• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הצעות לשיפור

(מנצל את נק' המבט הטריה שלי)
לצורך "נחיתה רכה" (למשתמש ולסביבתו) - יש מקום לקשר "בכוח" משתמש חדש למס' הודעות נבחרות (מההנהלה, רובן ככולן מהסולידית).
גם אם נניח שכולם קוראים את התקנון ("חובה") ומדיניות הפרטיות - יש דברים נוספים ש"עדיף" שידע: מנהליים (כמו "נא לא לפרסם הודעות שיווקיות"), טכניים (כמו "תיוג שרשורים בפורום"), וכמובן - אנושיים ("אנא מתנו ניסוחיכם בפורום", שאני מהמר [בדרכמות] שהסולידית תפשוט רגל רגע לפני שהתזכורת הזו תהיה מיותרת...).
המצב הנוכחי מחייב את המשתמש לחפש "העשרות" אלו באופן פעיל, שזו בעיה "לוגית" (כי הוא לא יודע שהוא אמור לחפש, ומה), טכנית (הוא לא יודע איך, והמידע מפוזר, אומנם רובו ב"שער הקהילה", אך זה כבר "וואחד שער" - ואני עדין פה), וסטטיסטית (לעניין "המשתמש הממוצע").
אומנם הרוב המוחלט של ההודעות שכריתי (10, אקשרר, אם תרצו...) הוא מהשנתיים הראשונות - אך עדיין יש צורך בהן (לדוגמת "...אם אפשר, אנא אל תעשו abuse לפונקציית הציטוט...", עניין שגם בקרב המשתמשים הוותיקים - יש כאלו ש"מפספסים").
ובחזרה לשורה הראשונה (ה"קטנה" לא נחשבת!): זה לטובת "האתר בכללותו" - כמו גם המשתמש עצמו (אני, לדוגמה, שיוועתי לאפשרות חיפוש/סדר מסוים - שרק עכשיו הבנתי שזו מהות ה"תגית" [ועדיין לומד אותה... אגב, גם היא ב"שימוש חסר" - למיטב חפירתי]).

לשיקולך(ם)...
(ותודה על האתר המדהים! (וה-KEY CAPTCHA... אחחח... שעות של אושר!!!)

טוב, לפחות בקשר לתגיות - הבנתי ש:
אפשר להקפיא את הלימוד.
("כן, זה היה תוסף חיצוני שלא עודכן זמן רב, וככזה גרר סיכוני אבטחה. בלב כבד נאלצתי להסיר." 2016)
או שלא.
("שאלה - ראיתי שלאחרונה התגיות חזרו, איך עורכים חיפוש לפי תגיות?" 2018)
?!
(רציתי "פרצופון"(C), אבל אין מתאים, ו-o_o לא קולע מספיק)​
אחח... אם רק היה מעקב/סיכום תחת "תיוג שרשורים בפורום" (נשם לכמה רגעים ב-2015)...
(או יותר מזה: קישור למדריך טכני לכתיבה [עם ריכוז של "איך", "מה כן" ו"מה לא"])

מה שאני כן בטוח בו, זה שלא מצאתי איך לערוך תגיות לשרשור שכבר פתחתי (אם מנגנון התגיות עובד רק חלקית - זה הסבר).

ובשביל לסיים בחיוך
:
אני חש שיש כפל משמעות בפורום למילה "תגיות" (נושאים ו-BB Code [לא נתניהו])

מבולבלים?
איך לא?!?!
o_o

(אוה, פה זה מתאים!)

והמלצה זריזה ("כן ממליץ - ולא מייעץ") - לאחר מס' נסיונות כתיבה כושלים (סליחה):
"ארגז חול" לרווחת המשתמשים החדשים (בלי פיפי של חתולים, בבקשה), או לחילופין, הנחיה לשחק ב"תצוגה מקדימה" - בלי לשמור (אם מוסכם - ואם יעיל).
(+הקטנוניות היומית: "העתק והדבר קישור זה כדי ליצור התאמה לפורומים")

או לחילופין, הנחיה לשחק ב"תצוגה מקדימה" - בלי לשמור
קיים.
תלחץ על 'אפשרויות נוספות'. יפתחו שתי תצוגות האחת לעריכה והשניה תצוגה מקדימה.

@הסולידית היתה תקופה שהיה מצוין בשער הפורומים את הפוסט האחרון שפורסם בבלוג.
בעיניי זה היה נוח ככה לא מפספסים/ קוראים בדיליי את הפוסטים.

לגבי חסימת קישורים חיצוניים ממשתמשים חדשים עד אישור: היה נחמד אם היו domainים בWhitelist: למשל קישורים באתר של הסולידית (קצת מצחיק שקישור פנימי דורש אישור)\גלובס\The Marker\כלכליסט וכד'?

עריכה:
הוצע כבר (סליחה שלא בדקתי קודם)
אם יש אפשרות להוסיף whitelist של דומיינים שלא צריכים לעבור אישור כאשר שמים אותם משתמשים חדשים אז הייתי מוסיף לשם את הדומיין hasolidit לפחות כדי שהודעות לא יתקעו כאשר מקשרים לשרשור או בלוג פוסט.
אבל לא ראיתי התייחסות אז אולי פוספס

לא מצאתי אם כבר ביקשו או לא אבל יכול להיות מאוד נוח אם אפשר יהיה לסמן גם התראות כ"לא נקראו" כפי שאפשר לסמן הודעות פרטיות.

@yossik
לפתוח את הסגירה של בחירות מועד ב' יש מצב שנזדקק לו :(
או לאחד חדש.

האם יש דרך להפוך שרשור/שיחה פרטית לקובץ TXT, PDF ? משהו שאפשר לצפות בו מבלי להיות אונליין?

האם יש דרך להפוך שרשור/שיחה פרטית לקובץ TXT, PDF ? משהו שאפשר לצפות בו מבלי להיות אונליין?
לא אבל,
ברמת הדף - בדפדפן --> הדפס או כפתור עכבר ימני save as...

טוב הגעתי ללופ דיי מעצבן - פרסמתי לפני שבוע "יומן מסע" שכתוב לי שממתין לאישור, לא ברור לי למה ולא קיבלתי שום הודעה.
רציתי לפנות למודים אבל אחרי שדפקתי את הראש בקיר גיליתי ש"צעירים" לא יכולים לשלוח הודעות בכלל, אז אני תקוע לגמרי..
בקיצור לעניין החוויה: זה מתסכל לכתוב משהו ואישי ולא לדעת מה קורה איתו, זה עוד יותר מתסכל שלא ברור למי צריך לפנות והכי מתסכל - שגם אם היית מבין למי אתה צריך לפנות אתה בכלל לא מסוגל טכנית לפנות אליו.

שגם אם היית מבין למי אתה צריך לפנות אתה בכלל לא מסוגל טכנית לפנות אליו.
עשית בחוכמה שפנית כאן. להבא, עד שתגיע למספר הודעות מעל 40, תוכל פשוט לתייג את אחד המודרטורים או את הסולידית. בינתיים יוסיק כבר עשה לך את העבודה :)

לא ברור לי למה ולא קיבלתי שום הודעה.
יומן המסע שלך הוא ניסיון שקוף (ופסול, לפי תקנון האתר) לגייס טראפיק ממוקד לאתר ההשקעות שהקמת. אני לא מאפשרת כאן פרסום בחינם, ובוודאי שאין לי כוונה לאפשר לפורום "יומני מסע" להפוך לבמה מוסווית לקידום עצמי. זו לא מטרתו. מכל מקום אני לא מעריכה התנהגות כזו ואין לי שום סיבה לאשר פוסטים כאלה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S הצעות לשיפור תמהיל משכנתא נדל"ן 11
מ סיוע בהשוואת הצעות לדמי ניהול בפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
מ התלבטות בין שתי הצעות לדמי ניהול בפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
א הצעות לסיכון נוסף שוק ההון 7
M 2 הצעות שקיבלתי לקרן הפנסיה, אשמח לדעתכם. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
V מספר הצעות שקיבלתי לקרן פנסיה מקיפה ומשלימה - אשמח לדעתכם לפני שאני בוחר פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
A רכישה מקבלן - הצעות לנספח שינויים להסכם (חוזה)- מבקש עצתכם בנושא נדל"ן 5
Mose השוואת הצעות של בתי השקעות ישראליים שוק ההון 26
O הצעות לביטוח חיים לאישה כבת 45 פוסטים מאיכות נמוכה 5
always.smile קבלת הצעות מהבנקים עבור הלוואה מול קרן השתלמות צרכנות פיננסית 15
C מחפש הצעות לפיתוח אישי התפתחות אישית 5
I השוואת הצעות תיקי השקעות - למה לתת משקל שוק ההון 13
E הצעות מקורות מידע למשקיע המתחיל? שוק ההון 6
P הליך קבלת הצעות מחיר מכמה קונים? נדל"ן 70
מ הצעות למשקיע מתחיל שוק ההון 56
D אקסל להשוואות הצעות ira אוף טופיק 0
J שתי הצעות משכנתא לבדיקה נדל"ן 10
מ נושא להצעה- הצעות להקמת עסק מהצד התפתחות אישית 6