. זה לא שהיא קמה בבוקר וחשבה שזה רעיון טוב לגמרי על דעתה אלא היא ראתה מה אחרים עושים ומה נהוג ומקובל.

אני לא מבין על מה אתה מדבר. תשאל כל אדם מעל גיל 60 מתי הייתה יותר שחיתות וקומבינות - היום או בשנות מפא"י. תקבל תשובה ברורה.

אנחנו לגמרי במצב טוב יותר מאשר לפני 30 ו-40 שנה. ההבדל היחיד שאז הכל היה מדהים כי הכל היה מושחת אבל בחדרי חדרים והיום זה רק חצי מושחת אבל לא הכל אפשר להסתיר בניגוד לעבר.

עכשיו הבנתי לגמרי את עמדתך ומאיפה הטיעונים שלך מגיעים.
אפשר לקרוא לילד בשמו (ותקן אותי אם אני טועה) - בסופו של דבר הכל מתנקז למלחמות מטופשות של ליכוד-מערך.
גילוי נאות - מעולם לא הצבעתי למפלגת העבודה וגם לא למפלגות שמאליות ממנה על הקשת הפוליטית.
עדיין, להצדיק את הפשעים של היום בתואנה כי פעם היה מושחת יותר לא מחזיק מים בעיני.

הנקודה הכואבת ביותר בכל הסיפור הזה הוא שכל עוד המלחמה הקרה בין הליכוד למערך מתקיימת (והיום באמת שאין הרבה הבדל בין המפלגות האלו) אנחנו נמשיך וניסחט ע"י קבוצות מיעוט ואורן חזן אחד שעושים במוסד הרקוב "כנסת ישראל" ככל העולה על רוחם.

מי שחושב שהצד שלו במלחמה הזו בסופו של דבר "ינצח" - אשריהו.
בשורה התחתונה כל זמן שהמלחמה הזו מתקיימת רוב הציבור השפוי מפסיד על בסיס יומי.

עכשיו הבנתי לגמרי את עמדתך ומאיפה הטיעונים שלך מגיעים.
אפשר לקרוא לילד בשמו (ותקן אותי אם אני טועה) - בסופו של דבר הכל מתנקז למלחמות מטופשות של ליכוד-מערך.
גילוי נאות - מעולם לא הצבעתי למפלגת העבודה וגם לא למפלגות שמאליות ממנה על הקשת הפוליטית.
עדיין, להצדיק את הפשעים של היום בתואנה כי פעם היה מושחת יותר לא מחזיק מים בעיני.

הנקודה הכואבת ביותר בכל הסיפור הזה הוא שכל עוד המלחמה הקרה בין הליכוד למערך מתקיימת (והיום באמת שאין הרבה הבדל בין המפלגות האלו) אנחנו נמשיך וניסחט ע"י קבוצות מיעוט ואורן חזן אחד שעושים במוסד הרקוב "כנסת ישראל" ככל העולה על רוחם.

מי שחושב שהצד שלו במלחמה הזו בסופו של דבר "ינצח" - אשריהו.
בשורה התחתונה כל זמן שהמלחמה הזו מתקיימת רוב הציבור השפוי מפסיד על בסיס יומי.

להבנתי @Edward לא דיבר על ליכוד ומערך.
הוא טען שהיום ישנה יותר חשיפה תקשורתית, דבר שלא היה בעבר.

• אהבתי
Reactions: ogi
להבנתי @Edward לא דיבר על ליכוד ומערך.
הוא טען שהיום ישנה יותר חשיפה תקשורתית, דבר שלא היה בעבר.

לא תהיה לי שום בעיה להתנצל אם הבנתי אותו לא נכון.
אני עדיין אעמוד מאחורי הדברים שלי מכיוון שאני סבור כי הם נכונים ללא קשר לעמדתו של אדי.

ובהתייחס לפרשנות שלך - בעיני רמת השחיתוות עדיין גבוהה מדי.
במיוחד בעידן בו כל אחד יכול להקליט/לצלם להוכיח כי נעשה פשע אני עומד נדהם מול "אומץ" של מנהיגים לרמות ולגנוב.

לא תהיה לי שום בעיה להתנצל אם הבנתי אותו לא נכון.
אני עדיין אעמוד מאחורי הדברים שלי מכיוון שאני סבור כי הם נכונים ללא קשר לעמדתו של אדי.

ובהתייחס לפרשנות שלך - בעיני רמת השחיתוות עדיין גבוהה מדי.
במיוחד בעידן בו כל אחד יכול להקליט/לצלם להוכיח כי נעשה פשע אני עומד נדהם מול "אומץ" של מנהיגים לרמות ולגנוב.

תמיד רמת השחיתות תהיה גבוהה מידי. הרמה הנכונה היא תמיד אפס.
ועדיין, כח משחית. זה הטבע האנושי. ראה סיפור דוד ובת שבע.

• אהבתי
תמיד רמת השחיתות תהיה גבוהה מידי. הרמה הנכונה היא תמיד אפס.
ועדיין, כח משחית. זה הטבע האנושי. ראה סיפור דוד ובת שבע.

ממש לא מסכים איתך. שחיתות היא לא בינארית.
אני לא מצפה שכל איש שלטון פה יהיה צדיק שלא חטא ולא יחטא לעולם, כאמור המרחק בין המצב הדמיוני שתיארתי למצוי היום הוא עצום בעיני.

ממש לא מסכים איתך. שחיתות היא לא בינארית.
אני לא מצפה שכל איש שלטון פה יהיה צדיק שלא חטא ולא יחטא לעולם, כאמור המרחק בין המצב הדמיוני שתיארתי למצוי היום הוא עצום בעיני.

אני לא יכול להתווכח עם התחושות שלך, זה עניין סובייקטיבי.
ניסינו פה להראות לך שבעבר היה גרוע באותה המידה ואולי אפילו יותר, בגלל חוסר השקיפות.
כדאי שתדע שהתקשורת מתמרנת אותך, לא רק בהקשרים של תרבות הצריכה, אלא גם בהקשרים של אג'נדה פוליטית. . ליוצרי מגש הכסף, ולעיתונאים בכלל יש לעיתים הטיה פוליטית.

אנשים כמו יחימוביץ, רוזנטל, ינון מגל, מירב מיכאלי, שרון גל ויאיר לפיד, כולם יצאו מהתקשורת, וכולם השתמשו בה קודם לצרכיהם ולצורך קידום העמדות שהאמינו בהם. זה אומר שהם לא יגידו לך את האמת במלואה, אלא יגידו לך חצי אמת שמתאימה לדעותיהם ולעיתים היא גרועה משקר.

אלו החיים, וכדאי לדעת להתמודד עם זה, כמו שמתמודדים עם פרסומות ועם תוכניות שאומרות ש"חייבים" חתונה בחצי מליון שקלים.

אגב, זה נכון גם לגבי המניפולציות של ביבי (איראן וכו'), רק שהשרשור הזה מדבר על מגש הכסף שמייצג האופוזיציה.

• אהבתי
אני לחלוטין מסכימה גם איתך, ועם גיא רולניק, שפנסיה תקציבית היא הטבה בלתי סבירה בכל קנה מידה (גם כשמתחשבים בכל ההקרבות של משרתי הקבע לעומת אזרחים).
אבל כאמור - זה כבר נפסק! זה נגמר! אין יותר פנסיה תקציבית בצבא! זה דיון בשלג של אשתקד!
לא לציין את העובדה הזאת בדיון - זו ממש הטעיה של הציבור. חבל, זה מוריד מאמינות התוכנית...
יש פנסיות מוקדמות בצבא בשווי מיליונים לכל פורש מה שלא קיים בשום מגזר

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Aranchik מגש הכסף אוף טופיק 10
jenglender סגירת חשבון בחו"ל והעברת הכסף לישראל מיסים 4
ה הפסיכולוגיה של הכסף - הספר צרכנות פיננסית 2
חתול לילה איפה נמצא הכסף שב- IB ? שוק ההון 11
C מה בית ההשקעות עושה עם הכסף הנזיל בחשבון? שוק ההון 1
O השקעה דרך ברוקר זר מבחינה מס ירושה ונזילות הכסף שוק ההון 35
ט לשים את כל הכסף הפנוי בIB שוק ההון 10
R החזרת משכנתא - מסלול פריים אל מול השארת הכסף בקופת גמל להשקעה נדל"ן 5
J האם הכסף מבוטח, על מי האחריות-בתי השקעות שוק ההון 2
איש ירח עץ הכסף. זמן לקטוף את הפירות? יומני מסע אישיים 14
E בן 15, מחפש איפה להשקיע את הכסף יומני מסע אישיים 18
L קרן השתלמות - משיכה רק של הכסף שהופקד מעל התקרה הפטורה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 31
G שמירה על ערך הכסף שוק ההון 1
O האם הייתם משקיעים את הכסף של ההורים בקרן כספית? שוק ההון 1
א קניתי מניה של חברה, לאן הכסף הולך? שוק ההון 3
Y איפה הכסף? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
jinjiy העברת הכסף מקופות גמל של הילדות לאפיק אחר פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
מ שוואב - ביטוח על הכסף? שוק ההון 3
א ירושה כאשר הכסף בib מקושר לחשבון wise צרכנות פיננסית 6
J מה עדיף להקדים תשלומים לקבלן ולהימנע מהצמדה לממד או להפקיד את הכסף בפקדון חסר סיכון בריבית של בערך 4%? נדל"ן 7
ק להוציא את הכסף לחו״ל - מה זה אומר בדיוק? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 602
Y תוך כמה זמן הכסף מופקד בתוך חשבון IB? שוק ההון 3
H איך להגן על הכסף שלי שוק ההון 2
י מה עושים עם הכסף - פיקדון או קרן כספית? שוק ההון 3
מ מה לעשות עם הכסף ששוכב בעו"ש פוסטים מאיכות נמוכה 2
stamEhad מחיר למשתכן - תוך כמה זמן אני צריך לארגן את הכסף? נדל"ן 4
deussex עד כמה אתם סומכים להפקיד את כל הכסף בבית השקעות ישראלי ? שוק ההון 81
א האם הכסף בבנק בטוח שוק ההון 15
B עזרה | מה לעשות עם הכסף? שוק ההון 2
מ כמות הכסף שצריך לחסוך בשנה לדירה - שאלה עם וריאציה אחרת נדל"ן 5
O הכסף לא הגיע לwise צרכנות פיננסית 0
D כמות הכסף שצריך לחסוך בשנה בשביל "להשיג" את עליית מחירי הנדלן נדל"ן 93
deussex איך ההורים שלכם (דור הפנסיה) שומר על ערך הקניה של הכסף שלהם בבנק ? שוק ההון 16
C כיצד אני שומר על רמת סיכון גבוהה ומפזר את הכסף? שוק ההון 17
F קניית מניות של ishares - סליקה נדחתה - לאן הלך הכסף? שוק ההון 18
ב ביטוח מנהלים - העברת הכסף ההוני לקופה אחרת פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
D משיכת הכסף מהפיקדון הצבאי בשביל להכניס לשוק הוון שוק ההון 11
R יומנו של רודף אחרי הכסף יומני מסע אישיים 84
E סיום הכסף הזול? ההשפעה על ישראל שוק ההון 43
Z תוכנית espp ב-E-trade איך מקבלים את הכסף ואילו עמלות נדרשות? שוק ההון 1
שם משתמש בעייתי האם הכסף בעו"ש של הבנק מושקע בשוק ההון? שוק ההון 12
ז מה לעשות עם הכסף בפנסיה בגיל פרישה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
ס מניות נדלן בישראל ככלי לשמירה על ערך הכסף לקראת קנייה בעוד כמה שנים שוק ההון 6
O 250k לטווח קצר (אני אצטרך את הכסף) שוק ההון 29
N איך לצאת מיידית מפוזיצית קריפטו, בצורה שלא תפגע ביכולת העתידית להעביר את הכסף לבנק ישראלי? השקעות אלטרנטיביות 28
פ קרן השתלמות מקסום תשואות ע"י פיזור הכסף בין מסלולי ההשקעה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
ד למה לא להשקיע את כל הכסף בקרן נאמנות אחת? שוק ההון 10
ד למה בעצם לא להשקיע את כל הכסף בקרן נאמנות אחת? שוק ההון 1
ב של מי הכסף שוק ההון 5
Y שאלות לפני שאני שם את הכסף בבית השקעות שוק ההון 4

נושאים דומים

Back
למעלה