1. אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.

מחפש כלי למעקב אחר תיק השקעות

הנושא בפורום 'פינת המשקיעים' פורסם ע"י יבגני_ל, ‏16/5/20.

data-full-width-responsive="true">
  1. יבגני_ל

יבגני_ל משתמש ותיק

היי,

לאחר לא מעט זמן של חיפושים, בסופו של דבר כבר מספר שנים שאני מבצע מעקב אחר התיק שלי ב morningstar.com
    לצערי לא מצאתי כלי עם אופציה חינמית טובה יותר.

מדוע Morningstar:

• הכלי מאפשר יצירת טבלאות מעקב עם טאבים שאני אוהב. למשל, דיוידנד שנתי עבור כל אחזקה לפי גובה האחזקה בתיק
    • הדיוידנד לכל נייר ערך מתעדכן לבד ונכנס לחישוב הרווח
    • מאפשר מעקב אחר כל ניירות הערך שניסיתי בוולסטריט
    • מאפשר להתחשב בעמלת מכירה בחישובי רווח/הפסד
    • מאפשר הזנת ספליטים (משום מה לא אוטומאטי)
    • תמיכה בניירות ערך רבים בתיק (אבל יש גבול) ואפשרות יחסית נוחה להזין קניות/מכירות בניירות ערך קיימים/חדשים
    • מאפשר לייצא את התיק בפורמט אקסל
    • מאפשר להשוות את תשואות התיק למדדי ייחוס אחרים, וגם לראות תשואות לזמן קצר וארוך

החסרונות עבורי:
    • הממשק של האתר מאוד כבד ואיטי
    • אין אפליקציה לסלולר
    • נתקלתי בההגבלה של כמות ניירות הערך שניתן לעקוב אחריהם
    • יש מגבלה בכמות הקניות/מכירות שניתן להזין לאותו נייר ערך
    • לפני כחודש האתר החל להציג לי תשואות היסטוריות בצורה מאוד מוזרה. תשואה של 400% אחוז ב 2016, והפסד של 46% ב 2018.. דברים לא הגיוניים שעד כה היו בסדר. לא הכנסתי טעויות שגרמו לזה.
    • לא מאפשר הזנה של חישובי מס (לא מצאתי)
    • לא מאפשר לראות כמה מהרווח הגיע מדיוידנדים וכמה מרווחי הון בנתונים היסטוריים

המשימה של העברת סך הפעולה לפלטפורמה אחרת תהיה מאוד כבדה כי אצטרך להעביר כמה מאות פעולות. אשמח אם המיגרציה תהיה קלה, בהנחה שיש למישהו כלי אלטרנטיבי.

טנקס

נערך לאחרונה ב: ‏16/5/20
  2. i3arnon

i3arnon משתמש ותיק

האופציה הכי נוחה שמצאתי מאז שגוגל הארורים סגרו גם את google finance portfolio זו המקבילה של יאהו.
    אני מעתיק את הlots מ-IBKR ידנית ומקבל רווח/הפסד (כולל באפליקציה) אבל אפשר לחבר ישירות לברוקר (שנתמך) באמצעות API ולקבל גם את המצב העדכני של החשבון (שכולל את הדיבידנדים)

3. יבגני_ל

יבגני_ל משתמש ותיק

ניסיתי בהתחלה את יאהו אבל מצאתי אותו אז פחות עשיר בפיצ'רים מ morningstar.

מוזמנים להשתמש בקישורי השותפים הבאים כדי לקנות באמאזון , להוריד ספרי שמע, או להקים אתר אינטרנט משלכם (מדריך מפורט - כאן). תודה על תמיכתכם באתר.
טוען...
נושאים דומים פורום תאריך
מחפש פלטפורמת השקעה שלא מתעדכנת באופן יומי....תקלו על סבלי :) פינת המשקיעים ‏15/6/20
מחפש קרן סל על ת"א 35 פינת המשקיעים ‏18/5/20
מחפש קרן פנסיה עם מסלול עוקב S&P500 או מדדי מניות חו"ל פינת המשקיעים ‏8/1/20
גרף שאני מחפש בנרות פינת המשקיעים ‏5/11/19
מחפש ברוקר להתחיל להשקיע איתו פינת המשקיעים ‏6/10/19
  1. אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן. אין באמור בפורום כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו של כל אדם.