• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חושב לעזוב את התואר

manowar

משתמש רשום
דירוג
2
בספטמבר שנה שעברה נרשמתי לתואר בדקה ה-90,נמאס לי כבר מהעבודות הפיזיות בהן עבדתי,חסכתי כבר המון,רציתי להתקדם,וההורים שיגעו אותי. הבגרות שלי פח-ממוצע 93 ,שלוש יחידות מתמטיקה,ללא פיזיקה,מצאתי במכללה ליד הבית,תואר בשם "ניהול תעשייתי"-BA,משהו בין תעשייה וניהול ללוגיסטיקה\מנהל עסקים. הם דרשו ממני מכינה קצרה ודופק,עזבו את זה שהטייטל לא מופיע בשום מודעת דרושים,גם הרמה ממש ברצפה. לא רוצה ש3 שנים ילכו לפח. עכשיו כשהמבחנים מתחילים אני ממש לא הולך לזלזל,אני עדיין לומד חזק כדי לפחות להוכיח לעצמי שאני יכול לסיים משהו. מישהו עם ניסיון יכול לייעץ? התחלתי לחבב ממש מתמטיקה,תכנות לא התנסיתי-היו לנו כמה פקודות פשוטות בvisual basic וזה היה חביב.

ניסיון במה?
מה אתה רוצה?

אם יש לך חיבה למתמטיקה תכנות ומחשבים בכלל - אין שום צל של ספק שלהשקיע את השנים הקרובות בתלמוד פיתוח תוכנה יתן לך תשואה כלכלית בעשרות מונים גדולה מזו של ניהול תעשייתי.
יש כמה וכמה דיונים בפורום על הסבה לפיתוח ודרכים שונות להכנס לתעשיה.

נשמע תואר חרטא קלאסי שלא נותן כלום מלבד להעשיר את קופת המכללה.

תעשה לעצמך טובה, זרוק את זה, ותלמד תואר יותר נורמלי(חיבה למתמטיקה זה כבר טוב מבחינת פוטנציאל כלכלי)

במכללה ליד הבית,תואר בשם "ניהול תעשייתי"-BA,משהו בין תעשייה וניהול ללוגיסטיקה\מנהל עסקים. הם דרשו ממני מכינה קצרה ודופק
בזבוז זמן. תשאף ליותר כי מגיע לך יותר. ואל תפחד, יהיה קשה ככה או ככה.

אם אתה בחור של למידה עצמית - תחרוש על קורסים לפיתוח תוכנה. לדעתי הכיוון להתחיל היום הוא FRONTEND וספציפית - REACT \ ANGULAR

אם לא, 20K לג'ון ברייס \ האקרייו ודומיהם ויש לך אחלה סקיל. אולי יהיה קשה למצוא עבודה בהתחלה, אבל אם אתה טוב, זה יסתדר.

אני למדתי במכללה. חבל על הזמן, העצבים והכסף.
אם אתה רוצה משהו תכלס מעשי כדאי ללמוד במקומות בסגנון ג'ון ברייס או סלע. קורס קצר.
אם אתה מצליח למצוא עבודה אז מצויין. אם לא הצליח לך לפחות לא שרפת את הזמן שלך והכי חשוב לדעתי... לא רימית את עצמך.

אני למדתי במכללה. חבל על הזמן, העצבים והכסף.
אם אתה רוצה משהו תכלס מעשי כדאי ללמוד במקומות בסגנון ג'ון ברייס או סלע. קורס קצר.
אם אתה מצליח למצוא עבודה אז מצויין. אם לא הצליח לך לפחות לא שרפת את הזמן שלך והכי חשוב לדעתי... לא רימית את עצמך.
DBA Master מה אומר על זה? כדאי לקחת את הקורס? ראיתי הרבה מודעות דרושים של זה,חלק מהן דורשות תואר כלשהו(פיננסי או מדעי),חלק רק נסיון או קורס

DBA Master מה אומר על זה? כדאי לקחת את הקורס? ראיתי הרבה מודעות דרושים של זה,חלק מהן דורשות תואר כלשהו(פיננסי או מדעי),חלק רק נסיון או קורס
מקצוע מאוד דרוש, קשה יחסית בהשוואה לתכנות ועיצוב מערכות. יכול להיות קרש קפיצה מצויין לביג-דאטה ודורש ידע וראש פתוח לתפיסת "התמונה הגדולה".
גם אם תלמד באקדמיה זה יספיק רק ככרטיס כניסה. הלימוד האמיתי הוא בשטח, להיצמד למנטור או גורו בחברה, ודורש ריענון אין סופי עד לגיל הפרישה.
אם אתה מכוון להיקלט בשוק האפליקציות וכו', זה בזבוז זמן משווע כי אתה יכול פשוט לשלב את מקצוע התיכנות, למשל, עם לימוד עצמי של SQL. ואם אתה רוצה להיות כולבויניק [אחד שיודע הכול] אין טוב מרכישת מחשב שולחני טוב, להתקין עליו מערכת ווב אישית כמו אפאצ'י, MySQL, ג'ווה ואת כול המסביב וכך תוכל לרכוש ידע כללי מרמת המערכת וארגון מסד נתונים ועד פרוטוקולי תקשורת, תמיכה מרחוק, עיצוב גראפי מינימאלי, Q&A, UI, כתיבת סקיפטים ומה לא עוד...
את כול זה כחבילה לא תוכל ללמוד באקדמיה אלא אם תשקיע בכול נושא חודשים ושנים. זה דורש משמעת עצמית בדרגה הגבוהה ביותר אבל התגמול הוא נהדר.
אני התחלתי כך את דרכי בהיי-טק. בנוסף לתואר מהנדס אלקטרוניקה, הצלחתי להתברג לחברות-על בארה"ב. זה הסיפור הארוך.
הדרך הקצרה היא להתחיל באיזה קורס, להתמקצע בו, להיכנס למעגל העבודה ואז לחזור לדרך הארוכה שתיארתי.
אבל, והכי חשוב, אתה צריך מתווה ותוכנית לטווח ארוך. כאן בפורום קשה לנו לייעץ לך, זה משהו שרובנו עברנו בצעירותנו ואני חושב שכל אחד מצא את דרכו בלי ואפילו בניגוד להמלצות - אמא שלי רצתה שאהיה רופא...
ועוד הערה בקשר ל DBA, והיה אם תבחר בזה, תכין עצמך ללילות לבנים בתמיכת לקוחות כי בארגונים גדולים רוב הבעיות המשמעותיות שדורשות"שכל" הן ב back-end של המערכות. אותי הקפיצו מספר פעמים באישון לילה מהמרכז לבאר-שבע כדי לפתור בעיות שרק המאסטר יכול להן...

נשמע שאתה אבוד לחלוטין ומבולגן במחשבות.
אני במקומך טס לנקות את הראש במקום רחוק וחושב על זה עם פחות לחץ.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
XpH פנסיה - החלטתי לעזוב את הסוכן ואני חושב לחזור בי צרכנות פיננסית 3
G פוליסת חסכון - חושב למשוך פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
K התייעצות , חושב לעבור למקום אחר פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 12
Y מישהו עדיין חושב שBitcoin זה רעיון טוב? השקעות אלטרנטיביות 788
S חושב עם עצמי על ארוחת צהריים בעבודה ללא חדר אוכל אוף טופיק 101
T חושב לפתוח חשבון בIB ישראל שוק ההון 4
G חושב על העתיד יומני מסע אישיים 9
D חושב על העתיד.. אשמח להארות. התפתחות אישית 6
unrealx חושב לשים את כל החלק אג"חי בתיק בקונצרני ארה"ב דירוג השקעה, תעצרו אותי שוק ההון 7
S כבר זמן מה אני חושב להיכנס לבורסה אבל עדיין מחפש דרך להוריד את הסיכון דרך פיזור טוב יותר שוק ההון 42
N כלכלית, ישראל הולכת להתדרדר, ומהר ממה שאתם חושב חושבים אוף טופיק 4
Y אני חושב צרכנות פיננסית 42
T מתי הזמן הכי טוב לעזוב עבודה? התפתחות אישית 19
R האם אני יכול לעזוב את הבית של ההורים יומני מסע אישיים 27
A איך גורמים לשוכר לעזוב את הדירה נדל"ן 2
D הגיע הזמן לעזוב? התפתחות אישית 31
H שאלה לגבי עמלות כרטיס אשראי והאם בגלל הלוואה לא ניתן לעזוב. צרכנות פיננסית 7
לאץ' לעזוב מקום עבודה יציב כדי להצטרף לבוטקאמפ? התפתחות אישית 33
S לעזוב משכורת גבוהה בשביל עבודה בסטרטאפ? אוף טופיק 33
צריכה עצה רוצה לעזוב את הבית של ההורים. משכנתא או שכירות? נדל"ן 122
D הבנק שינה את התנאים אז החלטתי לעזוב, האם זו עילה לשיחרור פיקדון? צרכנות פיננסית 5
de dud התעייצות - האם זמן טוב לעזוב עבודה פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 18
gb10 לעזוב את ההורים? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 36
breezblock עשו מצווה - עזרו לפראייר לעזוב ביטוח מנהלים. צרכנות פיננסית 43
A מתי לעזוב את הבית? צרכנות פיננסית 38
A מישהו מכיר את הבנקים האלו: צרכנות פיננסית 0
Z CSPX מחזיק את המניות ישירות ולא דרך החוזים. שוק ההון 5
Nons Ense מצאתי דירה שאני רוצה לרכוש, אילו שאלות חשוב לשאול את בעל הדירה? נדל"ן 5
מ מחפשת את עצמי בקריירה- אשמח לעזרה התפתחות אישית 6
Williamsburg מתי פותחים את האפשרות להגיש דוח 1301 לשנת 23? פוסטים מאיכות נמוכה 16
D איזון אקטוארי אינו תואם את הנתונים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
P את כולם מעניין לטוס לחו"ל? פוסטים מאיכות נמוכה 109
R לא מוצא את ZPRX במערכת ספארק של מיטב שוק ההון 4
כ בן 30 ולא רואה את האופק התפתחות אישית 26
S מיטב טוענים שכדי לסחור ב - IB דרכם צריך תיק של לפחות 25K דולר, האם מישהו מכיר את ההגבלה הזו והאם יש משהו לעשות בנידון? שוק ההון 4
ע במה את עוסקים? מה הוביל אתכם לכך? כמה את מרוויחים? התפתחות אישית 16
oferM איך כדאי לבנות את עזה מחדש ? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 6
א קרנות ביטקוין לא מספקות את מלוא התשואה השקעות אלטרנטיביות 7
R האם משתלם להעביר את קופות הגמל להשקעה לעוקב מדד פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
Jane Doe המלצה על החישוק - מיזם חביב שהוקם כדי להוריד את יוקר המחיה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
צ עצמאי האם להפקיד לפנסיה את המינימום ושאר הסכום בגמל להשקעה או רעיון אחר? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
מ "אי אפשר / נדיר מאוד להכות את השוק" שוק ההון 169
ל לזוג שמתחיל את החיים שלו - מה ההמלצות שלכם? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
מ מי שמעונין לקנות ביטקיון אמיתי ולא קרן שמחכה את הביטקיון איזה מהאפשריות עדיף השקעות אלטרנטיביות 1
א מיצוי זכויות בתשלומי מיסים או ביטוחים וכו', כשמשלמים על בית אבות (יש חברות שמתעסקות בזה, בלי לשחוט את כל הסכום?) מיסים 0
yossik מעבר לדיור מוגן - האם למכור את הדירה או את תיק ההשקעות? צרכנות פיננסית 19
E s&p 500 , נסד"ק 100, מדד עולמי, יש לי את כולם. אבל במה עדיף להשקיע? שוק ההון 23
ה איך דיסקונט מגדרים את הפוזיציה הזאת? - פיקדון מובנה השקעות אלטרנטיביות 7
ה מודיס צפויה להוריד את דירוג האשראי של ישראל פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 168
M מקסום סכום מושקע בקרנות IRA? (נראה שמפסידים את היתרון בדמי ניהול בהפסד תשואה) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4

נושאים דומים

Back
למעלה