• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

כלי למעקב אחר תיק השקעות - Donatello

היה נחמד אם היה אפשר לקבץ את האחזקות לקטגוריות או קבוצות שיוגדרו ע"י המשתמש.
אני בד"כ לא חושב על האלוקציה ברמה של ני"ע בודד אלא ברמה של מסלול או קטגוריה.
אפילו האחזקה בסנופי מפוצלת אצלי מכל מני סיבות טכניות והסטוריות ע"פ כמה ניירות ערך שונים.

היה נחמד אם היה אפשר לקבץ את האחזקות לקטגוריות או קבוצות שיוגדרו ע"י המשתמש.
אני בד"כ לא חושב על האלוקציה ברמה של ני"ע בודד אלא ברמה של מסלול או קטגוריה.
אפילו האחזקה בסנופי מפוצלת אצלי מכל מני סיבות טכניות והסטוריות ע"פ כמה ניירות ערך שונים.
יש שם תיקיות, אתה מתכוון למשהו בנוסף לזה?

יש שם תיקיות, אתה מתכוון למשהו בנוסף לזה?
אוקיי, כן, תודה, זה מה שחיפשתי. לא היה לי אינטואיטיבי מה המשמעות של "תיקיה" בהקשר הזה. אולי כדאי לחשוב על שם יותר מתאים.

עוד בקשה קטנה, חלק מני"ע מוצגים בצורה טיפה קריפטית כנראה עקב היבוא (אצלי מבה"פ). למשל, יש לי שורה שהכותרת שלה היא "0 אג``ח מa) ktf) קסם" ורק שכלוחצים על הקישור שהאפליקציה מספקת לביזפורטל אפשר לראות שהכוונה ל- "קסם KTF אג"ח ממשלתי כללי". היה נחמד אם הייתם מציגים את השם הידידותי למשתמש כבר בתוך האפליקציה.

עוד בקשה קטנה, חלק מני"ע מוצגים בצורה טיפה קריפטית
לצערי ככה הן מופיעות כנראה במאגרי המידע, (ייתכן שביזפורטל פותרים את זה ידנית)
בכל מקרה ייתכן שניתן לשפר את זה קצת עם משחקי RTL/LTR
אעדכן…

@snatan הכלי נראה מצויין, תודה על ההשקעה ויישר כוח!

שני feature requests:
* אפשרות להוסיף מזומן לתיק. למשל ב-spreadsheet שלי יש שורה כזו בשביל דמי ניהול עתידיים.
* התמודדות עם מיזוג קרנות, מהסוג שיחידה בקרן הנקלטת הופכת ל-X יחידות בקרן הקולטת, ואז צריך לעדכן אחורה את הכמות והמחיר של כל רכישה.

אפשרות להוסיף מזומן לתיק. למשל ב-spreadsheet שלי יש שורה כזו בשביל דמי ניהול עתידיים.
האפשרות קיימת.
במסך portfolios, תוכל להוסיף מזומן עבור כל אחד מהתיקים. הכסף יופיע לאחר מכן במסך הראשי כעוד נכס ותוכל להעביר אותו לתיקיה הרלוונטית.

התמודדות עם מיזוג קרנות, מהסוג שיחידה בקרן הנקלטת הופכת ל-X יחידות בקרן הקולטת, ואז צריך לעדכן אחורה את הכמות והמחיר של כל רכישה.
לא בטוח שהבנתי, אתה מדבר על מקרה ספציפי שחווית? תוכל לפרט?

משהו שהייתי שמח לראות הוא אפשרות להוסיף holding עם 0 shares
קיבלת :)
כרגע זה די בסיסי ורק הוסרה המגבלה, ייתכן שבהמשך נהפוך את זה למשהו יותר נעים לעין

אהבתי ממש והתחלתי להשתמש.
שאלה - כשאני בונה תיק וירטואלי, איך אני מעדכן אירוע של מכירה של חלק מנייר מסוים?

ועוד שאלה - הרפרנס שניתן לראות על גבי הגרף של s&p ו-acwi זה לפי ביצועים שקליים או דולריים?

נערך לאחרונה ב:
האם ניתן בעזרת הדונטלו לייצר מפה בדומה למפה הקיימת ב finviz עבור הS&P500 ?
אני מחפש כלי אשר בעזרתו אוכל לייצר מפה עבור הפורטפוליו שלי כאשר גודל הקובייה ייצג את חלקה היחסי של המניה/תעודה בפורטפוליו שלי (ולא לפי גודלה האבסולוטי של החברה).
כמו כן המפה צריכה לתמוך בתצוגה לפי טווחי זמנים משנים (לדוגמה: שבוע אחרון, שלושה חודשים, חצי שנה, שנה, 5 שנים וכו')
אם לא הדונטלו, מכיר כלי אחר?

SP500-1.png

האפשרות קיימת.
במסך portfolios, תוכל להוסיף מזומן עבור כל אחד מהתיקים. הכסף יופיע לאחר מכן במסך הראשי כעוד נכס ותוכל להעביר אותו לתיקיה הרלוונטית.
מעולה שזה כבר קיים. :) אם כך ההצעה שלי היא להוסיף כפתור "Add Cash" ליד "Add Holding", או לשלב את זה ב-"Add Holding", כדי שיהיה יותר קל למצוא את זה.

לא בטוח שהבנתי, אתה מדבר על מקרה ספציפי שחווית? תוכל לפרט?
זה די שכיח עם קרנות ישראליות. הנה דוגמא מלפני כמה חודשים: קישור.
ב-2018 היתה רפורמה בשוק ההון, שבה תעודות סל וחלק מהקרנות המחקות הפכו לקרנות סל, עם מספרי קרן חדשים. בחלק מהמקרים ההמרה לא היתה אחד לאחד, לדוגמא הקרנות האלה של מגדל.

אהבתי ממש והתחלתי להשתמש.
שאלה - כשאני בונה תיק וירטואלי, איך אני מעדכן אירוע של מכירה של חלק מנייר מסוים
נכנסים לנייר עצמו, למטה יש את ה tax lots, ניתן לערוך או למחוק את השכבה שנמכרה.
בעתיד נשקול להוסיף כפתור sell שגם ישמור היסטוריה לטובת סטטיסטיקה

ועוד שאלה - הרפרנס שניתן לראות על גבי הגרף של s&p ו-acwi זה לפי ביצועים שקליים או דולריים?
דולריים

האם ניתן בעזרת הדונטלו לייצר מפה בדומה למפה הקיימת ב finviz עבור הS&P500 ?
אני מחפש כלי אשר בעזרתו אוכל לייצר מפה עבור הפורטפוליו שלי כאשר גודל הקובייה ייצג את חלקה היחסי של המניה/תעודה בפורטפוליו שלי (ולא לפי גודלה האבסולוטי של החברה).
כמו כן המפה צריכה לתמוך בתצוגה לפי טווחי זמנים משנים (לדוגמה: שבוע אחרון, שלושה חודשים, חצי שנה, שנה, 5 שנים וכו')
אם לא הדונטלו, מכיר כלי אחר?
זה כרגע לא בתוכניות, אני לא מכיר כלי שמבצע את זה עבור תיק מסויים, גם לא בטוח מה מצב הזכויות על השיטה הזאת.

אם מישהו בפורום מכיר opensource פשוט שעושה את זה, אשקול להוסיף אותו לדונטלו כדי לספק את זה.

זה די שכיח עם קרנות ישראליות. הנה דוגמא מלפני כמה חודשים: קישור.
ב-2018 היתה רפורמה בשוק ההון, שבה תעודות סל וחלק מהקרנות המחקות הפכו לקרנות סל, עם מספרי קרן חדשים. בחלק מהמקרים ההמרה לא היתה אחד לאחד, לדוגמא הקרנות האלה של מגדל.
הבנתי,
לצערי כרגע זה לא נתמך ואין API נקי שעושה את זה אז ככל הנראה זה לא יטופל בעתיד הנראה לעין

@snatan
ניסיתי להעלות אקסל שהורדתי מספארק בלי להירשם, האם יש הגבלה על מניות מסויימות? לבדיקה העליתי אקסל עם מניה אחת: ARK WEB X(ARKW). וזה לא מצליח לפרסס את האקסל בצורה נכונה, הכל מאופס שם, וגם הלינק לביזפורטל לא נותן משהו.

אולי הסתבכתי ופספסתי את זה, אבל יש אפשרות לבצע auto-invest ל-folder ספציפי?
גם אם יש לי allocation פר תיקייה ובא לי לבצע auto-invest לתיקייה ספציפית, כך שיפזר לפי האחוזים שבחרתי בתוך אותה תיקייה.

אולי הסתבכתי ופספסתי את זה, אבל יש אפשרות לבצע auto-invest ל-folder ספציפי?
גם אם יש לי allocation פר תיקייה ובא לי לבצע auto-invest לתיקייה ספציפית, כך שיפזר לפי האחוזים שבחרתי בתוך אותה תיקייה.
כרגע ה auto invest מתבצע ברמת התיק כולו מתוך הנחה שבתיקיה ספציפית המצב פשוט יותר וניתן לפזר ידנית ולראות את התוצאות מיידית בדף.
לדעתך זה לא המצב?

כרגע ה auto invest מתבצע ברמת התיק כולו מתוך הנחה שבתיקיה ספציפית המצב פשוט יותר וניתן לפזר ידנית ולראות את התוצאות מיידית בדף.
לדעתך זה לא המצב?
עבורי כל תיקייה היא יחסית מורכבת עם מעל 10 ני"ע שונים, בגלל סיבות שונות שלי - בית השקעות שונה וכו', התיקייה היא פיצ'ר מעולה ומאוד נוח לחלוקה לוגית (בנוסף לפורטפוליו שמהווה עבורי חתך רוחבי בין בתי השקעות וכו').

דווקא לבצע חלוקה auto invest לתיקייה ספציפית יכול להיות פיצ'ר שימושי, חלוקה בתוך בית השקעות ספציפי למשל.

וואו!
עבודה מדהימה!

יש לי בעיה עם ייבוא מ-IB, העמודות
Number Of Shares
Avg. Cost per share
הן עם המספר 1, למרות שאמור להיות משהו אחר. אולי תוכל לציין מה צריך להגדיר ב-Section Configurations ביצירת הדו"ח ב-IB?

• אהבתי
Reactions: TZU
יש לי בעיה עם ייבוא מ-IB, העמודות
קרה לי גם בהתחלה, שים לב שבשלב האחרון בטוטוריאל יש צ׳קבוקס שצריך לסמן בייצוא מ ib, ואז זה מסתדר.
קל לפספס אותו.

• אהבתי
Reactions: TZU
@snatan
שאני מושך מלאומי את הנתונים זה מראה לי נתונים שגויים,
לא נותן לי כמויות אחזקה ומשום מה מופיע בדולר ולא ביורו (ZRRV, ZPRX)
שאני נכנס לפוזיציה עצמה זה כן רושם לי מס' מניות שאני מחזיק.

שאלה בנוסף, אפשר להוסיף שם את הקרן פנסיה איכשהו?

בכל מקרה נראה מעולה, תודה ובהצלחה!

נערך לאחרונה ב:
קרה לי גם בהתחלה, שים לב שבשלב האחרון בטוטוריאל יש צ׳קבוקס שצריך לסמן בייצוא מ ib, ואז זה מסתדר.
קל לפספס אותו.
לא מצאתי שום שלב שפספסתי :(
מה סימנת ב-Section Configurations בהגדרת הדו"ח ב-IB?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A כלי למעקב אחר תיק השקעות שוק ההון 1
יבגני_ל מחפש כלי למעקב אחר תיק השקעות שוק ההון 6
OrZ יצרתי כלי למעקב ואיזון תיק השקעות סולידי בordernet שוק ההון 141
T סוף סוף כלי ישראלי למעקב אחרי תיקים שוק ההון 14
adamshalev KaChing - כלי שפיתחתי למעקב אחר הוצאות ועוד .. מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 129
someone235 מכירים כלי לניתוח הוצאות ברמה השנתית? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
S כלי טכני לירושה - גמל / פוליסת חיסכון? צרכנות פיננסית 2
I איך לייצר כלי שמבטיח את התשואה המקסימלית בין ריבית קבועה ומדד? שוק ההון 4
E כלי עוקב אחרי השקעות - ShareSight שוק ההון 5
H השקעה חודשית לילד - כלי ושיטת פעולה? שוק ההון 4
O כלי עבודה לבית - מאיפה קונים? אוף טופיק 2
N כלי שעוזר לנתח מניות ספציפיות שוק ההון 2
ב פרסום כלי שפותח במסגרת העבודה (תוכנה) אוף טופיק 9
M כלי שמאפשר בניית תיק השקעות וירטואלי פוסטים מאיכות נמוכה 1
Y האם יש איזה כלי כלי שמאפשר לקבל התראה ברגע שטריגר מופעל... שוק ההון 5
unrealx כלי נוח למצוא את כל תכניות הבנייה בעיר / איזור מסוים נדל"ן 4
H כלי / אתר למידע שוק חי - מסחר תכוף שוק ההון 4
Michel כלי לצורך ביצוע backtesting שוק ההון 0
Liron2035 רענון כלי השקעה בקה"ש IRA פסיבי/עולמי (IWDA -> בלקרוק) שוק ההון 23
Yuval328 האם קיים כלי לשערוך קרנות? שוק ההון 2
Benjamin W כלי בישול אוף טופיק 28
מ כלי לבדיקת קורלציה בין מספר ETF שוק ההון 3
M כלי תקשורת פיננסי מומלץ צרכנות פיננסית 17
M כלי לניהול תקציב וניהול שוטף צרכנות פיננסית 2
O.G זקוק לעזרה בבחירת כלי ההשקעה ב-IRA שוק ההון 5
א כלי השקעה שוק ההון 6
א כלי להשוואת הלוואות (משכנתא) נדל"ן 5
מ איזה כלי צריך לשחרור דלת תקועה? אוף טופיק 3
זריקת תבונה כלי חיסכון של בנקים - שוק ההון 21
K כלי לניהול המצב הכלכלי שוק ההון 8
מ כלי להשוואת מדדים / מניות / קרנות נאמנות /קופות גמל שוק ההון 3
wa11a כלי עבודה שכל הנדי מן(או וומן) צריך מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 30
רוקישיק כלי מעקב אחר הפרוטפוליו שוק ההון 6
סתןלי ת'כסף בחירת אסטרגיית כלי השקעה שוק ההון 13
נ מקפיא עמוק - כלי חיסכון או בזבוז מיותר? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 16
whybe כלי(ם) לניהול תקציב התפתחות אישית 2
Rio כלי פיננסי שלא הזכרנו - פוליסת חיסכון (דוגמא ספציפית בפנים) שוק ההון 24
ח מחפש אקסל למעקב אחרי תיק השקעות אוף טופיק 1
E הדרך המומלצת למעקב אחר S&P 500 שוק ההון 1
yossik תוכנות, אפליקציות למעקב ואנליזה של שוק ההון, ניהול תקציב ועוד... אוף טופיק 11
Zach Moshe תעודת סל למעקב אחרי גז/נפט וכו׳... שוק ההון 1
פ אפליקציה למעקב אחר הוצאות ועידכון קופת גמל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 10
ד אקסל למעקב אחרי תיק השקעות שוק ההון 1
א אפליקציה למעקב אחר מניות שוק ההון 8
nedlir סקריפט פייתון למעקב אחר מניות ישראליות אוף טופיק 1
נ קרן סל למעקב מיטבי אחרי השוק הסיני שוק ההון 14
D אתר/אפליקציה מומלצים למעקב אחר מניות בארץ ברמה של yahoo finance לפחות שוק ההון 7
F קבצי אקסל למעקב אחרי השקעות נדל''ן נדל"ן 1
א אפליקציות למעקב אחר הוצאות-הכנסות אוף טופיק 3
א ETF מומלץ למעקב אחרי SP500? שוק ההון 2

נושאים דומים

Back
למעלה