• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

כמה זמן אתם יושבים במהלך יום עבודה?

מספר חברה כאן אמרו שעברו לעבוד עם שולחן עמידה.
האם יש המלצות ספציפיות? אולי @גלגל או @O.G ?

אני רגיל לשולחן עמידה מהמשרד וכרגע שוקל לרכוש את השולחן של איקאה מכיוון ששולחנות חשמליים עולים לא מעט...

תודה!

יושב הרבה, בערך כ7-8 שעות נטו של למידה ועוד כמה שעות על מחשב /בטלפון.
עושה מיני סשן יוגה ומתיחות ביחד עם המדיטצית בוקר שלי, משחרר קליקים ועושה תנוחות שהייתי עושה הרבה(כ4-5 פעמים כל יום) שהיו לי כאבי שרירים בגב התחתון שעברו עם הזמן עם המתיחות והרבה דדליפטים בעצימות נמוכה להרבה חזרות.
עובד בשיטת פומדורו של שעה למידה ו10 דק הפסקה שבהן כמעט תמיד אני קם לשירותים,למטבח ובכללי עושה סיבוב בבית להשתחרר קצת.
הייתי עושה אירובי בצורת אופני ספיינינג כשלוש שעות בשבוע(4 סשנים של 40 דק כל יומיים) לאחרונה קצת ירדתי בכמות אך עדיין מנסה לכל הפחות שעה שעה וחצי בשבוע של אופניים שבחלקו אני רוכב גם בתנוחות יותר תחרותיות שמפעילות יותר גם את שרירי הגב והתחת שרדומים במהלך ישיבה מרובה

האם יש המלצות ספציפיות

לי יש שולחן פנאומטי של קיסר - מבוסס על בוכנות. דורש הרבה מאמץ בשביל להעלות ולהוריד.
אם יש תקציב אולי כדאי לקנות חשמלי, אם לא, לחשב כל העלה או הורדה כאימון :)

שוקל לקנות כזה למשרד כתחליף לשולחן עמידה

כמות הזמן שאני מעבירה בישיבה היא זוועה של ממש.
כשאני מרוכזת אני יכולה לשכוח את עצמי לגמרי ברמה שיכולות לעבור כמה שעות בלי שזזתי כמעט.

אני אחרי פריצת דיסק (וניתוח דיסקוטומי), הפריצה נוצרה בעקבות שנים רבות של "אורח חיים יושבני", כלומר שעות רבות מול המחשב בישיבה עם תזוזה מעטה ככל האפשר.
צריך להדפיס את ההודעה הזו ולתלות ליד השולחן במשרד.

אני רגיל לשולחן עמידה מהמשרד וכרגע שוקל לרכוש את השולחן של איקאה מכיוון ששולחנות חשמליים עולים לא מעט...

תודה!
השולחן הידני של איקאה עולה 1000 שקל.
צריך לסובב מוט ידני בערך חצי דקה כדי לעבור בין עמידה לישיבה. זה לא הכי "זורם", אבל בהחלט שווה את זה כשרוצים לעמוד קצת.

בשביל 2000+ שח כבר אפשר להשיג חשמלי/פנאומטי.

לי אישית זה שיפר את היום, והיה שווה את ההוצאה.

יש המלצות ספציפיות?
תודה!
לא :> כולה שולחן עם מנוע חשמלי.
חוץ מזה שזה יקר אין חברות שעושות את זה יותר טוב בצורה יוצאת דופן (גם ככה זה מיובא מחול בדרכ).
הייתי הולך על משהו מוכר יחסית, וכמובן מי שמציע הצעה יותר טובה.

היה פה למעלה הצעה על חברה כלשהי, שמעתי גם שהשולחנות שלהם טובים ועם אחריות לכמה שנים לפחות.

תודה!

אני קניתי בהתאמה אישית לחדר שלי שולחן של Global, לא זול, אבל איכותי.
היה לי את השולחן של איקאה בעבודה, אבל הצורך לסובב כל הזמן את המנואלה פשוט גרם לכך שפחות השתמשתי במנגנון ולכן אני פחות ממליץ.

יש מגוון ספקים שמוכרים דגמים די דומים (במחירים די דומים), בד"כ הרגליים מיובאות לארץ והם מייצרים את הפלטה.
אני הסתכלתי בזמנו על Up2 של ווקסמן, ועל גלובל (מייצרים המון לארגונים אבל הצלחתי לרכוש דרך מעצבת פנים).
קיבלתי גם המלצות על הזמנה ישירות מחו"ל של https://www.autonomous.ai/ אבל העדפתי לרכוש עם אחריות בארץ.

הכי חשוב לטעמי: שנות האחריות לרגליים החשמליות.

אני קניתי בהתאמה אישית לחדר שלי שולחן של Global, לא זול, אבל איכותי.
היה לי את השולחן של איקאה בעבודה, אבל הצורך לסובב כל הזמן את המנואלה פשוט גרם לכך שפחות השתמשתי במנגנון ולכן אני פחות ממליץ.

יש מגוון ספקים שמוכרים דגמים די דומים (במחירים די דומים), בד"כ הרגליים מיובאות לארץ והם מייצרים את הפלטה.
אני הסתכלתי בזמנו על Up2 של ווקסמן, ועל גלובל (מייצרים המון לארגונים אבל הצלחתי לרכוש דרך מעצבת פנים).
קיבלתי גם המלצות על הזמנה ישירות מחו"ל של https://www.autonomous.ai/ אבל העדפתי לרכוש עם אחריות בארץ.

הכי חשוב לטעמי: שנות האחריות לרגליים החשמליות.
קיבלת הנחה משמעותית? האם אפשר להשתמש בקשריך?

תודה על השיתוף
אם יש פה עוד שיכולים לתת חוד על שולחן איקאה או ברמה דומה, ממש אשמח
כי אין אצלנו תקציב לטובת הענין, אבל אני, ככל הניראה, אמשיך לעבוד הבית בטווח הניראה לעין, והגוף שלי ממש מבקש טיפ-טיפה יותר תשומת לב מכבדת...
הצוואר בימים האחרונים ממש מדרדר, וגם הבירכיים...

ו...עוד שאלה קטנה: האם ישנו קושי פיזי לסובב את הבוכנה, או רק טכנית, לר "זורם"?

ג.נ
השואלת בחורה אשר כוחה במותניה... אך לא ספורטאית...

אני יושב 14-16 שעות ביום. מתוכם 9-12 שעות בעבודה, והיתר בלימודים מהבית. זוועה. אני קם כל שעה בערך ועושה סיבוב ומתיחות, אבל בסוף יום הגב שלי גמור. אני מסיים את התואר בקרוב ואז זה צפוי להשתפר. אני לא יכול לקנות שולחן מתכוונן לעבודה, אבל כן הבאתי לעצמי הדום לרגליים ומשתדל לשבת "נכון". יש גם כל מיני מוצרים של ד"ר גב (משענות) שבזבזתי עליהם הון ובסוף לא משתמש כי הם רק מחריפים את הכאבים אצלי.

מה שכן, רכשתי לבית (באיחור ניכר, רק לפני כחודש חשבתי על זה) מעמד מתכוונן ללפ טופ. הגיע מהר, רכשתי איתו גם מקלדת ועכבר מתכווננים, וזה משנה חיים. בלמידה בבית, בעיקר שיעורי זום ארוכים, שמתי לב שאני מסתכל למטה המון זמן ואז הצוואר שלי בזווית לא טובה. עכשיו אני תמיד מכוונן את זה ככה שהלפטופ בגובה העיניים, וטיפה מרוחק ממני (מקל גם על העין!), ומשתמש במקלדת והעכבר האלחוטיים. תענוג.

מה הסכנות שבישיבה ממושכת?
ובכן
אני אחרי פריצת דיסק (וניתוח דיסקוטומי), הפריצה נוצרה בעקבות שנים רבות של "אורח חיים יושבני",

כל אלו שכתבו שהם עובדים בעמידה - איך נוח לכם להקליד ככה? מה אתם עושים עם המקלדת? השולחן בגובה כזה שאתם יכולים להיות עם מרפקים ב90 מעלות? לא מרגישים עייפות בצוואר או בכתפיים? סיימתי עכשיו לכתוב קוד שלקח לי משהו כמו שעה וחצי. לא רואה את עצמי עושה את זה בעמידה, אבל אולי זה עניין של להסתגל.

קיבלת הנחה משמעותית? האם אפשר להשתמש בקשריך?
לצערי לא, הם לא מוכרים יותר ליחידים אלא לארגונים.

מצאתי שחנות Soul and Paper מוכרים דגם כזה של השולחן (אני לא יודע לגבי מידות או קוסטומיזציה של השולחן.
https://www.htzone.co.il/item/53545/שולחן-חשמלי-מתכוונן-מבית-גלובל-צרעה--/#productFullSpec2

אני מרוצה מהשולחן, כך ששווה לבדוק גם איתם.

אני יושב 14-16 שעות ביום. מתוכם 9-12 שעות בעבודה, והיתר בלימודים מהבית. זוועה. אני קם כל שעה בערך ועושה סיבוב ומתיחות, אבל בסוף יום הגב שלי גמור. אני מסיים את התואר בקרוב ואז זה צפוי להשתפר. אני לא יכול לקנות שולחן מתכוונן לעבודה, אבל כן הבאתי לעצמי הדום לרגליים ומשתדל לשבת "נכון". יש גם כל מיני מוצרים של ד"ר גב (משענות) שבזבזתי עליהם הון ובסוף לא משתמש כי הם רק מחריפים את הכאבים אצלי.

מה שכן, רכשתי לבית (באיחור ניכר, רק לפני כחודש חשבתי על זה) מעמד מתכוונן ללפ טופ. הגיע מהר, רכשתי איתו גם מקלדת ועכבר מתכווננים, וזה משנה חיים. בלמידה בבית, בעיקר שיעורי זום ארוכים, שמתי לב שאני מסתכל למטה המון זמן ואז הצוואר שלי בזווית לא טובה. עכשיו אני תמיד מכוונן את זה ככה שהלפטופ בגובה העיניים, וטיפה מרוחק ממני (מקל גם על העין!), ומשתמש במקלדת והעכבר האלחוטיים. תענוג.

ובכן

כל אלו שכתבו שהם עובדים בעמידה - איך נוח לכם להקליד ככה? מה אתם עושים עם המקלדת? השולחן בגובה כזה שאתם יכולים להיות עם מרפקים ב90 מעלות? לא מרגישים עייפות בצוואר או בכתפיים? סיימתי עכשיו לכתוב קוד שלקח לי משהו כמו שעה וחצי. לא רואה את עצמי עושה את זה בעמידה, אבל אולי זה עניין של להסתגל.

כן, נח מאוד.
השולחן ניתן לכיוונן ברזולוציה של 0.5 ס"מ כך שאפשר לכוון אותו לכל גובה שנוח לך לעבוד בו, אפשר (ואפילו רצוי לדעתי) לשחק עם זה, לפעמים גבוה יותר (בשיחות), לפעמים גבוה פחות (כשמקילידים הרבה) וחלק מהזמן גם בישיבה (וגם פה אפשר לשחק עם הגבהים כדי שיתאים לך).

רוצה לנסות. חפש משהו שיגביה לך את הלפטופ או המקלדת והמסך לגובה שיהיה לך נוח, ונסה לעבוד כך חצי שעה, תגלה שלפעמים זה הרבה יותר נוח מאשר ישיבה אפילו, היכולת לזוז תוך כדי עבודה לפעמים מועילה גם לתהליך החשיבה.

כל אלו שכתבו שהם עובדים בעמידה
זה יותר נוח גם לישיבה כי אתה מכוון את הכיסא, ולפיו את השולחן.

שולחן עמידה טוב, הוא גם יחסית מהיר, ומאפשר מעבר מהיר ממצב למצב. וכן ממקמים אותו כך שיהיה נוח להקליד. אישית כשהיה לי סשן ארוך של תכנות זה בד"כ היה בישיבה, אבל ישיבות בטימס, מיילים, לפעמים דיבאג, וכאלה, לפעמים גם כתיבה של טקסט בקטנה, הרבה מאוד פעמים הייתי עושה בעמידה. זה גם מאפשר לך להסתובב ולזוז וכאלה.

להיות בתנועה, עדיף בהרבה על 'ישיבה נכונה'

@נעם בלה בלה

ואני ממליץ לאמץ מסך חיצוני על זרוע, וזרוע נוספת ללפטופ
זה רעיון שהתחלתי לגלגל בראש לאחרונה. ואז שאני שואל את עצמי אם יש לי מסך חיצוני, מקלדת ועכבר אלחוטיים, אז למה אני צריך לפטופ? אולי עדיף מיני PC?
אני כן נהנה מהניידות, גם בימים ארוכים בבית של טימז והקלדה אני מוצא את עצמי עובר בין הספה לשולחן עבודה וכו'.
בכל מקרה העלות של מסך היא לא גדולה אז לא יקרה אסון אם אנסה ובסוף אגלה שזה לא בשבילי.

אבל כאמור את חלק הארי של היום אני מעביר במשרד, ושם יש לי פחות שליטה על זה. PC שמחובר למסך לא מתכוונן, עם שולחן גבוה מדי. שיהיה לי בהצלחה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ג למחזיקי תיק מניות: כל כמה זמן אתם מרעננים את התיק? שוק ההון 0
Will Smith כל כמה זמן אתם קונים סמארטפון חדש? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 77
4 אתם חושבים שזה זמן טוב להשקיע בטבע, או שיש מצב שהיא חברה מתה שוק ההון 2
מ כל כמה זמן אתם מסתכלים בתיק שלכם או בנתוני המסחר? שוק ההון 6
the_newbie אחת לכמה זמן אתם רוכשים ני"ע זרים? שוק ההון 10
T כל כמה זמן אתם מאזנים מחדש את התיק? שוק ההון 18
M שינוי מסלול השקעה בפנסיה - תוך כמה זמן? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
עלילה מסלול זמן ממוצע ללקיחת משכנתא נדל"ן 8
D מניות ערך קטנות בישראל זה סיוט - זמן לעבור לאינטרקטיב? שוק ההון 1
ש מגן מס לכמה זמן התוקף שלו? מיסים 28
M השקעה בקרן מחקה מדד בטווח זמן בינוני שוק ההון 11
י מכרזי ר"מי, איך זה עובד?, והאם זה זמן טוב נדל"ן 8
C משועמם בעבודה עם המון זמן פנוי התפתחות אישית 44
לאץ' חשיפה לs&p לטווחי זמן שונים שוק ההון 3
R תיק מנייתי - כל כמה זמן לקנות עוד ניירות? שוק ההון 1
איש ירח עץ הכסף. זמן לקטוף את הפירות? יומני מסע אישיים 14
F כמה זמן לוקח להפקדה מהמשכורת להיכנס לקה"ש? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
H כמה זמן עבר מהגשת דו"ח שנתי לקבלת שומה? מיסים 16
Z מה זמן המותר להגשת תיקון דו״ח שנתי? פוסטים מאיכות נמוכה 2
Y תוך כמה זמן הכסף מופקד בתוך חשבון IB? שוק ההון 3
K איך אני חוסך סכום X בY זמן? התפתחות אישית 2
O כל כמה זמן מומלץ לשנות את הקצאת הנכסים בתיק השקעות ( לא לעשות איזון) בהתאם לשינוי פרופיל הסיכון? שוק ההון 1
ה כמה זמן לוקח לבנות בניין נדל"ן 3
P מועד ההכנסה בצ'ק - זמן הקבלה או הפרעון? (עוסק) מיסים 0
הסוליd הפרשי זמן בין etfים שונים שוק ההון 9
S מתחיל ללמוד באונ׳- זמן להעלאת שכר? התפתחות אישית 7
stamEhad מחיר למשתכן - תוך כמה זמן אני צריך לארגן את הכסף? נדל"ן 4
ז ניצול זמן בנסיעות התפתחות אישית 19
Y האם יש אתר שאפשר לראות בו נתוני זמן אמת של קרנות בלונדון בחינם? שוק ההון 6
O עבודה עבור מעסיק מחו''ל למשך זמן קצר מיסים 6
H תוך כמה זמן בעל דירה אמור לתקן מזגן? אוף טופיק 20
ל זמן פוסטים מאיכות נמוכה 22
M פרישה מוקדמת - השקעות בטווח זמן בינוני פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 11
ב זמן טוב למשוך כספי פיצויים ? פוסטים מאיכות נמוכה 7
D קרן ישראלית עוקבת סנופי - הפרשי זמן שוק ההון 23
א האם זה זמן טוב להתחיל ליצור שכבות מלאכותיות, ואם כן אז איך לעשות את זה? שוק ההון 19
A רשימה של אתרם מבזבזי זמן לחסימה פוסטים מאיכות נמוכה 7
B שיוך הפקדות חודשיות מהמעסיק - כמה זמן זה אמור לקחת ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
C איך שומרים ומטפחים פוקוס לאורך זמן? התפתחות אישית 25
K מס רווחי הון לפי זמן החזקה שוק ההון 2
Liron2035 זמן אופטמלי להמרת ש"ח לדולרים בברוקר חול (לדוגמה IB) שוק ההון 12
Henchman34 האם קיימת דרך לשמור על ערך הקרן בלי להתחייב לפרקי זמן ארוכים? שוק ההון 12
N 50K דולר פנויים להשקעה לטווח זמן ארוך שוק ההון 5
בובין חוט-השני זמן מדף של דירה למכירה נדל"ן 30
C איך נמנעים מהרגלים מבזבזי זמן? אוף טופיק 15
M הבדלים בדמי ניהול לאורך זמן- פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
T לוקח פסק זמן מהעבודה - האם צריך לדאוג באופן מיוחד לקופות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
E IRA בהלמן - זמן טיפול/פתיחת חשבון פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
D משך זמן השקעה שוק ההון 11
D מחפש אתר שמציג שער מניות אמריקאיות בטווח זמן מדויק. פוסטים מאיכות נמוכה 1

נושאים דומים

Back
למעלה